Cz En

017518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Kožnarová

    Člen KA

Pes

  1. Maggie, Border kolie

Výsledky

  1. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  2. 1. Agility L Junioři: 5/20, 47.31 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  3. 2. Agility L Junioři: 7/20, 44.58 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  4. 3. Jumping L Junioři: 6/20, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  5. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  6. Agility Individual: Diskvalifikován

  7. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  8. Jumping Individual: 50/108, 46.51 s, 8.51 tr. b., 4.11 m/s

  9. Jumping Squads as Individual: 36/108, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  10. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  11. NE Agility L: 6/24, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  12. NE Jumping L: 4/25, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  13. NE Zkouška LA3: 1/12, 47.86 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  14. SO Agility L: 4/30, 39.6 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  15. So Jumping L: 9/30, 46.28 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  16. SO Zkouška LA3: Diskvalifikován

  17. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  18. Agility neděle L: 6/34, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  19. Agility sobota L: 5/29, 40.59 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  20. Jumping neděle L: 6/31, 31.84 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  21. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  22. ZkouškaLA3 neděle: 1/10, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  23. ZkouškaLA3 sobota: Diskvalifikován

  24. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  25. Agility J Individual: Diskvalifikován

  26. Agility Squads: 4/61, 43.45 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  27. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  28. Jumping Squads: 44/61, 51.95 s, 20.0 tr. b., 4.23 m/s

  29. České Budějovice - K Budějicům cesta V., 02. 08. 2020

  30. Agility: Diskvalifikován

  31. Jumping: 2/21, 28.32 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  32. Zkouška: Diskvalifikován

  33. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  34. Agility LVT L: 1/22, 44.28 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  35. Agility MR L: 4/7, 45.51 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  36. Jumping L: Diskvalifikován

  37. JUMPING MR L: Diskvalifikován

  38. ZKOUŠKA LA3: 1/7, 44.84 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  39. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  40. 1. běh L: 3/18, 27.17 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  41. 2. běh L: 2/18, 27.07 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  42. 3. běh L: Diskvalifikován

  43. 4. běh L: 4/18, 29.98 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  44. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  45. LA3- 1 běh: Diskvalifikován

  46. LA3- 2 běh: Diskvalifikován

  47. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  48. II. zkouška A3 L: 1/10, 39.47 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  49. I. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  50. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  51. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška A3 L: 2/13, 45.92 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  53. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  54. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  55. I. zkouška LA3: 6/17, 38.05 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  56. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  57. Agility Spokojeného psa L: 13/34, 30.01 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  58. Jacob & Joseph Jumping L: 9/33, 22.73 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  59. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  60. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  61. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  62. Agility Finále L_neděle: 5/21, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  63. Agility Open L_sobota: 4/36, 45.37 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  64. Jumping L_neděle: Diskvalifikován

  65. Jumping L_sobota: Diskvalifikován

  66. LA3_neděle: Diskvalifikován

  67. LA3_sobota: Diskvalifikován

  68. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  69. II. zkouška LA3: 4/14, 39.3 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  70. I. zkouška LA3: 1/14, 31.95 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  71. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  72. Agility L: Diskvalifikován

  73. Jumping L: 4/37, 33.73 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  74. Zkouška LA3: 7/16, 42.93 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  75. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  76. Agility J: 5/49, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  77. Agility Squads as Individual: 8/63, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  78. Jumping J: 7/49, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  79. Jumping Squads as Individual: 9/63, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  80. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  81. Neděle Agility LA: 4/35, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  82. Neděle Jumping LA: Diskvalifikován

  83. Neděle Zkouška LA3: Diskvalifikován

  84. Zbraslav u Brna - Mistrovství dětí a mládeže ČMKU, 15. 06. 2019 - 16. 06. 2019

  85. Junior agility LA: 3/3, 35.4 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  86. Junior jumping LA: 1/3, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  87. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  88. Neděle Jumping L: 7/35, 29.9 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  89. Neděle Zkouška II LA3: 2/16, 41.28 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  90. Neděle Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  91. Sobota Jumping LA: Diskvalifikován

  92. Sobota Zkouška II LA3: 3/13, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  93. Sobota Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  94. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  95. 1. zkouška LA3: 1/8, 46.23 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  96. 2. zkouška LA3: 1/7, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  97. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  98. J Agility IV: Diskvalifikován

  99. J Agility V: Diskvalifikován

  100. J Agility VI: 12/24, 46.53 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  101. J Jumping III: 12/24, 48.93 s, 18.97 tr. b., 3.88 m/s

  102. J Jumping IV: 11/24, 43.02 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  103. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  104. LA3 1. LA3: Diskvalifikován

  105. LA3 2. LA3: Diskvalifikován

  106. LA3 3. LA3: Diskvalifikován

  107. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  108. J Agility I: 6/29, 41.65 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  109. J Agility II: Diskvalifikován

  110. J Agility III: 8/29, 44.75 s, 1.03 tr. b., 4.16 m/s

  111. J Jumping I: 9/29, 38.22 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  112. J Jumping II: 12/29, 45.86 s, 6.96 tr. b., 4.19 m/s

  113. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  114. Jumping: Diskvalifikován

  115. Zkouška 1: 9/35, 47.3 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  116. Zkouška 2: 14/33, 45.82 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  117. Zkouška 3: Diskvalifikován

  118. Zkouška 4: 11/36, 54.7 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  119. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  120. 1. běh LA3: 3/18, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  121. 2. běh LA3: 6/18, 48.47 s, 7.47 tr. b., 3.73 m/s

  122. 3. běh LA3: 5/18, 43.88 s, 6.88 tr. b., 3.71 m/s

  123. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  124. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  125. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  126. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  127. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  128. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  129. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  130. II. zkouška LA3: 1/24, 43.3 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  131. LA3 I. LA3: Diskvalifikován

  132. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  133. 1. zkouška LA3: 7/18, 51.48 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  134. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  135. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  136. 1. běh LA2: 1/9, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  137. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  138. 3. běh LA2: 1/9, 39.63 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  139. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  140. Zkouška III. LA2: 8/19, 37.47 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  141. Zkouška II. LA2: 2/19, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  142. Zkouška I. LA2: 5/19, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  143. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  144. LA2 1: 2/15, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  145. LA2 2: 2/15, 37.54 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  146. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  147. Druhá zkouška neděle LA2: 2/7, 35.97 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  148. První zkouška neděle LA2: 2/7, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  149. SuperG Challenge agility L: Diskvalifikován

  150. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  151. Druhá zkouška LA2: 5/8, 42.06 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  152. První zkokuška LA2: Diskvalifikován

  153. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  154. Agility L: 5/47, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  155. Jumping L: Diskvalifikován

  156. Zkouška_neděle LA2: 5/18, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  157. Zkouška_sobota_01 LA2: Diskvalifikován

  158. Zkouška_sobota_02 LA2: 4/19, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  159. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  160. Zkouška 1 LA2: 7/22, 40.87 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  161. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  162. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 09. 2018

  163. Agility open L: Diskvalifikován

  164. Jumping open L: Diskvalifikován

  165. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  166. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  167. 1.LA1 LA1: 5/12, 32.75 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  168. 2.LA1 LA1: 4/12, 27.84 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  169. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  170. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  171. D Agility: 4/26, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  172. D Hra: 7/25, 39.72 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  173. D Jumping: 9/26, 39.29 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  174. JUMPING DRUZSTVA: 55/79, 48.92 s, 21.92 tr. b., 3.48 m/s

  175. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  176. 1. Zk LA1: 1/14, 37.54 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  177. 2. Zk LA1: 3/14, 35.25 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  178. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  179. Jumping L: 17/44, 39.39 s, 10.39 tr. b., 4.14 m/s

  180. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  181. Zkouška 2 LA1: 1/9, 31.02 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  182. Zkouška 2 neděle LA1: 3/11, 37.2 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  183. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  184. Zkouška neděle LA1: 1/11, 30.92 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  185. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  186. Jump neděle L: 21/37, 37.87 s, 5.87 tr. b., 3.88 m/s

  187. Zkouška nedělle LA1: 1/11, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  188. Aš - Kopaninský hop pro dobrou věc - finále STEIN poháru, 06. 05. 2018

  189. Agility L: 15/32, 59.02 s, 10.02 tr. b., 3.3 m/s

  190. Jumping L: Diskvalifikován

  191. Zkoušky LA1: 2/11, 44.43 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  192. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  193. 1. zkouška LA1: 4/20, 30.66 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  194. 2. zkouška LA1: 4/20, 32.83 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  195. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  196. Nedele LA1 1: 1/5, 49.11 s, 5.0 tr. b., 3.16 m/s

  197. Nedele LA1 2: 1/5, 44.31 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s