Agility 1 L

  1. Datum: 19. 03. 2023
  2. Závod: Čerčany - MO na nečisto
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 173.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 061719 Kateřina Šulcová Bye and away Orange Cherusker 0 0 0.0 0.0 30.94 5.59 V
2 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 0 0 0.0 0.0 33.4 5.18 V
3 047020 Lucie Sapáková Alto Ginger Storm 0 0 0.0 0.0 37.68 4.59 V
4 039118 Michaela Koucká A3Ch Cimrman Rafrabela 0 0 0.0 0.0 38.78 4.46 V
5 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland 1 0 0.0 5.0 30.41 5.69 V
6 014521 Adéla Kobzová A3Ch Go for Brain Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 30.61 5.65 V
7 057316 Kateřina Burdová A3Ch Cayenne Clever Fox 0 1 0.0 5.0 33.9 5.1 V
8 071220 Aneta Eliášová Detox Aussie Gora Monte 1 0 0.0 5.0 38.27 4.52 V
9 006821 Marcela Čápková Amidala Padme Ginger Jump 2 0 0.0 10.0 32.97 5.25 VD
10 021220 Milan Jirásek A3Ch Big Shock Breembark 2 1 0.0 15.0 36.17 4.78 VD
11 007021 Michaela Koucká A3Ch Bibbien Strambery 0 2 6.22 16.22 49.22 3.51 D
12 000222 Agáta Marková Zero Zero Seven Sonic Workaholic 2 1 5.17 20.17 48.17 3.59 D
DIS 102022 Petra Andrýsková Go Moana z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017220 Eliška Kaletová Raven Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 108922 Michaela Tejčková Surprise Fighter Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044221 Adam Grygar Pande-Mia z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014119 Martina Anýžová Xiri Forsooth Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003022 Lucie Argalášová A'Jacqueline Cochran Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021620 Veronika Synková Albus Bohemia Jites DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068221 Lenka Sack Dreaming Sisi Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028820 Anna Rybová Goji the Great DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002720 Anna Maroušková Fajn Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053119 Eliška Ludvíková Kiwi Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025218 Kristýna Hoftych Dreamer Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060617 Eliška Beránková A Midnight Rider Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077018 Michaela Koucká A3Ch Arnošt Šťastná smečka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001919 Natálie Šišovská A3Ch Banana Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO