071618

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vilém Čekajle, Amonra

    Arrow_down

Pes

  1. Navy des Plaines du Minervois, Belgický ovčák - Malinois

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Jahodová PARTY 2024, 27. 01. 2024 - 28. 01. 2024

  2. Agility FINÁLE L: 5/26, 40.82 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  3. Agility OPEN L: 4/50, 39.16 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  4. Jumping OPEN L neděle: 9/49, 35.9 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  5. Jumping OPEN L sobota: Diskvalifikován

  6. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  7. Kladno - Páteční PARTY rozjezd, 26. 01. 2024

  8. OPEN AGILITY L: 10/23, 40.63 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  9. OPEN JUMPING L: 2/24, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  10. Třebíč - Polštářkobraní + A0, 22. 07. 2023

  11. Agility L: 4/17, 31.46 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  12. Jumping L: Diskvalifikován

  13. Zkouška L A3: 1/5, 32.63 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  14. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  15. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: 33/152, 44.83 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  16. FRIDAY - AGILITY TEAMS LARGE: 36/151, 48.92 s, 8.92 tr. b., 4.5 m/s

  17. FRIDAY - JUMPING TEAMS LARGE: 36/151, 39.34 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  18. SATURDAY - AGILITY TEAMS LARGE: 55/147, 40.34 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  19. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS L: 34/122, 32.6 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  20. SATURDAY - JUMPING TEAMS LARGE: 61/156, 42.53 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  21. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  22. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  23. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  24. Agility 4 L: 22/73, 41.69 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  25. Agility 5 L: 7/71, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  26. Agility 6 L: Diskvalifikován

  27. Jumping 4 L: 29/73, 37.35 s, 15.0 tr. b., 5.62 m/s

  28. Jumping 5 L: Diskvalifikován

  29. Jumping 6 L: 7/67, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  30. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  31. Agility 1 L: 9/109, 44.78 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  32. Agility 2 L: 7/99, 40.87 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  33. Jumping 1 L: 13/109, 35.38 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  34. Jumping 2 L: 38/106, 36.57 s, 15.0 tr. b., 5.41 m/s

  35. Čebín - Čebínské jarní hopsání, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  36. Neděle Jumping 1 L: Diskvalifikován

  37. Neděle Jumping 2 L: 4/18, 34.87 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  38. Neděle 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  39. Neděle 2. Zkouška A3 L: 2/3, 64.03 s, 35.03 tr. b., 3.4 m/s

  40. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  41. QA1 Agility: Diskvalifikován

  42. QA2 Agility: 15/114, 40.21 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  43. QA3 Agility: 39/114, 42.0 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  44. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  45. QJ2 Jumping: 70/112, 41.29 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  46. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  47. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  48. Agility 1 L: 2/31, 33.4 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  49. Agility 2 L: 11/29, 35.53 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  50. Finále L: 12/21, 36.68 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  51. Jumping 1 L: 9/31, 29.25 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  52. Jumping 2 L: 3/28, 27.19 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  53. Terezín - DogFriends Cup 2023 (3/3), 11. 03. 2023 - 12. 03. 2023

  54. LA3 I: Diskvalifikován

  55. LA3 II: Diskvalifikován

  56. LA3 III: 1/16, 40.46 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  57. LA3 IV: 3/16, 37.49 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  58. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  59. Jumping 2+3 L: Diskvalifikován

  60. LA3 I: 5/18, 44.36 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  61. LA3 II: Diskvalifikován

  62. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 10. 02. 2023

  63. LA3 I: Diskvalifikován

  64. LA3 II: 2/10, 43.76 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  65. KLADNO - Jahodová PÁRTY, 28. 01. 2023 - 29. 01. 2023

  66. Agility FINÁLE L: Diskvalifikován

  67. Agility OPEN L: 11/40, 40.53 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  68. Jumping OPEN L neděle: 5/39, 34.31 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  69. Jumping OPEN L sobota: Diskvalifikován

  70. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  71. KLADNO - Jahodová Předpárty, 27. 01. 2023

  72. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  73. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  74. Agility III 600: 10/53, 44.14 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  75. Agility II 600: 19/53, 47.96 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  76. Agility I 600: 22/54, 36.85 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  77. Jumping III 600: 9/53, 38.18 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  78. Jumping II 600: 8/54, 38.62 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  79. Jumping I 600: Diskvalifikován

  80. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  81. Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  82. LA3 I: Diskvalifikován

  83. LA3 II: Diskvalifikován

  84. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  85. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  86. 2. Zkouška LA3: 7/21, 42.86 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  87. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  88. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2022, 02. 10. 2022

  89. Agility družstev BO: 4/37, 35.48 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  90. Agility jednotlivců BO: Diskvalifikován

  91. Jumping družstev BO: 10/37, 33.95 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  92. Jumping Jednotlivci BO: 8/37, 35.05 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  93. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  94. Agility OPEN L: 5/38, 40.52 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  95. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  96. ZkA. I. LA3: 4/15, 39.61 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  97. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  98. Agility III / L: Diskvalifikován

  99. Agility II / L: Diskvalifikován

  100. Agility I / L: Diskvalifikován

  101. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  102. 1.zkouška LA3: 7/13, 41.38 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  103. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  104. Čebín - Čebínský král 2022, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  105. Neděle Agility L: 6/30, 49.77 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  106. Neděle Jumping L: 3/32, 42.33 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  107. Neděle zkouška L A3: 2/17, 45.42 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  108. Sobota Agility L: 1/32, 43.44 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  109. Sobota Jumping L: Diskvalifikován

  110. Sobota zkouška L A3: Diskvalifikován

  111. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  112. Agility: 58/100, 42.21 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  113. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  114. Jumping: 12/101, 42.81 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  115. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  116. České Budějovice - Dvojzkoušky a jumping, 27. 08. 2022

  117. A3 1. zkouška L: Diskvalifikován

  118. A3 2. zkouška L: 1/2, 39.75 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  119. Jumping 2 L: 2/6, 31.53 s, 10.0 tr. b., 5.9 m/s

  120. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  121. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  122. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  123. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  124. QA4 Agility: Diskvalifikován

  125. QA5 Agility: 11/70, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  126. QA6 Agility: Diskvalifikován

  127. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  128. QJ5 Jumping: 20/72, 38.65 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  129. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  130. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  131. Agility 1 L: 13/92, 42.41 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  132. Agility 2 L: 36/88, 45.77 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  133. Jumping 1 L: 20/91, 38.14 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  134. Jumping 2 L: 3/90, 39.69 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  135. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  136. QA1 Agility: 23/108, 41.97 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  137. QA2 Agility: 48/107, 40.62 s, 15.0 tr. b., 5.39 m/s

  138. QA3 Agility: 20/66, 41.88 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  139. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  140. QJ2 Jumping: 28/108, 39.22 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  141. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  142. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  143. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  144. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  145. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  146. AGILITY L: 1/28, 39.81 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  147. JUMPING L: 11/28, 34.48 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  148. Zkoušky LA3: 3/15, 47.71 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  149. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  150. 1.zkouška LA3: 6/18, 42.39 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  151. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  152. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  153. Neděle Jumping2+3 L: 5/16, 36.84 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  154. Neděle LA3 I: 2/11, 46.75 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  155. Neděle LA3 II: Diskvalifikován

  156. Sobota Jumping2+3 L: 8/18, 36.44 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  157. Sobota LA3 I: Diskvalifikován

  158. Sobota LA3 II: 1/11, 38.03 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  159. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  160. Agility open L sobota: 3/36, 35.81 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  161. FINÁLE agility L: 10/20, 38.39 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  162. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  163. Jumping L sobota: 6/36, 35.9 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  164. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  165. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  166. Agility III 600: Diskvalifikován

  167. Agility II 600: 9/35, 40.83 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  168. Agility I 600: 15/36, 38.51 s, 20.0 tr. b., 6.02 m/s

  169. Jumping III 600: Diskvalifikován

  170. Jumping II 600: Diskvalifikován

  171. Jumping I 600: Diskvalifikován

  172. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  173. Jumping 2+3 L: Diskvalifikován

  174. LA3 So I: Diskvalifikován

  175. LA3 So II: Diskvalifikován

  176. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  177. 1.zkouška LA3: 3/10, 39.85 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  178. 2.zkouška LA3: 3/10, 42.05 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  179. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  180. Agility Open L: Diskvalifikován

  181. Finále Agility L: 8/17, 37.56 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  182. Jumping L: 4/38, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  183. Jumping L neděle : Diskvalifikován

  184. Zkouška LA3: 10/24, 39.52 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  185. Zkouška LA3 neděle : 2/21, 42.46 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  186. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  187. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  188. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  189. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  190. Agility družstev BO: 3/27, 41.64 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  191. Agility jednotlivců BO: Diskvalifikován

  192. Jump družstev BO: 11/27, 48.19 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  193. Jump Jednotlivci BO: 6/27, 42.57 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  194. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  195. Agility OPEN L: 16/46, 36.46 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  196. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  197. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  198. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 26. 09. 2021

  199. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  200. 2. Zkouška LA3: 4/12, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  201. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  202. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2021, 25. 09. 2021

  203. Agility L: Diskvalifikován

  204. Jumping L: Diskvalifikován

  205. Zkouška LA3: 5/12, 39.54 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  206. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  207. Neděle Agility L: 12/27, 41.67 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  208. Neděle Jumping L: Diskvalifikován

  209. Sobota Agility L: Diskvalifikován

  210. Sobota Jumping L: Diskvalifikován

  211. Sobota zkouška L A3: Diskvalifikován

  212. Čebín - Čebínský rozjezd 2021, 27. 08. 2021

  213. 1. Zkouška LA3: 1/7, 39.94 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  214. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  215. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  216. Agility družstev BO: 9/27, 42.68 s, 20.0 tr. b., 4.94 m/s

  217. Agility jednotlivců BO: 3/28, 41.38 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  218. Jumping družstev BO: 7/27, 34.78 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  219. Jumping jednotlivců BO: 7/28, 38.95 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  220. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  221. Agility Open L: 6/41, 38.99 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  222. Jumping Open L: Diskvalifikován

  223. ZkA. LA3: 5/17, 42.59 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  224. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  225. Agility Individual: 65/106, 41.5 s, 15.0 tr. b., 5.13 m/s

  226. Agility Squads as Individual: 8/109, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  227. Jumping Individual: Diskvalifikován

  228. Jumping Squads as Individual: 45/108, 35.96 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  229. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  230. Agility Large Ne: 6/33, 35.96 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  231. Agility Large So: Diskvalifikován

  232. Jumping Large Ne: Diskvalifikován

  233. Jumping Large So: 7/36, 37.13 s, 15.0 tr. b., 5.55 m/s

  234. LA3 Ne: 9/14, 44.6 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  235. LA3 So: Diskvalifikován

  236. České Budějovice - K Budějicům cesta V., 02. 08. 2020

  237. Agility: 6/21, 35.73 s, 10.0 tr. b., 5.71 m/s

  238. Jumping: 1/21, 25.7 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  239. Zkouška: Diskvalifikován

  240. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  241. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  242. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  243. 3. Zkouška LA3: 5/16, 35.24 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  244. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  245. Agility I: Diskvalifikován

  246. Agility II: Diskvalifikován

  247. Jumping I: 47/80, 34.36 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  248. Jumping II: 2/79, 37.3 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  249. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  250. 1. Zkouška LA2: 5/24, 34.44 s, 20.0 tr. b., 5.81 m/s

  251. 2. Zkouška LA2: 2/17, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  252. 3. Zkouška LA2: 1/16, 33.13 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  253. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  254. Agility 1 L: Diskvalifikován

  255. Agility 2 L: 8/19, 33.29 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  256. Finále L: Diskvalifikován

  257. Jumping 1 L: 4/19, 30.82 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  258. Jumping 2 L: 9/19, 34.86 s, 20.0 tr. b., 5.02 m/s

  259. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  260. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  261. Agility L - finále: 13/20, 39.79 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  262. Agility L sobota: Diskvalifikován

  263. Jumping L neděle: 12/36, 28.12 s, 10.0 tr. b., 6.12 m/s

  264. Jumping L sobota: Diskvalifikován

  265. Zkouška LA2 neděle: 3/11, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  266. Zkouška LA2 sobota: 2/11, 37.24 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  267. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  268. Agility Open L_sobota: Diskvalifikován

  269. Jumping L_neděle: 10/33, 32.74 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  270. Jumping L_sobota: Diskvalifikován

  271. LA2_neděle: 4/6, 37.76 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  272. LA2_sobota: Diskvalifikován

  273. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  274. Agility družstev: 18/70, 43.15 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  275. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  276. Jumping družstev L: 21/69, 34.01 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  277. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  278. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  279. Agility Open L: Diskvalifikován

  280. Jumping Open L: Diskvalifikován

  281. Zkouška LA2: 1/8, 40.95 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  282. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  283. Agility Open Large: Diskvalifikován

  284. Agility Open Large: Diskvalifikován

  285. A2 Large: 1/14, 38.17 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  286. A2 Large: Diskvalifikován

  287. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  288. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  289. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  290. LA1_1: 2/13, 29.04 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  291. LA1_2: 5/13, 30.6 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  292. LA1_3: Diskvalifikován

  293. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  294. 1. Zkouška LA1: 2/17, 25.89 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  295. 2. Zkouška LA1: 2/17, 25.0 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  296. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  297. QA4 Agility: 45/97, 52.82 s, 23.82 tr. b., 4.17 m/s

  298. QA5 Agility: 17/96, 45.34 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  299. QA6 Agility: 54/93, 44.14 s, 25.0 tr. b., 4.85 m/s

  300. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  301. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  302. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  303. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  304. AGILITY: 21/49, 41.01 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  305. JUMPING: 16/48, 35.02 s, 10.02 tr. b., 4.4 m/s

  306. LA1: 7/24, 34.67 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  307. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  308. Agility I: Diskvalifikován

  309. Agility II: Diskvalifikován

  310. Jumping I: 93/169, 39.36 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  311. Jumping II: 66/161, 33.07 s, 10.0 tr. b., 5.84 m/s

  312. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  313. Jumping: Diskvalifikován

  314. Zkouška 1: Diskvalifikován

  315. Zkouška 2: 4/11, 50.04 s, 30.0 tr. b., 3.66 m/s

  316. Zkouška 3: 4/6, 26.82 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  317. Zkouška 4: 3/6, 43.67 s, 20.0 tr. b., 3.76 m/s

  318. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  319. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  320. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  321. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  322. Zkoušky LA1 neděle: 5/9, 28.67 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  323. Zkoušky LA1 sobota: 5/11, 44.88 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  324. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  325. Agility: Diskvalifikován

  326. Jumping: Diskvalifikován

  327. Zkouška: 5/9, 32.48 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  328. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  329. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  330. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  331. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  332. Agility klubů L: Diskvalifikován

  333. Jumping L: Diskvalifikován

  334. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  335. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  336. Druhá zkouška LA1: 2/6, 29.53 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  337. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  338. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  339. 1. zkouška LA1: 1/9, 30.75 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  340. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  341. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  342. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  343. Jumping LA neděle: 24/43, 38.44 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  344. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  345. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  346. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  347. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  348. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  349. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  350. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  351. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  352. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  353. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  354. Jumping L: Diskvalifikován

  355. Zkouška LA1: 1/4, 30.61 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  356. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  357. 1.ZK LA1: 4/20, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  358. 2.ZK LA1: Diskvalifikován