083217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Palová

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Ruby Deabei, Belgický ovčák - Groenendael

    Arrow_down

Výsledky

  1. Brno - Zimní Brno 2, 17. 02. 2024

  2. Agility L: 10/28, 41.85 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  3. Jumping L: Diskvalifikován

  4. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  5. Kladno - Jahodová PARTY 2024, 27. 01. 2024 - 28. 01. 2024

  6. Agility OPEN L: 10/50, 43.15 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  7. Jumping OPEN L sobota: Diskvalifikován

  8. Zkouška LA3 sobota: 6/31, 51.0 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  9. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2023, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  10. Agility družstev BO: 20/37, 46.59 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  11. Agility jednotlivců BO: Diskvalifikován

  12. Jumping družstev BO: 16/37, 41.7 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  13. Jumping Jednotlivci BO: 14/35, 43.16 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  14. Janov u Litomyšle - Janovské trojzkoušky, 23. 09. 2023

  15. I. : Diskvalifikován

  16. II.: 2/3, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  17. III: Diskvalifikován

  18. Čebín - Čebínský král 2023 + MČR Kníračů 2023, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  19. Neděle Agility L: 4/33, 45.12 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  20. Neděle Jumping L: 7/33, 48.97 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  21. Sobota Agility L: 6/34, 47.6 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  22. Sobota Jumping L: 11/34, 43.92 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  23. Sobota zkouška L A3: 1/14, 46.92 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  24. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 26. 08. 2023

  25. agility: 3/18, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  26. jumping: 14/18, 38.79 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  27. zkoušky: Diskvalifikován

  28. Žamberk - O pohár Fitmin 2023, 13. 08. 2023

  29. Agility L: 3/27, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  30. Junping L 3: 2/4, 38.22 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  31. Zkouška A3 L: 2/4, 47.23 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  32. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  33. Agility 1: 33/117, 48.01 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  34. Agility 2: 18/110, 44.8 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  35. Jumping 1: Diskvalifikován

  36. Jumping 2: 56/116, 39.71 s, 15.0 tr. b., 5.14 m/s

  37. Nedvězí - Olomoucký DOG RUN II, 13. 05. 2023

  38. Open Agility Large: Diskvalifikován

  39. Open Jumping Large: 4/20, 35.7 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  40. Čebín - Čebínské jarní hopsání, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  41. Jumping L: 1/23, 42.22 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  42. Neděle Jumping 1 L: 2/20, 41.44 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  43. Neděle Jumping 2 L: 6/18, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  44. Neděle 1. Zkouška A3 L: 2/4, 48.27 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  45. 1. Zkouška A3 L: 1/5, 40.33 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  46. 2. Zkouška A3 L: 1/4, 47.91 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  47. Třebíč - Velikonoční beránek 2023, 10. 04. 2023

  48. AGILITY L: 1/21, 43.58 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  49. JUMPING 1 L: 4/21, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  50. JUMPING 2 L: 9/21, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  51. Brno - Dogfitness.cz lednové jumpingy + A0, 22. 01. 2023

  52. 1. Jumping open L: 5/25, 28.67 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  53. 2. Jumping open L: Diskvalifikován

  54. 3. Jumping open L: 5/24, 29.16 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  55. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy + A0, 18. 12. 2022

  56. Jumping LIGHT: 6/26, 21.99 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  57. Jumping OPEN I: Diskvalifikován

  58. Jumping OPEN II: 6/17, 28.59 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  59. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2022, 02. 10. 2022

  60. Agility družstev BO: 12/37, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  61. Agility jednotlivců BO: Diskvalifikován

  62. Jumping družstev BO: 18/37, 38.85 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  63. Jumping Jednotlivci BO: 5/37, 39.81 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  64. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 19.ročník a Speciál BŠO v agility 15.ročník Sezemice, 28. 09. 2022

  65. Agility L: 2/24, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  66. Jumping L : 11/24, 37.97 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  67. Zkouška LA3: 2/6, 40.81 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  68. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  69. Agility: 3/26, 38.57 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  70. Jumping: 3/26, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  71. Zkoušky: 3/10, 45.78 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  72. Čebín - Čebínský král 2022, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  73. Neděle Agility L: 12/30, 53.89 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  74. Neděle Jumping L: 2/32, 49.09 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  75. Neděle zkouška L A3: Diskvalifikován

  76. Sobota Agility L: 14/32, 47.07 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  77. Sobota Jumping L: 5/32, 37.0 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  78. Sobota zkouška L A3: 1/16, 43.42 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  79. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  80. Agility: 42/100, 44.17 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  81. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  82. Jumping: 43/101, 46.8 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  83. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  84. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 24. 07. 2022

  85. lll. Zkouška LA3: 2/8, 45.83 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  86. ll. Zkouška LA3: 1/9, 47.43 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  87. l. Zkouška LA3: 1/9, 46.63 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  88. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 17. 07. 2022

  89. Jumping 1 A2 + A3: Diskvalifikován

  90. Jumping 2 A2 + A3: Diskvalifikován

  91. Jumping 3 A2 + A3: 3/9, 20.44 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  92. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky s JK ANIMALS, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 16. 07. 2022

  93. Zkouška 1: 2/4, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  94. Zkouška 2: Diskvalifikován

  95. Šumperk - Havliczech 44, 08. 07. 2022

  96. Zkouška I.: 2/6, 48.55 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  97. Zkouška II.: 5/6, 42.04 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  98. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 05. 07. 2022

  99. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  100. 2. Zkouška LA3: 3/8, 44.24 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  101. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  102. Agility I: 34/96, 50.87 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  103. Agility II: 15/91, 40.24 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  104. Jumping I: 34/94, 37.79 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  105. Jumping II: 18/93, 43.68 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  106. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký DOG RUN, 07. 05. 2022

  107. Agility Trial: 3/4, 40.63 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  108. Memorial Martiny Smolkove - Agility: 1/9, 41.36 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  109. Memorial Martiny Smolkove - Jumping: 2/10, 38.78 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  110. Tis u Havlíčkova Brodu - Jarní AgiFestival - Dvojzkoušky, 01. 05. 2022

  111. Zkouška LA3: 2/4, 47.5 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  112. 2.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  113. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  114. AGILITY L: 3/28, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  115. JUMPING L: 8/28, 37.35 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  116. Zkoušky LA3: 4/15, 53.56 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  117. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  118. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  119. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  120. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  121. Zkouška I.: 1/8, 52.5 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  122. Zkouška II.: Diskvalifikován

  123. Zkouška III.: 1/8, 52.47 s, 0.47 tr. b., 4.0 m/s

  124. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  125. Agility LA: 17/29, 41.06 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  126. Jumping LA: 13/31, 48.75 s, 5.75 tr. b., 4.02 m/s

  127. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  128. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  129. Agility družstev BO: 8/27, 51.09 s, 25.0 tr. b., 3.91 m/s

  130. Agility jednotlivců BO: 1/24, 50.84 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  131. Jump družstev BO: 10/27, 47.48 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  132. Jump Jednotlivci BO: 3/27, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  133. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  134. Agility L: 3/28, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  135. Jumping L: 10/29, 27.93 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  136. Zkouška LA3: 3/7, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  137. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  138. 1. zkouška: 2/5, 43.96 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  139. 2. zkouška: 1/5, 43.04 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  140. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  141. TRIAL I.: 3/8, 40.87 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  142. TRIAL II.: Diskvalifikován

  143. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  144. Agility: 3/20, 43.05 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  145. Jumping L3: Diskvalifikován

  146. Zkouška L3: 1/7, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  147. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  148. A3 - Zkouška1: Diskvalifikován

  149. A3 - Zkouška 2: 4/7, 41.57 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  150. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  151. Druhá zkouška LA3: 2/5, 45.35 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  152. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  153. Třetí zkouška LA3: 1/5, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  154. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  155. Agility I: 42/103, 47.49 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  156. Agility II: 58/99, 52.75 s, 11.75 tr. b., 4.04 m/s

  157. Jumping I: 38/100, 40.46 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  158. Jumping II: 43/101, 45.31 s, 11.31 tr. b., 4.39 m/s

  159. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  160. Agility družstev BO: 6/27, 47.39 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  161. Agility jednotlivců BO: 5/28, 46.44 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  162. Jumping družstev BO: Diskvalifikován

  163. Jumping jednotlivců BO: Diskvalifikován

  164. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  165. 1. Zkouška LA3: 3/6, 41.94 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  166. 2. Zkouška LA3: 2/6, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  167. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  168. Agility L: 9/14, 43.63 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  169. Jumping L: 5/14, 32.62 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  170. Zkouška LA3 : 3/6, 47.05 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  171. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  172. 1. zkouška: 2/8, 44.56 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  173. 2. zkouška: Diskvalifikován

  174. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  175. Agility: 5/29, 43.14 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  176. Jumping L3: Diskvalifikován

  177. Zkouška L3: 6/11, 44.92 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  178. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  179. ZkA I Agility: Diskvalifikován

  180. ZkA II Agility: Diskvalifikován

  181. ZkA III Agility: 2/6, 44.28 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  182. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  183. Zkouška1 A3: 3/8, 49.74 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  184. Zkouška2 A3: 1/8, 43.92 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  185. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  186. 1.zkouška: 3/6, 45.15 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  187. 2.zkouška: Diskvalifikován

