047919

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Lisá, Psí škola Kopaniny

    Arrow_down

Pes

  1. Aike od Roubenky, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Aš - Kopaninský hop, 15. 06. 2024

  2. Agility Open L: Diskvalifikován

  3. Jumping Open L: 2/21, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  4. Zkouška LA3: 8/12, 34.9 s, 15.0 tr. b., 6.1 m/s

  5. Kladno - Velikonoční speciál, 01. 04. 2024

  6. Agility L: Diskvalifikován

  7. Jumping L: 18/33, 43.08 s, 11.08 tr. b., 4.29 m/s

  8. Krátký jumping L: Diskvalifikován

  9. Cheb - Kopaninské STEIN dvojzkoušky, 24. 02. 2024

  10. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  11. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  12. Kladno - Jahodová PARTY 2024, 27. 01. 2024 - 28. 01. 2024

  13. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  14. Jumping OPEN L neděle: Diskvalifikován

  15. Jumping OPEN L sobota: 21/50, 40.32 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  16. Zkouška LA3 sobota: 7/31, 45.53 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  17. Mrtník, Plzeň - sever - Podzimní dvojzkoušky, 23. 09. 2023

  18. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  19. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  20. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem s Calibrou, 16. 09. 2023 - 17. 09. 2023

  21. Agility Sobota L: 10/29, 32.61 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  22. Jumping sobota L: 4/31, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  23. Zkouška sobota L3: Diskvalifikován

  24. Kladno - UFO trojzkoušky (sobota), 19. 08. 2023

  25. 1. Zkouška LA3: 5/13, 41.63 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  26. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  28. Zátaví u Písku - NAGIT CUP V. + A0 a veteráni, 29. 07. 2023 - 30. 07. 2023

  29. Dišův Fast and Furious L: 2/14, 19.04 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  30. 1. zkouška LA3: 4/5, 38.13 s, 20.0 tr. b., 5.25 m/s

  31. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  32. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  33. Agility 1 L: Diskvalifikován

  34. Agility 2 L: 60/109, 41.3 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  35. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  36. Jumping 2 L: 43/108, 34.91 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  37. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  38. Jumping L: Diskvalifikován

  39. Zkouška LA3 I: 3/6, 35.53 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  40. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  41. Mrtník Plzeň-Sever - Jarní agility na Brabcovně, 27. 05. 2023

  42. Agility L: Diskvalifikován

  43. Jumping L: 5/22, 38.21 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  44. Zkouška LA3: 7/11, 38.2 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  45. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  46. Agility 1 L: Diskvalifikován

  47. Agility 2 L: Diskvalifikován

  48. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  49. Jumping 2 L: 2/106, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  50. Aš - Kopaninský hop, 14. 05. 2023

  51. Agility L: 7/20, 40.42 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  52. Jumping L: 1/19, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  53. Zkouška LA3: 3/7, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  54. Mariánské Lázně - Jarní zkoušky s Calibrou, 15. 04. 2023

  55. Zkouška 1 L3: Diskvalifikován

  56. Zkouška 2 L3: Diskvalifikován

  57. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  58. 1. Zkouška LA3: 4/15, 46.41 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  59. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  60. 3. Zkouška LA3: 7/15, 40.92 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  61. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy + 2x Jump A0 - sobota, 22. 10. 2022

  62. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  63. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  64. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  65. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  66. Agility OPEN ML: Diskvalifikován

  67. Jumping OPEN ML: 2/17, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  68. ZkA. I. MLA3: 2/8, 38.66 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  69. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 17. 09. 2022 - 18. 09. 2022

  70. Agility ML: 9/14, 50.49 s, 20.49 tr. b., 3.27 m/s

  71. Agility Neděle ML: Diskvalifikován

  72. Jumping ML: 2/15, 31.93 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  73. Jumping neděle ML: Diskvalifikován

  74. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  75. Zkouška Neděle ML3: Diskvalifikován

  76. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  77. Jumping II NE L: 4/17, 34.58 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  78. Jumping II SO L: 6/20, 35.74 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  79. Jumping I NE L: Diskvalifikován

  80. Jumping I SO L: 5/22, 33.65 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  81. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  82. Zkouška NE LA3: 3/7, 46.34 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  83. Kladno - Jump KING IV., 21. 08. 2022

  84. 1. Jumping ML: 4/9, 30.63 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  85. 2. Jumping ML: 3/9, 29.96 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  86. 3. Jumping ML: Diskvalifikován

  87. 4. Jumping ML: 3/9, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  88. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  89. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  90. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  91. Jumping 1 ML: 12/49, 46.78 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  92. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  93. Kopaniny u Aše - Kopaninský jumpingový speciál, 11. 06. 2022

  94. Jumping 1 ML: 1/7, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  95. Jumping 2 ML: 2/7, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  96. Jumping 3 ML: 1/6, 36.96 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  97. Jumping 4 ML: 2/6, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  98. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  99. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: Diskvalifikován

  100. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: 31/75, 46.61 s, 14.61 tr. b., 3.8 m/s

  101. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: 29/101, 40.03 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  102. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: 13/76, 45.83 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  103. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 64/106, 43.63 s, 25.63 tr. b., 4.35 m/s

  104. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  105. Agility ML: Diskvalifikován

  106. Jumping ML: 5/14, 43.46 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  107. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  108. Zkouška MLA2: 1/2, 40.68 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  109. Zkouška 2 MLA2: Diskvalifikován

  110. Zkouška 3 MLA2: 1/1, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  111. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 17. 04. 2022

  112. Jumping A2+A3 ML: 2/9, 33.01 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  113. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  114. 2. Zkouška MLA2: 1/6, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  115. Rokycany - Rokycanská skočná, 15. 04. 2022

  116. Agility ML: 3/16, 48.72 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  117. Jumping ML: 5/16, 37.23 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  118. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  119. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  120. 1.Zk. MLA2 neděle: Diskvalifikován

  121. 2.Zk. MLA2 neděle: Diskvalifikován

  122. 3.Zk. MLA2 neděle: Diskvalifikován

  123. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  124. Sobota Jumping2+3 ML: Diskvalifikován

  125. Sobota MLA2 I: 2/2, 46.5 s, 20.0 tr. b., 3.72 m/s

  126. Sobota MLA2 II: 1/2, 43.6 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  127. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  128. 1. Jumping ML: 2/10, 29.76 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  129. 2. Jumping ML: Diskvalifikován

  130. 3. Jumping ML: Diskvalifikován

  131. 4. Jumping ML: 4/10, 34.9 s, 2.9 tr. b., 4.3 m/s

  132. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  133. 1. Zkouška MLA2: 4/4, 35.99 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  134. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  135. 3. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  136. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  137. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  138. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  139. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  140. 1. Zkouška MLA2: 1/6, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  141. 2. Zkouška MLA2: 5/6, 52.98 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  142. 3. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  143. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 10. 2021

  144. 1. Zkouška MLA2: 1/3, 38.06 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  145. 2. Zkouška MLA2: 2/3, 39.6 s, 15.0 tr. b., 3.81 m/s

  146. Mariánské Lázně - Jumping přebor s JK Animals, 23. 10. 2021

  147. Jumping 1. ML: Diskvalifikován

  148. Jumping 2. ML: 6/13, 35.6 s, 18.6 tr. b., 3.37 m/s

  149. Jumping 3. ML: Diskvalifikován

  150. Jumping 4. ML: 6/13, 26.54 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  151. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  152. 1. Zkouška MLA2 neděle: 1/4, 43.04 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  153. 1. Zkouška MLA2 sobota: 3/5, 38.62 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  154. 2. Zkouška MLA2 neděle: 2/4, 37.54 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  155. 2. Zkouška MLA2 sobota: Diskvalifikován

  156. Mrtník, Plzeň-sever - Květnové agility na Brabcovně, 26. 09. 2021

  157. Agility Open ML: 2/15, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  158. Agility Zkouška A2 ML: 1/6, 49.43 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  159. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  160. Rokycany - Rokycanská skočná, 25. 09. 2021

  161. Agility L: Diskvalifikován

  162. Jumping L: 15/32, 35.37 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  163. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  164. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 09. 2021

  165. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  166. První zkouška: Diskvalifikován

  167. Karlovy Vary - KZPKV 2021, 04. 09. 2021

  168. 1. Zkouška MLA2: 1/5, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  169. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  170. Aš - KOPANINSKÝ hop-konec prázdnin, 28. 08. 2021

  171. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  172. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  173. 1. Zkouška MLA2: 2/4, 38.38 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  174. 2. Zkouška MLA2: 1/4, 40.5 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  175. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  176. 1. Zkouška MLA1: 3/6, 40.78 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  177. 2. Zkouška MLA1: 2/6, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  178. 3. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  179. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  180. Jumping II ML: 1/4, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  181. 1. Zkouška MLA1: 3/8, 42.21 s, 11.21 tr. b., 3.41 m/s

  182. 2. zkouška MLA1: 1/8, 31.46 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  183. Mrtník, Plzeň - sever - Letní zkoušky, 03. 07. 2021

  184. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  185. 2. Zkouška MLA1: 4/11, 32.93 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  186. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  187. 1. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  188. 2. zkouška MLA1: 1/3, 44.82 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  189. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  190. 1. Zkouška MLA1: 1/6, 29.72 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  191. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  192. Rokycany - Rokycanská skočná, 12. 06. 2021

  193. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  194. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  195. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  196. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  197. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  198. Zkouška LA1 III: Diskvalifikován

  199. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  200. Agility neděle ML: 10/16, 48.65 s, 22.65 tr. b., 3.37 m/s

  201. Jumping neděle ML: Diskvalifikován

  202. ZkouškaMLA1 neděle: Diskvalifikován

  203. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  204. II. zkouška ML1: Diskvalifikován

  205. I. zkouška ML1: Diskvalifikován

  206. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  207. III. jumping ML: Diskvalifikován

  208. II. jumping ML: Diskvalifikován

  209. I. jumping ML: Diskvalifikován