016323

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vítězslav Pilc

    Arrow_down

Pes

  1. Ziwa Kwanah, Belgický ovčák - Malinois

    Arrow_down

Výsledky

  1. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 093, 06. 07. 2024

  2. 1.zkouška: 1/7, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  3. 2.zkouška: Diskvalifikován

  4. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 092, 05. 07. 2024

  5. 1.zkouška: Diskvalifikován

  6. 2.zkouška: Diskvalifikován

  7. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 23. 06. 2024

  8. 1. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  10. Ostrava - Agility Grand Prix, 22. 06. 2024

  11. Finále L: Diskvalifikován

  12. QA 1 L: Diskvalifikován

  13. QJ1 L: Diskvalifikován

  14. QJ 2 L: 4/28, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  15. Kaňovice - Kaňky 14 - Dvojzkoušky + jumping A0, 26. 05. 2024

  16. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  17. Kaňovice - Kaňky 13 - Zkouška a zkouškový jumping + A0, 25. 05. 2024

  18. Zkouška agility LA2: Diskvalifikován

  19. Zkouška jumping LA2: Diskvalifikován

  20. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 18. 05. 2024

  21. zkouška LA2 1: 3/9, 55.8 s, 14.8 tr. b., 3.28 m/s

  22. zkouška LA2 2: Diskvalifikován

  23. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 5 - dvojzkoušky + A0, 27. 04. 2024

  24. 1. Zkouška LA2: 3/5, 42.37 s, 20.0 tr. b., 4.15 m/s

  25. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  26. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  27. QA1 Agility: Diskvalifikován

  28. QA2 Agility: Diskvalifikován

  29. QA3 Agility: Diskvalifikován

  30. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  31. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  32. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  33. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 30. 03. 2024

  34. A2 L 1.zkouška: Diskvalifikován

  35. A2 L 2.zkouška: 3/10, 42.94 s, 20.0 tr. b., 4.24 m/s

  36. Jumping L: 7/11, 27.88 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  37. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 16. 03. 2024

  38. A2 L 1.zkouška: Diskvalifikován

  39. A2 L 2.zkouška: 3/8, 40.3 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  40. Jumping L: Diskvalifikován

  41. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2024

  42. 1. zkouška L A2: 1/11, 45.36 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  43. 2. zkouška L A2: Diskvalifikován

  44. Čeladná - Dvojzkoušky s Louie, 06. 01. 2024

  45. 1. zkouška agility: 8/13, 45.49 s, 22.49 tr. b., 3.52 m/s

  46. 2. zkouška agility: Diskvalifikován

  47. Ostrava - 2023 send off, 30. 12. 2023

  48. Jumping II LA2+3: Diskvalifikován

  49. Jumping I LA2+3: Diskvalifikován

  50. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 16. 12. 2023

  51. 1. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  53. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní II s Akinu, 09. 12. 2023

  54. 1. zkouška L A2: 10/14, 42.69 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  55. 2. zkouška L A2: Diskvalifikován

  56. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní I, 25. 11. 2023

  57. 1. zkouška L A2: Diskvalifikován

  58. 2. zkouška L A2: 6/10, 41.25 s, 20.0 tr. b., 4.07 m/s

  59. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 15. 10. 2023

  60. zkouška LA2 1: Diskvalifikován

  61. zkouška LA2 2: Diskvalifikován

  62. Frýdlant nad Ostravicí - Beskid paws DVOJZKOUŠKY agility, 14. 10. 2023

  63. 1. zkouška LA1: 1/6, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  64. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  65. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Babí léto, 24. 09. 2023

  66. 1. Zkouška LA1: 4/8, 42.33 s, 20.0 tr. b., 3.85 m/s

  67. 2.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  68. Čebín - Čebínský král 2023 + MČR Kníračů 2023, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  69. Neděle Agility L: Diskvalifikován

  70. Neděle Jumping L: Diskvalifikován

  71. Neděle Zkouška L A1: Diskvalifikován

  72. Sobota Agility L: Diskvalifikován

  73. Sobota Jumping L: Diskvalifikován

  74. Sobota Zkouška L A1: Diskvalifikován

  75. Čebín - Čebínský rozjezd 2023, 01. 09. 2023

  76. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška LA1: 2/6, 36.66 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  78. Přerov - Dvojzkoušky, 19. 08. 2023

  79. Zkouška Agility 1: Diskvalifikován

  80. Zkouška Agility 2: Diskvalifikován

  81. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 15. 07. 2023

  82. LA1 zk1: 2/11, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  83. LA1 zk2: Diskvalifikován

  84. Šumperk - Havliczech 65 - 4 x A1 speciál s Calibrou, 01. 07. 2023

  85. Zkouška I.: Diskvalifikován

  86. Zkouška II.: 6/19, 34.79 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  87. Zkouška III.: Diskvalifikován

  88. Zkouška IV.: 3/19, 29.16 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  89. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 24. 06. 2023

  90. jumping LA1: Diskvalifikován

  91. zkouška LA1: Diskvalifikován

  92. Horní Suchá - Hornosušské letní dvojzkoušky, 28. 05. 2023

  93. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  94. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  95. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  96. Agility 1: Diskvalifikován

  97. Agility 2: Diskvalifikován

  98. Jumping 1: Diskvalifikován

  99. Jumping 2: Diskvalifikován

  100. Ostrava - Dvojzkoušky VITAR Veterinae, 13. 05. 2023

  101. 1st Agility Trial: 6/12, 44.14 s, 20.0 tr. b., 3.96 m/s

  102. 2nd Agility Trial: Diskvalifikován

  103. Ostrava-Třebovice - Májové zkoušky, 06. 05. 2023

  104. zkouška LA1 1: Diskvalifikován

  105. zkouška LA1 2: Diskvalifikován

  106. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2023

  107. druhá zkouška : 2/10, 41.31 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  108. první zkouška: 4/10, 41.78 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  109. třetí zkouška: 3/10, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  110. Suchdol nad Odrou - DUBNOVÁ AGI NEDĚLE V SUCHDOLE NAD ODROU, 30. 04. 2023

  111. 1st Agility Trial: 3/9, 36.43 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  112. 2nd Agility Trial: Diskvalifikován

  113. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 3. - trojzkoušky, 01. 04. 2023

  114. 1. Zkouška LA1: 5/15, 44.87 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  115. 2. Zkouška LA1: 8/15, 40.84 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  116. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  117. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové Tukobraní s JK Animals, 11. 03. 2023

  118. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  119. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  120. Čeladná - Dvojzkoušky Natures Wolf, 04. 03. 2023

  121. Agility Trial Natures Wolf I: 11/21, 45.69 s, 20.69 tr. b., 3.41 m/s

  122. Agility Trial Natures Wolf II: Diskvalifikován