Cz En

035120

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tomáš Lerl

    Člen KA

Pes

  1. Amigo Pink Edition, Border kolie

Výsledky

  1. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  2. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: Diskvalifikován

  3. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  4. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  5. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  6. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  7. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  8. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  9. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 04. 2022

  10. 1. zkouška A2 L: 2/10, 38.36 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  11. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  12. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  13. QA1 Agility: Diskvalifikován

  14. QA2 Agility: Diskvalifikován

  15. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  16. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  17. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  18. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  19. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  21. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  23. 1. Zkouška LA2: 2/16, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  24. 2. Zkouška LA2: 4/16, 41.47 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  25. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  26. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  27. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  28. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  29. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  30. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  31. Agility Open: Diskvalifikován

  32. Jumping Light: 3/22, 23.58 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  33. Jumping Open: Diskvalifikován

  34. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  35. Agility L: 5/24, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  36. Agility Large: 9/24, 46.46 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  37. Jumping L: Diskvalifikován

  38. Jumping Large: Diskvalifikován

  39. Zkouška LA1: 1/7, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  40. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  41. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška LA1: 1/11, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  43. Čerčany - Juta Cup, 27. 06. 2021

  44. AGILITY II L: Diskvalifikován

  45. AGILITY I L: 2/11, 49.2 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  46. FNINÁLE - jumping L: 3/8, 33.85 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  47. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  48. Čerčany - Pytloun Cup, 26. 06. 2021

  49. AGILITY II L: Diskvalifikován

  50. AGILITY I L: Diskvalifikován

  51. Zkouška A1 L: 2/5, 33.9 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  52. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  53. Jumping 1 - L: Diskvalifikován

  54. Jumping 2 - L: Diskvalifikován

  55. Jumping 3 - L: 10/26, 54.89 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s