Cz En

009219

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Szturzová, Amonra

    Člen KA

Pes

  1. Evelina Cordata, Portugalský vodní pes

Výsledky

  1. Třebíč - Dvojzkoušky, 16. 10. 2021

  2. II. Zkouška LA2: 8/12, 52.8 s, 6.8 tr. b., 3.75 m/s

  3. I. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  4. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 26. 09. 2021

  5. 1. Zkouška LA2: 3/6, 43.14 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  6. 2. Zkouška LA2: 2/6, 51.58 s, 10.58 tr. b., 3.96 m/s

  7. 3. Zkouška LA2: 1/6, 44.37 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  8. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  9. Sobota Agility L: Diskvalifikován

  10. Sobota Jumping L: Diskvalifikován

  11. Sobota zkouška L A2: 3/12, 61.22 s, 1.22 tr. b., 3.43 m/s

  12. Čebín - Čebínský rozjezd 2021, 27. 08. 2021

  13. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška LA2: 4/8, 60.38 s, 8.24 tr. b., 3.31 m/s

  15. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  16. Jumpinng LA1: 3/8, 44.96 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  17. Zkouška LA1 1.běh: 3/8, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  18. Zkouška LA1 2.běh: 1/8, 42.82 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  19. Rohatec - Rohatecký koláček, 30. 05. 2021

  20. Canviťácký jumping L: 15/23, 41.54 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  21. Husse jumping L: Diskvalifikován

  22. Stávečkovo jumping L: Diskvalifikován

  23. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  24. Jumping Large Ne: 9/34, 42.59 s, 3.59 tr. b., 4.23 m/s

  25. Jumping Large So: 3/36, 48.77 s, 4.77 tr. b., 4.22 m/s

  26. LA1 Ne: 2/9, 45.07 s, 0.0 tr. b., 3.33 m/s

  27. LA1 So: 3/10, 50.16 s, 10.16 tr. b., 2.95 m/s

  28. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  29. LA1 I.: 5/10, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  30. LA1 II.: 4/10, 51.14 s, 15.0 tr. b., 3.52 m/s

  31. Brno - Dvojzkoušky agility, 08. 08. 2020

  32. 1. Zkouška LA1: 10/17, 51.98 s, 10.0 tr. b., 3.17 m/s

  33. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  34. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  35. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  36. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  37. 3. Zkouška LA1: 5/10, 59.6 s, 25.6 tr. b., 2.35 m/s

  38. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  39. Canviťácký Jumping L: Diskvalifikován

  40. Husse Jumping L: 9/20, 51.79 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  41. Stávečkovo jumping L: 10/21, 28.41 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  42. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  43. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  44. Zkouška LA1 II: 1/11, 38.12 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  45. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  46. ZkA. LA1 I.: 7/18, 46.62 s, 5.0 tr. b., 3.05 m/s

  47. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  48. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  49. Agility Open L_sobota: Diskvalifikován

  50. Jumping L_neděle: Diskvalifikován

  51. Jumping L_sobota: Diskvalifikován

  52. LA1_neděle: Diskvalifikován

  53. LA1_sobota: Diskvalifikován

  54. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  55. LA1 - druhá: Diskvalifikován

  56. LA1 - první: 1/7, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  57. LA1 - třetí: Diskvalifikován

  58. Sedlec u Mikulova - D-Y-Z ……… Cesta za duhový most, 01. 09. 2019

  59. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  60. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  61. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  62. 1. Zkouška LA1: 8/12, 33.01 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  63. 2. Zkouška LA1: 9/12, 53.38 s, 15.38 tr. b., 2.64 m/s

  64. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  65. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  66. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován