Agility OPEN L

  1. Datum: 27. 01. 2024
  2. Závod: Kladno - Jahodová PARTY 2024
  3. Rozhodčí: Schönenberger, Anna (CH)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 58.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 219.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.78 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001523 Kateřina Burdová A Sky Full of Stars Funky Adventure 0 0 0.0 0.0 38.1 5.75 V
2 000818 Nikola Banotová A3Ch Crocodile Yabalute 0 0 0.0 0.0 38.27 5.72 V
2 066117 Michal Brych A3Ch Catalyn Jankari 0 0 0.0 0.0 38.27 5.72 V
4 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 0 0 0.0 0.0 39.16 5.59 V
5 009222 Nikola Banotová A Chocolate Müsli from Malibo Land 0 0 0.0 0.0 40.26 5.44 V
6 047020 Lucie Sapáková Alto Ginger Storm 0 0 0.0 0.0 40.7 5.38 V
7 078819 Jakub Štýbr Quiana Deabei 0 0 0.0 0.0 41.02 5.34 V
8 078814 Patricia Beran Amy 0 0 0.0 0.0 41.84 5.23 V
9 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel 0 0 0.0 0.0 42.2 5.19 V
10 083217 Veronika Palová A3Ch Ruby Deabei 0 0 0.0 0.0 43.15 5.08 V
11 017518 Adéla Kožnarová A3Ch Maggie 0 0 0.0 0.0 43.89 4.99 V
12 091919 Nikola Banotová A3Ch Devil Is My Little Brother 1 0 0.0 5.0 37.18 5.89 V
13 008222 Nikola Banotová A Lime Müsli from Malibo Land 1 0 0.0 5.0 37.46 5.85 V
14 017419 Jan Fiala A3Ch Libby Granting Pleasure 1 0 0.0 5.0 38.08 5.75 V
15 033619 Kateřina Dědičková Dancing Kira z Eskorty 1 0 0.0 5.0 38.09 5.75 V
16 068220 Nikola Řezníčková A3Ch Allow Diamond Devil 1 0 0.0 5.0 38.53 5.68 V
17 022022 Kateřina Terčová A3Ch Aiyta Sapanaska 1 0 0.0 5.0 40.01 5.47 V
18 047522 Kateřina Paštyková Arco Awesome Lucky boc 1 0 0.0 5.0 40.86 5.36 V
19 061721 Veronika Kubjaková Charlie Falko z Říše fantazie 1 0 0.0 5.0 45.35 4.83 V
20 106922 Marcel Funiok Arista Charlii Kostelečák 1 1 0.0 10.0 44.05 4.97 VD
21 081821 Tereza Wimmerová Dessert Sand Dabbeeco 1 1 0.0 10.0 48.46 4.52 VD
22 001223 Jana Rohálová Amolette Witalpi 0 2 0.0 10.0 50.77 4.31 VD
23 003321 Anna Kárová A Strawberry Müsli from Malibo land 1 1 0.0 10.0 52.95 4.14 VD
24 071522 Aneta Kárníková Bombard Ino Tibi Ipsi Crede 2 1 0.0 15.0 43.09 5.08 VD
DIS 049223 Kateřina Neumanová Arya Rusty Happiness DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094123 Aneta Kárníková Angry Know Black Antea DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018722 Martina Dondová Loky Dream of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020022 Jana Neumanová Trippy Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024722 Adéla Karasová Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074923 Barbora Jehličková Rudolfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007221 Kateřina Terčová Gahan DM Loving Gaze DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027022 Eva Trtková Bounty Hunter FastForJoy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014422 Julie Wohanková Chamonix Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023122 Lucie Marková Bizzi Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006821 Marcela Čápková Amidala Padme Ginger Jump DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042420 Lucie Trčková Affable Bohemia Rapid Race DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069415 Markéta Benediktová A3Ch Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011222 Jana Pařízková A Raspberry Müsli from Malibo Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008822 Nikola Kajpušová A Coco Müsli from Malibo Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060018 Zuzana Vodičková Frodo Baggins Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006420 Barbora Múdra Elevator Surprise Rebell Represent DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035120 Tomáš Lerl Amigo Pink Edition DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047919 Michaela Lisá Aike od Roubenky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012623 Radomír Hošta Be the Bright Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013921 Adéla Kožnarová Burning Desire Idolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072517 Kateřina Neumanová Aristokracie Vilerrah DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045516 Markéta Novotná A3Ch Happy Minnie Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051116 Marcel Funiok A3Ch Boumba Bek Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002720 Anna Maroušková A3Ch Fajn Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO