057316

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Burdová

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Cayenne Clever Fox, Belgický ovčák - Malinois

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 084, 07. 01. 2023

  2. 1.zkouška: 1/7, 37.22 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  3. 2.zkouška: Diskvalifikován

  4. 3.zkouška: Diskvalifikován

  5. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2022, 02. 10. 2022

  6. Agility družstev BO: 17/37, 35.58 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  7. Jumping družstev BO: 1/37, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  8. Jumping Jednotlivci BO: 1/37, 33.83 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  9. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  10. II. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  11. I. Zkouška LA3: 2/5, 37.82 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  12. Čebín - Čebínský král 2022, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  13. Neděle Agility L: Diskvalifikován

  14. Neděle Jumping L: 5/32, 44.57 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  15. Neděle zkouška L A3: 6/17, 42.07 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  16. Sobota Agility L: Diskvalifikován

  17. Sobota Jumping L: 2/32, 31.17 s, 5.0 tr. b., 6.51 m/s

  18. Sobota zkouška L A3: Diskvalifikován

  19. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  20. Agility: 29/100, 39.27 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  21. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  22. Jumping: 66/101, 40.37 s, 15.0 tr. b., 5.45 m/s

  23. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 2/102, 33.65 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  24. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  25. Agility 1 L: 4/84, 35.58 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  26. Agility 2 L: Diskvalifikován

  27. Jumping 1 L: 15/87, 38.06 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  28. Jumping 2 L: 25/79, 34.76 s, 5.0 tr. b., 6.33 m/s

  29. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  30. QA1 Agility: Diskvalifikován

  31. QA2 Agility: 30/107, 37.66 s, 10.0 tr. b., 5.82 m/s

  32. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  33. QJ2 Jumping: 6/108, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  34. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  35. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  36. Agility open L sobota: 4/36, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  37. FINÁLE agility L: 1/20, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  38. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  39. Jumping L sobota: 13/36, 34.89 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  40. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  41. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  42. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  43. 1. Zkouška LA3: 1/11, 35.35 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  44. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  46. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  47. Agility Open L: 1/38, 39.39 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  48. Finále Agility L: 12/17, 35.4 s, 15.0 tr. b., 5.54 m/s

  49. Jumping L: 1/38, 34.15 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  50. Jumping L neděle : Diskvalifikován

  51. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  52. Zkouška LA3 neděle : Diskvalifikován

  53. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky V/21, 30. 10. 2021

  54. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  55. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  56. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  57. 1. Zkouška LA3: 1/14, 38.69 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  58. 2. Zkouška LA3: 1/14, 28.97 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  59. 3. Zkouška LA3: 2/14, 34.04 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  60. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  61. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  62. Zkouška I. LA3: 2/7, 51.36 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  63. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  64. Agility družstev BO: Diskvalifikován

  65. Agility jednotlivců BO: Diskvalifikován

  66. Jump družstev BO: Diskvalifikován

  67. Jump Jednotlivci BO: 4/27, 38.29 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  68. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  69. 1. Zkouška LA3: 1/10, 39.56 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  70. 2. Zkouška LA3: 3/10, 38.76 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  71. 3. Zkouška LA3: 1/10, 38.84 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  72. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  73. Agility 1 L: Diskvalifikován

  74. Agility 2 L: 42/115, 40.87 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  75. Agility 3 L: Diskvalifikován

  76. Agility 4 L: 3/108, 37.28 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  77. Jumping 1 L: 16/104, 40.46 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  78. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  79. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  80. Agility 1 L: 16/82, 37.84 s, 10.0 tr. b., 5.71 m/s

  81. Agility 2 L: Diskvalifikován

  82. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  83. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  84. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  85. 1. Zkouška LA3: 5/15, 32.88 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  86. 2. Zkouška LA3: 3/15, 36.96 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  87. 3. Zkouška LA3: 8/15, 33.9 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  88. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  89. 1. Zkouška LA3: 1/19, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  90. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  91. 3. Zkouška LA3: 1/19, 32.22 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  92. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  93. Agility jednotlivců BO: 4/28, 42.71 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  94. Jumping jednotlivců BO: 2/28, 41.68 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  95. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  96. Agility Individual: 51/106, 39.56 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  97. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  98. Jumping Individual: 29/108, 34.93 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  99. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  100. I. agility L: Diskvalifikován

  101. II. agility L: Diskvalifikován

  102. II. jumping L: 26/97, 31.63 s, 10.0 tr. b., 5.56 m/s

  103. I. jumping L: 21/97, 32.14 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  104. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  105. Agility L - finále: Diskvalifikován

  106. Agility L sobota: Diskvalifikován

  107. Jumping L neděle: 7/36, 32.76 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  108. Jumping L sobota: 4/38, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  109. Zkouška LA3 neděle: 1/18, 40.79 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  110. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  111. II. zkouška LA3: 1/17, 33.14 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  112. I. zkouška LA3: 1/17, 34.58 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  113. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  114. III. jumping L: 6/41, 30.47 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  115. II. jumping L: Diskvalifikován

  116. I. jumping L: 13/43, 28.29 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  117. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  118. Agility družstev: 4/70, 38.81 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  119. Agility jednotlivci: 13/69, 42.37 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  120. Jumping družstev L: 1/69, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  121. Jumping jednotlivců: 1/69, 33.7 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  122. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  123. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  124. Zkouška I LA3: 1/10, 32.45 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  125. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  126. Agility L: 7/22, 35.17 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  127. Jumping L: 1/25, 29.64 s, 0.0 tr. b., 6.41 m/s

  128. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  129. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  130. Agility Open Large: Diskvalifikován

  131. Agility Open Large: Diskvalifikován

  132. A3 Large: 1/12, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  133. Jumping Open Large: 1/31, 33.43 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  134. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  135. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  136. Agility Open: 3/125, 36.56 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  137. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  138. Jumping Open: 30/136, 35.44 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  139. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  140. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  141. Agility Open L: 1/36, 36.6 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  142. Jumping Open L: Diskvalifikován

  143. ZkA. LA3: Diskvalifikován

  144. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  145. Finále Agility: Diskvalifikován

  146. Jumping 1: 5/63, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  147. Jumping 2: Diskvalifikován

  148. Jumping 3: 10/60, 34.81 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  149. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  150. II. zkouška LA3: 1/14, 34.55 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  151. I. zkouška LA3: 1/14, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  152. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  153. QA4 Agility: 3/97, 40.78 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  154. QA5 Agility: 22/96, 41.43 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  155. QA6 Agility: 32/93, 41.12 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  156. QJ4 Jumping: 19/96, 36.85 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  157. QJ5 Jumping: 11/94, 36.92 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  158. QJ6 Jumping: 49/87, 35.11 s, 10.0 tr. b., 6.24 m/s

  159. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  160. QA1 agility: 3/123, 39.47 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  161. QA2 agility: 31/120, 35.64 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  162. QA3 agility: 61/120, 39.01 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  163. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  164. QJ2 jumping: 69/122, 39.86 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  165. QJ3 jumping: 31/111, 36.8 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  166. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  167. AGILITY L: 1/41, 36.21 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  168. JUMPING L: Diskvalifikován

  169. ZKOUŠKA LA3: Diskvalifikován

  170. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  171. Agility I: Diskvalifikován

  172. Agility II: 10/165, 37.26 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  173. Jumping I: 1/169, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  174. Jumping II: 2/161, 31.29 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  175. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  176. III.jumping L: Diskvalifikován

  177. II. jumping L: Diskvalifikován

  178. I. jumping L: 10/32, 31.78 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  179. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  180. Batmanova zkouška LA3: 2/17, 32.89 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  181. Supermanova zkouška LA3: 1/18, 36.37 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  182. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  183. Agility LA sobota: 3/70, 34.3 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  184. Finále LA neděle: 1/33, 40.46 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  185. Jumping LA neděle: 6/70, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  186. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  187. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  188. Zkoušky LA3 sobota: 9/34, 42.95 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  189. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  190. Druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  191. První zkouška LA3: 3/10, 41.75 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  192. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  193. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  194. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  195. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  196. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  197. Finále LA neděle: 1/19, 38.23 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  198. Jumping LA neděle: 1/43, 34.12 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  199. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  200. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  201. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  202. II. zkouška LA3: 4/18, 36.36 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  203. I. zkouška LA3: 1/19, 36.8 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  204. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  205. Agility Družstva L: 34/68, 36.96 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  206. Agility jednotlivci BO L: 14/27, 34.72 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  207. Jumping Družstva L: 11/68, 35.41 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  208. Jumping jednotlivci BO L: Diskvalifikován

  209. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  210. Agility OPEN L: 1/59, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  211. Jumping OPEN L: 1/58, 33.8 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  212. Zk.A LA3: Diskvalifikován

  213. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  214. Agility: Diskvalifikován

  215. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  216. Jumping: Diskvalifikován

  217. Jumping DRUZSTVA: 21/97, 32.84 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  218. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  219. Agility L: 1/27, 33.42 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  220. Jumping L: 1/26, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  221. Zkouška LA3: 1/10, 38.32 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  222. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  223. JUMPING 1 L: 2/24, 34.28 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  224. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  225. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  226. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  227. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  228. II. zkouška LA3: 1/6, 34.34 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  229. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  230. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  231. Agility Trial: Diskvalifikován

  232. Agility 1: Diskvalifikován

  233. Agility 2: Diskvalifikován

  234. Agility 3: 44/179, 45.77 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  235. Agility 4: 6/191, 37.68 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  236. Jumping 1: Diskvalifikován

  237. Jumping 2: Diskvalifikován

  238. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  239. QA4 Agility: 9/95, 43.81 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  240. QA5 Agility: 2/93, 36.18 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  241. QA6 Agility: Diskvalifikován

  242. QJ4 Jumping: 10/95, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  243. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  244. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  245. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  246. QA1 agility: 9/127, 38.46 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  247. QA2 agility: 7/125, 41.05 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  248. QA3 agility: 29/125, 35.03 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  249. QJ1 jumping: 71/126, 37.89 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  250. QJ2 jumping: 32/126, 41.55 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  251. QJ3 jumping: 41/122, 39.26 s, 6.26 tr. b., 4.74 m/s

  252. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  253. I Agility Open: 2/139, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  254. II Agility Open: Diskvalifikován

  255. II Jumping Open: Diskvalifikován

  256. I Jumping Open: 49/139, 31.88 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  257. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  258. AGILITY: 10/52, 42.22 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  259. AGILITY: Diskvalifikován

  260. JUMPING: 3/51, 35.12 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  261. JUMPING: Diskvalifikován

  262. LA3: Diskvalifikován

  263. LA3: Diskvalifikován

  264. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  265. Agility: 22/55, 44.84 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  266. Agility: Diskvalifikován

  267. Jumping: 4/53, 30.93 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  268. Jumping: Diskvalifikován

  269. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  270. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  271. Agility: 7/47, 33.52 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  272. Jumping: 19/47, 30.33 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  273. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  274. 1 LA2: 1/27, 30.23 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  275. 2 LA2: Diskvalifikován

  276. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  277. II. Packa LA2: 3/28, 30.52 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  278. I. Packa LA2: 1/28, 29.67 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  279. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  280. Agility LA sobota: 3/60, 35.89 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  281. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  282. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  283. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  284. Zkoušky LA2 neděle: 5/25, 35.39 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  285. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  286. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  287. 1. zkouška LA2: 4/17, 36.15 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  288. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  289. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  290. II. zkouška LA2: 1/31, 36.65 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  291. I. zkouška LA2: 1/31, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  292. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  293. II. zkouška LA2: 9/30, 25.15 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  294. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  295. Brno - KCHBO Quali Open - LARGE Special, 28. 10. 2017 - 29. 10. 2017

  296. Agility L (Ne): 6/21, 35.68 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  297. Agility L (So): 2/23, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  298. Jumping L (Ne): 1/20, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  299. Jumping L (So): Diskvalifikován

  300. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  301. AGILITY: 11/38, 31.11 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  302. AGILITY: Diskvalifikován

  303. JUMPING: 2/39, 32.41 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  304. JUMPING: 14/38, 28.47 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  305. LA2: 5/14, 25.68 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  306. LA2: Diskvalifikován

  307. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  308. Agility Open BO: Diskvalifikován

  309. Agility Open BO Squads: 11/27, 46.33 s, 17.33 tr. b., 4.19 m/s

  310. Jumping Open BO: 10/30, 31.11 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  311. Jumping Open BO Squads: 16/28, 30.59 s, 15.0 tr. b., 5.33 m/s

  312. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  313. Agility Open: Diskvalifikován

  314. Agility Trial: Diskvalifikován

  315. Jumping Open: Diskvalifikován

  316. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  317. II. zkouška LA2: 5/19, 31.85 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  318. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  319. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  320. Agility NE L: Diskvalifikován

  321. Agility So L: Diskvalifikován

  322. Jumping NE L: Diskvalifikován

  323. Jumping So L: Diskvalifikován

  324. Zkouška So LA2: 3/16, 31.8 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  325. Zkoušky NE LA2: 1/17, 34.29 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  326. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  327. Agility - So: Diskvalifikován

  328. Jumping - So: Diskvalifikován

  329. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  330. QA4 agility: Diskvalifikován

  331. QA5 agility: Diskvalifikován

  332. QA6 agility: Diskvalifikován

  333. QJ4 jumping: 15/98, 35.55 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  334. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  335. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  336. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  337. QA1 agility: 49/135, 39.79 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  338. QA2 agility: Diskvalifikován

  339. QA3 agility: 55/130, 39.62 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  340. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  341. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  342. QJ3 jumping: 7/118, 34.0 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  343. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  344. Jumping: Diskvalifikován

  345. 1.vítězná: Diskvalifikován

  346. 2.vítězná: Diskvalifikován

  347. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  348. III. zkouška LA2: 2/25, 29.05 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  349. II. zkouška LA2: 2/25, 27.37 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  350. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  351. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  352. Agility 1: Diskvalifikován

  353. Agility 2: 52/128, 41.08 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  354. Jumping 1: Diskvalifikován

  355. Jumping 2: 32/128, 38.8 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  356. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  357. AGILITY: 24/57, 35.57 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  358. AGILITY: Diskvalifikován

  359. JUMPING: 11/51, 34.8 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  360. JUMPING: Diskvalifikován

  361. LA2: Diskvalifikován

  362. LA2: Diskvalifikován

  363. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  364. 1. běh L: Diskvalifikován

  365. 2. běh L: Diskvalifikován

  366. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  367. Czech Imp Jump Large: 30/43, 17.76 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  368. Jumping 1 Large: 18/43, 29.34 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  369. Jumping 2 Large: 8/43, 28.39 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  370. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  371. Agility LA sobota: 11/63, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  372. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  373. Jumping LA sobota: 26/66, 36.99 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  374. Velké finále LA neděle: 19/35, 42.41 s, 20.0 tr. b., 4.29 m/s

  375. Zkoušky LA2 neděle: 6/22, 46.97 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  376. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  377. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  378. Druhá zkouška LA2: 3/13, 33.27 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  379. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  380. Heroutice u Neveklova - 9. Vánoční dárek Farma Heroutice, 10. 12. 2016

  381. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: Diskvalifikován

  382. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: 3/47, 27.64 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  383. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: Diskvalifikován

  384. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  385. 1. ZK LA1: 2/16, 28.26 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  386. 2. ZK LA1: 6/16, 27.6 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  387. Heroutice u Neveklova - 47. DVOJZKOUŠKY +1, 13. 11. 2016

  388. Heroutice, 1. běh: 4/18, 28.01 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  389. Heroutice, 2. běh: 3/17, 31.07 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  390. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  391. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  392. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  393. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  394. Jumping 2 Large: 6/69, 32.01 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s