Milan Jirásek

  1. Číslo: 002032
  2. OSA: ForPes
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 12. 11. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2023
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 050708 (L), Elton Darley Arabian

    Arrow_down
  2. 072009 (L), A3Ch Dag Valiant Mintaka

    Arrow_down
  3. 079109 (S), A3Ch Bellinda Mysterious Beauty

    Arrow_down
  4. 052810 (M), A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů

    Arrow_down
  5. 053213 (L), A3Ch Bree Czech Imp

    Arrow_down
  6. 088614 (S), A3Ch Easter Elfie Koryfej

    Arrow_down
  7. 044115 (L), A3Ch Accelerated Caddy Breembark

    Arrow_down
  8. 002217 (S), A3Ch Faroth z Lorienu Moravia

    Arrow_down
  9. 030518 (M), A3Ch Yantanee ze Shetlandů

    Arrow_down
  10. 021220 (L), A3Ch Big Shock Breembark

    Arrow_down

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  2. Jumping2+3 L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/29, 30.64 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  3. Jumping2+3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  4. LA3 I, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  5. LA3 II, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  6. MA3 I, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 6/16, 38.8 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  7. MA3 II, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/16, 39.4 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  8. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  9. 1. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  10. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 43.21 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  13. Studenec u Trutnova - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2022 - 01. 01. 2023

  14. III. JUMPING L, A3Ch Big Shock Breembark: 3/7, 35.05 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  15. III. JUMPING M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 28.75 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  16. II. JUMPING L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  17. II. JUMPING M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 35.27 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  18. II. zkouška A3 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  19. II. zkouška A3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  20. I. JUMPING L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  21. I. JUMPING M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  22. I. zkouška A3 L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/2, 42.06 s, 15.0 tr. b., 5.09 m/s

  23. I. zkouška A3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/3, 42.37 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  24. Terezín - Agility pro Ukrajinu II., 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  25. Jumping 2+3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/11, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  26. MA3 III, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  27. MA3 IV, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/12, 38.45 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  28. Kladno - UFO Trojzkoušky (sobota), 05. 11. 2022

  29. 1. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  30. 2. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/3, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  31. 3. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/3, 36.99 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  32. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  33. Agility L Mondscheinovo Bordeří povídačky, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  34. Agility M Inca Collagen, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/23, 35.47 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  35. Jumping L Collalloc, A3Ch Big Shock Breembark: 1/25, 37.05 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  36. Jumping M Grešík, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/25, 36.75 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  37. Zkouška LA3 Vetys, A3Ch Big Shock Breembark: 2/9, 38.67 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  38. Zkouška MA3 Vento.cz PPP, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/15, 42.17 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  39. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 17. 09. 2022 - 18. 09. 2022

  40. Agility L, A3Ch Big Shock Breembark: 10/23, 30.19 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  41. Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/16, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  42. Agility Neděle LA, A3Ch Big Shock Breembark: 7/24, 29.71 s, 5.0 tr. b., 6.23 m/s

  43. Agility Neděle MA, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/15, 30.8 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  44. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/24, 31.05 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  45. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/16, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  46. Jumping neděle LA, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  47. Jumping neděle MA, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/15, 27.25 s, 0.0 tr. b., 6.53 m/s

  48. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  49. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  50. Zkouška Neděle LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  51. Zkouška Neděle MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/7, 35.49 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  52. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  53. 1. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  54. 2. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  55. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  56. Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  57. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 16/57, 39.05 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  58. Tuneliáda M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/53, 33.57 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  59. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  60. Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/73, 40.9 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  61. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 19/73, 33.35 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  62. Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  63. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  64. Kladno - Jump KING IV., 21. 08. 2022

  65. 1. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 2/15, 25.5 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  66. 1. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/12, 25.34 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  67. 2. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/15, 27.93 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  68. 2. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  69. 3. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  70. 3. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  71. 4. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 11/15, 25.79 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  72. 4. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  73. Praha - Uhříněves - 15. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 20. 08. 2022

  74. 1. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  75. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/6, 39.92 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  76. 2. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 38.46 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  78. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 083, 14. 08. 2022

  79. 1.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 1/6, 40.11 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  80. 1.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/1, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  81. 2.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 1/6, 40.01 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  82. 2.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/1, 40.82 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  83. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  84. 1.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 1/8, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  85. 2.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 3/8, 44.18 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  86. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  87. 1.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  88. 2.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 2/6, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  89. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  90. Agility 1 L, A3Ch Big Shock Breembark: 38/84, 37.42 s, 15.0 tr. b., 5.56 m/s

  91. Agility 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 14/64, 40.72 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  92. Agility 2 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  93. Agility 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/55, 37.39 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  94. Jumping 1 L, A3Ch Big Shock Breembark: 41/87, 44.32 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  95. Jumping 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/64, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  96. Jumping 2 L, A3Ch Big Shock Breembark: 2/79, 32.85 s, 0.0 tr. b., 6.7 m/s

  97. Jumping 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 16/62, 33.55 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  98. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  99. QA4 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 6/44, 43.49 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  100. QA4 Agility, A3Ch Big Shock Breembark: 25/73, 42.15 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  101. QA5 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 15/42, 43.99 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  102. QA5 Agility, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  103. QA6 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 8/41, 46.64 s, 5.51 tr. b., 4.72 m/s

  104. QJ4 Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 15/44, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  105. QJ4 Jumping, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  106. QJ5 Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 5/44, 36.76 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  107. QJ5 Jumping, A3Ch Big Shock Breembark: 30/72, 38.18 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  108. QJ6 Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 14/39, 36.56 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  109. QJ6 Jumping, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  110. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  111. Agility "Simplebiotix" L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  112. Agility "t-shock" M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/23, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  113. Jumping A2,A3 "Inca Collagen" L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/15, 27.32 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  114. Jumping "FIRSTANIMAL" A2,A3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/17, 28.45 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  115. Zkouška "Doglover" LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/6, 36.62 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  116. Zkouška "ZERO" MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/11, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  117. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  118. Agility 1 L, A3Ch Big Shock Breembark: 7/92, 38.46 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  119. Agility 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  120. Agility 2 L, A3Ch Big Shock Breembark: 37/88, 47.73 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  121. Agility 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 22/72, 38.46 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  122. Jumping 1 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  123. Jumping 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  124. Jumping 2 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  125. Jumping 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/69, 36.22 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  126. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  127. Agility L, A3Ch Big Shock Breembark: 4/22, 35.21 s, 5.0 tr. b., 6.25 m/s

  128. Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/17, 36.6 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  129. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  130. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/17, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  131. Jumping 2 L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/22, 32.72 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  132. Jumping 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/16, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  133. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/10, 38.35 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  134. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/5, 39.88 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  135. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  136. QA1 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 6/64, 44.12 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  137. QA1 Agility, A3Ch Big Shock Breembark: 12/108, 38.19 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  138. QA2 Agility, A3Ch Big Shock Breembark: 19/107, 37.94 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  139. QA2 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  140. QA3 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/61, 38.75 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  141. QJ1 Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 6/64, 38.59 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  142. QJ1 Jumping, A3Ch Big Shock Breembark: 21/109, 43.68 s, 13.25 tr. b., 5.04 m/s

  143. QJ2 Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  144. QJ2 Jumping, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  145. QJ3 Jumping, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  146. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  147. Agility L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  148. Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/17, 36.33 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  149. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 2/23, 35.91 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  150. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/17, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  151. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/7, 42.53 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  152. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/8, 44.87 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  153. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  154. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/13, 38.59 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  155. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/13, 40.47 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  156. 3. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/12, 38.33 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  157. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  158. Jumping 1 - L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/17, 32.49 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  159. Jumping 1 - M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/12, 32.86 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  160. Jumping 2 - L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/16, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  161. Jumping 2 - M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/12, 33.61 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  162. Jumping 3 - L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/16, 35.16 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  163. Jumping 3 - M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/12, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  164. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  165. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  166. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  167. 3. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/7, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  168. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  169. Zkouška MA3 I., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/4, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  170. Zkouška MA3 II., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/4, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  171. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 12. 03. 2022

  172. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/7, 40.93 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  173. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  174. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  175. 1. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 1/12, 36.59 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  176. 2. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  177. 3. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 1/12, 34.2 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  178. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  179. 1. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  180. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/8, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  181. 2. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 1/11, 40.77 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  182. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/8, 43.66 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  183. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 20. 02. 2022

  184. Zkouška MA3 I., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  185. Zkouška MA3 II., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  186. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  187. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/9, 43.54 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  188. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  189. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  190. Sobota Jumping2+3 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/22, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  191. Sobota Jumping2+3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/16, 38.08 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  192. Sobota LA3 I., A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  193. Sobota LA3 II., A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/15, 36.26 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  194. Sobota MA3 I., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/13, 37.54 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  195. Sobota MA3 II., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  196. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  197. 1. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  198. 2. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 2/7, 33.36 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  199. 3. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  200. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  201. 1. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/20, 27.34 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  202. 1. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 1/11, 34.23 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  203. 2. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  204. 2. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 2/11, 39.5 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  205. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  206. Jumping 2+3 L, A3Ch Big Shock Breembark: 7/21, 40.21 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  207. LA2 So I, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  208. LA2 So II, A3Ch Big Shock Breembark: 1/7, 37.63 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  209. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  210. 1. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 2/9, 35.57 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  211. 2. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  212. 3. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 1/9, 35.26 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  213. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  214. 1. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  215. 2. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 1/8, 31.73 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  216. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  217. Czech Imp Jump Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 18/36, 22.55 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  218. Jumping 1 - Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/36, 37.64 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  219. Jumping 2 - Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 13/36, 38.15 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  220. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  221. Agility Open L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/38, 41.73 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  222. Agility Open M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/15, 41.65 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  223. Finále Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/17, 36.72 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  224. Finále Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/9, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  225. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/38, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  226. Jumping L neděle , A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 17/35, 36.99 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  227. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/15, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  228. Jumping M neděle , A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/14, 36.82 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  229. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/24, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  230. Zkouška LA3 neděle , A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/21, 44.5 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  231. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  232. Zkouška MA3 neděle , A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/7, 46.33 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  233. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  234. III. jumpng L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/19, 21.6 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  235. III. jumpng M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/22, 22.49 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  236. III. zkouška A3 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  237. III. zkouška A3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 35.57 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  238. II. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/19, 27.03 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  239. II. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/22, 27.27 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  240. I. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/19, 26.62 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  241. I. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/22, 27.17 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  242. IV. zkouška A3 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  243. IV. zkouška A3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  244. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  245. Finále, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/8, 33.8 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  246. Finále, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/16, 33.14 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  247. 1.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/27, 30.92 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  248. 1.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/19, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  249. 2.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/27, 30.45 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  250. 2.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 7/19, 31.17 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  251. 3.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/19, 32.04 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  252. 3.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/25, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  253. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  254. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  255. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  256. Jumping FirstAnimal L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/35, 32.36 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  257. Jumping FirstAnimal M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/25, 33.39 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  258. Zkouška A3 Josera L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  259. Zkouška A3 Josera M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/13, 37.93 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  260. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  261. Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  262. Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/20, 37.33 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  263. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  264. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  265. Neděle Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/21, 33.93 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  266. Neděle Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  267. Neděle Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  268. Neděle Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/20, 27.82 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  269. Neděle Zkouška L3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/8, 33.45 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  270. Neděle Zkouška M3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 5/6, 34.67 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  271. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  272. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 35.6 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  273. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  274. Agility Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/71, 43.39 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  275. Agility Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  276. Agility Squads as Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 15/73, 42.13 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  277. Agility Squads as Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  278. Jumping Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/72, 36.43 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  279. Jumping Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  280. Jumping Squads as Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/73, 37.11 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  281. Jumping Squads as Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 15/94, 36.75 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  282. Aš - KOPANINSKÝ hop-konec prázdnin, 28. 08. 2021

  283. Jumping 1 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/19, 26.5 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  284. Jumping 2 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  285. 1. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  286. 2. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/9, 41.47 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  287. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  288. 1.zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  289. 2.zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  290. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  291. 1.zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/11, 37.66 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  292. 2.zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/10, 38.39 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  293. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  294. 1. běh LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  295. 2. běh LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  296. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  297. 1.zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  298. 2.zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  299. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  300. 1.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 1/4, 28.99 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  301. 2.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  302. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  303. 1. zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/8, 37.84 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  304. 2. zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  305. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  306. Agility 1 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/82, 39.72 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  307. Agility 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 18/61, 42.61 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  308. Agility 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  309. Jumping 1 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/83, 39.16 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  310. Jumping 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/62, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  311. Jumping 2 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  312. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  313. 1. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/10, 32.47 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  314. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 38.7 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  315. 2. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  316. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 37.78 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  317. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  318. 1. zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/9, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  319. 1. zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  320. 2. zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/8, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  321. 2. zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  322. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  323. Finále, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/9, 36.68 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  324. Finále, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/15, 37.19 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  325. 1.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/15, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  326. 1.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  327. 2.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/38, 28.43 s, 0.0 tr. b., 6.58 m/s

  328. 2.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  329. 3.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/15, 34.42 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  330. 3.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  331. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  332. Agility Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  333. Agility Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  334. Agility Squads as Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 63/109, 40.12 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  335. Agility Squads as Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  336. Jumping Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 15/108, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  337. Jumping Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  338. Jumping Squads as Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 49/72, 32.6 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  339. Jumping Squads as Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  340. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  341. Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/38, 40.74 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  342. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/40, 31.13 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  343. Tuneliáda M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/37, 32.05 s, 0.0 tr. b., 6.24 m/s

  344. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  345. Agility Light - Časopis Psí Sporty L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/28, 30.32 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  346. Agility Light - Časopis Psí Sporty M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/21, 31.96 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  347. Agility Spokojenypes.cz L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 14/26, 44.8 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  348. Agility Spokojenypes.cz M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/21, 42.6 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  349. Jelení Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  350. Jelení Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/21, 34.72 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  351. Jumping Short L Jacob & Joseph, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/29, 22.31 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  352. Jumping Short M Jacob & Joseph, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/21, 22.93 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  353. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  354. FINÁLE M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  355. I. agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/22, 35.1 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  356. I. agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  357. II. agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  358. II. agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/10, 37.15 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  359. I. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/22, 34.63 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  360. I. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  361. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  362. Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/18, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  363. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  364. 1.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  365. 2.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  366. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  367. I. zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 37.25 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  368. 2. zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 31.98 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  369. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  370. MA3 I, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  371. MA3 II, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  372. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  373. Zkouška 1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  374. Zkouška 2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  375. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  376. I. agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  377. I. agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  378. II. agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 24/90, 40.43 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  379. II. agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  380. II. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  381. II. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 9/64, 32.66 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  382. I. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 23/97, 32.66 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  383. I. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/67, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  384. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  385. 1. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/12, 39.75 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  386. 2. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/12, 51.95 s, 3.95 tr. b., 3.73 m/s

  387. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  388. III. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/30, 29.96 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  389. II. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  390. II. zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  391. I. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/30, 29.83 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  392. I. zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  393. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  394. 1.běh bez zón, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/53, 23.09 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  395. 1.běh se zónami , A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/53, 18.9 s, 0.0 tr. b., 6.35 m/s

  396. 2.běh bez zón, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 22/50, 19.61 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  397. 2.běh se zónami, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/53, 23.43 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  398. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  399. 1. Zkouška A3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/13, 40.44 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  400. 2. Zkouška A3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/13, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  401. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  402. II. zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/14, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  403. I. zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/14, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  404. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  405. Zkouška MA2 I, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  406. Zkouška MA2 II, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  407. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  408. MA2 - I., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  409. MA2 - II., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/7, 32.91 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  410. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  411. Druhá zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/4, 26.39 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  412. První zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/4, 29.93 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  413. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  414. Agility Spokojeného psa L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/34, 25.35 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  415. Agility Spokojeného psa M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/19, 26.86 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  416. Jacob & Joseph Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/33, 20.77 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  417. Jacob & Joseph Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/18, 20.93 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  418. Jelenův Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/34, 30.06 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  419. Jelenův Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  420. PhysioDOG Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/34, 42.74 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  421. PhysioDOG Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  422. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  423. III. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  424. III. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  425. II. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/12, 26.89 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  426. II. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  427. I. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/12, 27.17 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  428. I. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/9, 28.11 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  429. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  430. Druhá zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/7, 37.54 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  431. První zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  432. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  433. 1. Zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/9, 32.41 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  434. 2. Zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/9, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  435. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  436. Druhá zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/4, 28.1 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  437. První zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/4, 28.45 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  438. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  439. 1. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/10, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  440. 1. Zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 30.55 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  441. 2. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  442. 2. Zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/5, 35.71 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  443. 3. Jumping LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  444. 3. Jumping MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 23.53 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  445. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  446. MA1 - I., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/8, 30.77 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  447. MA1 - II., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  448. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  449. Batmanův jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/21, 26.3 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  450. Batmanův jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/18, 27.81 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  451. Jumping superhrdinů L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/21, 35.3 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  452. Jumping superhrdinů M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/18, 31.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  453. Kapitánský jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/21, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  454. Kapitánský jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/18, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  455. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  456. Východočeské finále, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/19, 18.55 s, 0.0 tr. b., 6.47 m/s

  457. Východočeské finále, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  458. 1.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/11, 30.05 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  459. 1.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/38, 28.48 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  460. 2.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/30, 29.08 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  461. 2.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/11, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  462. 3.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/21, 25.76 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  463. 3.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/7, 28.0 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  464. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  465. Zkouška II MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/7, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  466. Zkouška I MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/7, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  467. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  468. Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/22, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  469. Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  470. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/25, 29.71 s, 5.0 tr. b., 6.4 m/s

  471. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/15, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  472. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/11, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  473. Zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/4, 27.87 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  474. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  475. 1. běh MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/8, 27.63 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  476. 2. běh MA1 , A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/8, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  477. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  478. MA1 1zk, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  479. MA1 2zk, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  480. MA1 3zk, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 29.12 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  481. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  482. Agility Open, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  483. Agility Squads as Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/137, 43.3 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  484. Jumping Open, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  485. Jumping Squads as Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  486. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  487. III. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/31, 26.17 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  488. II. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  489. I. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 13/32, 36.23 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  490. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  491. Agility veterání - Large, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/3, 25.84 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  492. Jumping - Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/32, 23.03 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  493. Jumping veterání - Large, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/3, 16.62 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  494. 1. Zka - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/15, 30.02 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  495. 2. Zka - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/15, 26.63 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  496. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  497. Agility Trial, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/129, 43.62 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  498. Agility 1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 22/217, 41.92 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  499. Agility 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 42/222, 46.13 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  500. Agility 3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 50/177, 42.39 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  501. Jumping 1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  502. Jumping 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/200, 32.29 s, 0.0 tr. b., 6.26 m/s

  503. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  504. QA4 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/97, 42.13 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  505. QA5 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  506. QA6 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 14/93, 40.21 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  507. QJ4 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  508. QJ5 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/94, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  509. QJ6 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 13/87, 37.37 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  510. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  511. Ne-, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  512. Ne-Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/34, 37.18 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  513. Ne-Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/34, 26.63 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  514. So-, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/16, 40.96 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  515. So-Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/33, 37.42 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  516. So-Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  517. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  518. QA1 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 36/123, 44.01 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  519. QA2 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 12/120, 37.49 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  520. QA3 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 39/120, 40.06 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  521. QJ1 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/123, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  522. QJ2 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  523. QJ3 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/111, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  524. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  525. Pá. - Oldies (Agility V), A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  526. Pá. - Power & Speed (Agility A23), A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  527. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/169, 36.59 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  528. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  529. So. - Oldies - Druhé kolo závodu (Jumping V), A3Ch Dag Valiant Mintaka: 15/23, 37.03 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  530. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 77/175, 42.38 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  531. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  532. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/170, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  533. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  534. Agility I, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 22/167, 39.36 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  535. Agility II, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/165, 36.42 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  536. Jumping I, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/169, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  537. Jumping II, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/161, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  538. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  539. Agility open L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/36, 32.81 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  540. Jumping open L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/36, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  541. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  542. LA3 1. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/8, 40.47 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  543. LA3 2. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/8, 40.57 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  544. LA3 3. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/8, 36.82 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  545. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  546. III.jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  547. II. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  548. I. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/32, 29.44 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  549. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  550. Druhá zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  551. První zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/10, 38.91 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  552. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  553. 1. běh LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/20, 40.49 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  554. 2. běh LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/20, 39.71 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  555. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  556. Druhá zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/8, 35.25 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  557. První zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  558. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  559. 1. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  560. 2. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  561. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  562. 1. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  563. 2. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  564. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  565. II. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  566. LA3 I. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  567. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  568. II. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/18, 37.76 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  569. II. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/18, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  570. I. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  571. I. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  572. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  573. 1. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/18, 38.5 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  574. 2. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  575. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  576. Druhá zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  577. První zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/9, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  578. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  579. Czech Imp Jump, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 20/46, 22.99 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  580. Jumping 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/5, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  581. Jumping 1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/48, 35.46 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  582. Jumping 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/48, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  583. Jumping 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/5, 46.45 s, 14.45 tr. b., 3.72 m/s

  584. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  585. Východočeské finále, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/18, 27.62 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  586. 1.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/45, 26.03 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  587. 2.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/45, 27.96 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  588. 3.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/45, 23.43 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  589. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  590. Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  591. Agility veteráni L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/4, 32.69 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  592. Agility veteráni M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/2, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  593. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  594. Jumping veteráni L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/4, 25.06 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  595. Jumping veteráni M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  596. Zkouška - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  597. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  598. Agility DRUZSTVA, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  599. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  600. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/97, 32.31 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  601. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  602. A3 - druhá zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  603. A3 - první zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/9, 30.85 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  604. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  605. 1. běh LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  606. 2. běh LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/14, 37.56 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  607. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  608. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/5, 38.27 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  609. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  610. III. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/23, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  611. III. jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  612. II. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/26, 34.62 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  613. II. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  614. I. JUMPING L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/26, 29.17 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  615. I. JUMPING L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  616. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  617. II.zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  618. I. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  619. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  620. Agility II. L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  621. Agility I. L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  622. Jumping II. L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  623. Jumping I. L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/94, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  624. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  625. QA4 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  626. QA5 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 25/93, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  627. QA6 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 19/88, 39.56 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  628. QJ4 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 32/95, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  629. QJ5 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/90, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  630. QJ6 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/77, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  631. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  632. QA1 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  633. QA2 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 18/125, 40.25 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  634. QA3 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 41/125, 33.39 s, 10.0 tr. b., 5.84 m/s

  635. QJ1 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  636. QJ2 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/126, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  637. QJ3 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/122, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  638. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  639. Agility A2A3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 15/95, 40.84 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  640. Agility Squads as individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/157, 33.67 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  641. Jumping A2A3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  642. Jumping Squads as Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/162, 30.43 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  643. Special Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 18/159, 32.44 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  644. Special Final, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/28, 36.45 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  645. Tachyon Trophy A2A3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/106, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  646. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  647. Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/25, 30.81 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  648. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  649. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/25, 29.77 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  650. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  651. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/13, 33.85 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  652. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/13, 38.15 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  653. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  654. AGILITY, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/50, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  655. AGILITY, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/52, 39.17 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  656. JUMPING, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/49, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  657. JUMPING, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 11/51, 35.23 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  658. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/24, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  659. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/23, 38.45 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  660. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  661. ZkA. II. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/26, 36.32 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  662. ZkA. I. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  663. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  664. 1 LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/15, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  665. 2 LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/15, 35.05 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  666. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  667. Czech Imp Jump Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/36, 19.49 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  668. Jumping 1 Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  669. Jumping 2 Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/36, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  670. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  671. II. zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/12, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  672. I. zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/12, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  673. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  674. Czech Imp Jump Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/47, 17.44 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  675. Jumping 1 Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  676. Jumping 2 Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  677. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  678. III. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/15, 29.37 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  679. II. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/17, 39.49 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  680. I. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/17, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  681. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  682. 1. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  683. 1. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  684. 2. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  685. 2. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  686. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  687. Czech Imp Jump Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/47, 20.24 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  688. Jumping 1 Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/47, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  689. Jumping 2 Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/47, 32.73 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  690. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  691. Agility LA sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/60, 33.39 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  692. Jumping LA neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/58, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  693. Jumping LA sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/61, 27.14 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  694. Velké finále LA neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  695. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  696. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/40, 32.99 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  697. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  698. II. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/28, 34.37 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  699. II. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 11/27, 31.47 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  700. I. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  701. I. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/28, 39.53 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  702. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  703. Czech Imp Jump Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 12/51, 22.44 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  704. Jumping 1 Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/51, 29.42 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  705. Jumping 2 Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/51, 29.19 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  706. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  707. AGILITY, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/40, 33.63 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  708. AGILITY, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/38, 30.43 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  709. JUMPING, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/38, 26.44 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  710. JUMPING, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/12, 29.88 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  711. JUMPING, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/39, 31.39 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  712. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/14, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  713. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/13, 27.87 s, 20.0 tr. b., 5.27 m/s

  714. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  715. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  716. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 11/48, 36.82 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  717. Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  718. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/48, 27.19 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  719. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 24/48, 33.47 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  720. Zkouška - LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 13/20, 45.05 s, 25.0 tr. b., 4.15 m/s

  721. Zkouška - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  722. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  723. Agility družstev, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  724. Agility jednotlivců, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/87, 35.86 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  725. Jumping družstev, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/88, 40.01 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  726. Jumping jednotlivců, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 32/87, 35.45 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  727. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  728. Agility Ne - LA, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/50, 27.22 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  729. Agility Ne - LA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  730. Agility So - LA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/50, 30.21 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  731. Agility So - LA, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 24/50, 29.95 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  732. Jumping Ne - LA, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/51, 27.83 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  733. Jumping Ne - LA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 22/51, 29.05 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  734. Jumping So - LA, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/51, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  735. Jumping So - LA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/51, 32.12 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  736. Zka Ne - LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/20, 44.34 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  737. Zka Ne - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/20, 37.46 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  738. Zka So - LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  739. Zka So - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  740. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  741. Jumping - Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/36, 25.04 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  742. Jumping - Large, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 21/36, 27.04 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  743. 1. Zka - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/13, 31.36 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  744. 1. Zka - LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/13, 37.97 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  745. 2. Zka - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/13, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  746. 2. Zka - LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 11/13, 37.82 s, 20.0 tr. b., 4.12 m/s

  747. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  748. QA4 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  749. QA5 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  750. QA6 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  751. QJ4 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  752. QJ5 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  753. QJ6 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  754. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  755. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/108, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  756. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 37/108, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  757. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 21/117, 33.16 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  758. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 37/117, 37.16 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  759. Power & speed A2/A3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  760. Power & speed A2/A3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  761. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/121, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  762. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  763. 1Q Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/157, 29.53 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  764. 1Q Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  765. 2Q Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 33/157, 39.11 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  766. 2Q Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 65/157, 47.72 s, 25.0 tr. b., 4.19 m/s

  767. 3Q Finále, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  768. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  769. QA1 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  770. QA2 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 17/127, 32.82 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  771. QA3 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  772. QJ1 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/135, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  773. QJ2 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 24/135, 31.81 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  774. QJ3 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 31/118, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  775. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  776. Agility - Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 12/35, 33.24 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  777. Jumping - Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/36, 27.71 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  778. ZkA - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  779. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  780. Agility 1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 32/128, 41.47 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  781. Agility 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 41/128, 34.52 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  782. Jumping 1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/128, 30.74 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  783. Jumping 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/128, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  784. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  785. Agility Trial I, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  786. Jumping Trial I, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/24, 32.59 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  787. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  788. AGILITY, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/57, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  789. AGILITY, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  790. JUMPING, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/57, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  791. JUMPING, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/51, 32.41 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  792. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/25, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  793. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/33, 35.49 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  794. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  795. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/22, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  796. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 9/22, 44.12 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  797. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  798. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  799. FINÁLE, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  800. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/46, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  801. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/22, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  802. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 9/22, 40.67 s, 5.67 tr. b., 3.74 m/s

  803. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/46, 35.2 s, 20.0 tr. b., 4.32 m/s

  804. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 15/48, 33.89 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  805. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  806. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  807. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/19, 40.66 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  808. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 25/47, 51.66 s, 22.66 tr. b., 3.43 m/s

  809. Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  810. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/19, 37.9 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  811. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 13/48, 32.74 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  812. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 15/48, 34.07 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  813. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  814. Jumping LA neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/63, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  815. Jumping LA sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/66, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  816. Velké finále LA neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  817. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  818. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  819. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  820. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/22, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  821. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/47, 44.64 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  822. Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  823. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/22, 32.57 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  824. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/48, 37.31 s, 25.0 tr. b., 4.4 m/s

  825. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  826. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  827. Agility LA sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/63, 31.33 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  828. Jumping LA neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/63, 29.7 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  829. Jumping LA sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/63, 28.25 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  830. Velké finále LA neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  831. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  832. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  833. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  834. Finále, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/6, 49.12 s, 6.12 tr. b., 3.56 m/s

  835. Finále, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/20, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  836. Jumping (1), A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/55, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  837. Jumping (1), A3Ch Dag Valiant Mintaka: 22/55, 33.47 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  838. Jumping (1), A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  839. Jumping (2), A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/55, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  840. Jumping (2), A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/11, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  841. Jumping (2), A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  842. Zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/4, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  843. Zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  844. Zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  845. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  846. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/18, 32.67 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  847. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 22/51, 31.78 s, 15.0 tr. b., 5.35 m/s

  848. Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  849. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/18, 28.9 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  850. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  851. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  852. Zka - LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/12, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  853. Zka - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  854. Zka - MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/6, 36.31 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  855. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  856. Agility - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/66, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  857. Agility - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  858. Agility - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  859. Jumping - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/65, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  860. Jumping - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/65, 33.24 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  861. Jumping - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  862. ZkA - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/12, 34.61 s, 25.0 tr. b., 4.94 m/s

  863. ZkA - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  864. ZkA - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  865. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  866. Agility družstva, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/44, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  867. Agility družstva, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  868. Agility jednotlivci, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 31/44, 34.86 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  869. Agility jednotlivci, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  870. Jumping družstva, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/66, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  871. Jumping družstva, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 27/44, 37.44 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  872. Jumping jednotlivci, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 22/44, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  873. Jumping jednotlivci, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  874. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  875. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/13, 35.25 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  876. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  877. 1. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  878. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  879. 2. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  880. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/2, 33.37 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  881. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  882. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  883. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/19, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  884. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/41, 28.17 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  885. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  886. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  887. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/41, 26.5 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  888. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 20/41, 26.37 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  889. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  890. 1. Zka, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  891. 1. Zka, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/13, 29.39 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  892. 1. Zka, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/13, 31.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  893. 2. Zka, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/5, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  894. 2. Zka, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/13, 36.32 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  895. 2. Zka, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/13, 40.31 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  896. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  897. Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  898. Agility I, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  899. Agility II, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 18/195, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  900. FINAL, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  901. Jumping I, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 29/191, 34.81 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  902. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  903. QA5 Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  904. QA6 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  905. QA6 Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  906. QJ5 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/187, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  907. QJ5 Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 30/74, 42.72 s, 16.72 tr. b., 3.51 m/s

  908. QJ6 Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  909. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  910. I Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/31, 38.8 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  911. II Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  912. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  913. Družstva - Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  914. Družstva - Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  915. Družstva - Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 18/139, 33.44 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  916. Družstva - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  917. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  918. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  919. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 42/102, 37.0 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  920. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  921. Power & speed A2/A3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  922. Power & speed A2/A3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  923. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/103, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  924. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/103, 30.57 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  925. 1Q Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/131, 30.69 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  926. 1Q Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 58/131, 32.58 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  927. 2Q Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 28/139, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  928. 2Q Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  929. 3Q Finále, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/26, 36.51 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  930. 3Q Finále, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  931. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  932. QA3 Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 25/69, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  933. QA3 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 48/176, 43.94 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  934. QA4 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 12/174, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  935. QA4 Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 21/69, 41.8 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  936. QJ3 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  937. QJ3 Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  938. QJ4 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 17/174, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  939. QJ4 Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  940. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  941. Agility - Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/6, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  942. Agility - Ne, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/26, 36.87 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  943. Agility - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/6, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  944. Agility - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/25, 31.85 s, 15.0 tr. b., 5.56 m/s

  945. Jumping - Ne, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/26, 24.39 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  946. Jumping - Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/6, 25.84 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  947. Jumping - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/5, 34.36 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  948. Jumping - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  949. ZkA - Ne, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/11, 31.19 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  950. ZkA - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/13, 38.75 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  951. ZkA - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  952. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  953. QA1 Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  954. QA1 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  955. QA2 Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 29/82, 47.51 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  956. QA2 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  957. QJ1 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 14/213, 35.16 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  958. QJ1 Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  959. QJ2 Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 12/81, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  960. QJ2 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 24/197, 36.09 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  961. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  962. Agility I, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/43, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  963. Agility I, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  964. Agility II, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/41, 36.92 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  965. Agility II, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  966. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  967. Zkouska LA2 1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  968. Zkouska LA2 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  969. Zkouska LA2 3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/32, 30.1 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  970. Zkouska LA2 4, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/32, 33.15 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  971. Zkouska MA3 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/11, 41.31 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  972. Zkouska MA3 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  973. Zkouska MA3 3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  974. Zkouska MA3 4, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/10, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  975. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  976. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/21, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  977. Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/50, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  978. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 15/50, 43.77 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  979. Agility 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/49, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  980. Agility 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/20, 48.22 s, 5.22 tr. b., 3.73 m/s

  981. Agility 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 31/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  982. Finále, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/18, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  983. Finále, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/13, 44.87 s, 5.87 tr. b., 3.57 m/s

  984. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/21, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  985. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/50, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  986. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 17/50, 36.25 s, 20.0 tr. b., 4.97 m/s

  987. Jumping 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/20, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  988. Jumping 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/49, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  989. Jumping 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 27/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  990. Zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/16, 34.94 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  991. Zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/8, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  992. Zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/16, 46.72 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  993. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  994. Zkouska III LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  995. Zkouska III LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  996. Zkouska II LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/6, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  997. Zkouska II LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  998. Zkouska I LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/6, 44.12 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  999. Zkouska I LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1000. Zkouska IV LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/5, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1001. Zkouska IV LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/5, 42.92 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1002. Zkouska VI LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/5, 37.81 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  1003. Zkouska VI LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1004. Zkouska V LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/5, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  1005. Zkouska V LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/5, 43.62 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  1006. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  1007. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/13, 48.94 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  1008. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1009. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  1010. 1. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1011. 2. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/7, 44.54 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  1012. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  1013. Agility - Ne, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/60, 32.22 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  1014. Agility - Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/60, 35.02 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  1015. Agility - Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1016. Agility - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/64, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1017. Agility - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/21, 39.01 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  1018. Agility - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1019. Jumping - Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/23, 30.43 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  1020. Jumping - Ne, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/59, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  1021. Jumping - Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1022. Jumping - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/21, 31.95 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  1023. Jumping - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/65, 31.05 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  1024. Jumping - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1025. ZkA - Ne, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/16, 38.63 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  1026. ZkA - Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/21, 39.41 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  1027. ZkA - Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1028. ZkA - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/8, 36.53 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  1029. ZkA - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/21, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  1030. ZkA - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/24, 39.22 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  1031. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  1032. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/23, 38.18 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1033. Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/55, 33.44 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  1034. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1035. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/23, 27.83 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1036. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 24/55, 27.66 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  1037. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1038. Zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1039. Zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1040. Zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1041. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  1042. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/7, 54.51 s, 23.51 tr. b., 3.23 m/s

  1043. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1044. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  1045. Agility LA sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/67, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  1046. Jumping LA neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 18/65, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  1047. Jumping LA sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 12/66, 30.92 s, 1.92 tr. b., 4.62 m/s

  1048. Velké finále LA neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1049. Zkoušky LA2 neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/28, 33.71 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  1050. Zkoušky LA2 sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1051. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  1052. ZkA 1 Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/10, 42.76 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  1053. ZkA 1 So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1054. ZkA 2 Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/10, 38.37 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  1055. ZkA 2 So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/14, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  1056. ZkA 3 Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/10, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  1057. ZkA 3 So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/14, 36.73 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  1058. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  1059. agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1060. agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1061. agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1062. jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/19, 34.58 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1063. jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/51, 36.17 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1064. jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1065. zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/19, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  1066. zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1067. zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1068. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  1069. Jumping III. L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 18/42, 26.79 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1070. Jumping II. L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1071. Jumping I. L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/46, 25.4 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  1072. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  1073. 1. ZK LA2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1074. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1075. 2. ZK LA2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1076. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1077. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  1078. Jump III L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/33, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1079. Jump III M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/14, 39.83 s, 6.83 tr. b., 3.79 m/s

