002720

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anna Maroušková, Klub Aktij z.s.

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Fajn Novterpod, Belgický ovčák - Tervueren

    Arrow_down

Výsledky

  1. Radovesice - Radovesické agility s Pohodou, 18. 05. 2024

  2. Agility L: 7/14, 40.5 s, 15.0 tr. b., 5.19 m/s

  3. Jumping L: 6/16, 37.16 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  4. Zkouška agility LA3: Diskvalifikován

  5. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 13. 04. 2024 - 14. 04. 2024

  6. Agility IV L: Diskvalifikován

  7. Agility V L: 13/24, 36.0 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  8. Jumping IV L: 4/26, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  9. Jumping V L: Diskvalifikován

  10. Třebíč - Velikonoční beránek 2024, 01. 04. 2024

  11. AGILITY L: Diskvalifikován

  12. JUMPIMG I - L: 9/29, 34.6 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  13. JUMPING II - L: Diskvalifikován

  14. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 23. 03. 2024 - 24. 03. 2024

  15. Agility III. L: Diskvalifikován

  16. Agility II. L: 6/33, 35.59 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  17. Agility I. L: 1/32, 36.32 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  18. Jumping III. L: 3/31, 32.03 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  19. Jumping II. L: Diskvalifikován

  20. Jumping I. L: 1/33, 34.48 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  21. Cheb - Kopaninské STEIN dvojzkoušky, 24. 02. 2024

  22. Zkouška II. LA3: 2/7, 44.94 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  23. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  24. Terezín - DogFriends Cup 2024 (2/3), 10. 02. 2024

  25. Jumping 2+3 L: Diskvalifikován

  26. LA3 I: Diskvalifikován

  27. LA3 II: 2/14, 38.58 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  28. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 09. 02. 2024

  29. LA3 I: Diskvalifikován

  30. LA3 II: Diskvalifikován

  31. Kladno - Jahodová PARTY 2024, 27. 01. 2024 - 28. 01. 2024

  32. Agility FINÁLE L: Diskvalifikován

  33. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  34. Jumping OPEN L neděle: 5/49, 35.08 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  35. Jumping OPEN L sobota: 17/50, 37.08 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  36. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  37. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  38. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  39. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  41. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  42. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 28. 10. 2023

  43. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  44. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  45. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky III/23, 13. 10. 2023

  46. Zkouška L A2 - I.: 1/8, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  47. Zkouška L A2 - II.: 2/8, 35.09 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  48. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2023, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  49. Agility družstev BO: 4/37, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  50. Agility jednotlivců BO: 8/34, 37.21 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  51. Jumping družstev BO: 12/37, 31.39 s, 5.0 tr. b., 6.28 m/s

  52. Jumping Jednotlivci BO: 7/35, 39.56 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  53. Ratenice - Rozjezdová zkouška, 30. 09. 2023

  54. ZkA. LA2: Diskvalifikován

  55. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky II/23, 29. 09. 2023

  56. Zkouška L A2 - I.: 1/8, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  57. Zkouška L A2 - II.: 1/8, 30.19 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  58. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 24. 09. 2023

  59. 1. Zkouška LA2: 1/3, 34.22 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  60. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  61. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky I/23, 15. 09. 2023

  62. Zkouška L A2 - I.: Diskvalifikován

  63. Zkouška L A2 - II.: 1/8, 37.97 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  64. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  65. Agility Družstev L: Diskvalifikován

  66. Agility Jednotlivci Junioři L: Diskvalifikován

  67. Jumping Družstev L: Diskvalifikován

  68. Jumping Jednotlivci Junioři L: 19/39, 32.44 s, 10.0 tr. b., 6.04 m/s

  69. Čerčany - ROZJEZD MČRM 2023, 01. 09. 2023

  70. Agility 1 L: Diskvalifikován

  71. Agility 2 L: Diskvalifikován

  72. Březiněves - KPS Březiněves- rozjezdové dvojzkoušky + A0 + MR bearded collií, 27. 08. 2023

  73. 1. zkouška LA2: 2/11, 35.59 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  74. 2. zkouška LA2: 3/11, 35.25 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  75. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  76. ZkA. II. LA2: 3/10, 38.88 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  77. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  78. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  79. Agility 1 L: Diskvalifikován

  80. Agility 2 L: 25/99, 38.41 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  81. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  82. Jumping 2 L: 29/106, 40.78 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  83. Radovesice - Radovesické agility s Pohodou, 14. 05. 2023

  84. Agility L: Diskvalifikován

  85. Jumping L: 1/19, 27.93 s, 0.0 tr. b., 6.16 m/s

  86. Zkouška LA2: 1/9, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  87. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  88. Agility IV Large: Diskvalifikován

  89. Agility VI Large: 8/24, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  90. Agility V Large: 1/23, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  91. Jumping III Large: 14/23, 27.76 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  92. Jumping IV Large: Diskvalifikován

  93. Osenice - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 25. 03. 2023 - 26. 03. 2023

  94. Agility 1 L: 15/32, 31.94 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  95. Agility 2 L: 1/32, 33.78 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  96. Agility 3 L: Diskvalifikován

  97. Jumping 1 L: 1/32, 29.87 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  98. Jumping 2 L: 9/31, 34.73 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  99. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  100. Agility 1 L: Diskvalifikován

  101. Agility 2 L: 10/29, 33.25 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  102. Finále L: 3/21, 37.0 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  103. Jumping 1 L: 3/31, 28.94 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  104. Jumping 2 L: 4/28, 27.47 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  105. Terezín - Agility pro Ukrajinu II., 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  106. LA2 I: 2/4, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  107. LA2 II: Diskvalifikován

  108. Kladno - Odpolední Kladno (středa), 23. 11. 2022

  109. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  110. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  111. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini Trojzkoušky IX/22, 13. 11. 2022

  112. III. Zk LA2: Diskvalifikován

  113. II. Zk LA2: 1/10, 38.52 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  114. I. Zk LA2: 1/10, 38.26 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  115. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 10. 2022

  116. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  117. 2. Zkouška LA2: 3/11, 46.37 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  118. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VIII/22 + A0, 22. 10. 2022

  119. II.Zk LA2: 1/9, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  120. I. Zk LA2: 1/9, 32.02 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  121. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  122. Agility D: 1/12, 32.58 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  123. Agility Squads as Individual: 1/30, 35.89 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  124. Jumping D: 7/12, 26.01 s, 5.0 tr. b., 6.5 m/s

  125. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  126. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2022, 02. 10. 2022

  127. Agility družstev BO: 11/37, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  128. Agility jednotlivců BO: 4/30, 40.77 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  129. Jumping družstev BO: Diskvalifikován

  130. Jumping Jednotlivci BO: Diskvalifikován

  131. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  132. Agility OPEN L: 2/38, 38.2 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  133. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  134. ZkA. I. LA2: 1/12, 37.21 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  135. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  136. Agility 1: 1/8, 41.07 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  137. Finálový běh: Diskvalifikován

  138. Jumping 1: 2/8, 34.0 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  139. Jumping 2: Diskvalifikován

  140. Zkouška 1: Diskvalifikován

  141. Zkouška 2: Diskvalifikován

  142. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 14. 09. 2022

  143. Zkouška I / A1 / L: Diskvalifikován

  144. Zkouška II / A1 / L: 1/16, 30.81 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  145. Kladno - Odpolední hurá zkoušky, 16. 06. 2022

  146. 1. Zkouška LA1: 1/4, 29.86 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  147. 2. Zkouška LA1: 1/4, 30.94 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  148. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/22, 10. 06. 2022

  149. Zkouška L A1 - I.: Diskvalifikován

  150. Zkouška L A1 - II.: Diskvalifikován

  151. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 28. 05. 2022

  152. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  153. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  154. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/22, 27. 05. 2022

  155. Zkouška L A1 - I.: Diskvalifikován

  156. Zkouška L A1 - II.: 1/10, 29.28 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  157. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  158. 1. Zkouška LA1: 1/9, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  159. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  160. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/22, 06. 05. 2022

  161. Zkouška L A1 - I.: Diskvalifikován

  162. Zkouška L A1 - II.: Diskvalifikován

  163. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  164. Agility Individual - D: 4/12, 38.17 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  165. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  166. Jumping Individual - D: 6/12, 35.87 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  167. Jumping Squads as Individual: 20/44, 34.45 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  168. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  169. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  170. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  171. Labské Chrčice - Herba Jump XL Cup, 28. 08. 2021

  172. Jumping Open 1 L: Diskvalifikován

  173. Jumping Open 2 L: 2/9, 33.16 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  174. Jumping Special L: Diskvalifikován

  175. Jumping XL: Diskvalifikován