Cz En

051116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marcel Funiok, ZKO Horní Suchá

    Člen KA

Pes

  1. Boumba Bek Moravia Masai Mara, Belgický ovčák - Malinois

Výsledky

  1. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  2. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  4. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  5. Zkouška LA3 1 LA3: 4/8, 58.77 s, 30.77 tr. b., 3.47 m/s

  6. Zkouška LA3 2 LA3: 2/8, 43.09 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  7. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  8. Zkouška č.1 LA3: Diskvalifikován

  9. Zkouška č.2 LA3: 7/17, 52.4 s, 20.0 tr. b., 4.1 m/s

  10. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  11. Trial I: Diskvalifikován

  12. Trial II: Diskvalifikován

  13. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  14. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  15. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  16. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  17. Agility Trial I: 7/15, 35.85 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  18. Agility Trial II: Diskvalifikován

  19. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  20. 1. zkouška LA3: 2/8, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  21. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  22. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  23. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  24. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  25. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  26. Agility neděle L: Diskvalifikován

  27. Agility sobota L: Diskvalifikován

  28. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  29. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  30. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  31. Agility Družstva L: 5/68, 33.35 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  32. Agility jednotlivci BO L: 12/27, 34.0 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  33. Jumping Družstva L: 15/68, 40.94 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  34. Jumping jednotlivci BO L: Diskvalifikován

  35. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  36. 1.zkouška LA3: 4/11, 43.48 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  37. 2.zkouška LA3: 6/11, 43.64 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  38. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  39. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  40. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  41. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  42. Agility I: Diskvalifikován

  43. Agility II: 30/74, 38.63 s, 15.0 tr. b., 5.31 m/s

  44. Jumping I: Diskvalifikován

  45. Jumping II: 17/73, 30.71 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  46. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  47. Zkouška LA3 1 LA3: 5/6, 40.69 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  48. Zkouška LA3 2 LA3: Diskvalifikován

  49. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  50. 1. zkouška LA3: 4/7, 36.78 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  51. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  52. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  53. 1. zkouška LA2: 1/10, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  54. 2. zkouška LA2: 3/10, 44.29 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  55. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  56. Brno - KCHBO Quali Open - LARGE Special, 28. 10. 2017 - 29. 10. 2017

  57. Agility L (Ne): 10/21, 54.65 s, 23.62 tr. b., 3.53 m/s

  58. Agility L (So): Diskvalifikován

  59. Jumping L (Ne): 15/20, 37.56 s, 5.85 tr. b., 4.71 m/s

  60. Jumping L (So): Diskvalifikován

  61. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  62. Agility Trial I: Diskvalifikován

  63. Agility Trial II: 11/24, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  64. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  65. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  66. Agility Trial I: Diskvalifikován

  67. Agility Trial II: 1/26, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  68. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  69. 1.běh LA2: 3/15, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  70. 2. běh LA2: 1/15, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  71. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  72. Agility Open BO: Diskvalifikován

  73. Jumping Open BO: 8/30, 34.14 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  74. Jumping Open BO Squads: Diskvalifikován

  75. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  76. Agility Open: Diskvalifikován

  77. Agility Trial: Diskvalifikován

  78. Jumping Open: 14/29, 33.66 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  79. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  80. Agility 1: Diskvalifikován

  81. Agility 2: Diskvalifikován

  82. Agility 3: Diskvalifikován

  83. Agility 4: Diskvalifikován

  84. Agility Trial: 4/49, 43.53 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  85. Jumping 1: Diskvalifikován

  86. Jumping 2: 75/209, 36.45 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  87. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  88. zkouška 1 LA2: 10/22, 41.67 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  89. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  90. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  91. FALCO 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  92. FALCO 2. zkouška LA2: 1/18, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  93. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  94. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  95. Agility Lar So: 47/87, 47.6 s, 20.0 tr. b., 4.12 m/s

  96. Jumping Lar Ne: Diskvalifikován

  97. Jumping Lar So: Diskvalifikován

  98. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  99. 1. zkouška LA2: 1/14, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  100. 2. zkouška LA2: 1/14, 34.57 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  101. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  102. Agility Trial I: Diskvalifikován

  103. Agility Trial II: Diskvalifikován

  104. Agility Trial III: Diskvalifikován

  105. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  106. Agility Ne L: Diskvalifikován

  107. Agility So L: Diskvalifikován

  108. Jumping Ne L: Diskvalifikován

  109. Jumping So L: Diskvalifikován

  110. Zkouška Ne LA1: 5/14, 42.68 s, 15.0 tr. b., 3.44 m/s

  111. Zkouška So LA1: 1/12, 34.83 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  112. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  113. Agility Trial I: 3/23, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  114. Agility Trial II: 6/23, 41.97 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  115. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  116. 1. běh LA1 LA1: 2/18, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  117. 2. běh LA1 LA1: Diskvalifikován

  118. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  119. Jumping L: Diskvalifikován

  120. Jumping speciál L: 1/21, 35.86 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  121. Zkouška LA1: 8/14, 40.0 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s