051116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marcel Funiok, ZKO Horní Suchá

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Boumba Bek Moravia Masai Mara, Belgický ovčák - Malinois

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  2. Agility III 600: 17/53, 56.56 s, 10.56 tr. b., 3.89 m/s

  3. Agility II 600: 27/53, 56.82 s, 16.82 tr. b., 3.87 m/s

  4. Agility I 600: Diskvalifikován

  5. Jumping III 600: Diskvalifikován

  6. Jumping II 600: 27/54, 46.76 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  7. Jumping I 600: 11/54, 40.09 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  8. Čeladná - Dvojzkoušky JK Animals, 14. 01. 2023

  9. Agility Trial II s JK Animals: 3/18, 41.5 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  10. Agility Trial I s JK Animals: 2/18, 41.83 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  11. Sviadnov u Frýdku-Místku - Předvánoční Tukobraní II, 10. 12. 2022

  12. 1. zkouška LA3: 1/5, 41.89 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  13. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky II., 18. 09. 2022

  15. 1.Zkouška LA3: 6/8, 43.25 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  16. 2.Zkouška LA3: 2/8, 45.29 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  17. Čebín - Čebínský král 2022, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  18. Neděle Agility L: Diskvalifikován

  19. Neděle Jumping L: Diskvalifikován

  20. Neděle zkouška L A3: Diskvalifikován

  21. Sobota Agility L: 2/32, 43.96 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  22. Sobota Jumping L: Diskvalifikován

  23. Sobota zkouška L A3: Diskvalifikován

  24. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  25. Agility: 78/100, 54.99 s, 26.99 tr. b., 4.0 m/s

  26. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 17/102, 46.1 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  27. Jumping: 65/101, 47.99 s, 10.99 tr. b., 4.58 m/s

  28. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 54/102, 36.33 s, 10.0 tr. b., 5.67 m/s

  29. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  30. Frizzante LA3: 2/8, 41.33 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  31. Spumante LA3: Diskvalifikován

  32. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  33. Agility Trial I: Diskvalifikován

  34. Agility Trial II: Diskvalifikován

  35. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky I., 26. 06. 2022

  36. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  37. 2. Zkouška LA3: 1/5, 45.24 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  38. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  39. Agility I: 20/64, 47.13 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  40. Agility II: Diskvalifikován

  41. Jumping I: 23/65, 33.9 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  42. Jumping II: 13/63, 33.89 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  43. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  44. Agility I: Diskvalifikován

  45. Jumping I: Diskvalifikován

  46. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  47. Agility Trial I: 1/8, 43.03 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  48. Agility Trial II: 5/8, 39.47 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  49. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  50. 1. Zkouška LA3: 1/6, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  51. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  52. Kaňovice - Apríl v Kaňkách - Dvojzkoušky + jumping A0, 02. 04. 2022

  53. 1. Zkouška LA3: 2/4, 40.57 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  54. 2. Zkouška LA3: 2/4, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  55. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  56. Agility Trial I: Diskvalifikován

  57. Agility Trial II: Diskvalifikován

  58. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  59. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  60. 2. Zkouška A3 L: 2/13, 40.03 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  61. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  62. Agility open L sobota: 14/36, 37.3 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  63. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  64. Jumping L sobota: 12/36, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  65. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  66. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  67. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  68. Agility III 600: Diskvalifikován

  69. Agility II 600: 13/35, 41.94 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  70. Agility I 600: 2/36, 42.99 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  71. Jumping III 600: Diskvalifikován

  72. Jumping II 600: Diskvalifikován

  73. Jumping I 600: Diskvalifikován

  74. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  75. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  76. Vitar Agility Trial II: 2/13, 45.99 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  77. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  78. VITAR Agility Trial I: Diskvalifikován

  79. VITAR Agility Trial II: Diskvalifikován

  80. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  81. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  82. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  83. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  84. Neděle Agility L: Diskvalifikován

  85. Neděle Jumping L: 3/30, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  86. Neděle zkouška L A3: Diskvalifikován

  87. Sobota Agility L: Diskvalifikován

  88. Sobota Jumping L: Diskvalifikován

  89. Sobota zkouška L A3: Diskvalifikován

  90. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  91. Agility Trial I: 3/7, 35.88 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  92. Agility Trial II: Diskvalifikován

  93. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  94. Agility I: 45/103, 50.36 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  95. Agility II: 48/99, 43.83 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  96. Jumping I: Diskvalifikován

  97. Jumping II: Diskvalifikován

  98. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  99. Agility Trial I: Diskvalifikován

  100. Agility Trial II: 2/8, 40.65 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  101. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  102. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  103. 2. Zkouška A3 L: 5/10, 37.24 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  104. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  105. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  106. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  107. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  108. Agility Trial I: Diskvalifikován

  109. Agility Trial II: Diskvalifikován

  110. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  111. Agility Individual: 66/106, 42.3 s, 15.0 tr. b., 5.04 m/s

  112. Agility Squads as Individual: 16/109, 37.28 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  113. Jumping Individual: Diskvalifikován

  114. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  115. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  116. Agility Large Ne: 7/33, 36.08 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  117. Agility Large So: Diskvalifikován

  118. Jumping Large Ne: Diskvalifikován

  119. Jumping Large So: 4/36, 40.25 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  120. LA3 Ne: Diskvalifikován

  121. LA3 So: 5/18, 44.35 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  122. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  123. Agility Trial I: 2/3, 31.95 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  124. Agility Trial II: 2/3, 36.33 s, 15.0 tr. b., 5.04 m/s

  125. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  126. zkouška LA3 1: Diskvalifikován

  127. zkouška LA3 2: 1/3, 42.22 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  128. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  129. Agility I: Diskvalifikován

  130. Agility II: 26/73, 45.33 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  131. Jumping I: 33/80, 35.83 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  132. Jumping II: 4/79, 38.45 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  133. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  134. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  135. 2. zkouška LA3: 8/8, 43.33 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  136. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  137. TRIAL I.: Diskvalifikován

  138. TRIAL II.: Diskvalifikován

  139. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  140. Zk Agility I: Diskvalifikován

  141. Zk Agility II: Diskvalifikován

  142. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  143. 1. zkouška LA3: 2/10, 35.46 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  144. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  145. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  146. Agility I: 45/85, 50.61 s, 16.61 tr. b., 4.29 m/s

  147. Agility II: Diskvalifikován

  148. Jumping I: 25/85, 44.52 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  149. Jumping II: Diskvalifikován

  150. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  151. Agility Trial I: 5/11, 38.02 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  152. Agility Trial II: Diskvalifikován

  153. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  154. 1. Zkouška LA3: 3/9, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  155. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  156. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  157. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  158. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  159. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  160. Zkouška LA3 1 LA3: 4/8, 58.77 s, 30.77 tr. b., 3.47 m/s

  161. Zkouška LA3 2 LA3: 2/8, 43.09 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  162. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  163. Zkouška č.1 LA3: Diskvalifikován

  164. Zkouška č.2 LA3: 7/17, 52.4 s, 20.0 tr. b., 4.1 m/s

  165. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  166. Trial I: Diskvalifikován

  167. Trial II: Diskvalifikován

  168. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  169. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  170. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  171. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  172. Agility Trial I: 7/15, 35.85 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  173. Agility Trial II: Diskvalifikován

  174. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  175. 1. zkouška LA3: 2/8, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  176. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  177. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  178. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  179. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  180. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  181. Agility neděle L: Diskvalifikován

  182. Agility sobota L: Diskvalifikován

  183. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  184. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  185. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  186. Agility Družstva L: 5/68, 33.35 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  187. Agility jednotlivci BO L: 12/27, 34.0 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  188. Jumping Družstva L: 15/68, 40.94 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  189. Jumping jednotlivci BO L: Diskvalifikován

  190. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  191. 1.zkouška LA3: 4/11, 43.48 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  192. 2.zkouška LA3: 6/11, 43.64 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  193. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  194. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  195. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  196. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  197. Agility I: Diskvalifikován

  198. Agility II: 30/74, 38.63 s, 15.0 tr. b., 5.31 m/s

  199. Jumping I: Diskvalifikován

  200. Jumping II: 17/73, 30.71 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  201. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  202. Zkouška LA3 1 LA3: 5/6, 40.69 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  203. Zkouška LA3 2 LA3: Diskvalifikován

  204. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  205. 1. zkouška LA3: 4/7, 36.78 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  206. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  207. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  208. 1. zkouška LA2: 1/10, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  209. 2. zkouška LA2: 3/10, 44.29 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  210. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  211. Brno - KCHBO Quali Open - LARGE Special, 28. 10. 2017 - 29. 10. 2017

  212. Agility L (Ne): 10/21, 54.65 s, 23.62 tr. b., 3.53 m/s

  213. Agility L (So): Diskvalifikován

  214. Jumping L (Ne): 15/20, 37.56 s, 5.85 tr. b., 4.71 m/s

  215. Jumping L (So): Diskvalifikován

  216. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  217. Agility Trial I: Diskvalifikován

  218. Agility Trial II: 11/24, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  219. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  220. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  221. Agility Trial I: Diskvalifikován

  222. Agility Trial II: 1/26, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  223. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  224. 1.běh LA2: 3/15, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  225. 2. běh LA2: 1/15, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  226. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  227. Agility Open BO: Diskvalifikován

  228. Jumping Open BO: 8/30, 34.14 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  229. Jumping Open BO Squads: Diskvalifikován

  230. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  231. Agility Open: Diskvalifikován

  232. Agility Trial: Diskvalifikován

  233. Jumping Open: 14/29, 33.66 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  234. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  235. Agility Trial: 4/49, 43.53 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  236. Agility 1: Diskvalifikován

  237. Agility 2: Diskvalifikován

  238. Agility 3: Diskvalifikován

  239. Agility 4: Diskvalifikován

  240. Jumping 1: Diskvalifikován

  241. Jumping 2: 75/209, 36.45 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  242. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  243. zkouška 1 LA2: 10/22, 41.67 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  244. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  245. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  246. FALCO 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  247. FALCO 2. zkouška LA2: 1/18, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  248. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  249. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  250. Agility Lar So: 47/87, 47.6 s, 20.0 tr. b., 4.12 m/s

  251. Jumping Lar Ne: Diskvalifikován

  252. Jumping Lar So: Diskvalifikován

  253. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  254. 1. zkouška LA2: 1/14, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  255. 2. zkouška LA2: 1/14, 34.57 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  256. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  257. Agility Trial I: Diskvalifikován

  258. Agility Trial II: Diskvalifikován

  259. Agility Trial III: Diskvalifikován

  260. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  261. Agility Ne L: Diskvalifikován

  262. Agility So L: Diskvalifikován

  263. Jumping Ne L: Diskvalifikován

  264. Jumping So L: Diskvalifikován

  265. Zkouška Ne LA1: 5/14, 42.68 s, 15.0 tr. b., 3.44 m/s

  266. Zkouška So LA1: 1/12, 34.83 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  267. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  268. Agility Trial I: 3/23, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  269. Agility Trial II: 6/23, 41.97 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  270. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  271. 1. běh LA1 LA1: 2/18, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  272. 2. běh LA1 LA1: Diskvalifikován

  273. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  274. Jumping L: Diskvalifikován

  275. Jumping speciál L: 1/21, 35.86 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  276. Zkouška LA1: 8/14, 40.0 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s