Cz En

010619

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Stibůrková, AGILITY KOIRA

    Člen KA

Pes

  1. Baddy Renarde Rouse, Belgický ovčák - Malinois

Výsledky

  1. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  2. zkouška LA2 1: 2/11, 38.12 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  3. zkouška LA2 2: 2/11, 37.56 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  4. zkouška LA2 3: 2/11, 36.23 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  5. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  6. ZkA I: Diskvalifikován

  7. ZkA II: Diskvalifikován

  8. ZkA III: 1/11, 43.95 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  9. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  10. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  11. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  12. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  13. Agility L: 2/20, 39.9 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  14. Jumping L: 3/20, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  15. ZkouškaLA2: 4/8, 32.36 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  16. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  17. II zkouška A2 L: Diskvalifikován

  18. I zkouška A2 L: Diskvalifikován

  19. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  20. 1. Zkouška A2 L: 2/8, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  21. 2. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  22. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  23. Zkouška I.: 4/12, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  24. Zkouška II: Diskvalifikován

  25. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  26. Zk Agility I: Diskvalifikován

  27. Zk Agility II: 6/10, 33.87 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  28. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  29. 1. zkouška LA2: 3/13, 40.25 s, 12.25 tr. b., 3.2 m/s

  30. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  31. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  32. Zkouška I.: 4/13, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  33. Zkouška II.: 2/13, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  34. Zkouška III.: Diskvalifikován

  35. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  36. ZkA I: 8/22, 34.61 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  37. ZkA II: 4/22, 38.33 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  38. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  39. ZkA I: 1/16, 29.3 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  40. ZkA II: Diskvalifikován

  41. ZkA III: 5/16, 34.28 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  42. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  43. Agility Open A1: Diskvalifikován

  44. ZkA I: Diskvalifikován

  45. ZkA II: 3/7, 36.81 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  46. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  47. ZkA I: Diskvalifikován

  48. ZkA II: 2/10, 48.03 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  49. ZkA III: Diskvalifikován

  50. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  51. Agility Zk I: Diskvalifikován

  52. Agility Zk II: Diskvalifikován

  53. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  54. 1. Zkouška LA1: 1/14, 33.36 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  55. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  56. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  57. Jumping open LA: Diskvalifikován

  58. Jumping tunel LA: 3/16, 26.54 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  59. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  60. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  61. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  62. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  63. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  64. Jumping 1: 19/38, 35.74 s, 20.0 tr. b., 5.54 m/s

  65. Jumping 2: Diskvalifikován

  66. Zkoušky: 1/12, 33.41 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  67. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  68. Agility LA: Diskvalifikován

  69. Jumping L: 7/33, 34.08 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  70. LA 1: Diskvalifikován

  71. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  72. Agility Trial: Diskvalifikován

  73. Open Jumping - Zabakova cesta: 3/29, 30.63 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  74. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: 5/29, 41.11 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  75. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  76. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  78. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  79. ZKouška LA1 1 LA1: Diskvalifikován

  80. Zkouška LA1 2 LA1: Diskvalifikován

  81. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  82. Agility Open: Diskvalifikován

  83. Agility Trial: Diskvalifikován

  84. Jumping Open: Diskvalifikován

  85. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  86. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  87. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  88. 3. Agility L: 12/28, 44.3 s, 7.3 tr. b., 3.68 m/s

  89. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  90. Zkouška č.1 LA1: Diskvalifikován

  91. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  92. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  93. Trial I: Diskvalifikován

  94. Trial II: Diskvalifikován