061719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Šulcová

    Arrow_down

Pes

  1. Bye and away Orange Cherusker, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 20, 11. 05. 2024

  2. 1.zkouška LA3: 1/7, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  3. 2.zkouška LA3: 1/7, 32.86 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  4. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  5. QA4 Agility: 8/140, 30.79 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  6. QA5 Agility: 7/140, 38.57 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  7. QA6 Agility: 7/137, 37.44 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  8. QJ4 Jumping: 53/140, 38.27 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  9. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  10. QJ6 Jumping: 23/132, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  11. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  12. QA1 Agility: Diskvalifikován

  13. QA2 Agility: Diskvalifikován

  14. QA3 Agility: 31/127, 42.86 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  15. QJ1 Jumping: 6/163, 35.04 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  16. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  17. QJ3 Jumping: 19/161, 39.23 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  18. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  19. Agility II. L: Diskvalifikován

  20. Agility I. L: 2/46, 38.82 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  21. Final L: 2/21, 37.28 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  22. Jumping III. L: Diskvalifikován

  23. Jumping II. L: 6/49, 37.83 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  24. Jumping I. L: 1/46, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  25. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  26. Agility III 600: 12/50, 37.36 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  27. Agility II 600: 3/49, 37.82 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  28. Agility I 600: 23/50, 39.95 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  29. Jumping III 600: 14/44, 32.94 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  30. Jumping II 600: Diskvalifikován

  31. Jumping I 600: 3/49, 36.0 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  32. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  33. Czech Imp Jump Large: 1/33, 22.27 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  34. Jumping 1 - Large: 2/33, 36.48 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  35. Jumping 2 - Large: 1/31, 35.64 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  36. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 30. 12. 2023 - 01. 01. 2024

  37. 1. A3 L: 1/10, 38.33 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  38. 2. A3 L: 1/10, 38.44 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  39. 3. A3 L: Diskvalifikován

  40. 4. A3 L: Diskvalifikován

  41. 5. A3 L: Diskvalifikován

  42. 6. A3 L: 1/11, 30.5 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  43. Kladno - Adventní dvojzkoušky (neděle), 17. 12. 2023

  44. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška LA3: 1/15, 40.18 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  46. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  47. Czech Imp Jump Large: 1/37, 18.86 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  48. Jumping 1 - Large: 2/37, 35.46 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  49. Jumping 2 - Large: 1/37, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  50. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  51. Agility 1 L: 1/32, 38.45 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  52. Agility 2 L: 7/32, 42.43 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  53. Finals L: 7/20, 38.94 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  54. Jumping 1 L: 10/33, 36.05 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  55. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  56. Jumping 3 L: 1/31, 33.69 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  57. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  58. Agility 1 L: 3/42, 43.34 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  59. Agility 2 L: 2/37, 34.23 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  60. Finals L: 3/22, 39.39 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  61. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  62. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  63. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  64. Agility družstev L: 11/108, 44.28 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  65. Agility jednotlivci L: 2/102, 40.26 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  66. Jumping družstev L: Diskvalifikován

  67. Jumping jednotlivci L: 61/103, 41.47 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  68. Trutnov - Páteční rozjezd (A2 a A3), 08. 09. 2023

  69. 1. Zkouška LA3: 2/19, 39.95 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  70. Kladno - Jelení trojzkoušky (neděle), 06. 08. 2023

  71. 1. Zkouška LA3: 1/12, 38.58 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  72. 2. Zkouška LA3: 1/12, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  73. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  74. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  75. FINAL INDIVIDUALS LARGE: 16/35, 43.64 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  76. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: 15/152, 43.27 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  77. FRIDAY - AGILITY TEAMS LARGE: 9/151, 44.29 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  78. FRIDAY - JUMPING TEAMS LARGE: 8/151, 36.08 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  79. SATURDAY - AGILITY TEAMS LARGE: 11/147, 39.1 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  80. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS L: 10/122, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  81. SATURDAY - JUMPING TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  82. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS LARGE: 33/135, 55.0 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  83. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  84. Agility 1 L: Diskvalifikován

  85. Agility 2 L: 1/109, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  86. Jumping 1 L: 4/114, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  87. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  88. Mladá Boleslav - Páteční zkoušky před KZ, 16. 06. 2023

  89. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  90. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  91. Mistrovství jednotlivců MASTERS Finále L: 20/56, 46.73 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  92. Mistrovství jednotlivců MASTERS L: Diskvalifikován

  93. Power & Speed MASTERS L: Diskvalifikován

  94. Speciální závod - Finále L: Diskvalifikován

  95. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  96. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L: 7/106, 37.6 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  97. Tachyon Trophy MASTERS L: 9/59, 40.03 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  98. Závod družstev OPEN + MASTERS L: 5/109, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  99. Mrtník Plzeň-Sever - Jarní agility na Brabcovně, 27. 05. 2023

  100. Agility L: Diskvalifikován

  101. Jumping L: 1/22, 33.79 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  102. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  103. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  104. Agility 1 L: 3/109, 39.93 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  105. Agility 2 L: 33/99, 41.3 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  106. Jumping 1 L: 12/109, 34.34 s, 5.0 tr. b., 6.17 m/s

  107. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  108. Liberec - Liberecké 2x zkoušky, 18. 05. 2023 - 19. 05. 2023

  109. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  110. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  111. Čerčany - Fofr zkoušky 15, 06. 05. 2023

  112. 1.zkouška LA3: 1/8, 34.03 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  113. 2.zkouška LA3: 1/8, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  114. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  115. Agility L neděle: 1/29, 31.81 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  116. Jumping L neděle: 5/29, 35.02 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  117. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  118. Šlapanice - 3x jumping aneb poukázkobraní, 01. 05. 2023

  119. Jumping 1 L: 2/39, 28.01 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  120. Jumping 2 L: 9/39, 28.96 s, 5.0 tr. b., 6.42 m/s

  121. Jumping 3 L: 1/39, 34.55 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  122. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  123. QA1 Agility: Diskvalifikován

  124. QA2 Agility: 31/114, 38.85 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  125. QA3 Agility: Diskvalifikován

  126. QJ1 Jumping: 18/117, 38.31 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  127. QJ2 Jumping: 8/112, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  128. QJ3 Jumping: 4/108, 35.64 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  129. Roudnice nad Labem - DogFriends Rozcvička, 21. 04. 2023

  130. LA3 I: 5/22, 42.37 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  131. LA3 II: Diskvalifikován

  132. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  133. Agility 1 L: 1/31, 30.94 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  134. Agility 2 L: 3/29, 31.95 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  135. Finále L: Diskvalifikován

  136. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  137. Jumping 2 L: 5/28, 27.76 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  138. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 10. 03. 2023

  139. zkouška II / L / A3: Diskvalifikován

  140. zkouška I / L / A3: Diskvalifikován

  141. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  142. Agility III 600: Diskvalifikován

  143. Agility II 600: 16/53, 50.05 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  144. Agility I 600: 30/54, 40.75 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  145. Jumping III 600: 5/53, 37.05 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  146. Jumping II 600: 19/54, 40.9 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  147. Jumping I 600: 25/54, 40.53 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  148. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  149. Czech Imp Jump Large: 15/36, 25.53 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  150. Jumping 1 - Large: 9/36, 39.1 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  151. Jumping 2 - Large: 4/36, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  152. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  153. Agility II / L: Diskvalifikován

  154. Agility I / L: 11/31, 43.92 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  155. Finále / L: Diskvalifikován

  156. Jumping III / L: 5/34, 37.49 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  157. Jumping II / L: 12/28, 33.47 s, 10.0 tr. b., 5.92 m/s

  158. Jumping I / L: 4/31, 37.25 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  159. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 02. 12. 2022

  160. 1. Zkouška LA3: 3/10, 35.02 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  161. 2. Zkouška LA3: 1/10, 36.32 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  162. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  163. 1.zkouška LA3: 1/12, 39.64 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  164. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  165. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  166. Agility / L: 9/35, 44.7 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  167. Jumping / L: Diskvalifikován

  168. TACHYON AGILITY / L: 7/35, 35.19 s, 5.0 tr. b., 6.11 m/s

  169. TACHYON JUMPING / L: Diskvalifikován

  170. Zkouška A3 / L: Diskvalifikován

  171. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  172. Agility III / L: Diskvalifikován

  173. Agility II / L: 13/30, 49.63 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  174. Agility I / L: 1/30, 41.0 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  175. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  176. Agility: 7/100, 40.63 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  177. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  178. Jumping: 58/101, 44.92 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  179. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  180. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  181. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  182. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  183. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 13. 07. 2022

  184. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  185. 2 zkouška A3 L: Diskvalifikován

  186. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  187. Agility 2 L: 10/84, 36.45 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  188. Jumping 1 L: 40/87, 43.14 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  189. Jumping 2 L: 23/79, 33.84 s, 5.0 tr. b., 6.5 m/s

  190. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  191. 1. zkouška A3 L: 7/13, 44.92 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  192. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  193. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  194. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  195. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  196. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  197. Agility 1 L: 30/92, 42.68 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  198. Agility 2 L: Diskvalifikován

  199. Jumping 1 L: 2/91, 36.04 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  200. Jumping 2 L: 15/90, 37.71 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  201. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  202. 1. Zkouška LA3: 1/10, 37.01 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  203. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  204. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  205. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  206. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  207. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  208. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  209. 2.zkouška LA3: 2/7, 41.15 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  210. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  211. QA1 Agility: Diskvalifikován

  212. QA2 Agility: 22/107, 39.29 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  213. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  214. QJ2 Jumping: 32/108, 42.14 s, 5.34 tr. b., 5.22 m/s

  215. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  216. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  217. Zkouška LA3: 8/26, 39.07 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  218. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  219. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 20. 04. 2022

  220. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  221. 2. zkouška A3 L: 1/3, 41.07 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  222. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  223. 1. Zkouška LA3: 4/11, 39.14 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  224. 2. Zkouška LA3: 8/11, 41.21 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  225. 3. Zkouška LA3: 6/11, 38.13 s, 15.0 tr. b., 5.51 m/s

  226. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  227. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  228. 2. Zkouška LA3: 1/11, 39.08 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  229. 3. Zkouška LA3: 1/10, 38.72 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  230. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  231. Neděle Jumping2+3 L: 1/16, 37.05 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  232. Neděle LA3 I: Diskvalifikován

  233. Neděle LA3 II: Diskvalifikován

  234. Sobota Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  235. Sobota LA3 I: Diskvalifikován

  236. Sobota LA3 II: Diskvalifikován

  237. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  238. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  239. 2. Zkouška LA3: 3/15, 41.13 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  240. 3. Zkouška LA3: 1/15, 44.58 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  241. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  242. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  243. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  244. 3. Zkouška LA3: 5/8, 42.18 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  245. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  246. 1. Zkouška LA3: 1/10, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  247. 2. Zkouška LA3: 1/10, 37.59 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  248. 3. Zkouška LA3: 1/10, 38.86 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  249. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  250. 1.zkouška LA2: 1/11, 33.44 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  251. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  252. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  253. Agility Spokojenypes.cz L: Diskvalifikován

  254. Jelení Agility L: 1/26, 31.63 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  255. Jumping L: 7/28, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  256. Jumping Short L: 22/27, 24.89 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  257. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  258. 1. Zkouška LA2: 3/12, 38.26 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  259. 2. Zkouška LA2: 1/12, 30.25 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  260. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  261. 1. Zkouška LA2: 4/12, 30.51 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  262. 2. Zkouška LA2: 4/12, 25.75 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  263. 3. Zkouška LA2: 9/12, 40.88 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  264. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  265. 1. Zkouška LA2: 1/8, 29.61 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  266. 2. Zkouška LA2: 2/8, 29.85 s, 5.0 tr. b., 6.1 m/s

  267. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  268. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  269. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  270. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  271. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  272. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  273. 2.zkouška LA2: 5/13, 38.74 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  274. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  275. Agility Individual: Diskvalifikován

  276. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  277. Jumping Individual: Diskvalifikován

  278. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  279. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  280. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  281. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  282. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  283. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  284. 1.zkouška LA2: 1/8, 30.14 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  285. 2.zkouška LA2: 1/8, 40.54 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  286. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  287. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  288. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  289. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  290. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  291. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  292. 2.zkouška LA2: 2/10, 32.49 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  293. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  294. Zkouška LA2 I.: 1/8, 35.94 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  295. Zkouška LA2 II.: Diskvalifikován

  296. Zkouška LA2 III.: 1/8, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  297. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  298. Agility 1 L: Diskvalifikován

  299. Agility 2 L: Diskvalifikován

  300. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  301. Jumping 2 L: 21/82, 35.71 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  302. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  303. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  304. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  305. I. zkouška A1 L: 1/6, 32.03 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  306. I. zkouška A1 L: 1/6, 32.03 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  307. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  308. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  309. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  310. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  311. 1.zkouška LA1: 1/16, 25.68 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  312. 2.zkouška LA1: 1/16, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  313. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  314. Druhá zkouška: 1/3, 26.14 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  315. První zkouška: Diskvalifikován

  316. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  317. Druhá zkouška: 1/4, 25.84 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  318. První zkouška: 1/4, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  319. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  320. Jumping I: Diskvalifikován

  321. Jumping II: 11/19, 35.75 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  322. Jumping light: 6/21, 24.45 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  323. Kosmonosy - Mega rychlé jumpingy a dokonce 3x!, 06. 12. 2020

  324. 1. jumping L: 3/14, 28.37 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  325. 2. jumping L: Diskvalifikován

  326. 3. jumping L: 3/12, 29.86 s, 10.0 tr. b., 5.96 m/s

  327. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  328. Jumping II L A1: Diskvalifikován

  329. Jumping I L A1: 1/12, 24.57 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  330. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  331. Jumping 1: 31/53, 39.76 s, 30.0 tr. b., 4.85 m/s

  332. Jumping 2: 21/53, 36.25 s, 5.0 tr. b., 6.07 m/s

  333. Jumping 3: 20/52, 31.65 s, 5.0 tr. b., 6.1 m/s

  334. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 18. 07. 2020

  335. 1. Jumping A1: Diskvalifikován

  336. 2. jumping A1: Diskvalifikován

  337. 3. jumping A1: 10/22, 23.62 s, 15.0 tr. b., 6.22 m/s

  338. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  339. 1. Jumping A1: Diskvalifikován

  340. 2. jumping A1: Diskvalifikován

  341. 3. jumping A1: 10/22, 23.62 s, 15.0 tr. b., 6.22 m/s

  342. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  343. III. jumping L: Diskvalifikován

  344. II. jumping L: Diskvalifikován

  345. I. jumping L: Diskvalifikován