Neděle Jumping L

  1. Datum: 03. 09. 2023
  2. Závod: Čebín - Čebínský král 2023 + MČR Kníračů 2023
  3. Rozhodčí: Menghini, Andrea (FR)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 219.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.21 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 009222 Nikola Banotová A Chocolate Müsli from Malibo Land 0 0 0.0 0.0 41.94 5.22 V
2 000818 Nikola Banotová A3Ch Crocodile Yabalute 1 0 0.0 5.0 40.47 5.41 V
3 071522 Aneta Kárníková Bombard Ino Tibi Ipsi Crede 1 0 0.0 5.0 45.12 4.85 V
4 106922 Marcel Funiok Arista Charlii Kostelečák 0 1 0.0 5.0 51.11 4.28 V
5 008222 Nikola Banotová A Lime Müsli from Malibo Land 2 0 0.0 10.0 39.46 5.55 VD
6 008822 Nikola Kajpušová A Coco Müsli from Malibo Land 1 1 0.0 10.0 46.46 4.71 VD
7 083217 Veronika Palová A3Ch Ruby Deabei 2 0 0.0 10.0 48.97 4.47 VD
DIS 015518 Aneta Kárníková Bastille Strážce palisád DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030620 Ludmila Urbášková Draco Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027422 Julie Vrabcová Double Fox Yassalen DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016323 Vítězslav Pilc Ziwa Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 104322 Pavla Lipavská Dean Bribiadai DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003422 Jitka Hrdinová An Orange Müsli from Malibo land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001223 Jana Rohálová Amolette Witalpi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011623 Lucie Urbanová Norinco de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014422 Julie Wohanková Chamonix Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006821 Marcela Čápková Amidala Padme Ginger Jump DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068223 Jana Zvonková Nawa Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047522 Kateřina Paštyková Arco Awesome Lucky boc DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023122 Lucie Marková Bizzi Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033619 Kateřina Dědičková Dancing Kira z Eskorty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072221 Evžen Tikovský Fidorka Jantárová hviezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066117 Michal Brych A3Ch Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011222 Jana Pařízková A Raspberry Müsli from Malibo Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Martina Gajdošová Crazy od Morového sloupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003321 Anna Kárová A Strawberry Müsli from Malibo land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047020 Lucie Sapáková Alto Ginger Storm DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083518 Kamila Doležalová Drifty Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083020 Lenka Blachová Rasza Talon Azuricoyotes DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051116 Marcel Funiok A3Ch Boumba Bek Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017821 Aneta Kárníková Amy Strážce palisád DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010619 Jana Rohálová Baddy Renarde Rouse DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO