Neděle Agility L

  1. Datum: 11. 09. 2022
  2. Závod: Čebín - Čebínský král 2022
  3. Rozhodčí: Ritter, Martin (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 57.0 s
  6. Maximální čas: 86.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.86 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 0 0 0.0 0.0 44.19 4.98 V
2 008222 Nikola Banotová A Lime Müsli from Malibo Land 0 0 0.0 0.0 45.07 4.88 V
3 009222 Nikola Banotová A Chocolate Müsli from Malibo Land 0 0 0.0 0.0 46.05 4.78 V
4 014220 Alice Jirásková Bohemian Rhapsody "Gaia" Verline 0 0 0.0 0.0 52.66 4.18 V
5 014021 Nikola Králová Blondie Brixx Bellis Hope 1 0 0.0 5.0 44.69 4.92 V
6 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 0 1 0.0 5.0 49.77 4.42 V
7 088519 Kristýna ​Bucharová Bria od Morového sloupu 1 0 0.0 5.0 50.91 4.32 V
8 011222 Jana Pařízková A Raspberry Müsli from Malibo Land 1 0 0.0 5.0 52.12 4.22 V
9 072517 Kateřina Neumanová Aristokracie Vilerrah 1 0 0.0 5.0 52.96 4.15 V
10 015518 Aneta Kárníková Bastille Strážce palisád 1 1 0.0 10.0 50.35 4.37 VD
11 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 1 1 0.0 10.0 52.75 4.17 VD
12 083217 Veronika Palová A3Ch Ruby Deabei 1 1 0.0 10.0 53.89 4.08 VD
DIS 060720 Kateřina Burdová Kiwi Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006821 Marcela Čápková Amidala Padme Ginger Jump DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023122 Lucie Marková Bizzi Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035320 Zuzana Batlová Walla von Pedor-Stok DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003321 Anna Kárová A Strawberry Müsli from Malibo land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058519 Jan Smoček Schimanski Podman DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059719 Kateřina Benešová Sophie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051219 Martina Pospíšilová PB BARONS MATO DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065118 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Martina Gajdošová Giaquira Bohemia Col-Bri DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010619 Jana Stibůrková Baddy Renarde Rouse DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038217 Markéta Šmídová Nawa Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083020 Lenka Blachová Rasza Talon Azuricoyotes DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051116 Marcel Funiok A3Ch Boumba Bek Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045618 Nikola Králová Cider Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057316 Kateřina Burdová A3Ch Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010521 Jana Zvonková Ruli des Lutins du Darigat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009219 Kateřina Szturzová Evelina Cordata DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO