Cz En

045516

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Markéta Novotná

    Člen KA

Pes

  1. Happy Minnie Mout McKinkey, Australská kelpie

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  2. Agility L: 3/18, 34.64 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  3. Jumping L: 2/19, 35.35 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  4. Zkouška LA3: 2/8, 38.88 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  5. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  6. 1. Zkouška A3 L: 2/13, 42.0 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  7. 2. Zkouška A3 L: 1/13, 40.75 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  8. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  9. Agility L: 8/24, 33.31 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  10. Jumping L: 5/24, 33.17 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  11. Zkouška LA3: 1/9, 41.42 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  12. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  13. II. zkouška LA3: 2/19, 42.16 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  14. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  15. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  16. Agility Spokojeného psa L: 4/34, 25.76 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  17. Jacob & Joseph Jumping L: 21/33, 26.42 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  18. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  19. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  20. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  21. LA3 - I.: Diskvalifikován

  22. LA3 - II.: 4/10, 41.31 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  23. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  24. Agility L: 11/27, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  25. Jumping L: 1/27, 29.09 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  26. Zkouška A3 L: 1/11, 36.96 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  27. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  28. Agility Open: 54/125, 51.3 s, 13.3 tr. b., 3.86 m/s

  29. Agility Squads as Individual: 10/137, 43.3 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  30. Jumping Open: Diskvalifikován

  31. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  32. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  33. Jelenův Jumping L: 2/25, 30.08 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  34. PhysioDOG Agility L: 3/24, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  35. Zkouška LA3: 4/13, 30.35 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  36. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  37. Agility L: 1/17, 39.79 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  38. Jumping L: Diskvalifikován

  39. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  40. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  41. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  42. 2. Zka - LA3: 1/15, 26.83 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  43. Jumping - Large: 10/32, 22.77 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  44. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  45. LA3_1: Diskvalifikován

  46. LA3_2: Diskvalifikován

  47. LA3_3: Diskvalifikován

  48. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  49. Zkouška 1 LA3: 2/11, 34.87 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  50. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  51. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  52. Agility - LA: 1/29, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  53. Jumping - LA: 3/32, 31.41 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  54. ZKA - LA3: 1/12, 29.52 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  55. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  56. QA1 agility: Diskvalifikován

  57. QA2 agility: 18/120, 38.57 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  58. QA3 agility: 17/120, 41.51 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  59. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  60. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  61. QJ3 jumping: 45/111, 40.23 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  62. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  63. Agility I: 7/167, 42.14 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  64. Agility II: 17/165, 38.33 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  65. Jumping I: 19/169, 33.68 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  66. Jumping II: Diskvalifikován

  67. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  68. LA3 1. LA3: 2/8, 41.33 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  69. LA3 2. LA3: 2/8, 40.93 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  70. LA3 3. LA3: 1/8, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  71. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  72. Jumping: Diskvalifikován

  73. Zkouška 1: Diskvalifikován

  74. Zkouška 2: 10/33, 39.96 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  75. Zkouška 3: 6/36, 44.8 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  76. Zkouška 4: 7/36, 47.14 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  77. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  78. Jumping L: 6/26, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  79. LA3: Diskvalifikován

  80. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  81. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  82. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  83. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  84. II. zkouška LA3: 3/18, 42.05 s, 5.05 tr. b., 4.23 m/s

  85. II. zkouška LA3: 6/18, 45.25 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  86. I. zkouška LA3: 5/18, 46.66 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  87. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  88. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  89. Agility L: 3/29, 32.28 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  90. Jumping L: Diskvalifikován

  91. Zkouška - LA3: 1/17, 41.49 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  92. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  93. Agility: 11/86, 39.45 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  94. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  95. Jumping: Diskvalifikován

  96. Jumping DRUZSTVA: 33/97, 35.94 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  97. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  98. A3 - druhá zkouška LA3: 4/9, 38.19 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  99. A3 - první zkouška LA3: Diskvalifikován

  100. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  101. II. Zkouška: Diskvalifikován

  102. I. Zkouška: 2/16, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  103. Jumping: Diskvalifikován

  104. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  105. Agility II. L: 3/92, 38.14 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  106. Agility I. L: 29/94, 41.16 s, 10.16 tr. b., 4.42 m/s

  107. Jumping II. L: 5/92, 37.93 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  108. Jumping I. L: Diskvalifikován

  109. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  110. Speed&Power hra L: Diskvalifikován

  111. Tunelovo-barelový běh L: 1/12, 27.19 s, 0.0 tr. b., 7.36 m/s

  112. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  113. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  114. Agility - LA: Diskvalifikován

  115. Jumping LA: 1/44, 24.39 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  116. ZkA - LA2: Diskvalifikován

  117. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  118. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  119. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  120. Cvikov - 28. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2017

  121. Zkouška LA2: 2/9, 31.91 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  122. Cvikov - 27. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2017

  123. Zkouška LA2: 1/13, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  124. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  125. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  126. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  127. Jumping - Large: 3/36, 26.55 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  128. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  129. 1. Zka - LA2: 9/19, 35.54 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  130. 2. Zka - LA2: 2/18, 25.92 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  131. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  132. Agility Open L: 9/41, 38.04 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  133. Jump Open L: Diskvalifikován

  134. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  135. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  136. Agility: 2/38, 30.0 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  137. Jumping: Diskvalifikován

  138. Zka - LA2: 11/18, 39.14 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  139. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  140. Agility L: Diskvalifikován

  141. Hra L: 6/18, 19.75 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  142. Jumping L: 2/15, 30.62 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  143. Zkouška LA2: 2/10, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  144. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  145. Agility - Large: 3/35, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  146. Jumping - Large: Diskvalifikován

  147. ZkA - LA2: 4/17, 33.82 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  148. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  149. Agility 1: Diskvalifikován

  150. Agility 2: 29/128, 41.49 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  151. Jumping 1: Diskvalifikován

  152. Jumping 2: Diskvalifikován

  153. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  154. Agility Trial I: 5/29, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  155. Jumping Trial I: 14/27, 33.71 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  156. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  157. Agility: 13/39, 48.08 s, 5.08 tr. b., 3.74 m/s

  158. Fun Jumping: 8/34, 25.85 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  159. Jumping: 11/39, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  160. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  161. Agility: Diskvalifikován

  162. Agility: Diskvalifikován

  163. Jumping: 12/46, 43.06 s, 15.06 tr. b., 3.53 m/s

  164. Jumping: Diskvalifikován

  165. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  166. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  167. Zkouška1 LA2: 3/33, 29.78 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  168. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  169. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  170. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  171. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  172. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  173. Agility: 3/47, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  174. Jumping: Diskvalifikován

  175. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  176. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  177. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  178. Jumping LA neděle: 30/63, 38.16 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  179. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  180. Zkoušky LA2 neděle: 8/22, 43.85 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  181. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  182. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  183. Agility: Diskvalifikován

  184. Jumping: 6/48, 34.6 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  185. Zkouška LA2: 2/27, 50.09 s, 10.09 tr. b., 3.59 m/s

  186. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  187. Zkouška pro Charlieho LA2: 2/29, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  188. Zkouška pro Fly LA2: 2/29, 31.68 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  189. Zkouška pro Jacka LA2: Diskvalifikován

  190. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  191. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  192. 2. zkouška LA1: 2/24, 25.82 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  193. 3. zkouška LA1: 5/23, 27.94 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  194. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  195. Agility LA sobota: 21/63, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  196. Jumping LA neděle: 11/63, 31.48 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  197. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  198. Velké finále LA neděle: 15/31, 43.67 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  199. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  200. Zkoušky LA1 sobota: 2/8, 47.02 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  201. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  202. JUMPING_LA1 LA1: 2/11, 23.59 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  203. LA1_1 LA1: 2/11, 30.31 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  204. LA1_2 LA1: 2/11, 27.6 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  205. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  206. Agility L: Diskvalifikován

  207. Jumping L: 11/36, 35.51 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  208. Zkoušky LA1: 1/11, 29.4 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  209. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  210. Agility: 2/51, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  211. Jumping: 13/51, 34.06 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  212. Zka - LA1: Diskvalifikován