Cz En

035320

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Batlová

    Člen KA

Pes

  1. Walla von Pedor-Stok, Belgický ovčák - Malinois

Výsledky

  1. Modrá - Trojzkoušky, 26. 06. 2022

  2. I. Zkouška LA2: 2/9, 37.87 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  3. lll. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  4. ll. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  5. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  6. Agility I: Diskvalifikován

  7. Agility II: Diskvalifikován

  8. Jumping I: Diskvalifikován

  9. Jumping II: Diskvalifikován

  10. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  11. TRIAL I.: 5/13, 35.95 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  12. TRIAL II.: 3/13, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  13. Kroměříž - Májové dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  14. zkouška LA2 1: Diskvalifikován

  15. zkouška LA2 2: 2/10, 43.17 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  16. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2022

  17. druhá zkouška: Diskvalifikován

  18. první zkouška A2 L: 8/9, 45.82 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  19. třetí zkouška: Diskvalifikován

  20. Hulín - Hulínské trojzkoušky, 24. 04. 2022

  21. 1. Zkouška LA2: 2/10, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  22. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  23. 3. Zkouška LA2: 3/10, 38.25 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  24. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  25. Zkouška I.: Diskvalifikován

  26. Zkouška II.: 4/7, 40.71 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  27. Zkouška III.: 1/7, 38.32 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  28. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  29. 1. Zkouška A1 L: 1/17, 30.38 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  30. 2. Zkouška A1 L: 1/17, 29.32 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  31. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  32. Agility Trial I: 1/12, 34.56 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  33. Agility Trial II: 2/12, 29.47 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  34. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  35. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  36. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  37. Rožnov pod Radhoštěm - Nejlepší na konec, 31. 12. 2021

  38. 1. A1: Diskvalifikován

  39. 2. A1: Diskvalifikován

  40. 3. A1: Diskvalifikován

  41. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  42. JK Animals Agility Trial I: 3/13, 30.79 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  43. JK Animals Agility Trial II: Diskvalifikován

  44. Rožnov pod Radhoštěm - Trojboj pod Radhoštěm, 03. 12. 2021

  45. Agility Trial I: Diskvalifikován

  46. Agility Trial II: Diskvalifikován

  47. Agility Trial III: 4/6, 28.84 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  48. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  49. VITAR Agility Trial I: 5/16, 33.74 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  50. VITAR Agility Trial II: 3/16, 40.91 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  51. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  52. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  53. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  54. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  55. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  56. Agility Trial I: Diskvalifikován

  57. Agility Trial II: Diskvalifikován

  58. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  59. JUMPING ORIGINAL II L: 7/30, 32.8 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  60. JUMPING ORIGINAL I L: Diskvalifikován

  61. ZKOUŠKA LA1: Diskvalifikován