009222

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nikola Banotová

    Arrow_down

Pes

  1. A Chocolate Müsli from Malibo Land, Belgický ovčák - Tervueren

    Arrow_down

Výsledky

  1. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2024

  2. Jumping I. L: 5/30, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  3. Šlapanice - 3x jumping - aneb flaškobraní, 18. 05. 2024

  4. Jumping 1 - L: 6/32, 34.63 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  5. Jumping 2 - L: 6/32, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  6. Jumping 3 - L: 3/31, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  7. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  8. QA4 Agility: 15/140, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  9. QA5 Agility: 14/140, 39.48 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  10. QA6 Agility: Diskvalifikován

  11. QJ4 Jumping: 12/140, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  12. QJ5 Jumping: 36/137, 39.37 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  13. QJ6 Jumping: 32/132, 34.5 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  14. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  15. QA1 Agility: 5/164, 43.79 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  16. QA2 Agility: 7/159, 42.33 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  17. QA3 Agility: 5/127, 39.96 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  18. QJ1 Jumping: 20/163, 37.0 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  19. QJ2 Jumping: 8/161, 37.33 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  20. QJ3 Jumping: 23/161, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  21. Brno - Zimní Brno 3, 09. 03. 2024

  22. Agility L: 4/31, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  23. Jumping L: 2/32, 39.9 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  24. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  25. Kladno - Jahodová PARTY 2024, 27. 01. 2024 - 28. 01. 2024

  26. Agility FINÁLE L: 1/26, 40.75 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  27. Agility OPEN L: 5/50, 40.26 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  28. Jumping OPEN L neděle: 6/49, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  29. Jumping OPEN L sobota: 7/50, 36.13 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  30. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  31. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  32. Kladno - Páteční PARTY rozjezd, 26. 01. 2024

  33. OPEN AGILITY L: Diskvalifikován

  34. OPEN JUMPING L: 8/24, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  35. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  36. Agility III 600: 7/50, 39.58 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  37. Agility II 600: 6/49, 38.65 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  38. Agility I 600: 9/50, 37.79 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  39. Jumping III 600: 20/44, 35.19 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  40. Jumping II 600: 4/49, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  41. Jumping I 600: 10/49, 37.56 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  42. Brno - Zimní Brno 1, 14. 01. 2024

  43. Agility L: 2/39, 42.92 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  44. Jumping L: Diskvalifikován

  45. Zkouška LA3: 12/23, 40.24 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  46. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup II. +A0, 17. 12. 2023

  47. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  48. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  49. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  50. Agility 1 L: 3/32, 40.81 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  51. Agility 2 L: 6/32, 47.82 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  52. Finals L: 4/20, 42.34 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  53. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  54. Jumping 2 L: 7/31, 36.6 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  55. Jumping 3 L: 4/31, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  56. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2023, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  57. Agility družstev BO: Diskvalifikován

  58. Agility jednotlivců BO: 5/34, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  59. Jumping družstev BO: 7/37, 34.47 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  60. Jumping Jednotlivci BO: 6/35, 39.42 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  61. Ratenice - Rozjezdová zkouška, 30. 09. 2023

  62. ZkA. LA3: 2/17, 45.79 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  63. Šlapanice - Šlapanický vlk 2023, 28. 09. 2023

  64. Jumping L: Diskvalifikován

  65. Open L: 3/27, 40.2 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  66. Zkouška A3 L: 4/9, 41.96 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  67. Suchdol nad Odrou - AGI NEDĚLE V ZÁŘÍ, 24. 09. 2023

  68. Zkouška 1: 1/9, 40.3 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  69. Zkouška 2: 1/9, 43.3 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  70. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 17. 09. 2023

  71. 1. Zkouška LA3: 3/13, 43.7 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  72. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  73. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  74. Agility družstev L: 23/108, 47.11 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  75. Agility jednotlivci L: 7/102, 42.45 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  76. Jumping družstev L: 9/108, 41.12 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  77. Jumping jednotlivci L: 16/103, 38.46 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  78. Trutnov - Páteční rozjezd (A2 a A3), 08. 09. 2023

  79. 1. Zkouška LA3: 7/19, 45.41 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  80. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  81. Čebín - Čebínský král 2023 + MČR Kníračů 2023, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  82. Neděle Agility L: 1/33, 45.2 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  83. Neděle Jumping L: 1/33, 41.94 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  84. Neděle zkouška L A3: Diskvalifikován

  85. Sobota Agility L: 4/34, 43.96 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  86. Sobota Jumping L: 2/34, 41.34 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  87. Sobota zkouška L A3: Diskvalifikován

  88. Čebín - Čebínský rozjezd 2023, 01. 09. 2023

  89. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  90. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  91. Šumperk - Havliczech 58 s Calibrou 3 x A1 a 3 x A3, 18. 08. 2023

  92. Zkouška I.: 2/10, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  93. Zkouška II.: 4/10, 43.26 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  94. Zkouška III.: 4/10, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  95. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  96. Agility 1 L: 2/130, 37.01 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  97. Agility 2 L: Diskvalifikován

  98. Agility 3 L: 21/107, 45.97 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  99. Agility 4 L: 9/115, 44.4 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  100. Exam LA3: Diskvalifikován

  101. GRAND FINAL L: 12/41, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  102. Jumping 1 L: 20/127, 43.05 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  103. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  104. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  105. Agility II L: 5/84, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  106. Agility I L: Diskvalifikován

  107. Jumping II L: 4/94, 34.75 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  108. Jumping I L: 2/93, 34.63 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  109. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  110. Agility 4 L: 7/73, 41.23 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  111. Agility 5 L: 18/71, 42.53 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  112. Agility 6 L: Diskvalifikován

  113. Jumping 4 L: 8/73, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  114. Jumping 5 L: 14/69, 38.6 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  115. Jumping 6 L: 30/67, 36.61 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  116. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 05. 2023

  117. Agility L: 6/31, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  118. Finále L: 4/16, 43.0 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  119. Jumping II. L: 5/29, 33.6 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  120. Jumping I. L: 6/31, 33.56 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  121. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  122. Agility 1: 7/117, 43.04 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  123. Agility 2: 11/110, 42.08 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  124. Jumping 1: Diskvalifikován

  125. Jumping 2: 51/116, 44.23 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  126. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 14. 05. 2023

  127. Druhý jumping L: 8/25, 34.49 s, 5.0 tr. b., 6.09 m/s

  128. LA3: 4/13, 43.0 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  129. První jumping L: 2/25, 35.03 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  130. Šlapanice - 3x jumping aneb poukázkobraní, 01. 05. 2023

  131. Jumping 1 L: 7/39, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  132. Jumping 2 L: 4/39, 31.09 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  133. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  134. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  135. QA1 Agility: 17/117, 43.12 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  136. QA2 Agility: 23/114, 43.42 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  137. QA3 Agility: 6/114, 40.69 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  138. QJ1 Jumping: 14/117, 35.74 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  139. QJ2 Jumping: 58/112, 41.64 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  140. QJ3 Jumping: 45/108, 37.69 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  141. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 24. 03. 2023

  142. 1. zkouška A3: 1/5, 35.53 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  143. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  144. Brno - Zimní Brno 3, 18. 03. 2023

  145. Agility LA: 4/26, 39.81 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  146. Jumping LA: 7/34, 38.07 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  147. Zkouška LA3: 2/18, 42.94 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  148. KLADNO - Jahodová PÁRTY, 28. 01. 2023 - 29. 01. 2023

  149. Agility FINÁLE L: Diskvalifikován

  150. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  151. Jumping OPEN L neděle: 10/39, 35.27 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  152. Jumping OPEN L sobota: 11/40, 43.23 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  153. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  154. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  155. KLADNO - Jahodová Předpárty, 27. 01. 2023

  156. 1. zkouška LA3: 4/11, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  157. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  158. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  159. Agility III 600: 3/53, 45.26 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  160. Agility II 600: Diskvalifikován

  161. Agility I 600: 8/54, 36.96 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  162. Jumping III 600: 14/53, 40.03 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  163. Jumping II 600: Diskvalifikován

  164. Jumping I 600: 21/54, 39.01 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  165. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2022

  166. Agility LA: 10/21, 45.91 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  167. Jumping LA: 8/26, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  168. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  169. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2022, 02. 10. 2022

  170. Agility družstev BO: 6/37, 35.76 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  171. Agility jednotlivců BO: 2/30, 37.81 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  172. Jumping družstev BO: 3/37, 34.14 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  173. Jumping Jednotlivci BO: 2/37, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  174. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  175. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  176. Jumping OPEN L: 2/36, 31.76 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  177. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  178. Šlapanice - Šlapanický vlk 2022, 28. 09. 2022

