Cz En

087916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Radomír Hošta, AGILITY Karlovy Vary

    Člen KA

Pes

  1. Baloo Monpeja, Border kolie

Výsledky

  1. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  2. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  4. Dolní Rychnov - Rychnovské dvojzkoušky, 03. 10. 2020

  5. 1. zkouška LA3: 2/5, 32.78 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  6. 2. zkouška LA3: 1/5, 32.87 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  7. 3. zkouška LA3: 1/3, 32.37 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  8. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  9. Agility Individual: Diskvalifikován

  10. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  11. Jumping Individual: 4/108, 33.24 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  12. Jumping Squads as Individual: 9/108, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  13. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  14. NE Agility L: 1/24, 34.37 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  15. NE Jumping L: Diskvalifikován

  16. NE Zkouška LA3: Diskvalifikován

  17. SO Agility L: 14/30, 44.94 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  18. So Jumping L: 1/30, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  19. SO Zkouška LA3: Diskvalifikován

  20. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  21. Zkouška LA3 I: 1/8, 36.57 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  22. Zkouška LA3 II: 2/8, 38.9 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  23. Zkouška LA3 III: 2/8, 37.02 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  24. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  25. Agility neděle L: 7/34, 30.4 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  26. Agility sobota L: 2/29, 34.49 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  27. Jumping neděle L: 11/31, 27.72 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  28. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  29. ZkouškaLA3 neděle: 6/10, 38.25 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  30. ZkouškaLA3 sobota: 1/7, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  31. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  32. 1. Zkouška LA3: 1/11, 40.82 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  33. 2. Jumping L: 7/20, 35.14 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  34. 2. Zkouška LA3: 1/11, 38.02 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  35. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  36. 1. běh L: 5/18, 21.54 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  37. 2. běh L: 4/18, 23.76 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  38. 3. běh L: Diskvalifikován

  39. 4. běh L: 1/18, 23.37 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  40. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  41. Jumping L: Diskvalifikován

  42. Zkouška 1 LA3: 3/11, 34.78 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  43. Zkouška 2 LA3: 1/10, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  44. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  45. I. agility L: Diskvalifikován

  46. II. agility L: Diskvalifikován

  47. II. jumping L: 14/97, 30.83 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  48. I. jumping L: 22/97, 32.54 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  49. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  50. II. zkouška A3 L: 2/18, 38.07 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  51. I. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  52. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  53. LA3 - I.: Diskvalifikován

  54. LA3 - II.: Diskvalifikován

  55. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  56. LA3- 1 běh: Diskvalifikován

  57. LA3- 2 běh: Diskvalifikován

  58. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  59. Agility 1 L: 8/19, 33.21 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  60. Agility 2 L: 1/19, 32.27 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  61. Finále L: 5/11, 33.61 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  62. Jumping 1 L: 1/19, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  63. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  64. Zkouška LA3: 4/10, 39.46 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  65. Krapice - Krapické jumpingy, 16. 02. 2020

  66. Jumping L 1: 3/8, 29.22 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  67. Jumping L 2: 1/8, 35.64 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  68. Jumping L 3: 1/8, 35.01 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  69. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  70. Agility L: Diskvalifikován

  71. Jumping L: 4/19, 32.45 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  72. Zkouška LA3: 1/8, 37.95 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  73. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  74. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  75. 2. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  76. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  77. Agility L sobota: 11/37, 36.25 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  78. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  79. Jumping L sobota: 18/38, 34.3 s, 10.0 tr. b., 5.8 m/s

  80. Zkouška LA3 neděle: 8/18, 40.48 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  81. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  82. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  83. Agility L: 2/24, 30.11 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  84. Jumping L: 4/24, 32.62 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  85. Zkouška LA3: 3/9, 36.93 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  86. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  87. Jumping : 1/34, 30.1 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  88. Zkouška I.: Diskvalifikován

  89. Zkouška II.: 1/11, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  90. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  91. Agility LA: 10/24, 43.9 s, 20.0 tr. b., 4.17 m/s

  92. Jumping LA: 13/23, 34.97 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  93. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  94. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  95. Agility L: Diskvalifikován

  96. Jumping L: Diskvalifikován

  97. Zkouška LA3: 1/16, 39.83 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  98. Hroznětín - Hroznětínské skotačení, 21. 09. 2019

  99. Zkouška LA3 1: Diskvalifikován

  100. Zkouška LA3 2: Diskvalifikován

  101. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  102. agility L neděle: 14/34, 35.97 s, 10.0 tr. b., 5.56 m/s

  103. Jump L neděle: 8/34, 26.49 s, 5.0 tr. b., 6.61 m/s

  104. Zkouška A3 - sobota - 1 L: 4/11, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  105. Zkouška A3 - sobota - 2 L: 3/11, 35.22 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  106. ZKOUŠKA L A3: Diskvalifikován

  107. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  108. Neděle Agility LA: 6/35, 34.77 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  109. Neděle Jumping LA: Diskvalifikován

  110. Neděle Zkouška LA3: Diskvalifikován

  111. Sobota Agility LA: 9/33, 32.09 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  112. Sobota Jumping LA: 3/35, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  113. Sobota zkouška LA3: 4/16, 40.57 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  114. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  115. Agility Open: Diskvalifikován

  116. Agility Squads as Individual: 3/137, 40.24 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  117. Jumping Open: Diskvalifikován

  118. Jumping Squads as Individual: 49/138, 32.97 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  119. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  120. III. jumping L: 10/31, 25.34 s, 5.0 tr. b., 6.04 m/s

  121. II. jumping L: Diskvalifikován

  122. I. jumping L: 7/32, 33.81 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  123. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  124. LA3 - I.: Diskvalifikován

  125. LA3 - II.: Diskvalifikován

  126. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  127. Agility L: 13/40, 36.2 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  128. Jumping L: 2/37, 28.08 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  129. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  130. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  131. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  132. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  133. So. - Agility I. L: 19/105, 37.03 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  134. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  135. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  136. Zkouška 1 LA3: 1/11, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  137. Zkouška 2 LA3: 1/11, 33.96 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  138. Aš - Kopaninský hop, 25. 05. 2019 - 26. 05. 2019

  139. Agility L: 9/23, 35.28 s, 15.0 tr. b., 5.92 m/s

  140. Jumping 1 L: 1/15, 28.61 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  141. Jumping 2 L: 1/16, 32.07 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  142. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  143. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  144. Zkouškový Jumping LJ3: Diskvalifikován

  145. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  146. QA1 agility: Diskvalifikován

  147. QA2 agility: 55/120, 37.41 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  148. QA3 agility: Diskvalifikován

  149. QJ1 jumping: 84/123, 37.41 s, 15.0 tr. b., 5.13 m/s

  150. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  151. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  152. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  153. Agility I.: Diskvalifikován

  154. Agility II.: 11/45, 38.79 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  155. Agility III.: Diskvalifikován

  156. Jumping I.: Diskvalifikován

  157. Jumping II.: Diskvalifikován

  158. Jumping III.: Diskvalifikován

  159. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  160. Agility neděle L: 10/44, 32.56 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  161. Agility sobota L: Diskvalifikován

  162. Jumping neděle L: 16/42, 29.35 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  163. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  164. Zkouška neděle LA3: 1/20, 39.55 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  165. Zkouška sobota LA3: Diskvalifikován

  166. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  167. Zkouška III LA3: Diskvalifikován

  168. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  169. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  170. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  171. Agility I: Diskvalifikován

  172. Agility II: Diskvalifikován

  173. Jumping I: 47/169, 31.36 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  174. Jumping II: 46/161, 32.27 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  175. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  176. Jumping: Diskvalifikován

  177. Zkouška 1: 16/35, 38.76 s, 15.0 tr. b., 5.42 m/s

  178. Zkouška 2: Diskvalifikován

  179. Zkouška 3: Diskvalifikován

  180. Zkouška 4: Diskvalifikován

  181. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  182. LA3 1. LA3: Diskvalifikován

  183. LA3 2. LA3: Diskvalifikován

  184. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  185. Agility 1: 15/39, 43.66 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  186. Agility 2: Diskvalifikován

  187. Jumping 1: Diskvalifikován

  188. Jumping 2: 11/40, 30.75 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  189. Zkouška: Diskvalifikován

  190. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  191. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  192. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  193. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  194. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  195. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  196. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  197. Agility: Diskvalifikován

  198. Jumping: Diskvalifikován

  199. Zkouška: Diskvalifikován

  200. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  201. Jumping: 15/22, 25.37 s, 10.0 tr. b., 5.99 m/s

  202. Zkouška: Diskvalifikován

  203. Zkouška 2.: 1/12, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  204. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  205. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  206. 2. zkouška LA3: 5/18, 38.7 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  207. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  208. AGILITY: Diskvalifikován

  209. JUMPING: Diskvalifikován

  210. LA3: 12/21, 41.55 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  211. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  212. 1. běh LA3: 3/16, 36.14 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  213. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  214. 3. běh LA3: 1/15, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  215. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  216. Agility L: 14/47, 34.95 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  217. Jumping L: 12/43, 22.13 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  218. Zkouška_neděle LA3: Diskvalifikován

  219. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  220. Agility L: 2/22, 35.59 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  221. Jumping L: Diskvalifikován

  222. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  223. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  224. __1.LA3 LA3: 2/14, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  225. __2.LA3 LA3: 8/14, 36.3 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  226. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  227. Agility L: 8/42, 27.81 s, 5.0 tr. b., 6.33 m/s

  228. Agility neděle L: 6/45, 31.88 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  229. Jumping L: 1/43, 30.21 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  230. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  231. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  232. Zkouška neděle LA3: Diskvalifikován

  233. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  234. 1. BĚH LA3: 10/16, 32.45 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  235. 2. BĚH LA3: 1/16, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  236. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  237. Jumping III L: 5/35, 24.13 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  238. Jumping II L: 1/44, 29.2 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  239. Jumping I L: Diskvalifikován

  240. Tuneliáda L: Diskvalifikován

  241. ZkA III. LA3: Diskvalifikován

  242. ZkA. II. LA3: 3/13, 31.1 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  243. ZkA. I. LA3: 7/17, 32.98 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  244. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  245. LA3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  246. LA3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  247. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  248. Agility II. L: Diskvalifikován

  249. Agility I. L: 46/94, 40.51 s, 20.0 tr. b., 4.49 m/s

  250. Jumping II. L: Diskvalifikován

  251. Jumping I. L: 31/94, 31.93 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  252. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  253. AGILITY L: Diskvalifikován

  254. JUMPING L: 8/31, 25.28 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  255. ZKOUŠKA LA2: 2/11, 33.44 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  256. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  257. Zkouška 1 LA2 LA2: Diskvalifikován

  258. Zkouška 2 LA2 LA2: 1/14, 32.32 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  259. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  260. Jumping L: Diskvalifikován

  261. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  262. Zkouška 2 LA2: 3/19, 40.07 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  263. Zkouška 2 neděle LA2: 1/15, 27.48 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  264. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  265. Zkouška neděle LA2: 1/14, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  266. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  267. Agility L: 1/42, 35.75 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  268. Jump neděle L: 14/37, 31.36 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  269. Jump sobota L: 15/42, 27.19 s, 10.0 tr. b., 6.29 m/s

  270. Zkouška nedělle LA2: 3/17, 43.81 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  271. Zkouška sobota LA2: Diskvalifikován

  272. Aš - Kopaninský hop pro dobrou věc - finále STEIN poháru, 06. 05. 2018

  273. Agility L: 6/32, 39.58 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  274. Jumping L: 1/33, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  275. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  276. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  277. 1. zkouška LA2: 9/21, 36.41 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  278. 2. zkouška LA2: 1/21, 26.16 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  279. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  280. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  281. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  282. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  283. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  284. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  285. I Agility Open: 27/139, 35.76 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  286. II Agility Open: Diskvalifikován

  287. II Jumping Open: Diskvalifikován

  288. I Jumping Open: Diskvalifikován

  289. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  290. Zkouška 1 LA2: 1/22, 33.19 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  291. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  292. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 2. kolo, 18. 03. 2018

  293. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  294. Zkouška 2 LA2: 5/13, 30.89 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  295. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  296. Agility: 19/50, 42.23 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  297. Agility: Diskvalifikován

  298. Jumping: Diskvalifikován

  299. Jumping: Diskvalifikován

  300. Zkouška LA2: 4/20, 33.27 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  301. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  302. II. Packa LA2: 5/28, 32.19 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  303. I. Packa LA2: 4/28, 32.92 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  304. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  305. Agility: 17/49, 30.36 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  306. Jumping: Diskvalifikován

  307. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  308. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  309. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  310. Jumping LA neděle: 17/62, 34.02 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  311. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  312. Zkoušky LA2 neděle: 2/25, 35.21 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  313. Zkoušky LA2 sobota: 9/22, 39.21 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  314. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 1. kolo, 28. 01. 2018

  315. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  316. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  317. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  318. Agility: 7/44, 31.75 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  319. Jumping: Diskvalifikován

  320. Zkouška LA2: 1/20, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  321. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  322. Agility open L: 23/48, 34.94 s, 20.0 tr. b., 4.44 m/s

  323. Jumping open L: 2/46, 22.65 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  324. zkouška_sobota_01 LA2: 6/20, 30.4 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  325. Zkouška_sobota_02 LA2: Diskvalifikován

  326. Zkoušky_neděle LA2: Diskvalifikován

  327. Karlovy Vary - Karlovarské dvojzkoušky při krajské výstavě - KZPKV 2017, 16. 09. 2017

  328. 1. zkouška LA2 LA2: 4/15, 33.11 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  329. 2.zkouška LA2 LA2: 3/15, 31.33 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  330. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  331. Agility L: Diskvalifikován

  332. Jumping 2 Neděle L: Diskvalifikován

  333. Jumping L: Diskvalifikován

  334. Jumping Nedělě L: 11/44, 41.32 s, 25.0 tr. b., 4.07 m/s

  335. Zkoušky LA2: 7/22, 40.12 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  336. Zkoušky neděle LA2: Diskvalifikován

  337. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  338. Jumping L: 7/54, 30.81 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  339. Jumping L: Diskvalifikován

  340. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  341. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  342. Zkouška 2 LA2: 1/26, 29.65 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  343. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  344. Mrtník, Plzeň-sever - Pohodové jarní dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 05. 2017

  345. II.zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  346. I.zkouška LA2 LA2: 12/24, 42.54 s, 17.54 tr. b., 3.5 m/s

  347. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2017, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  348. Agility NE L: Diskvalifikován

  349. Agility SO L: Diskvalifikován

  350. Jump NE L: Diskvalifikován

  351. Jump SO L: Diskvalifikován

  352. Zkouška NE LA2: Diskvalifikován

  353. Zkouška SO LA1: 1/20, 25.03 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  354. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  355. III. zkouška LA1: 1/16, 24.51 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  356. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  357. II. zkouška LA1: 4/13, 30.4 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  358. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  359. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  360. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  361. Mariánské Lázně - Velikonoční dvojzkoušky na Lidu, 16. 04. 2017

  362. Zkoušk 1 LA1: 1/17, 26.01 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  363. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován