Cz En

060018

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Vodičková

    Člen KA

Pes

  1. Frodo Baggins Royal Fellow, Border kolie

Výsledky

  1. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  2. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  4. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  5. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  7. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  8. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 04. 2022

  9. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  10. 2. zkouška A2 L: 2/10, 42.73 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  11. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  12. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  13. 2.zkouška LA2: 5/12, 43.22 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  14. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  15. 1. Zkouška LA2: 2/9, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  16. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  17. 3. Zkouška LA2: 3/9, 42.47 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  18. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  19. Neděle Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  20. Neděle LA2 I: Diskvalifikován

  21. Neděle LA2 II: 1/5, 45.16 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  22. Sobota Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  23. Sobota LA2 I: Diskvalifikován

  24. Sobota LA2 II: Diskvalifikován

  25. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 12. 03. 2022

  26. 1. Zkouška LA2: 2/2, 46.55 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  27. 2. Zkouška LA2: 1/2, 55.51 s, 20.51 tr. b., 3.48 m/s

  28. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  29. FINÁLE L: Diskvalifikován

  30. neděle Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  31. neděle LA2: Diskvalifikován

  32. Sobota Jumping2+3 L: 7/17, 35.39 s, 25.0 tr. b., 5.48 m/s

  33. sobota LA2 I: Diskvalifikován

  34. sobota LA2 II: Diskvalifikován

  35. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  36. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  37. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  38. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  39. 1. Zkouška LA2: 8/16, 53.2 s, 24.2 tr. b., 3.52 m/s

  40. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  41. 3. Zkouška LA2: 2/16, 40.8 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  42. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  43. Pátek LA2 I.: Diskvalifikován

  44. Pátek LA2 II.: 1/4, 39.06 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  45. Sobota Jumping2+3 L: 9/22, 51.25 s, 30.25 tr. b., 3.98 m/s

  46. Sobota LA2 I.: 1/6, 44.75 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  47. Sobota LA2 II.: 4/6, 45.02 s, 25.0 tr. b., 4.35 m/s

  48. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  49. 1. Jumping L: 8/20, 33.79 s, 25.0 tr. b., 4.41 m/s

  50. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  51. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  52. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  53. Jumping 2+3 L: Diskvalifikován

  54. LA2 So I: Diskvalifikován

  55. LA2 So II: Diskvalifikován

  56. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  57. Zkouška LA2: 3/8, 46.85 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  58. Zkouška LA2 II : Diskvalifikován

  59. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  60. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  61. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  62. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  63. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  64. 1. Zkouška LA2: 1/8, 48.48 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  65. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  66. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  67. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  68. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  69. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 12. 12. 2021

  70. Zkouška A2 II. L: Diskvalifikován

  71. Zkouška A2 I. L: 2/4, 42.16 s, 15.0 tr. b., 3.8 m/s

  72. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  73. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  75. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  76. 1. Zkouška LA1: 7/13, 36.64 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  77. 2. Zkouška LA1: 1/13, 31.89 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  78. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  79. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  80. I. zkouška A1 L: 2/7, 34.02 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  81. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  82. Agility L: Diskvalifikován

  83. Jumping L: Diskvalifikován

  84. LA1: 1/5, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  85. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  86. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  87. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  88. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  89. 1. Zkouška LA1: 4/11, 36.04 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  90. 2. Zkouška LA1: 1/11, 32.72 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  91. 3. Zkouška LA1: 4/11, 31.0 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  92. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/21, 15. 10. 2021

  93. II. Zk LA1: Diskvalifikován

  94. I. Zk LA1: 4/9, 34.18 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  95. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  96. LA1 I.: Diskvalifikován

  97. LA1 II.: Diskvalifikován

  98. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  99. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  100. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  101. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  102. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  103. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L: Diskvalifikován

  104. Jumping FirstAnimal L: Diskvalifikován

  105. Zkouška A1 Click and Feed L: Diskvalifikován

  106. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  107. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  108. 2. Zkouška LA1: 1/11, 30.45 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  109. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 09. 2021

  110. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  111. První zkouška: Diskvalifikován

  112. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  113. 1. zkouška LA1: 3/7, 39.81 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  114. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  115. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  116. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  117. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  118. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  119. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: Diskvalifikován

  120. Agility Spokojenypes.cz L: Diskvalifikován

  121. Jelení Jumping Short L: 9/20, 23.33 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  122. PetExpert Jumping L: Diskvalifikován

  123. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  124. 1. Zkouška LA1: 2/10, 30.54 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  125. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  126. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  127. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  128. 2. Zkouška LA1: 4/10, 31.09 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  129. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  130. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  131. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  132. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  133. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  134. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  135. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  136. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  137. Zkouška L A1 - I.: Diskvalifikován

  138. Zkouška L A1 - II. : Diskvalifikován

  139. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  140. Zkouška LA1 I.: Diskvalifikován

  141. Zkouška LA1 II.: Diskvalifikován

  142. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  143. II. Zk LA1: Diskvalifikován

  144. I. Zk LA1: Diskvalifikován

  145. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  146. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  147. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  148. 3. Jumping L: 11/17, 34.61 s, 20.0 tr. b., 4.02 m/s

  149. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  150. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  151. 1. Zkouška LA1: 3/5, 36.22 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  152. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  153. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  154. Jumping: 6/33, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  155. Zkouška 1: 5/9, 40.0 s, 25.0 tr. b., 4.15 m/s

  156. Zkouška 2: Diskvalifikován

  157. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  158. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  159. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  160. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  161. agility open L: Diskvalifikován

  162. Jumping open L: Diskvalifikován

  163. Zkouška A1 L: 2/9, 38.62 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  164. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  165. agility open L: Diskvalifikován

  166. Jumping open L: Diskvalifikován

  167. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  168. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  169. LA1 I: Diskvalifikován

  170. LA1 II: Diskvalifikován

  171. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  172. Open AGI L: Diskvalifikován

  173. Open JUMP L: Diskvalifikován

  174. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  175. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  176. A1 II L: Diskvalifikován

  177. A1 I L: Diskvalifikován

  178. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  179. Zkouška LA1 I: 4/11, 33.27 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  180. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  181. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  182. A1 II L: Diskvalifikován

  183. A1 I L: Diskvalifikován