  179. Agility L: 7/30, 41.03 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  180. Jumping L: 2/31, 33.43 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  181. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  182. Suchdol nad Odrou - ZÁŘIJOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 25. 09. 2022

  183. Agility Trial I: 1/7, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  184. Agility Trial II: Diskvalifikován

  185. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky II., 18. 09. 2022

  186. 1.Zkouška LA3: 2/8, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  187. 2.Zkouška LA3: 1/8, 44.07 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  188. Čebín - Čebínský král 2022, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  189. Neděle Agility L: 3/30, 46.05 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  190. Neděle Jumping L: 6/32, 47.45 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  191. Neděle zkouška L A3: 3/17, 46.11 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  192. Sobota Agility L: Diskvalifikován

  193. Sobota Jumping L: Diskvalifikován

  194. Sobota zkouška L A3: Diskvalifikován

  195. Čebín - Čebínský Rozjezd 2022, 09. 09. 2022

  196. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  197. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  198. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  199. Agility: 16/100, 42.75 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  200. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  201. Jumping: 13/101, 42.88 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  202. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  203. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  204. ZKOUŠKA I.: 1/17, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  205. ZKOUŠKA II.: 2/17, 38.47 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  206. Opava - PROSECCUP, 27. 08. 2022

  207. Agility EXTRA DRY L: 4/23, 41.53 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  208. Jumping DRY L: 7/23, 37.2 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  209. Jumping ZERO BRUT L: 5/23, 39.1 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  210. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  211. Agility Trial I: 7/13, 41.29 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  212. Agility Trial II: Diskvalifikován

  213. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  214. Jumping L: 2/25, 36.04 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  215. Jumpng II L: 8/24, 42.28 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  216. Zkouška LA3: 3/12, 41.45 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  217. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  218. LA Agility 1: Diskvalifikován

  219. LA Agility 2: Diskvalifikován

  220. LA Agility 3: 43/136, 40.43 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  221. LA Agility 4: Diskvalifikován

  222. LA Jumping 1: 32/141, 36.04 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  223. LA Jumping 2: Diskvalifikován

  224. Zkouška Exam L A3: Diskvalifikován

  225. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  226. Agility I: 8/64, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  227. Agility II: Diskvalifikován

  228. Jumping I: 9/65, 34.1 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  229. Jumping II: 8/63, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  230. Jakubčovice nad Odrou - Jednozkouškový rozjezd, 17. 06. 2022

  231. Zkouška LA2: 1/2, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  232. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  233. Agility Trial I: Diskvalifikován

  234. Agility Trial II: Diskvalifikován

  235. Agility Trial III: 1/6, 38.73 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  236. Šumperk - Havliczech 43, 10. 06. 2022

  237. TRIAL I.: 1/7, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  238. TRIAL II.: 2/7, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  239. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  240. QA4 Agility: Diskvalifikován

  241. QA5 Agility: Diskvalifikován

  242. QA6 Agility: 14/60, 47.01 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  243. QJ4 Jumping: 37/73, 45.65 s, 14.31 tr. b., 4.67 m/s

  244. QJ5 Jumping: 14/72, 40.35 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  245. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  246. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  247. Agility II L: 6/25, 52.54 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  248. Agility I L: Diskvalifikován

  249. Agility lepší běh L: 8/25, 52.54 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  250. Jumping II L: 9/22, 40.58 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  251. Jumping I L: Diskvalifikován

  252. Jumping lepší běh L: 10/25, 40.58 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  253. Brno - Letní Robinsonáda, 28. 05. 2022

  254. Agility L: Diskvalifikován

  255. Agility L Finále: 2/12, 46.66 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  256. I. Jumping L: 11/30, 39.1 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  257. lI. Jumping L: 5/29, 37.19 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  258. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  259. Agility I: 5/96, 45.44 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  260. Agility II: 38/91, 42.63 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  261. Jumping I: 46/94, 39.66 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  262. Jumping II: 24/93, 42.14 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  263. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  264. TRIAL I.: Diskvalifikován

  265. TRIAL II.: 1/13, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  266. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký dvojskok, 08. 05. 2022

  267. Agility Trial I: 1/10, 34.92 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  268. Agility Trial II: 1/10, 35.4 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  269. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  270. zkouška LA1 1: Diskvalifikován

  271. zkouška LA1 2: 2/13, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s