  188. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  189. 1 zkouška A2: 1/8, 43.5 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  190. 2. zkouška A2: 1/8, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  191. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  192. ZkA I: 5/18, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  193. ZkA II: 4/18, 39.65 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  194. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  195. JUMPING I.: 15/27, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  196. JUMPING II.: 21/27, 51.78 s, 16.78 tr. b., 3.48 m/s

  197. JUMPING III.: Diskvalifikován

  198. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  199. ZkA I: 3/9, 35.47 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  200. ZkA II: 2/9, 35.67 s, 10.0 tr. b., 0.0 m/s

  201. ZkA III: Diskvalifikován

  202. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  203. TRIAL I.: 5/18, 37.27 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  204. TRIAL II.: 3/18, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  205. TRIAL III.: Diskvalifikován

  206. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  207. Jumping Open: 3/26, 37.71 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  208. ZkA I: Diskvalifikován

  209. ZkA II: Diskvalifikován

  210. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  211. Agility družstev: 23/70, 40.11 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  212. Agility jednotlivci: 18/69, 55.47 s, 15.47 tr. b., 3.97 m/s

  213. Jumping družstev L: 13/69, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  214. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  215. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  216. Agility L: 8/28, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  217. Jumping L: 7/29, 34.06 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  218. Zkoušky LA2: 1/13, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  219. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  220. Agility Open Large: Diskvalifikován

  221. Agility Open Large: Diskvalifikován

  222. A2 Large: 2/12, 45.86 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  223. A2 Large: 7/14, 48.41 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  224. Jumping Open Large: 8/31, 39.69 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  225. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  226. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  227. Agility Open: Diskvalifikován

  228. Agility Zk: Diskvalifikován

  229. Jumping Open: 14/36, 40.56 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  230. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  231. AGILITY: Diskvalifikován

  232. JUMPING: Diskvalifikován

  233. LA2: Diskvalifikován

  234. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  235. 1. Jumping L: 2/20, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  236. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  237. 3. Jumping L: 5/19, 31.2 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  238. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  239. Zkouška: Diskvalifikován

  240. Zkouška II: 1/7, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  241. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  242. Agility Trial I: Diskvalifikován

  243. Agility Trial II: Diskvalifikován

  244. Jumping Trial I: 8/17, 39.36 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  245. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  246. 1. Zkouška LA2: 4/15, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  247. 2. Zkouška LA2: 6/15, 33.22 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  248. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  249. Jumping So A2+3 L L: 2/17, 36.26 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  250. Zkouška So-1 LA2: 4/12, 38.78 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  251. Zkouška So-2 LA2: Diskvalifikován

  252. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  253. 1.zkouška LA2: 6/13, 31.25 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  254. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  255. Písek - Fitmin Open Cup, 09. 05. 2019

  256. Agility 0pen: Diskvalifikován

  257. Jumping Open: 11/70, 43.17 s, 2.68 tr. b., 4.96 m/s

  258. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  259. Agility Trial I: Diskvalifikován

  260. Agility Trial II: Diskvalifikován

  261. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  262. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  263. TRIAL I. LA2: 12/18, 40.15 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  264. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  265. Jumping open L: 6/40, 35.2 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  266. 1. Zkouška LA2: 3/18, 50.51 s, 14.51 tr. b., 3.46 m/s

  267. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  268. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  269. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  270. TRIAL I. LA1: 2/14, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  271. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  272. Agility Trial I: Diskvalifikován

  273. Agility Trial II: 2/14, 31.53 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  274. Agility Trial III: Diskvalifikován

  275. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  276. Czech Imp Jump: 12/46, 23.65 s, 0.65 tr. b., 4.31 m/s

  277. Jumping 1: Diskvalifikován

  278. Jumping 2: Diskvalifikován

  279. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  280. TRIAL II. LA1: 4/11, 47.26 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  281. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  282. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  283. Agility L: Diskvalifikován

  284. Jumping L: 10/30, 46.42 s, 3.42 tr. b., 3.47 m/s

  285. ZKOUŠKY LA1: Diskvalifikován

  286. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  287. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  288. TRIAL I. LA1: 4/10, 55.53 s, 13.53 tr. b., 2.97 m/s

  289. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  290. Zkouška: Diskvalifikován

  291. Zkouška II: 2/13, 31.51 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  292. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  293. CURRICULUM L: 26/39, 49.28 s, 15.28 tr. b., 4.0 m/s

  294. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  295. TRIAL I. LA1: 2/21, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  296. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  297. 1. zkouška LA1: 10/19, 35.61 s, 20.0 tr. b., 3.76 m/s

  298. 2. zkouška LA1: 8/19, 32.85 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  299. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  300. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  301. 2. Zkouška LA1: 8/20, 30.87 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s