Michaela Lisá

  1. Číslo: 006873
  2. OSA: Psí škola Kopaniny
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 12. 07. 2021
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 047919 (L), Aike od Roubenky

    Arrow_down
  2. 002421 (L), Ephara Legemond

    Arrow_down

Výsledky

  1. Aš - Kopaninský hop, 15. 06. 2024

  2. Agility Open L, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  3. Jumping Open L, Aike od Roubenky: 2/21, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  4. Zkouška LA3, Aike od Roubenky: 8/12, 34.9 s, 15.0 tr. b., 6.1 m/s

  5. Kladno - Velikonoční speciál, 01. 04. 2024

  6. Agility L, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  7. Jumping L, Aike od Roubenky: 18/33, 43.08 s, 11.08 tr. b., 4.29 m/s

  8. Krátký jumping L, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  9. Cheb - Kopaninské STEIN dvojzkoušky, 24. 02. 2024

  10. Zkouška II. LA3, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  11. Zkouška I. LA3, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  12. Kladno - Jahodová PARTY 2024, 27. 01. 2024 - 28. 01. 2024

  13. Agility OPEN L, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  14. Jumping OPEN L neděle, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  15. Jumping OPEN L sobota, Aike od Roubenky: 21/50, 40.32 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  16. Zkouška LA3 sobota, Aike od Roubenky: 7/31, 45.53 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  17. Mrtník, Plzeň - sever - Podzimní dvojzkoušky, 23. 09. 2023

  18. 1. Zkouška LA3, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  19. 2. Zkouška LA3, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  20. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem s Calibrou, 16. 09. 2023 - 17. 09. 2023

  21. Agility Sobota L, Aike od Roubenky: 10/29, 32.61 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  22. Jumping sobota L, Aike od Roubenky: 4/31, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  23. Zkouška sobota L3, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  24. Kladno - UFO trojzkoušky (sobota), 19. 08. 2023

  25. 1. Zkouška LA3, Aike od Roubenky: 5/13, 41.63 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  26. 2. Zkouška LA3, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  27. 3. Zkouška LA3, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  28. Zátaví u Písku - NAGIT CUP V. + A0 a veteráni, 29. 07. 2023 - 30. 07. 2023

  29. Dišův Fast and Furious L, Aike od Roubenky: 2/14, 19.04 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  30. 1. zkouška LA3, Aike od Roubenky: 4/5, 38.13 s, 20.0 tr. b., 5.25 m/s

  31. 2. Zkouška LA3, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  32. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  33. Agility 1 L, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  34. Agility 2 L, Aike od Roubenky: 60/109, 41.3 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  35. Jumping 1 L, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  36. Jumping 2 L, Aike od Roubenky: 43/108, 34.91 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  37. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  38. Jumping L, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  39. Zkouška LA3 I, Aike od Roubenky: 3/6, 35.53 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  40. Zkouška LA3 II, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  41. Mrtník Plzeň-Sever - Jarní agility na Brabcovně, 27. 05. 2023

  42. Agility L, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  43. Jumping L, Aike od Roubenky: 5/22, 38.21 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  44. Zkouška LA3, Aike od Roubenky: 7/11, 38.2 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  45. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  46. Agility 1 L, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  47. Agility 2 L, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  48. Jumping 1 L, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  49. Jumping 2 L, Aike od Roubenky: 2/106, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  50. Aš - Kopaninský hop, 14. 05. 2023

  51. Agility L, Aike od Roubenky: 7/20, 40.42 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  52. Jumping L, Aike od Roubenky: 1/19, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  53. Zkouška LA3, Aike od Roubenky: 3/7, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  54. Mariánské Lázně - Jarní zkoušky s Calibrou, 15. 04. 2023

  55. Zkouška 1 L1, Ephara Legemond: 3/5, 44.37 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  56. Zkouška 1 L3, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  57. Zkouška 2 L1, Ephara Legemond: 1/5, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  58. Zkouška 2 L3, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  59. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  60. 1. Zkouška LA3, Aike od Roubenky: 4/15, 46.41 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  61. 1. Zkouška MLA1, Ephara Legemond: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška LA3, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  63. 2. Zkouška MLA1, Ephara Legemond: Diskvalifikován

  64. 3. Zkouška LA3, Aike od Roubenky: 7/15, 40.92 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  65. 3. Zkouška MLA1, Ephara Legemond: 2/7, 33.7 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  66. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy + 2x Jump A0 - sobota, 22. 10. 2022

  67. 1. Zkouška LA3, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  68. 1. Zkouška MLA1, Ephara Legemond: Diskvalifikován

  69. 2. Zkouška LA3, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  70. 2. Zkouška MLA1, Ephara Legemond: Diskvalifikován

  71. 3. Zkouška LA3, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  72. 3. Zkouška MLA1, Ephara Legemond: 1/9, 33.68 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  73. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  74. Agility OPEN ML, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  75. Agility OPEN ML, Ephara Legemond: Diskvalifikován

  76. Jumping OPEN ML, Aike od Roubenky: 2/17, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  77. Jumping OPEN ML, Ephara Legemond: Diskvalifikován

  78. ZkA. I. MLA1, Ephara Legemond: 1/5, 39.88 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  79. ZkA. I. MLA3, Aike od Roubenky: 2/8, 38.66 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  80. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 17. 09. 2022 - 18. 09. 2022

  81. Agility ML, Aike od Roubenky: 9/14, 50.49 s, 20.49 tr. b., 3.27 m/s

  82. Agility ML, Ephara Legemond: Diskvalifikován

  83. Agility Neděle ML, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  84. Agility Neděle ML, Ephara Legemond: Diskvalifikován

  85. Jumping ML, Aike od Roubenky: 2/15, 31.93 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  86. Jumping ML, Ephara Legemond: 6/15, 44.73 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  87. Jumping neděle ML, Ephara Legemond: 2/13, 38.13 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  88. Jumping neděle ML, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  89. Zkouška MLA1, Ephara Legemond: Diskvalifikován

  90. Zkouška MLA3, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  91. Zkouška Neděle ML1, Ephara Legemond: 2/8, 31.6 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  92. Zkouška Neděle ML3, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  93. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  94. Jumping II NE L, Aike od Roubenky: 4/17, 34.58 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  95. Jumping II NE ML, Ephara Legemond: 3/13, 36.56 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  96. Jumping II SO L, Aike od Roubenky: 6/20, 35.74 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  97. Jumping II SO ML, Ephara Legemond: 4/14, 46.32 s, 14.32 tr. b., 3.89 m/s

  98. Jumping I NE L, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  99. Jumping I NE ML, Ephara Legemond: 3/12, 40.56 s, 5.56 tr. b., 4.29 m/s

  100. Jumping I SO L, Aike od Roubenky: 5/22, 33.65 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  101. Jumping I SO ML, Ephara Legemond: 4/14, 36.83 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  102. Zkouška LA3, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  103. Zkouška MLA1, Ephara Legemond: 3/10, 36.06 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  104. Zkouška NE LA3, Aike od Roubenky: 3/7, 46.34 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  105. Zkouška NE MLA1, Ephara Legemond: Diskvalifikován

  106. Kladno - Jump KING IV., 21. 08. 2022

  107. 1. Jumping ML, Aike od Roubenky: 4/9, 30.63 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  108. 2. Jumping ML, Aike od Roubenky: 3/9, 29.96 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  109. 3. Jumping ML, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  110. 4. Jumping ML, Aike od Roubenky: 3/9, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  111. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  112. Agility 1 ML, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  113. Agility 2 ML, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  114. Jumping 1 ML, Aike od Roubenky: 12/49, 46.78 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  115. Jumping 2 ML, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  116. Kopaniny u Aše - Kopaninský jumpingový speciál, 11. 06. 2022

  117. Jumping 1 ML, Aike od Roubenky: 1/7, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  118. Jumping 2 ML, Aike od Roubenky: 2/7, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  119. Jumping 3 ML, Aike od Roubenky: 1/6, 36.96 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  120. Jumping 4 ML, Aike od Roubenky: 2/6, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  121. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  122. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  123. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L, Aike od Roubenky: 31/75, 46.61 s, 14.61 tr. b., 3.8 m/s

  124. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L, Aike od Roubenky: 29/101, 40.03 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  125. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L, Aike od Roubenky: 13/76, 45.83 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  126. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L, Aike od Roubenky: 64/106, 43.63 s, 25.63 tr. b., 4.35 m/s

  127. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  128. Agility ML, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  129. Jumping ML, Aike od Roubenky: 5/14, 43.46 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  130. Jumping 2 ML, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  131. Zkouška MLA2, Aike od Roubenky: 1/2, 40.68 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  132. Zkouška 2 MLA2, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  133. Zkouška 3 MLA2, Aike od Roubenky: 1/1, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  134. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 17. 04. 2022

  135. Jumping A2+A3 ML, Aike od Roubenky: 2/9, 33.01 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  136. 1. Zkouška MLA2, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  137. 2. Zkouška MLA2, Aike od Roubenky: 1/6, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  138. Rokycany - Rokycanská skočná, 15. 04. 2022

  139. Agility ML, Aike od Roubenky: 3/16, 48.72 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  140. Jumping ML, Aike od Roubenky: 5/16, 37.23 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  141. Zkouška MLA2, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  142. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  143. 1.Zk. MLA2 neděle, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  144. 2.Zk. MLA2 neděle, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  145. 3.Zk. MLA2 neděle, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  146. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  147. Sobota Jumping2+3 ML, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  148. Sobota MLA2 I, Aike od Roubenky: 2/2, 46.5 s, 20.0 tr. b., 3.72 m/s

  149. Sobota MLA2 II, Aike od Roubenky: 1/2, 43.6 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  150. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  151. 1. Jumping ML, Aike od Roubenky: 2/10, 29.76 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  152. 2. Jumping ML, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  153. 3. Jumping ML, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  154. 4. Jumping ML, Aike od Roubenky: 4/10, 34.9 s, 2.9 tr. b., 4.3 m/s

  155. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  156. 1. Zkouška MLA2, Aike od Roubenky: 4/4, 35.99 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  157. 2. Zkouška MLA2, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  158. 3. Zkouška MLA2, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  159. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  160. 1. Zkouška MLA2, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  161. 2. Zkouška MLA2, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  162. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  163. 1. Zkouška MLA1, Ephara Legemond: 3/4, 43.28 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  164. 1. Zkouška MLA2, Aike od Roubenky: 1/6, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  165. 2. Zkouška MLA1, Ephara Legemond: 3/4, 34.9 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  166. 2. Zkouška MLA2, Aike od Roubenky: 5/6, 52.98 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  167. 3. Zkouška MLA1, Ephara Legemond: 3/3, 35.64 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  168. 3. Zkouška MLA2, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  169. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 10. 2021

  170. 1. Zkouška MLA2, Aike od Roubenky: 1/3, 38.06 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  171. 2. Zkouška MLA2, Aike od Roubenky: 2/3, 39.6 s, 15.0 tr. b., 3.81 m/s

  172. Mariánské Lázně - Jumping přebor s JK Animals, 23. 10. 2021

  173. Jumping 1. ML, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  174. Jumping 2. ML, Aike od Roubenky: 6/13, 35.6 s, 18.6 tr. b., 3.37 m/s

  175. Jumping 3. ML, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  176. Jumping 4. ML, Aike od Roubenky: 6/13, 26.54 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  177. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  178. 1. Zkouška MLA2 neděle, Aike od Roubenky: 1/4, 43.04 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  179. 1. Zkouška MLA2 sobota, Aike od Roubenky: 3/5, 38.62 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  180. 2. Zkouška MLA2 neděle, Aike od Roubenky: 2/4, 37.54 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  181. 2. Zkouška MLA2 sobota, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  182. Mrtník, Plzeň-sever - Květnové agility na Brabcovně, 26. 09. 2021

  183. Agility Open ML, Aike od Roubenky: 2/15, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  184. Agility Zkouška A2 ML, Aike od Roubenky: 1/6, 49.43 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  185. Jumping Open ML, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  186. Rokycany - Rokycanská skočná, 25. 09. 2021

  187. Agility L, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  188. Jumping L, Aike od Roubenky: 15/32, 35.37 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  189. Zkouška LA2, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  190. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 09. 2021

  191. Druhá zkouška, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  192. První zkouška, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  193. Karlovy Vary - KZPKV 2021, 04. 09. 2021

  194. 1. Zkouška MLA2, Aike od Roubenky: 1/5, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  195. 2. Zkouška MLA2, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  196. Aš - KOPANINSKÝ hop-konec prázdnin, 28. 08. 2021

  197. Jumping 1 ML, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  198. Jumping 2 ML, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  199. 1. Zkouška MLA2, Aike od Roubenky: 2/4, 38.38 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  200. 2. Zkouška MLA2, Aike od Roubenky: 1/4, 40.5 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  201. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  202. 1. Zkouška MLA1, Aike od Roubenky: 3/6, 40.78 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  203. 2. Zkouška MLA1, Aike od Roubenky: 2/6, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  204. 3. Zkouška MLA1, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  205. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  206. Jumping II ML, Aike od Roubenky: 1/4, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  207. 1. Zkouška MLA1, Aike od Roubenky: 3/8, 42.21 s, 11.21 tr. b., 3.41 m/s

  208. 2. zkouška MLA1, Aike od Roubenky: 1/8, 31.46 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  209. Mrtník, Plzeň - sever - Letní zkoušky, 03. 07. 2021

  210. 1. Zkouška MLA1, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  211. 2. Zkouška MLA1, Aike od Roubenky: 4/11, 32.93 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  212. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  213. 1. zkouška MLA1, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  214. 2. zkouška MLA1, Aike od Roubenky: 1/3, 44.82 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  215. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  216. 1. Zkouška MLA1, Aike od Roubenky: 1/6, 29.72 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  217. 2. Zkouška MLA1, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  218. Rokycany - Rokycanská skočná, 12. 06. 2021

  219. Zkouška LA1, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  220. Zkouška LA1 II, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  221. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  222. Zkouška LA1 I, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  223. Zkouška LA1 II, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  224. Zkouška LA1 III, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  225. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  226. Agility neděle ML, Aike od Roubenky: 10/16, 48.65 s, 22.65 tr. b., 3.37 m/s

  227. Jumping neděle ML, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  228. ZkouškaMLA1 neděle, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  229. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  230. II. zkouška ML1, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  231. I. zkouška ML1, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  232. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  233. III. jumping ML, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  234. II. jumping ML, Aike od Roubenky: Diskvalifikován

  235. I. jumping ML, Aike od Roubenky: Diskvalifikován