  1080. Jump II L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/34, 27.09 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  1081. Jump II M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/14, 31.31 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  1082. Jump I L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/35, 32.14 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  1083. Jump I M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/14, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1084. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  1085. 1. ZK LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1086. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/14, 42.14 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  1087. 2. ZK LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1088. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1089. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  1090. 1. ZK LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/15, 28.15 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1091. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/2, 38.71 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  1092. 2. ZK LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1093. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/2, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  1094. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  1095. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 12/43, 36.4 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  1096. Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1097. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/45, 27.87 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  1098. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/45, 30.94 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  1099. ZkA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/12, 39.81 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  1100. ZkA, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/18, 27.52 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  1101. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  1102. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", A3Ch Dag Valiant Mintaka: 13/53, 34.89 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  1103. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1104. "Agility ""O Pohár města Děčína"" M", A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/14, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1105. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1106. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1107. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/15, 31.57 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1108. Zkouška Agility LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/18, 29.1 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  1109. Zkouška Agility LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/16, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  1110. Zkouška Agility MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1111. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  1112. Agility Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/22, 37.26 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  1113. Agility Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1114. Agility So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/22, 29.76 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1115. Agility So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 18/49, 29.61 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  1116. Jumping Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 24/50, 27.28 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  1117. Jumping Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1118. Jumping So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/50, 29.82 s, 25.0 tr. b., 4.46 m/s

  1119. Jumping So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1120. ZkA Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/9, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1121. ZkA Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/13, 37.93 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  1122. ZkA So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1123. ZkA So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1124. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  1125. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1126. Agility squads, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 14/32, 41.25 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  1127. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 20/34, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  1128. Jumping Squads, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 18/32, 33.17 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  1129. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  1130. Zkouška III LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/16, 43.48 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  1131. Zkouška II LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1132. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  1133. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1134. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/12, 38.1 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  1135. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/12, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1136. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/3, 53.63 s, 10.63 tr. b., 3.47 m/s

  1137. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1138. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  1139. ZkA I., A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/9, 40.19 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  1140. ZkA II., A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1141. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  1142. ZkA 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1143. ZkA 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1144. ZkA 3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1145. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  1146. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/14, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  1147. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1148. 1. Zka, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 31.69 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1149. 1. Zka, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/10, 32.01 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  1150. 2. Zka, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/10, 29.13 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  1151. 2. Zka, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1152. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  1153. (1) zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1154. (2) zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/11, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  1155. Ústí nad Labem - Mojžíř - Agilitní hrátky, 28. 06. 2015

  1156. Jump L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/34, 25.4 s, 15.0 tr. b., 51.93 m/s

  1157. Open Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/34, 27.24 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1158. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1159. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  1160. 1. ZkA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1161. 2. ZkA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/7, 39.11 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  1162. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  1163. 1.ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/4, 34.83 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1164. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1165. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  1166. Agility Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 28/62, 52.45 s, 7.45 tr. b., 3.51 m/s

  1167. Agility Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1168. Agility So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 27/151, 40.42 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1169. Agility So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1170. Jumping Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/63, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1171. Jumping Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1172. Jumping So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 8/65, 29.59 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  1173. Jumping So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1174. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  1175. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/21, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  1176. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1177. Finále, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/12, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1178. Jumping - Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 12/23, 35.2 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  1179. Jumping - Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/32, 25.63 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  1180. Jumping - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/21, 26.17 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  1181. Jumping - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/32, 24.67 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  1182. ZkA - Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/11, 38.21 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1183. ZkA - Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1184. ZkA - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1185. ZkA - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1186. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  1187. Agility družstva, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/133, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1188. Jumping družstva, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1189. Mistrovství A2/A3 - Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 40/94, 41.85 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  1190. Mistrovství A2/A3 - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1191. Power & Speed A2/A3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1192. Speciální závod - Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 31/140, 38.35 s, 5.35 tr. b., 3.86 m/s

  1193. Speciální závod - Finále, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/24, 35.61 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1194. Speciální závod - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/127, 34.15 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  1195. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 20/99, 32.16 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  1196. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  1197. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1198. Agility II Open, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/67, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1199. Agility II Open, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1200. Agility I Open, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 24/71, 38.3 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1201. Agility I Open, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 38/165, 47.27 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1202. FINAL, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/11, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1203. Jumping II Open, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1204. Jumping II Open, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1205. Jumping I Open, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/71, 34.77 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1206. Jumping I Open, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 90/165, 29.69 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  1207. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  1208. Agility 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 62/183, 45.4 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  1209. Agility 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1210. Agility 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 8/60, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  1211. Agility 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 57/175, 45.45 s, 11.45 tr. b., 4.25 m/s

  1212. Jumping 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 14/62, 36.1 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1213. Jumping 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 93/184, 38.52 s, 25.0 tr. b., 4.26 m/s

  1214. Jumping 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/62, 32.69 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  1215. Jumping 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1216. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  1217. Zkouška 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1218. Zkouška 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1219. Zkouška 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1220. Zkouška 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1221. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  1222. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/7, 49.59 s, 15.59 tr. b., 3.85 m/s

  1223. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/7, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  1224. 3. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/7, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1225. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  1226. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/12, 30.75 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1227. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1228. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/13, 27.67 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1229. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/28, 26.37 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  1230. Zka, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1231. Zka, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1232. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  1233. Jumping LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1234. Jumping MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1235. Zkouška 1 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1236. Zkouška 1 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1237. Zkouška 2 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/7, 39.26 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  1238. Zkouška 2 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1239. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  1240. 1. Zka, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/12, 34.96 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  1241. 2. Zka, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1242. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  1243. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1244. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/7, 37.42 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  1245. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  1246. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/19, 39.1 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  1247. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 17/42, 38.85 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  1248. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1249. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1250. FINÁLE, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1251. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/20, 31.19 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1252. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/43, 29.97 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  1253. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 22/50, 36.78 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  1254. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1255. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1256. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  1257. 1. ZK LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/15, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1258. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/15, 42.1 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  1259. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1260. 2. ZK LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1261. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  1262. ZkA III. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1263. ZkA III. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1264. ZkA II. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/16, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1265. ZkA II. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1266. ZkA I. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1267. ZkA I. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1268. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  1269. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 13/49, 32.24 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  1270. Agility, A3Ch Easter Elfie Koryfej: Diskvalifikován

  1271. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1272. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/15, 27.4 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1273. Jumping, A3Ch Easter Elfie Koryfej: 2/34, 27.32 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1274. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/49, 26.12 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  1275. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/17, 35.65 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  1276. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/9, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  1277. Zkouška SA2, A3Ch Easter Elfie Koryfej: Diskvalifikován

  1278. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  1279. 1. ZK LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/7, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1280. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1281. 1.ZK SA2, A3Ch Easter Elfie Koryfej: 2/10, 39.64 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1282. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/7, 42.06 s, 5.06 tr. b., 4.23 m/s

  1283. 2. ZK LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1284. 2. ZK SA2, A3Ch Easter Elfie Koryfej: Diskvalifikován

  1285. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  1286. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/19, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1287. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 12/47, 37.0 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  1288. Agility, A3Ch Easter Elfie Koryfej: Diskvalifikován

  1289. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 8/19, 31.76 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  1290. Jumping, A3Ch Easter Elfie Koryfej: 14/33, 37.93 s, 6.93 tr. b., 3.74 m/s

  1291. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 23/47, 27.37 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  1292. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1293. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/9, 39.71 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1294. Zkouška SA2, A3Ch Easter Elfie Koryfej: 5/11, 40.89 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  1295. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  1296. 1. zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/12, 32.59 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  1297. 1. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/12, 36.72 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  1298. 2. zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1299. 2. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1300. Neveklov - 7. VÁNOČNÍ DÁREK, 13. 12. 2014

  1301. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/14, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1302. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/48, 36.22 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  1303. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/14, 27.55 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1304. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1305. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1306. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1307. Neveklov - Heroutice - 35. Dvojzkoušky + 1, 17. 11. 2014

  1308. Heroutice, 1. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1309. Heroutice, 2. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1310. Heroutice, 3. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1311. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  1312. 1.ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1313. 1.ZK MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 47.31 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  1314. 2.ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1315. 2.ZK MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 39.46 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  1316. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  1317. LA3 I , A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1318. LA3 II , A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/27, 34.6 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  1319. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  1320. LA3 -1. zk LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/10, 43.94 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  1321. LA3 - 2. zk LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1322. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  1323. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/17, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1324. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/17, 31.69 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  1325. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  1326. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/14, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1327. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/28, 43.06 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  1328. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/14, 31.7 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1329. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/29, 29.19 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  1330. ZkA, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/6, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1331. ZkA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/9, 37.68 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  1332. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  1333. Agility Individual, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/38, 35.31 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1334. Agility Squads, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1335. Jumping Individual, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 11/38, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1336. Jumping Squads, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 19/38, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  1337. Píšťany - Profine Be Happy Cup :-) + IV. Šampionát Australských kelpií a welsh corgi 2014, 13. 09. 2014

  1338. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1339. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1340. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/9, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  1341. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 10/42, 33.73 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  1342. ZkA, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1343. ZkA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1344. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  1345. 1. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/7, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1346. 1. zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/10, 44.32 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1347. 2. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1348. 2. zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/10, 36.84 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1349. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  1350. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1351. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/10, 44.54 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  1352. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1353. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  1354. (1) Bertíkova zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1355. (1) Bertíkova zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1356. (2) Noisy zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/10, 35.46 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1357. (2) Noisy zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1358. (3) Audiho zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1359. (3) Audiho zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1360. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  1361. II. Zka LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1362. II. Zka MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/8, 34.11 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1363. I. Zka LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1364. I. Zka MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/8, 32.2 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1365. Jumping - L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/21, 27.53 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  1366. Jumping - M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/20, 31.49 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1367. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  1368. (1) Kubíkův běh, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1369. (1) Kubíkův běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/19, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1370. (2) Ferpíkův běh, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/7, 43.53 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1371. (2) Ferpíkův běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 11/19, 41.98 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  1372. Praha Kyje - ... za bílými tygry, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  1373. Zk LA3 III LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/13, 35.56 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  1374. Zk LA3 II LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1375. Zk LA3 I LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1376. Zk MA3 III MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/10, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  1377. Zk MA3 II MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/10, 35.01 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  1378. Zk MA3 I MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1379. Louny - „Horké léto“, 28. 06. 2014

  1380. Jumping - L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 11/24, 33.43 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  1381. Jumping - M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/14, 32.12 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  1382. 1. zk LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1383. 1. zk MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1384. 2. zk LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1385. 2. zk MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1386. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  1387. I. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 22/47, 43.63 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  1388. I. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1389. II. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 27/90, 39.18 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  1390. II. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1391. III. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 32/94, 41.51 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  1392. III. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1393. II. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 15/47, 39.48 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  1394. II. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 50/98, 38.72 s, 20.0 tr. b., 4.83 m/s

  1395. I. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1396. I. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1397. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  1398. ZkA 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1399. ZkA 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1400. ZkA 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1401. ZkA 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1402. ZkA 3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 34.04 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1403. ZkA 3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1404. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  1405. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/23, 42.82 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  1406. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/21, 43.44 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  1407. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/23, 34.16 s, 25.0 tr. b., 5.18 m/s

  1408. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/21, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1409. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1410. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1411. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  1412. ZkA 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1413. ZkA 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/12, 34.58 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  1414. ZkA 3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/11, 32.66 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  1415. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  1416. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/15, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  1417. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/33, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  1418. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/16, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1419. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 17/33, 33.85 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  1420. ZkA, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1421. ZkA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1422. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  1423. Zkouška 1 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/18, 35.96 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  1424. Zkouška 1 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/9, 35.89 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  1425. Zkouška 2 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1426. Zkouška 2 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1427. Neveklov - Heroutice - 30. Dvojzkoušky, 15. 02. 2014

  1428. Heroutice, 1. běh, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1429. Heroutice, 1. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/16, 41.05 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  1430. Heroutice, 2. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/16, 40.71 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  1431. Heroutice, 2. běh, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1432. Heroutice, 3. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1433. Heroutice, 3. běh, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1434. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  1435. Zkouška 1 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1436. Zkouška 1 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/10, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1437. Zkouška 2 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1438. Zkouška 2 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1439. Praha 4 - Kateřinky - 1. TROJZKOUŠKY U AGIHOLEK, 26. 10. 2013

  1440. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 2/9, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  1441. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1442. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1443. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 36.32 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1444. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/4, 45.3 s, 11.3 tr. b., 3.93 m/s

  1445. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1446. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  1447. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1448. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1449. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  1450. Agility, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/9, 37.08 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1451. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1452. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1453. Agility družstev, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 33/58, 41.72 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  1454. Agility družstev, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1455. Jumping, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/9, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1456. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/62, 30.97 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1457. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 36/102, 30.5 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  1458. Jumping družstev, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 8/58, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1459. Jumping družstev, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1460. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  1461. Agility CACIAg, A3Ch Bree Czech Imp: 1/50, 37.64 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  1462. Agility CACIAg, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/25, 37.39 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1463. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2013

  1464. Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: 12/29, 42.12 s, 12.12 tr. b., 4.2 m/s

  1465. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/22, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  1466. Agility Veteráni SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/4, 26.56 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  1467. Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/35, 29.95 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  1468. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/23, 31.82 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1469. Jumping Veteráni SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/4, 26.05 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1470. Zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 7/14, 34.26 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  1471. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/10, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1472. Ústí nad Labem - II. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 22. 09. 2013

  1473. Zka ne1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/2, 38.66 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  1474. Zka ne1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/9, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1475. Zka ne1, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1476. Zka ne2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/2, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  1477. Zka ne2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1478. Zka ne2, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1479. Zka ne3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1480. Zka ne3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1481. Zka ne3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1482. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  1483. Zka so1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/2, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1484. Zka so1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/9, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1485. Zka so1, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1486. Zka so2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/2, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1487. Zka so2, A3Ch Bree Czech Imp: 2/9, 33.41 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1488. Zka so2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/9, 37.52 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  1489. Zka so3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1490. Zka so3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1491. Zka so3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1492. Česká Lípa - Buřt Cup 2013, 14. 09. 2013

  1493. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/33, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1494. Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1495. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1496. Agility Veteráni SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/2, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1497. Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 7/37, 35.24 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  1498. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/37, 33.18 s, 20.0 tr. b., 5.0 m/s

  1499. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/17, 32.98 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1500. Jumping Veteráni SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/2, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  1501. Zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/14, 35.46 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  1502. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1503. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1504. Kácov - Kácovský „Tuplák 2“ - 3 x zkouška, 07. 09. 2013

  1505. Zkouška 1 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/8, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  1506. Zkouška 1 LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1507. Zkouška 2 LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/8, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  1508. Zkouška 2 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1509. Zkouška 3 LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1510. Zkouška 3 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1511. Horní Počernice - Trojzkoušky „Sbohem prázdniny“, 31. 08. 2013

  1512. 1. zkouška LA2, A3Ch Bree Czech Imp: 1/19, 29.08 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  1513. 1. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/10, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1514. 2. zkouška LA2, A3Ch Bree Czech Imp: 1/19, 33.88 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1515. 2. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/10, 37.85 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  1516. 3. zkouška LA2, A3Ch Bree Czech Imp: 2/19, 32.75 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  1517. 3. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/10, 39.48 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  1518. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  1519. Ne-1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/10, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1520. Ne-1, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1521. Ne-2, A3Ch Bree Czech Imp: 1/21, 36.91 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1522. Ne-2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1523. So-1, A3Ch Bree Czech Imp: 1/22, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1524. So-1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1525. So-2, A3Ch Bree Czech Imp: 5/22, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  1526. So-2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/9, 35.97 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  1527. So-3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/9, 42.56 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  1528. So-3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1529. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  1530. Zkouška 1 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1531. Zkouška 2 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/6, 35.13 s, 25.0 tr. b., 4.87 m/s

  1532. Zkouška 3 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1533. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2013

  1534. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/20, 33.36 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1535. Agility Vet, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/3, 33.8 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  1536. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/20, 25.8 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  1537. Jumping Vet., A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/3, 26.86 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  1538. ZkA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1539. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 030 / dvojzkoušky, 13. 07. 2013

  1540. I. agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1541. II. agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/10, 44.91 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  1542. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  1543. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1544. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1545. Agility I BarkingHeads, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/49, 46.3 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  1546. Agility I BarkingHeads, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 63/132, 49.85 s, 30.0 tr. b., 3.87 m/s

  1547. Agility II BarkingHeads, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 18/46, 41.07 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  1548. Agility II BarkingHeads, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1549. Agility III ArdenGrange, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 19/47, 44.54 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  1550. Agility III ArdenGrange, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 60/123, 47.43 s, 25.0 tr. b., 4.22 m/s

  1551. Agility IV ArdenGrange, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 12/39, 40.28 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1552. Agility IV ArdenGrange, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1553. Jumping I BarkingHeads, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 54/127, 35.99 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  1554. Jumping I BarkingHeads, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1555. Jumping II ArdenGrange, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 22/47, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  1556. Jumping II ArdenGrange, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 33/111, 38.69 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  1557. Small final BarkingHeads, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/14, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  1558. Louny - Závody agility "Horké léto" a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých collií, 29. 06. 2013

  1559. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1560. Agility - Vet, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/2, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1561. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/23, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  1562. Jumping - Vet, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/2, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1563. Zka, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1564. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  1565. Agility I., A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/29, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  1566. Agility I., A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1567. Agility II., A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/30, 38.13 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  1568. Agility II., A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1569. Jumping I., A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/29, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1570. Jumping I., A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1571. Jumping II., A3Ch Dag Valiant Mintaka: 23/47, 36.2 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  1572. Jumping III., A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 16/29, 28.97 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  1573. Jumping III., A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1574. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  1575. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1576. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 53/121, 35.12 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  1577. Speciální závod - 2.kolo - Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1578. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/124, 35.87 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  1579. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  1580. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/43, 39.41 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  1581. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 28/85, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  1582. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 42/82, 44.72 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  1583. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1584. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/44, 31.13 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1585. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1586. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1587. Jumping , A3Ch Dag Valiant Mintaka: 25/86, 37.4 s, 35.4 tr. b., 4.55 m/s

  1588. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/11, 39.09 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  1589. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/28, 36.01 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  1590. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  1591. Agility, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1592. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/24, 33.03 s, 25.0 tr. b., 4.54 m/s

  1593. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 11/19, 43.28 s, 14.28 tr. b., 3.47 m/s

  1594. Jumping, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 29.13 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1595. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 11/19, 28.28 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  1596. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1597. Ratenice - Dvojzkoušky "Pojď mi hop", 12. 05. 2013

  1598. III. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1599. II. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1600. II. zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/2, 50.95 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  1601. I. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/7, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  1602. I. zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1603. Skochovice - KENNEL CUP 2013, 08. 05. 2013

  1604. Finále Ch s, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/8, 31.41 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1605. JUMPING , A3Ch Dag Valiant Mintaka: 20/39, 31.25 s, 20.0 tr. b., 4.22 m/s

  1606. JUMPING , A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1607. Zkoušky, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/6, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1608. Zkoušky, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1609. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  1610. Agility 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/31, 35.36 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  1611. Agility 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 29/90, 40.92 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  1612. Agility 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 12/30, 45.17 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  1613. Agility 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 31/85, 38.24 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  1614. Jumping 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/31, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  1615. Jumping 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1616. Jumping 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 57/85, 31.7 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  1617. Jumping 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1618. Zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 15/39, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1619. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  1620. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 36.38 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1621. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/23, 33.09 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  1622. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1623. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1624. ZkA, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 35.32 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  1625. ZkA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1626. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  1627. Zkouška 1 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1628. Zkouška 1 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1629. Zkouška 2 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1630. Zkouška 2 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/4, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1631. Zkouška 3 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1632. Zkouška 3 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 32.32 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1633. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  1634. Ne_Agility_ L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1635. Ne_Agility_ M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1636. Ne_Jump_ L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/33, 27.95 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  1637. Ne_Jump_ M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/20, 28.42 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  1638. Ne_ LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1639. Ne_ MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 33.8 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  1640. So_Agility_ L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/39, 28.76 s, 20.0 tr. b., 5.15 m/s

  1641. So_Agility_ M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/15, 30.17 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1642. So_Jump_ L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 17/41, 28.76 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  1643. So_Jump_ M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1644. So_ LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/10, 34.02 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  1645. So_ MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/4, 34.86 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1646. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  1647. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/6, 46.16 s, 11.16 tr. b., 3.77 m/s

  1648. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/14, 41.81 s, 25.0 tr. b., 4.16 m/s

  1649. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/6, 34.09 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1650. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/14, 33.41 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  1651. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  1652. LA3 A, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/8, 39.68 s, 30.0 tr. b., 4.08 m/s

  1653. LA3 B, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1654. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  1655. Agility - neděle L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1656. Agility - sobota L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/28, 32.82 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  1657. Finále L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1658. Jumping - neděle L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/26, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1659. Jumping - sobota L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 10/28, 31.37 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  1660. Zkouška So LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1661. Ratenice - "Morrisovy Dvojzkoušky", 24. 02. 2013

  1662. II. zkouška A3 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1663. I. zkouška A3 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1664. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  1665. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/14, 35.07 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  1666. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1667. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  1668. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/40, 34.95 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1669. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 24/40, 28.7 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  1670. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1671. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  1672. AGILITY-L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 30/74, 38.52 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  1673. Finále LA neděle, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 13/37, 38.53 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  1674. JUMPING-L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/71, 34.08 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1675. JUMPING-L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1676. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 12/27, 37.96 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  1677. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1678. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  1679. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/32, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1680. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/9, 48.52 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  1681. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/32, 34.47 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1682. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/9, 31.53 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1683. Ranch El Paso Svojetice - 5. Vánoční dárek, 15. 12. 2012

  1684. Vanocni darek, Svojetice, Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1685. Vanocni darek, Svojetice, Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1686. Vanocni darek, Svojetice, Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/37, 33.19 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  1687. Vanocni darek, Svojetice, Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1688. Vanocni darek, Svojetice, zkoušky, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/10, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1689. Vanocni darek, Svojetice, zkoušky, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1690. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  1691. AGILITY-L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1692. AGILITY-M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1693. JUMPING-L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/75, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1694. JUMPING-M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/23, 35.53 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  1695. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1696. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1697. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  1698. CACIAg , A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/29, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1699. CACIAg , A3Ch Dag Valiant Mintaka: 45/60, 45.27 s, 18.27 tr. b., 3.93 m/s

  1700. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  1701. Agility individuals, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 64/98, 42.72 s, 20.0 tr. b., 4.54 m/s

  1702. Agility individuals, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1703. Jumping individuals, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/57, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1704. Jumping individuals, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 38/98, 36.01 s, 5.01 tr. b., 4.28 m/s

  1705. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  1706. Zkouška LA3 - II LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/9, 30.97 s, 20.0 tr. b., 5.26 m/s

  1707. Zkouška LA3 - I LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1708. Zkouška MA3 - II MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1709. Zkouška MA3 - I MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 35.03 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1710. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2012, 14. 10. 2012

  1711. Zka1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 42.74 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1712. Zka1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1713. Zka2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 42.73 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1714. Zka2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1715. Ústí nad Labem - Trmice - II. Trmické dvojzkoušky agility a II. kolo soutěže klubů, 13. 10. 2012

  1716. Zkouška II. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/5, 34.47 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  1717. Zkouška II. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  1718. Zkouška I. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/5, 41.34 s, 25.0 tr. b., 4.81 m/s

  1719. Zkouška I. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1720. Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína, 29. 09. 2012

  1721. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1722. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1723. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1724. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1725. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 15/20, 37.38 s, 20.0 tr. b., 4.57 m/s

  1726. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/10, 37.47 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1727. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2012

  1728. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/20, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1729. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/37, 36.02 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  1730. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/20, 32.16 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  1731. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/37, 31.66 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  1732. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/11, 41.75 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  1733. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/8, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1734. Plzeň Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 15. 09. 2012 - 16. 09. 2012

  1735. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/42, 33.54 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  1736. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/17, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  1737. Jump L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 15/41, 27.86 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  1738. Jump M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1739. Zkouška_A3_neděle LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/11, 45.9 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  1740. Zkouška_A3_neděle MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1741. Zkouška_A3_1 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/12, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1742. Zkouška_A3_1 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/5, 48.76 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  1743. Zkouška_A3_2 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1744. Zkouška_A3_2 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1745. Česká Lípa - Babí léto (+ 3. ACC, Š KCHBO, Vousatý pohár), 02. 09. 2012

  1746. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1747. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/6, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1748. Agility speciál L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1749. Agility speciál M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/6, 30.7 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1750. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/38, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  1751. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1752. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  1753. 1. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1754. 1. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1755. 2. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1756. 2. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 44.63 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  1757. 3. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/10, 41.5 s, 20.0 tr. b., 4.58 m/s

  1758. 3. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/4, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1759. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  1760. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1761. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/16, 40.59 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1762. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/16, 29.59 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  1763. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1764. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1765. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1766. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 026, 14. 07. 2012

  1767. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1768. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/10, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1769. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1770. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/10, 43.39 s, 15.0 tr. b., 3.39 m/s

  1771. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1772. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 41.38 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  1773. Louny - Hurá na prázdniny, 30. 06. 2012

  1774. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1775. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1776. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 12/29, 29.56 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  1777. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/17, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  1778. Zkoušky LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1779. Zkoušky MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1780. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  1781. Agility Open - neděle M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 17/33, 34.91 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  1782. Agility Open - sobota M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 15/35, 40.56 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  1783. Jumping Open - neděle M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/33, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1784. Jumping Open - sobota M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 13/35, 32.11 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  1785. Zkoušky neděle MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1786. Zkoušky sobota MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1787. Česká Lípa - Buřt Cup 2012, 16. 06. 2012

  1788. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 13/32, 26.79 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  1789. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/13, 27.48 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  1790. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1791. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/13, 30.44 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1792. Zkouška A3 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/9, 34.12 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  1793. Zkouška A3 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1794. Oldřichov - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství KCHN čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 09. 06. 2012

  1795. 1. Zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/6, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  1796. 1. Zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1797. 2. Zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 53.66 s, 8.66 tr. b., 3.41 m/s

  1798. 2. Zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/6, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1799. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  1800. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1801. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1802. Speciální závod Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 28/136, 38.67 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  1803. Speciální závod Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1804. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1805. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  1806. Agility 1 M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 15/29, 55.85 s, 16.85 tr. b., 3.53 m/s

  1807. Agility 2 M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/29, 44.28 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  1808. Jumping 1 M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 8/25, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1809. Jumping 2 M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/29, 35.53 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1810. Jumping 3 M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/29, 37.43 s, 0.43 tr. b., 4.43 m/s

  1811. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO, 13. 05. 2012

  1812. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/38, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  1813. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/16, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  1814. Juming M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/16, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  1815. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/38, 26.96 s, 10.0 tr. b., 5.56 m/s

  1816. Litoměřice - Porta Bohemica Cup III. a II. Šampionát Australských kelpií + MR AKE 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  1817. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/13, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  1818. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1819. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/13, 29.05 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  1820. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/31, 28.33 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  1821. Zkouška sobota, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1822. Zkouška sobota, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1823. Skochovice - KENNEL CUP 2012, 08. 05. 2012

  1824. finále ch. st, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1825. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/19, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1826. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1827. Zkoušky, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/6, 37.25 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1828. Zkoušky, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1829. Most - Prvomájové dvojzkoušky, 01. 05. 2012

  1830. 1.zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1831. 1.zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1832. 2.zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/7, 45.58 s, 10.58 tr. b., 3.51 m/s

  1833. 2.zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1834. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  1835. AGILITY I, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1836. AGILITY II, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1837. JUMPING I, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1838. JUMPING II, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1839. JUMPING III, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/54, 33.4 s, 0.4 tr. b., 4.43 m/s

  1840. Ústí nad Labem - Trmice - I. Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů, 21. 04. 2012

  1841. Zkouška II. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 41.72 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1842. Zkouška I. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/4, 53.15 s, 20.15 tr. b., 3.35 m/s

  1843. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 14. 04. 2012

  1844. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1845. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 28.11 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  1846. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1847. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  1848. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1849. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/14, 30.88 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1850. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1851. Domažlice - Horšovský týn - O Kozinův čakan, 17. 03. 2012 - 18. 03. 2012

  1852. Ne_agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/15, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  1853. Ne_jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1854. Ne_zkoušky MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1855. So_agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/12, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1856. So_jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1857. So_zkoušky MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1858. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  1859. Agility Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/12, 30.78 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1860. Agility So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1861. Jumping Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/12, 36.61 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1862. Jumping So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/11, 29.62 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  1863. Zk Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1864. Zk So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1865. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  1866. Zk1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1867. Zk1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1868. Zk2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/14, 35.1 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  1869. Zk2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1870. Svojetice - 20. Dvojzkoušky, 04. 02. 2012

  1871. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1872. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1873. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  1874. Zk 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1875. Zk 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/7, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1876. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  1877. ZK 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/22, 41.06 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  1878. Zk 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/22, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1879. Svojetice - 19. halové Dvojzkoušky, 19. 11. 2011

  1880. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/35, 31.41 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  1881. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/35, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1882. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2011, 29. 10. 2011

  1883. Zk 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1884. Zk 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/20, 41.83 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  1885. Svojetice - 18. halové Dvojzkoušky, 15. 10. 2011

  1886. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/30, 33.38 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  1887. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/30, 32.91 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  1888. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2011

  1889. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1890. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1891. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 23/33, 30.43 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  1892. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 9/17, 27.04 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  1893. Zkoušky LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1894. Zkoušky MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1895. Žamberk - C.A.C.I.Ag., 09. 09. 2011

  1896. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1897. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  1898. Agility jednotlivci M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/39, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1899. Jumping jednotlivci M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1900. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  1901. Ne-Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/28, 36.12 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1902. Ne-Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1903. Ne-Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1904. Ne-Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1905. Ne-Zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/12, 37.69 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  1906. Ne-Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1907. So-Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 11/30, 40.14 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  1908. So-Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/11, 34.11 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1909. So-Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1910. So-Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1911. So-Zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1912. So-Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/5, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1913. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, 13. 08. 2011 - 14. 08. 2011

  1914. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1915. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/8, 42.89 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  1916. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1917. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 12/23, 34.55 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  1918. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1919. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/8, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  1920. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1921. 13.8. Zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1922. 13.8. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/2, 35.61 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  1923. 14.8. Zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1924. 14.8. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 42.39 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  1925. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  1926. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1927. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1928. Denní Jumping 1.kolo L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1929. Denní Jumping 1.kolo M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/13, 28.13 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1930. Denní Jumping 3.kolo L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1931. Noční Jumping 2.kolo L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1932. Noční Jumping 2.kolo M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/13, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1933. Zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1934. Zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1935. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1936. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1937. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  1938. Agility 5 (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1939. Agility 5 (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1940. Agility 6 (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1941. Agility 6 (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1942. Agility 7 (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/24, 39.01 s, 5.01 tr. b., 4.1 m/s

  1943. Agility 7 (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/24, 39.01 s, 6.01 tr. b., 4.1 m/s

  1944. Agility 8 (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1945. Agility 8 (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1946. Jumping C (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/24, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1947. Jumping C (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/24, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1948. Jumping D (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 9/24, 34.28 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  1949. Jumping D (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 9/24, 34.28 s, 5.28 tr. b., 4.52 m/s

  1950. Klášterec nad Ohří - Závody agility, 18. 06. 2011

  1951. Jumping LA L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1952. Jumping MA M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/11, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  1953. ZK LA2 - 1. LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/10, 34.31 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  1954. ZK LA2 - 2. LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/10, 30.99 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  1955. ZK MA3 - 1. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/3, 32.8 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  1956. ZK MA3 - 2. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/3, 32.43 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  1957. Krupka - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 04. 06. 2011

  1958. 1.Zkouška MA2 MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  1959. 2.Zkouška MA2 MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 33.39 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1960. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  1961. Agility 1 (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 12/27, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1962. Agility 1 (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 12/27, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1963. Agility 2 (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1964. Agility 2 (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1965. Agility 3 (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1966. Agility 3 (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1967. Agility 4 (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1968. Agility 4 (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1969. Jumping A (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1970. Jumping A (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1971. Jumping B (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1972. Jumping B (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1973. Píšťany - Porta Bohemica Cup II, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  1974. AGILITY, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/26, 29.49 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  1975. AGILITY, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1976. AGILITY L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1977. AGILITY M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/7, 37.27 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1978. JUMPING, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 29.91 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  1979. JUMPING, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 28.25 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  1980. JUMPING, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/26, 27.67 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  1981. JUMPING, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1982. JUMPING 2., A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/7, 33.61 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  1983. JUMPING 2., A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1984. ZKOUŠKA AGILITY, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1985. ZKOUŠKA AGILITY, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1986. ZKOUŠKA AGILITY L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1987. ZKOUŠKA AGILITY M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 38.86 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1988. Kutná Hora - Kutnohorský groš + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 17. 04. 2011

  1989. AGILITY, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/46, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  1990. AGILITY, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/16, 39.77 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  1991. JUMPING, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/16, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  1992. JUMPING, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1993. LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/16, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1994. MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1995. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  1996. agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1997. agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/8, 38.79 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  1998. jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1999. jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2000. Zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2001. Zkouška MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/4, 42.9 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  2002. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  2003. Agility LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2004. Agility LA2 - 2., A3Ch Dag Valiant Mintaka: 15/32, 34.45 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  2005. Agility MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2006. Agility MA2 - 2., A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/20, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  2007. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 06. 03. 2011

  2008. Agility open large, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2009. Agility open medium, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2010. Jumping large, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2011. Jumping medium, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 8/15, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  2012. zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/18, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  2013. zkouška MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2014. Ústí nad Labem - Dvoje zkoušky, 13. 02. 2011

  2015. 1. zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2016. 1. zkouška MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/8, 39.56 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  2017. 1. zkouška SA2, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/12, 39.64 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  2018. 2. zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2019. 2. zkouška MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/8, 43.65 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  2020. 2. zkouška SA2, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/12, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  2021. Ranch El Paso Svojetice - 15. Dvojzkoušky, 12. 02. 2011

  2022. Svojetice dvojzkoušky běh 1, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 4/8, 37.44 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  2023. Svojetice dvojzkoušky běh 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/16, 35.29 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  2024. Svojetice dvojzkoušky běh 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2025. Svojetice dvojzkoušky běh 2, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/8, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  2026. Svojetice dvojzkoušky běh 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2027. Svojetice dvojzkoušky běh 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2028. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  2029. So-Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2030. So-Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2031. So-Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2032. So-Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2033. So-LA2 LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2034. So-MA2 MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2035. Jičín - O Pohár Purina Pro Plan, 21. 08. 2010

  2036. O Pohár Purina Pro Plan 2010, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/17, 26.56 s, 20.0 tr. b., 5.95 m/s

  2037. O Pohár Purina Pro Plan 2010, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2038. O Pohár Purina Pro Plan 2010, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2039. Cvičiště KK Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 31. 07. 2010 - 01. 08. 2010

  2040. Agility LA1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/7, 22.91 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  2041. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2042. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2043. cvičiště ZKO Chlumec - Chlumecké dvojzkoušky, 05. 06. 2010

  2044. LA1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/8, 30.22 s, 30.0 tr. b., 5.06 m/s

  2045. LA1 - 2., A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/8, 27.7 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  2046. SA1, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/6, 33.58 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  2047. SA1 - 2., A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/6, 32.27 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  2048. ZKO Lovosice - Porta Bohemica Cup, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  2049. AGILITY, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2050. AGILITY, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2051. JUMPING, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/19, 44.26 s, 13.26 tr. b., 3.77 m/s

  2052. JUMPING, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2053. LA1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/7, 39.28 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  2054. LA1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2055. Kutná Hora - Kutnohorský groš, 25. 04. 2010

  2056. AGILITY, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2057. JUMPING, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 13/40, 38.86 s, 22.86 tr. b., 3.91 m/s

  2058. LA1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2059. ZKO Chlumec - MR čínských chocholatých psů a peruánských naháčů + Chlumecký lvíček, 10. 04. 2010

  2060. AGILITY, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2061. JUMPING, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2062. LA1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/16, 38.38 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  2063. Nučice u Rudné - "O černobílou packu", 27. 02. 2010

  2064. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2065. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2066. Zkoušky A1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/13, 27.76 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  2067. Hradec Králové - OPSION 007, 23. 01. 2010 - 24. 01. 2010

  2068. AGILITY-L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2069. JUMPING-L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2070. LA1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2071. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 002, 07. 02. 2009 - 08. 02. 2009

  2072. AGILITY-L, Elton Darley Arabian: Diskvalifikován

  2073. AGILITY-L, Elton Darley Arabian: Diskvalifikován

  2074. JUMPING-L, Elton Darley Arabian: 14/42, 37.29 s, 11.29 tr. b., 4.05 m/s

  2075. JUMPING-L, Elton Darley Arabian: 23/42, 38.63 s, 16.63 tr. b., 3.68 m/s

  2076. LA2, Elton Darley Arabian: 3/18, 42.2 s, 6.2 tr. b., 4.08 m/s

  2077. LA2, Elton Darley Arabian: 9/19, 38.61 s, 20.0 tr. b., 3.6 m/s