001523

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Burdová

    Arrow_down

Pes

  1. A Sky Full of Stars Funky Adventure, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 19, 13. 04. 2024

  2. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  4. Kladno - Velikonoční dvojzkoušky (sobota), 30. 03. 2024

  5. 1. Zkouška LA3: 5/10, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  6. 2. Zkouška LA3: 1/10, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  7. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  8. Agility II. L: 4/49, 38.06 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  9. Agility I. L: Diskvalifikován

  10. Final L: 6/21, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  11. Jumping III. L: Diskvalifikován

  12. Jumping II. L: Diskvalifikován

  13. Jumping I. L: Diskvalifikován

  14. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  15. Agility 1 - Large: 3/36, 21.97 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  16. Agility 2 - Large: 5/36, 22.31 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  17. Jumping 1 - Large: 23/36, 22.94 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  18. Jumping 2 - Large: 3/36, 18.5 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  19. Kladno - Jahodová PARTY 2024, 27. 01. 2024 - 28. 01. 2024

  20. Agility FINÁLE L: Diskvalifikován

  21. Agility OPEN L: 1/50, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  22. Jumping OPEN L neděle: 17/49, 33.39 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  23. Jumping OPEN L sobota: 1/50, 33.55 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  24. Zkouška LA3 neděle: 7/22, 34.02 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  25. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  26. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  27. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  28. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  29. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (čtvrtek), 28. 12. 2023

  30. 1. Zkouška LA2: 1/15, 35.64 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  31. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  32. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (středa), 27. 12. 2023

  33. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  35. Kladno - Vánoční zkoušky trochu jinak + A0, 09. 12. 2023

  36. 1. Zkouška LA2: 1/10, 37.6 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  37. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  38. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  39. Agility 1 L: 8/32, 38.45 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  40. Agility 2 L: Diskvalifikován

  41. Finals L: 5/20, 39.56 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  42. Jumping 1 L: 1/33, 33.44 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  43. Jumping 2 L: 17/31, 38.4 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  44. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  45. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  46. Czech Imp Jump Large: 23/52, 20.24 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  47. Jumping 1 - Large: 3/52, 32.09 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  48. Jumping 2 - Large: 6/50, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  49. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 20. 10. 2023

  50. Druhá zkouška: 1/9, 28.9 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  51. První zkouška: 1/9, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  52. Studenec u Trutnova - Speciál pro A2 (halové trojzkoušky), 19. 10. 2023

  53. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  54. 2. zkouška LA2: 1/12, 31.76 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  55. 3. zkouška LA2: 3/12, 34.82 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  56. Ratenice - Rozjezdová zkouška, 30. 09. 2023

  57. ZkA. LA2: 1/14, 35.0 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  58. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  59. Agility družstev L: 24/108, 47.37 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  60. Agility jednotlivci L: Diskvalifikován

  61. Jumping družstev L: 53/108, 43.48 s, 20.0 tr. b., 5.01 m/s

  62. Jumping jednotlivci L: Diskvalifikován

  63. Lysá nad Labem - O-O Open OVCE, 03. 09. 2023

  64. Agility L: 8/23, 46.6 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  65. Jumping L: Diskvalifikován

  66. LA1: 1/7, 28.82 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  67. Hrádek u Pardubic - 5. Zkoušky, 02. 09. 2023

  68. Zkouška LA1 I.: Diskvalifikován

  69. Zkouška LA1 II.: 3/17, 33.97 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  70. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  71. Mistrovství jednotlivců OPEN Finále L: 14/44, 35.72 s, 10.0 tr. b., 5.99 m/s

  72. Mistrovství jednotlivců OPEN L: 20/51, 28.18 s, 10.0 tr. b., 5.82 m/s

  73. Power & Speed OPEN L: Diskvalifikován

  74. Speciální závod - Finále L: 10/28, 42.66 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  75. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L: 8/112, 29.16 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  76. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  77. Tachyon Trophy OPEN L: 20/50, 26.29 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  78. Závod družstev OPEN + MASTERS L: 27/109, 39.97 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  79. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  80. Agility 4 L: Diskvalifikován

  81. Jumping 4 L: 30/73, 46.24 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  82. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  83. Agility 1 L: Diskvalifikován

  84. Agility 2 L: 4/99, 39.71 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  85. Jumping 1 L: 35/109, 39.89 s, 15.0 tr. b., 5.31 m/s

  86. Jumping 2 L: 11/106, 37.06 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  87. Hrádek u Pardubic - 4. Zkoušky, 13. 05. 2023

  88. II. Zkouška LA1: 4/19, 27.48 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  89. I.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  90. Studenec u Trutnova - Speciál pro A1 (halové trojzkoušky + PARA), 04. 05. 2023

  91. 1. zkouška: 1/17, 27.89 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  92. 2. zkouška: 1/17, 28.88 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  93. 3. zkouška: 1/17, 26.74 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s