Milan Jirásek

  1. Číslo: 002032
  2. OSA: ForPes
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 12. 11. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 050708 (L), Elton Darley Arabian

    Arrow_down
  2. 072009 (L), A3Ch Dag Valiant Mintaka

    Arrow_down
  3. 079109 (S), A3Ch Bellinda Mysterious Beauty

    Arrow_down
  4. 052810 (M), A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů

    Arrow_down
  5. 053213 (L), A3Ch Bree Czech Imp

    Arrow_down
  6. 088614 (S), A3Ch Easter Elfie Koryfej

    Arrow_down
  7. 044115 (L), A3Ch Accelerated Caddy Breembark

    Arrow_down
  8. 002217 (S), A3Ch Faroth z Lorienu Moravia

    Arrow_down
  9. 030518 (M), A3Ch Yantanee ze Shetlandů

    Arrow_down
  10. 021220 (L), A3Ch Big Shock Breembark

    Arrow_down
  11. 041823 (L), Baya Diamond Devil

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Zimní openy trochu jinak, 24. 02. 2024

  2. Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/37, 37.81 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  3. Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/23, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  4. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/37, 31.92 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  5. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/23, 29.04 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  6. Krátký jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/37, 21.53 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  7. Krátký jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/23, 19.75 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  8. Kladno - Dvojzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 11. 02. 2024

  9. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 6/11, 47.6 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  10. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  11. Kladno - Páteční PARTY rozjezd, 26. 01. 2024

  12. OPEN AGILITY M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/7, 41.52 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  13. OPEN JUMPING M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/7, 36.12 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  14. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  15. 1. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 4/11, 36.03 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  17. 3. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  18. Kladno - Agility Collie & Sheltie Cup 2023, 14. 10. 2023

  19. Agility I M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/24, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  20. Finále M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 5/12, 43.26 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  21. Jumping II Special M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  22. Jumping I M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/24, 32.83 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  23. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  24. Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/63, 40.54 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  25. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  26. Tuneliáda M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/59, 35.32 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  27. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  28. Agility družstev M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  29. Agility jednotlivci M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/65, 37.5 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  30. Jumping družstev M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 8/67, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  31. Jumping jednotlivci M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  32. Zátaví u Písku - NAGIT CUP V. + A0 a veteráni, 29. 07. 2023 - 30. 07. 2023

  33. Dišův Fast and Furious M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/15, 17.19 s, 0.0 tr. b., 6.69 m/s

  34. 1. zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/2, 36.26 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  35. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/2, 41.83 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  36. 3. zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  37. 4. zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/6, 40.0 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  38. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 087, 08. 07. 2023

  39. 1.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  40. 2.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 1/9, 42.01 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  41. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  42. Agility 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/74, 38.65 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  43. Agility 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/69, 42.35 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  44. Jumping 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 18/74, 35.15 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  45. Jumping 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  46. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  47. Mistrovství jednotlivců MASTERS Finále L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  48. Mistrovství jednotlivců MASTERS L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 11/60, 32.41 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  49. Power & Speed MASTERS L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  50. Speciální závod - Finále L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  51. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 14/112, 29.66 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  52. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  53. Tachyon Trophy MASTERS L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/59, 37.61 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  54. Závod družstev OPEN + MASTERS L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 28/109, 42.39 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  55. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  56. Agility 4 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/44, 41.48 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  57. Agility 5 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  58. Agility 6 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 12/34, 44.66 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  59. Jumping 4 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  60. Jumping 5 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  61. Jumping 6 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 16/42, 41.46 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  62. Děčín - Májový pohár, 27. 05. 2023

  63. Agility "Fish4Pet" M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/18, 34.81 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  64. Jumping A2, A3 "Inaba" M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/17, 29.16 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  65. Zkouška "Bezva obojky" MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/9, 36.68 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  66. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  67. Agility 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  68. Agility 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/71, 39.92 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  69. Jumping 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 23/71, 33.77 s, 5.0 tr. b., 6.28 m/s

  70. Jumping 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/68, 36.74 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  71. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  72. Agility Open M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  73. Jumping Open M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/21, 25.27 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  74. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  75. QA1 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  76. QA2 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/64, 36.45 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  77. QA3 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/59, 38.57 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  78. QJ1 Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  79. QJ2 Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/63, 34.29 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  80. QJ3 Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/64, 35.06 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  81. Kutná Hora - Grošované dvojzkoušky, 16. 04. 2023

  82. 1. zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  83. 2. zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  84. Kutná Hora - O kutnohorský groš, 15. 04. 2023

  85. Agility open M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/16, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  86. 1. jumping open M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  87. 2. jumping open M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  88. Studenec u Trutnova - Březnové dvojzkoušky (i pro PARA), 26. 03. 2023

  89. II. zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/3, 36.36 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  90. I. zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/3, 45.37 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  91. Studenec u Trutnova - Březnové jumpingy + A0, 25. 03. 2023

  92. III. jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/12, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  93. II. jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/12, 30.13 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  94. I. jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  95. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  96. Agility 1 L, A3Ch Big Shock Breembark: 10/31, 36.17 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  97. Agility 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 6/25, 32.53 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  98. Agility 2 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  99. Agility 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  100. Finále M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/18, 41.17 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  101. Jumping 1 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  102. Jumping 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 8/25, 29.28 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  103. Jumping 2 L, A3Ch Big Shock Breembark: 19/28, 28.17 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  104. Jumping 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  105. Terezín - DogFriends Cup 2023 (3/3), 11. 03. 2023 - 12. 03. 2023

  106. LA3 I, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  107. LA3 II, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  108. LA3 III, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  109. LA3 IV, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  110. MA3 I, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  111. MA3 II, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  112. MA3 III, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  113. MA3 IV, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  114. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  115. Jumping 2+3 L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/28, 31.45 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  116. Jumping 2+3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/19, 32.69 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  117. LA3 I, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  118. LA3 II, A3Ch Big Shock Breembark: 6/18, 51.74 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  119. MA3 I, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  120. MA3 II, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/15, 42.93 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  121. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0 a Veteráni, 05. 02. 2023

  122. Zkouška LA3 I., A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  123. Zkouška LA3 II., A3Ch Big Shock Breembark: 2/6, 37.12 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  124. Zkouška MA3 I., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  125. Zkouška MA3 II., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  126. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  127. Jumping2+3 L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/29, 30.64 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  128. Jumping2+3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  129. LA3 I, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  130. LA3 II, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  131. MA3 I, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 6/16, 38.8 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  132. MA3 II, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/16, 39.4 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  133. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  134. 1. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  135. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  136. 2. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  137. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 43.21 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  138. Studenec u Trutnova - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2022 - 01. 01. 2023

  139. III. JUMPING L, A3Ch Big Shock Breembark: 3/7, 35.05 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  140. III. JUMPING M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 28.75 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  141. II. JUMPING L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  142. II. JUMPING M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 35.27 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  143. II. zkouška A3 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  144. II. zkouška A3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  145. I. JUMPING L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  146. I. JUMPING M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  147. I. zkouška A3 L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/2, 42.06 s, 15.0 tr. b., 5.09 m/s

  148. I. zkouška A3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/3, 42.37 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  149. Terezín - Agility pro Ukrajinu II., 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  150. Jumping 2+3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/11, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  151. MA3 III, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  152. MA3 IV, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/12, 38.45 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  153. Kladno - UFO Trojzkoušky (sobota), 05. 11. 2022

  154. 1. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  155. 2. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/3, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  156. 3. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/3, 36.99 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  157. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  158. Agility L Mondscheinovo Bordeří povídačky, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  159. Agility M Inca Collagen, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/23, 35.47 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  160. Jumping L Collalloc, A3Ch Big Shock Breembark: 1/25, 37.05 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  161. Jumping M Grešík, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/25, 36.75 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  162. Zkouška LA3 Vetys, A3Ch Big Shock Breembark: 2/9, 38.67 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  163. Zkouška MA3 Vento.cz PPP, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/15, 42.17 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  164. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 17. 09. 2022 - 18. 09. 2022

  165. Agility L, A3Ch Big Shock Breembark: 10/23, 30.19 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  166. Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/16, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  167. Agility Neděle LA, A3Ch Big Shock Breembark: 7/24, 29.71 s, 5.0 tr. b., 6.23 m/s

  168. Agility Neděle MA, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/15, 30.8 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  169. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/24, 31.05 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  170. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/16, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  171. Jumping neděle LA, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  172. Jumping neděle MA, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/15, 27.25 s, 0.0 tr. b., 6.53 m/s

  173. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  174. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  175. Zkouška Neděle LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  176. Zkouška Neděle MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/7, 35.49 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  177. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  178. 1. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  179. 2. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  180. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  181. Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  182. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 16/57, 39.05 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  183. Tuneliáda M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/53, 33.57 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  184. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  185. Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/73, 40.9 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  186. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 19/73, 33.35 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  187. Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  188. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  189. Kladno - Jump KING IV., 21. 08. 2022

  190. 1. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 2/15, 25.5 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  191. 1. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/12, 25.34 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  192. 2. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/15, 27.93 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  193. 2. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  194. 3. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  195. 3. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  196. 4. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 11/15, 25.79 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  197. 4. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  198. Praha - Uhříněves - 15. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 20. 08. 2022

  199. 1. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  200. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/6, 39.92 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  201. 2. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  202. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 38.46 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  203. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 083, 14. 08. 2022

  204. 1.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 1/6, 40.11 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  205. 1.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/1, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  206. 2.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 1/6, 40.01 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  207. 2.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/1, 40.82 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  208. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  209. 1.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 1/8, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  210. 2.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 3/8, 44.18 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  211. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  212. 1.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  213. 2.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 2/6, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  214. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  215. Agility 1 L, A3Ch Big Shock Breembark: 38/84, 37.42 s, 15.0 tr. b., 5.56 m/s

  216. Agility 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 14/64, 40.72 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  217. Agility 2 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  218. Agility 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/55, 37.39 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  219. Jumping 1 L, A3Ch Big Shock Breembark: 41/87, 44.32 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  220. Jumping 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/64, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  221. Jumping 2 L, A3Ch Big Shock Breembark: 2/79, 32.85 s, 0.0 tr. b., 6.7 m/s

  222. Jumping 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 16/62, 33.55 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  223. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  224. QA4 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 6/44, 43.49 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  225. QA4 Agility, A3Ch Big Shock Breembark: 25/73, 42.15 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  226. QA5 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 15/42, 43.99 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  227. QA5 Agility, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  228. QA6 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 8/41, 46.64 s, 5.51 tr. b., 4.72 m/s

  229. QJ4 Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 15/44, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  230. QJ4 Jumping, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  231. QJ5 Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 5/44, 36.76 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  232. QJ5 Jumping, A3Ch Big Shock Breembark: 30/72, 38.18 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  233. QJ6 Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 14/39, 36.56 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  234. QJ6 Jumping, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  235. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  236. Agility "Simplebiotix" L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  237. Agility "t-shock" M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/23, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  238. Jumping A2,A3 "Inca Collagen" L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/15, 27.32 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  239. Jumping "FIRSTANIMAL" A2,A3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/17, 28.45 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  240. Zkouška "Doglover" LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/6, 36.62 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  241. Zkouška "ZERO" MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/11, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  242. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  243. Agility 1 L, A3Ch Big Shock Breembark: 7/92, 38.46 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  244. Agility 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  245. Agility 2 L, A3Ch Big Shock Breembark: 37/88, 47.73 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  246. Agility 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 22/72, 38.46 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  247. Jumping 1 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  248. Jumping 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  249. Jumping 2 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  250. Jumping 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/69, 36.22 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  251. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  252. Agility L, A3Ch Big Shock Breembark: 4/22, 35.21 s, 5.0 tr. b., 6.25 m/s

  253. Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/17, 36.6 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  254. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  255. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/17, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  256. Jumping 2 L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/22, 32.72 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  257. Jumping 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/16, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  258. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/10, 38.35 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  259. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/5, 39.88 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  260. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  261. QA1 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 6/64, 44.12 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  262. QA1 Agility, A3Ch Big Shock Breembark: 12/108, 38.19 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  263. QA2 Agility, A3Ch Big Shock Breembark: 19/107, 37.94 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  264. QA2 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  265. QA3 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/61, 38.75 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  266. QJ1 Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 6/64, 38.59 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  267. QJ1 Jumping, A3Ch Big Shock Breembark: 21/109, 43.68 s, 13.25 tr. b., 5.04 m/s

  268. QJ2 Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  269. QJ2 Jumping, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  270. QJ3 Jumping, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  271. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  272. Agility L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  273. Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/17, 36.33 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  274. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 2/23, 35.91 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  275. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/17, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  276. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/7, 42.53 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  277. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/8, 44.87 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  278. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  279. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/13, 38.59 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  280. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/13, 40.47 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  281. 3. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/12, 38.33 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  282. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  283. Jumping 1 - L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/17, 32.49 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  284. Jumping 1 - M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/12, 32.86 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  285. Jumping 2 - L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/16, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  286. Jumping 2 - M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/12, 33.61 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  287. Jumping 3 - L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/16, 35.16 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  288. Jumping 3 - M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/12, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  289. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  290. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  291. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  292. 3. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/7, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  293. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  294. Zkouška MA3 I., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/4, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  295. Zkouška MA3 II., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/4, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  296. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 12. 03. 2022

  297. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/7, 40.93 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  298. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  299. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  300. 1. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 1/12, 36.59 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  301. 2. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  302. 3. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 1/12, 34.2 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  303. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  304. 1. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  305. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/8, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  306. 2. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 1/11, 40.77 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  307. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/8, 43.66 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  308. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 20. 02. 2022

  309. Zkouška MA3 I., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  310. Zkouška MA3 II., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  311. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  312. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/9, 43.54 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  313. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  314. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  315. Sobota Jumping2+3 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/22, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  316. Sobota Jumping2+3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/16, 38.08 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  317. Sobota LA3 I., A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  318. Sobota LA3 II., A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/15, 36.26 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  319. Sobota MA3 I., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/13, 37.54 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  320. Sobota MA3 II., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  321. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  322. 1. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  323. 2. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 2/7, 33.36 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  324. 3. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  325. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  326. 1. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/20, 27.34 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  327. 1. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 1/11, 34.23 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  328. 2. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  329. 2. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 2/11, 39.5 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  330. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  331. Jumping 2+3 L, A3Ch Big Shock Breembark: 7/21, 40.21 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  332. LA2 So I, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  333. LA2 So II, A3Ch Big Shock Breembark: 1/7, 37.63 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  334. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  335. 1. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 2/9, 35.57 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  336. 2. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  337. 3. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 1/9, 35.26 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  338. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  339. 1. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  340. 2. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 1/8, 31.73 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  341. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  342. Czech Imp Jump Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 18/36, 22.55 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  343. Jumping 1 - Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/36, 37.64 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  344. Jumping 2 - Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 13/36, 38.15 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  345. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  346. Agility Open L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/38, 41.73 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  347. Agility Open M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/15, 41.65 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  348. Finále Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/17, 36.72 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  349. Finále Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/9, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  350. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/38, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  351. Jumping L neděle , A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 17/35, 36.99 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  352. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/15, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  353. Jumping M neděle , A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/14, 36.82 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  354. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/24, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  355. Zkouška LA3 neděle , A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/21, 44.5 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  356. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  357. Zkouška MA3 neděle , A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/7, 46.33 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  358. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  359. III. jumpng L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/19, 21.6 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  360. III. jumpng M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/22, 22.49 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  361. III. zkouška A3 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  362. III. zkouška A3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 35.57 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  363. II. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/19, 27.03 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  364. II. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/22, 27.27 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  365. I. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/19, 26.62 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  366. I. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/22, 27.17 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  367. IV. zkouška A3 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  368. IV. zkouška A3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  369. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  370. Finále, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/8, 33.8 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  371. Finále, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/16, 33.14 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  372. 1.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/27, 30.92 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  373. 1.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/19, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  374. 2.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/27, 30.45 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  375. 2.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 7/19, 31.17 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  376. 3.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/19, 32.04 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  377. 3.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/25, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  378. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  379. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  380. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  381. Jumping FirstAnimal L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/35, 32.36 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  382. Jumping FirstAnimal M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/25, 33.39 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  383. Zkouška A3 Josera L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  384. Zkouška A3 Josera M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/13, 37.93 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  385. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  386. Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  387. Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/20, 37.33 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  388. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  389. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  390. Neděle Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/21, 33.93 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  391. Neděle Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  392. Neděle Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  393. Neděle Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/20, 27.82 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  394. Neděle Zkouška L3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/8, 33.45 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  395. Neděle Zkouška M3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 5/6, 34.67 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  396. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  397. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 35.6 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  398. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  399. Agility Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/71, 43.39 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  400. Agility Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  401. Agility Squads as Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 15/73, 42.13 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  402. Agility Squads as Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  403. Jumping Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/72, 36.43 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  404. Jumping Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  405. Jumping Squads as Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/73, 37.11 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  406. Jumping Squads as Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 15/94, 36.75 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  407. Aš - KOPANINSKÝ hop-konec prázdnin, 28. 08. 2021

  408. Jumping 1 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/19, 26.5 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  409. Jumping 2 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  410. 1. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  411. 2. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/9, 41.47 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  412. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  413. 1.zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  414. 2.zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  415. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  416. 1.zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/11, 37.66 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  417. 2.zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/10, 38.39 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  418. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  419. 1. běh LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  420. 2. běh LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  421. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  422. 1.zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  423. 2.zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  424. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  425. 1.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 1/4, 28.99 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  426. 2.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  427. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  428. 1. zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/8, 37.84 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  429. 2. zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  430. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  431. Agility 1 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/82, 39.72 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  432. Agility 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 18/61, 42.61 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  433. Agility 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  434. Jumping 1 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/83, 39.16 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  435. Jumping 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/62, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  436. Jumping 2 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  437. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  438. 1. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/10, 32.47 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  439. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 38.7 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  440. 2. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  441. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 37.78 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  442. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  443. 1. zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/9, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  444. 1. zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  445. 2. zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/8, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  446. 2. zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  447. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  448. Finále, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/9, 36.68 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  449. Finále, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/15, 37.19 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  450. 1.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/15, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  451. 1.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  452. 2.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/38, 28.43 s, 0.0 tr. b., 6.58 m/s

  453. 2.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  454. 3.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/15, 34.42 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  455. 3.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  456. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  457. Agility Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  458. Agility Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  459. Agility Squads as Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 63/109, 40.12 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  460. Agility Squads as Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  461. Jumping Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 15/108, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  462. Jumping Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  463. Jumping Squads as Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 49/72, 32.6 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  464. Jumping Squads as Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  465. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  466. Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/38, 40.74 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  467. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/40, 31.13 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  468. Tuneliáda M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/37, 32.05 s, 0.0 tr. b., 6.24 m/s

  469. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  470. Agility Light - Časopis Psí Sporty L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/28, 30.32 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  471. Agility Light - Časopis Psí Sporty M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/21, 31.96 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  472. Agility Spokojenypes.cz L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 14/26, 44.8 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  473. Agility Spokojenypes.cz M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/21, 42.6 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  474. Jelení Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  475. Jelení Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/21, 34.72 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  476. Jumping Short L Jacob & Joseph, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/29, 22.31 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  477. Jumping Short M Jacob & Joseph, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/21, 22.93 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  478. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  479. FINÁLE M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  480. I. agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/22, 35.1 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  481. I. agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  482. II. agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  483. II. agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/10, 37.15 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  484. I. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/22, 34.63 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  485. I. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  486. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  487. Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/18, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  488. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  489. 1.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  490. 2.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  491. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  492. I. zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 37.25 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  493. 2. zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 31.98 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  494. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  495. MA3 I, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  496. MA3 II, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  497. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  498. Zkouška 1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  499. Zkouška 2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  500. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  501. I. agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  502. I. agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  503. II. agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 24/90, 40.43 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  504. II. agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  505. II. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  506. II. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 9/64, 32.66 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  507. I. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 23/97, 32.66 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  508. I. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/67, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  509. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  510. 1. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/12, 39.75 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  511. 2. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/12, 51.95 s, 3.95 tr. b., 3.73 m/s

  512. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  513. III. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/30, 29.96 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  514. II. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  515. II. zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  516. I. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/30, 29.83 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  517. I. zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  518. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  519. 1.běh bez zón, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/53, 23.09 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  520. 1.běh se zónami , A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/53, 18.9 s, 0.0 tr. b., 6.35 m/s

  521. 2.běh bez zón, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 22/50, 19.61 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  522. 2.běh se zónami, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/53, 23.43 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  523. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  524. 1. Zkouška A3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/13, 40.44 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  525. 2. Zkouška A3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/13, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  526. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  527. II. zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/14, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  528. I. zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/14, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  529. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  530. Zkouška MA2 I, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  531. Zkouška MA2 II, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  532. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  533. MA2 - I., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  534. MA2 - II., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/7, 32.91 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  535. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  536. Druhá zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/4, 26.39 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  537. První zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/4, 29.93 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  538. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  539. Agility Spokojeného psa L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/34, 25.35 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  540. Agility Spokojeného psa M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/19, 26.86 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  541. Jacob & Joseph Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/33, 20.77 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  542. Jacob & Joseph Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/18, 20.93 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  543. Jelenův Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/34, 30.06 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  544. Jelenův Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  545. PhysioDOG Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/34, 42.74 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  546. PhysioDOG Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  547. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  548. III. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  549. III. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  550. II. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/12, 26.89 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  551. II. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  552. I. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/12, 27.17 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  553. I. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/9, 28.11 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  554. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  555. Druhá zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/7, 37.54 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  556. První zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  557. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  558. 1. Zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/9, 32.41 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  559. 2. Zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/9, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  560. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  561. Druhá zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/4, 28.1 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  562. První zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/4, 28.45 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  563. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  564. 1. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/10, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  565. 1. Zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 30.55 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  566. 2. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  567. 2. Zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/5, 35.71 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  568. 3. Jumping LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  569. 3. Jumping MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 23.53 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  570. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  571. MA1 - I., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/8, 30.77 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  572. MA1 - II., A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  573. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  574. Batmanův jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/21, 26.3 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  575. Batmanův jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/18, 27.81 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  576. Jumping superhrdinů L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/21, 35.3 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  577. Jumping superhrdinů M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/18, 31.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  578. Kapitánský jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/21, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  579. Kapitánský jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/18, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  580. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  581. Východočeské finále, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/19, 18.55 s, 0.0 tr. b., 6.47 m/s

  582. Východočeské finále, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  583. 1.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/11, 30.05 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  584. 1.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/38, 28.48 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  585. 2.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/30, 29.08 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  586. 2.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/11, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  587. 3.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/21, 25.76 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  588. 3.kvalifikace, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/7, 28.0 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  589. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  590. Zkouška II MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/7, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  591. Zkouška I MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/7, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  592. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  593. Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/22, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  594. Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  595. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/25, 29.71 s, 5.0 tr. b., 6.4 m/s

  596. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/15, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  597. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/11, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  598. Zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/4, 27.87 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  599. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  600. 1. běh MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/8, 27.63 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  601. 2. běh MA1 , A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/8, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  602. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  603. MA1 1zk, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  604. MA1 2zk, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  605. MA1 3zk, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 29.12 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  606. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  607. Agility Open, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  608. Agility Squads as Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/137, 43.3 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  609. Jumping Open, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  610. Jumping Squads as Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  611. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  612. III. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/31, 26.17 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  613. II. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  614. I. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 13/32, 36.23 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  615. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  616. Agility veterání - Large, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/3, 25.84 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  617. Jumping - Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/32, 23.03 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  618. Jumping veterání - Large, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/3, 16.62 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  619. 1. Zka - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/15, 30.02 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  620. 2. Zka - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/15, 26.63 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  621. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  622. Agility Trial, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/129, 43.62 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  623. Agility 1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 22/217, 41.92 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  624. Agility 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 42/222, 46.13 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  625. Agility 3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 50/177, 42.39 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  626. Jumping 1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  627. Jumping 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/200, 32.29 s, 0.0 tr. b., 6.26 m/s

  628. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  629. QA4 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/97, 42.13 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  630. QA5 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  631. QA6 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 14/93, 40.21 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  632. QJ4 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  633. QJ5 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/94, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  634. QJ6 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 13/87, 37.37 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  635. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  636. Ne-, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  637. Ne-Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/34, 37.18 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  638. Ne-Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/34, 26.63 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  639. So-, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/16, 40.96 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  640. So-Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/33, 37.42 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  641. So-Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  642. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  643. QA1 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 36/123, 44.01 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  644. QA2 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 12/120, 37.49 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  645. QA3 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 39/120, 40.06 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  646. QJ1 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/123, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  647. QJ2 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  648. QJ3 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/111, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  649. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  650. Pá. - Oldies (Agility V), A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  651. Pá. - Power & Speed (Agility A23), A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  652. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/169, 36.59 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  653. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  654. So. - Oldies - Druhé kolo závodu (Jumping V), A3Ch Dag Valiant Mintaka: 15/23, 37.03 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  655. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 77/175, 42.38 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  656. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  657. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/170, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  658. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  659. Agility I, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 22/167, 39.36 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  660. Agility II, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/165, 36.42 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  661. Jumping I, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/169, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  662. Jumping II, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/161, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  663. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  664. Agility open L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/36, 32.81 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  665. Jumping open L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/36, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  666. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  667. LA3 1. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/8, 40.47 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  668. LA3 2. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/8, 40.57 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  669. LA3 3. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/8, 36.82 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  670. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  671. III.jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  672. II. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  673. I. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/32, 29.44 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  674. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  675. Druhá zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  676. První zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/10, 38.91 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  677. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  678. 1. běh LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/20, 40.49 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  679. 2. běh LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/20, 39.71 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  680. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  681. Druhá zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/8, 35.25 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  682. První zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  683. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  684. 1. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  685. 2. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  686. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  687. 1. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  688. 2. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  689. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  690. II. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  691. LA3 I. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  692. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  693. II. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/18, 37.76 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  694. II. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/18, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  695. I. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  696. I. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  697. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  698. 1. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/18, 38.5 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  699. 2. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  700. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  701. Druhá zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  702. První zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/9, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  703. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  704. Czech Imp Jump, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 20/46, 22.99 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  705. Jumping 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/5, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  706. Jumping 1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/48, 35.46 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  707. Jumping 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/48, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  708. Jumping 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/5, 46.45 s, 14.45 tr. b., 3.72 m/s

  709. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  710. Východočeské finále, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/18, 27.62 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  711. 1.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/45, 26.03 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  712. 2.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/45, 27.96 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  713. 3.kvalifikace, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/45, 23.43 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  714. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  715. Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  716. Agility veteráni L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/4, 32.69 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  717. Agility veteráni M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/2, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  718. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  719. Jumping veteráni L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/4, 25.06 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  720. Jumping veteráni M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  721. Zkouška - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  722. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  723. Agility DRUZSTVA, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  724. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  725. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/97, 32.31 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  726. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  727. A3 - druhá zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  728. A3 - první zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/9, 30.85 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  729. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  730. 1. běh LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  731. 2. běh LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/14, 37.56 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  732. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  733. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/5, 38.27 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  734. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  735. III. jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/23, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  736. III. jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  737. II. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/26, 34.62 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  738. II. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  739. I. JUMPING L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/26, 29.17 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  740. I. JUMPING L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  741. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  742. II.zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  743. I. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  744. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  745. Agility II. L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  746. Agility I. L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  747. Jumping II. L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  748. Jumping I. L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/94, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  749. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  750. QA4 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  751. QA5 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 25/93, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  752. QA6 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 19/88, 39.56 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  753. QJ4 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 32/95, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  754. QJ5 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/90, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  755. QJ6 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/77, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  756. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  757. QA1 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  758. QA2 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 18/125, 40.25 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  759. QA3 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 41/125, 33.39 s, 10.0 tr. b., 5.84 m/s

  760. QJ1 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  761. QJ2 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/126, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  762. QJ3 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/122, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  763. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  764. Agility A2A3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 15/95, 40.84 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  765. Agility Squads as individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/157, 33.67 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  766. Jumping A2A3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  767. Jumping Squads as Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/162, 30.43 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  768. Special Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 18/159, 32.44 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  769. Special Final, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/28, 36.45 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  770. Tachyon Trophy A2A3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/106, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  771. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  772. Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/25, 30.81 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  773. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  774. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/25, 29.77 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  775. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  776. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/13, 33.85 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  777. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/13, 38.15 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  778. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  779. AGILITY, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/50, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  780. AGILITY, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/52, 39.17 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  781. JUMPING, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/49, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  782. JUMPING, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 11/51, 35.23 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  783. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/23, 38.45 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  784. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/24, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  785. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  786. ZkA. II. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/26, 36.32 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  787. ZkA. I. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  788. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  789. 1 LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/15, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  790. 2 LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/15, 35.05 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  791. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  792. Czech Imp Jump Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/36, 19.49 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  793. Jumping 1 Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  794. Jumping 2 Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/36, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  795. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  796. II. zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/12, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  797. I. zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/12, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  798. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  799. Czech Imp Jump Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/47, 17.44 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  800. Jumping 1 Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  801. Jumping 2 Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  802. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  803. III. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/15, 29.37 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  804. II. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/17, 39.49 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  805. I. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/17, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  806. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  807. 1. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  808. 1. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  809. 2. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  810. 2. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  811. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  812. Czech Imp Jump Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/47, 20.24 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  813. Jumping 1 Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/47, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  814. Jumping 2 Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/47, 32.73 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  815. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  816. Agility LA sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/60, 33.39 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  817. Jumping LA neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/58, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  818. Jumping LA sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/61, 27.14 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  819. Velké finále LA neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  820. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  821. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/40, 32.99 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  822. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  823. II. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/28, 34.37 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  824. II. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 11/27, 31.47 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  825. I. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  826. I. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/28, 39.53 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  827. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  828. Czech Imp Jump Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 12/51, 22.44 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  829. Jumping 1 Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/51, 29.42 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  830. Jumping 2 Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/51, 29.19 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  831. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  832. AGILITY, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/40, 33.63 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  833. AGILITY, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/38, 30.43 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  834. JUMPING, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/38, 26.44 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  835. JUMPING, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/12, 29.88 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  836. JUMPING, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/39, 31.39 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  837. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/14, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  838. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/13, 27.87 s, 20.0 tr. b., 5.27 m/s

  839. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  840. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  841. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 11/48, 36.82 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  842. Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  843. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/48, 27.19 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  844. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 24/48, 33.47 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  845. Zkouška - LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 13/20, 45.05 s, 25.0 tr. b., 4.15 m/s

  846. Zkouška - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  847. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  848. Agility družstev, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  849. Agility jednotlivců, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/87, 35.86 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  850. Jumping družstev, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/88, 40.01 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  851. Jumping jednotlivců, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 32/87, 35.45 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  852. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  853. Agility Ne - LA, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/50, 27.22 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  854. Agility Ne - LA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  855. Agility So - LA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/50, 30.21 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  856. Agility So - LA, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 24/50, 29.95 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  857. Jumping Ne - LA, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/51, 27.83 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  858. Jumping Ne - LA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 22/51, 29.05 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  859. Jumping So - LA, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/51, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  860. Jumping So - LA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/51, 32.12 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  861. Zka Ne - LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/20, 44.34 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  862. Zka Ne - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/20, 37.46 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  863. Zka So - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  864. Zka So - LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  865. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  866. Jumping - Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/36, 25.04 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  867. Jumping - Large, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 21/36, 27.04 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  868. 1. Zka - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/13, 31.36 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  869. 1. Zka - LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/13, 37.97 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  870. 2. Zka - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/13, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  871. 2. Zka - LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 11/13, 37.82 s, 20.0 tr. b., 4.12 m/s

  872. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  873. QA4 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  874. QA5 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  875. QA6 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  876. QJ4 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  877. QJ5 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  878. QJ6 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  879. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  880. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/108, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  881. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 37/108, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  882. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 21/117, 33.16 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  883. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 37/117, 37.16 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  884. Power & speed A2/A3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  885. Power & speed A2/A3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  886. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/121, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  887. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  888. 1Q Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/157, 29.53 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  889. 1Q Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  890. 2Q Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 33/157, 39.11 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  891. 2Q Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 65/157, 47.72 s, 25.0 tr. b., 4.19 m/s

  892. 3Q Finále, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  893. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  894. QA1 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  895. QA2 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 17/127, 32.82 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  896. QA3 agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  897. QJ1 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/135, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  898. QJ2 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 24/135, 31.81 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  899. QJ3 jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 31/118, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  900. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  901. Agility - Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 12/35, 33.24 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  902. Jumping - Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/36, 27.71 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  903. ZkA - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  904. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  905. Agility 1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 32/128, 41.47 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  906. Agility 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 41/128, 34.52 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  907. Jumping 1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/128, 30.74 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  908. Jumping 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/128, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  909. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  910. Agility Trial I, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  911. Jumping Trial I, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/24, 32.59 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  912. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  913. AGILITY, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/57, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  914. AGILITY, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  915. JUMPING, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/57, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  916. JUMPING, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/51, 32.41 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  917. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/25, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  918. LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/33, 35.49 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  919. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  920. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/22, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  921. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 9/22, 44.12 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  922. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  923. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  924. FINÁLE, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  925. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/46, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  926. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/22, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  927. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 9/22, 40.67 s, 5.67 tr. b., 3.74 m/s

  928. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/46, 35.2 s, 20.0 tr. b., 4.32 m/s

  929. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 15/48, 33.89 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  930. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  931. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  932. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/19, 40.66 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  933. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 25/47, 51.66 s, 22.66 tr. b., 3.43 m/s

  934. Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  935. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/19, 37.9 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  936. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 13/48, 32.74 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  937. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 15/48, 34.07 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  938. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  939. Jumping LA neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/63, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  940. Jumping LA sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/66, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  941. Velké finále LA neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  942. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  943. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  944. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  945. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/22, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  946. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/47, 44.64 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  947. Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  948. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/22, 32.57 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  949. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/48, 37.31 s, 25.0 tr. b., 4.4 m/s

  950. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  951. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  952. Agility LA sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/63, 31.33 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  953. Jumping LA neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/63, 29.7 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  954. Jumping LA sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/63, 28.25 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  955. Velké finále LA neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  956. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  957. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  958. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  959. Finále, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/6, 49.12 s, 6.12 tr. b., 3.56 m/s

  960. Finále, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/20, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  961. Jumping (1), A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/55, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  962. Jumping (1), A3Ch Dag Valiant Mintaka: 22/55, 33.47 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  963. Jumping (1), A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  964. Jumping (2), A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/55, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  965. Jumping (2), A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/11, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  966. Jumping (2), A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  967. Zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/4, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  968. Zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  969. Zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  970. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  971. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/18, 32.67 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  972. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 22/51, 31.78 s, 15.0 tr. b., 5.35 m/s

  973. Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  974. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/18, 28.9 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  975. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  976. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  977. Zka - LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/12, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  978. Zka - LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  979. Zka - MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/6, 36.31 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  980. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  981. Agility - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/66, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  982. Agility - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  983. Agility - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  984. Jumping - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/65, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  985. Jumping - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/65, 33.24 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  986. Jumping - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  987. ZkA - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/12, 34.61 s, 25.0 tr. b., 4.94 m/s

  988. ZkA - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  989. ZkA - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  990. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  991. Agility družstva, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/44, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  992. Agility družstva, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  993. Agility jednotlivci, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 31/44, 34.86 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  994. Agility jednotlivci, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  995. Jumping družstva, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/66, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  996. Jumping družstva, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 27/44, 37.44 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  997. Jumping jednotlivci, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 22/44, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  998. Jumping jednotlivci, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  999. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  1000. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/13, 35.25 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  1001. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  1002. 1. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1003. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1004. 2. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1005. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/2, 33.37 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  1006. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  1007. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1008. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/19, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  1009. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/41, 28.17 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  1010. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1011. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  1012. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/41, 26.5 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  1013. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 20/41, 26.37 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  1014. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1015. 1. Zka, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  1016. 1. Zka, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/13, 29.39 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  1017. 1. Zka, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/13, 31.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1018. 2. Zka, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/13, 36.32 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  1019. 2. Zka, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/5, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1020. 2. Zka, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/13, 40.31 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  1021. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  1022. Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1023. Agility I, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1024. Agility II, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 18/195, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1025. FINAL, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1026. Jumping I, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 29/191, 34.81 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  1027. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  1028. QA5 Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1029. QA6 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1030. QA6 Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1031. QJ5 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/187, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  1032. QJ5 Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 30/74, 42.72 s, 16.72 tr. b., 3.51 m/s

  1033. QJ6 Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1034. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  1035. I Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/31, 38.8 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1036. II Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1037. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  1038. Družstva - Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1039. Družstva - Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1040. Družstva - Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 18/139, 33.44 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1041. Družstva - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1042. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1043. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1044. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 42/102, 37.0 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  1045. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1046. Power & speed A2/A3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1047. Power & speed A2/A3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1048. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/103, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  1049. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/103, 30.57 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  1050. 1Q Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/131, 30.69 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  1051. 1Q Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 58/131, 32.58 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  1052. 2Q Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 28/139, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  1053. 2Q Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1054. 3Q Finále, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/26, 36.51 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  1055. 3Q Finále, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1056. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  1057. QA3 Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 25/69, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1058. QA3 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 48/176, 43.94 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  1059. QA4 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 12/174, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1060. QA4 Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 21/69, 41.8 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  1061. QJ3 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1062. QJ3 Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1063. QJ4 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 17/174, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1064. QJ4 Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1065. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  1066. Agility - Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/6, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1067. Agility - Ne, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/26, 36.87 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  1068. Agility - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/6, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  1069. Agility - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/25, 31.85 s, 15.0 tr. b., 5.56 m/s

  1070. Jumping - Ne, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/26, 24.39 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  1071. Jumping - Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/6, 25.84 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1072. Jumping - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/5, 34.36 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  1073. Jumping - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1074. ZkA - Ne, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/11, 31.19 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1075. ZkA - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/13, 38.75 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  1076. ZkA - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1077. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  1078. QA1 Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1079. QA1 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1080. QA2 Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 29/82, 47.51 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  1081. QA2 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1082. QJ1 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 14/213, 35.16 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  1083. QJ1 Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1084. QJ2 Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 12/81, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1085. QJ2 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 24/197, 36.09 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  1086. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  1087. Agility I, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/43, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  1088. Agility I, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1089. Agility II, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/41, 36.92 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1090. Agility II, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1091. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  1092. Zkouska LA2 1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1093. Zkouska LA2 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1094. Zkouska LA2 3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/32, 30.1 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  1095. Zkouska LA2 4, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/32, 33.15 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  1096. Zkouska MA3 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/11, 41.31 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1097. Zkouska MA3 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1098. Zkouska MA3 3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1099. Zkouska MA3 4, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/10, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1100. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  1101. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/21, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1102. Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/50, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  1103. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 15/50, 43.77 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  1104. Agility 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/49, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1105. Agility 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/20, 48.22 s, 5.22 tr. b., 3.73 m/s

  1106. Agility 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 31/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1107. Finále, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/18, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1108. Finále, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/13, 44.87 s, 5.87 tr. b., 3.57 m/s

  1109. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/21, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1110. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/50, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  1111. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 17/50, 36.25 s, 20.0 tr. b., 4.97 m/s

  1112. Jumping 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/20, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1113. Jumping 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/49, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  1114. Jumping 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 27/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1115. Zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/16, 34.94 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  1116. Zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/8, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1117. Zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/16, 46.72 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  1118. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  1119. Zkouska III LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1120. Zkouska III LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1121. Zkouska II LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/6, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  1122. Zkouska II LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1123. Zkouska I LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/6, 44.12 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1124. Zkouska I LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1125. Zkouska IV LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/5, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1126. Zkouska IV LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/5, 42.92 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1127. Zkouska VI LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/5, 37.81 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  1128. Zkouska VI LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1129. Zkouska V LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/5, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  1130. Zkouska V LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/5, 43.62 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  1131. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  1132. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/13, 48.94 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  1133. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1134. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  1135. 1. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1136. 2. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/7, 44.54 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  1137. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  1138. Agility - Ne, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/60, 32.22 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  1139. Agility - Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/60, 35.02 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  1140. Agility - Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1141. Agility - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/64, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1142. Agility - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/21, 39.01 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  1143. Agility - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1144. Jumping - Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/23, 30.43 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  1145. Jumping - Ne, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/59, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  1146. Jumping - Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1147. Jumping - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/65, 31.05 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  1148. Jumping - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/21, 31.95 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  1149. Jumping - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1150. ZkA - Ne, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/16, 38.63 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  1151. ZkA - Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/21, 39.41 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  1152. ZkA - Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1153. ZkA - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/8, 36.53 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  1154. ZkA - So, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/21, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  1155. ZkA - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/24, 39.22 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  1156. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  1157. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/23, 38.18 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1158. Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/55, 33.44 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  1159. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1160. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/23, 27.83 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1161. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 24/55, 27.66 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  1162. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1163. Zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1164. Zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1165. Zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1166. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  1167. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/7, 54.51 s, 23.51 tr. b., 3.23 m/s

  1168. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1169. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  1170. Agility LA sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/67, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  1171. Jumping LA neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 18/65, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  1172. Jumping LA sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 12/66, 30.92 s, 1.92 tr. b., 4.62 m/s

  1173. Velké finále LA neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1174. Zkoušky LA2 neděle, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/28, 33.71 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  1175. Zkoušky LA2 sobota, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1176. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  1177. ZkA 1 Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/10, 42.76 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  1178. ZkA 1 So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1179. ZkA 2 Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/10, 38.37 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  1180. ZkA 2 So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/14, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  1181. ZkA 3 Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/10, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  1182. ZkA 3 So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/14, 36.73 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  1183. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  1184. agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1185. agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1186. agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1187. jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/19, 34.58 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1188. jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/51, 36.17 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1189. jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1190. zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/19, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  1191. zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1192. zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1193. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  1194. Jumping III. L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 18/42, 26.79 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1195. Jumping II. L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1196. Jumping I. L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/46, 25.4 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  1197. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  1198. 1. ZK LA2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1199. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1200. 2. ZK LA2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1201. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1202. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  1203. Jump III L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/33, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1204. Jump III M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/14, 39.83 s, 6.83 tr. b., 3.79 m/s

  1205. Jump II L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/34, 27.09 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  1206. Jump II M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/14, 31.31 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  1207. Jump I L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/35, 32.14 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  1208. Jump I M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/14, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1209. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  1210. 1. ZK LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1211. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/14, 42.14 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  1212. 2. ZK LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1213. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1214. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  1215. 1. ZK LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/15, 28.15 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1216. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/2, 38.71 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  1217. 2. ZK LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1218. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/2, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  1219. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  1220. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 12/43, 36.4 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  1221. Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1222. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/45, 27.87 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  1223. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/45, 30.94 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  1224. ZkA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/12, 39.81 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  1225. ZkA, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/18, 27.52 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  1226. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  1227. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", A3Ch Dag Valiant Mintaka: 13/53, 34.89 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  1228. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1229. "Agility ""O Pohár města Děčína"" M", A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/14, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1230. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1231. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  1232. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/15, 31.57 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1233. Zkouška Agility LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/18, 29.1 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  1234. Zkouška Agility LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/16, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  1235. Zkouška Agility MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1236. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  1237. Agility Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/22, 37.26 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  1238. Agility Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1239. Agility So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/22, 29.76 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1240. Agility So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 18/49, 29.61 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  1241. Jumping Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 24/50, 27.28 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  1242. Jumping Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1243. Jumping So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/50, 29.82 s, 25.0 tr. b., 4.46 m/s

  1244. Jumping So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1245. ZkA Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/9, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1246. ZkA Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/13, 37.93 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  1247. ZkA So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1248. ZkA So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1249. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  1250. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1251. Agility squads, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 14/32, 41.25 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  1252. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 20/34, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  1253. Jumping Squads, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 18/32, 33.17 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  1254. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  1255. Zkouška III LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/16, 43.48 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  1256. Zkouška II LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1257. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  1258. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1259. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/12, 38.1 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  1260. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/12, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1261. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/3, 53.63 s, 10.63 tr. b., 3.47 m/s

  1262. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1263. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  1264. ZkA I., A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/9, 40.19 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  1265. ZkA II., A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1266. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  1267. ZkA 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1268. ZkA 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1269. ZkA 3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1270. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  1271. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/14, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  1272. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1273. 1. Zka, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 31.69 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1274. 1. Zka, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/10, 32.01 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  1275. 2. Zka, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/10, 29.13 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  1276. 2. Zka, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1277. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  1278. (1) zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1279. (2) zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/11, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  1280. Ústí nad Labem - Mojžíř - Agilitní hrátky, 28. 06. 2015

  1281. Jump L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/34, 25.4 s, 15.0 tr. b., 51.93 m/s

  1282. Open Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/34, 27.24 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1283. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1284. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  1285. 1. ZkA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1286. 2. ZkA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/7, 39.11 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  1287. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  1288. 1.ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/4, 34.83 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1289. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1290. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  1291. Agility Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 28/62, 52.45 s, 7.45 tr. b., 3.51 m/s

  1292. Agility Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1293. Agility So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 27/151, 40.42 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1294. Agility So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1295. Jumping Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/63, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1296. Jumping Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1297. Jumping So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 8/65, 29.59 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  1298. Jumping So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1299. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  1300. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/21, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  1301. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1302. Finále, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/12, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1303. Jumping - Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 12/23, 35.2 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  1304. Jumping - Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/32, 25.63 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  1305. Jumping - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/21, 26.17 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  1306. Jumping - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/32, 24.67 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  1307. ZkA - Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/11, 38.21 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1308. ZkA - Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1309. ZkA - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1310. ZkA - So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1311. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  1312. Agility družstva, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/133, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1313. Jumping družstva, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1314. Mistrovství A2/A3 - Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 40/94, 41.85 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  1315. Mistrovství A2/A3 - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1316. Power & Speed A2/A3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1317. Speciální závod - Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 31/140, 38.35 s, 5.35 tr. b., 3.86 m/s

  1318. Speciální závod - Finále, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/24, 35.61 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1319. Speciální závod - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/127, 34.15 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  1320. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 20/99, 32.16 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  1321. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  1322. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1323. Agility II Open, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/67, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1324. Agility II Open, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1325. Agility I Open, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 24/71, 38.3 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1326. Agility I Open, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 38/165, 47.27 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1327. FINAL, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/11, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1328. Jumping II Open, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1329. Jumping II Open, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1330. Jumping I Open, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/71, 34.77 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1331. Jumping I Open, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 90/165, 29.69 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  1332. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  1333. Agility 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 62/183, 45.4 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  1334. Agility 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1335. Agility 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 8/60, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  1336. Agility 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 57/175, 45.45 s, 11.45 tr. b., 4.25 m/s

  1337. Jumping 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 14/62, 36.1 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1338. Jumping 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 93/184, 38.52 s, 25.0 tr. b., 4.26 m/s

  1339. Jumping 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/62, 32.69 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  1340. Jumping 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1341. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  1342. Zkouška 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1343. Zkouška 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1344. Zkouška 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1345. Zkouška 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1346. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  1347. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/7, 49.59 s, 15.59 tr. b., 3.85 m/s

  1348. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/7, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  1349. 3. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/7, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1350. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  1351. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/12, 30.75 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1352. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1353. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/13, 27.67 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1354. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/28, 26.37 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  1355. Zka, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1356. Zka, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1357. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  1358. Jumping LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1359. Jumping MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1360. Zkouška 1 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1361. Zkouška 1 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1362. Zkouška 2 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/7, 39.26 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  1363. Zkouška 2 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1364. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  1365. 1. Zka, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/12, 34.96 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  1366. 2. Zka, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1367. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  1368. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1369. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/7, 37.42 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  1370. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  1371. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/19, 39.1 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  1372. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 17/42, 38.85 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  1373. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1374. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1375. FINÁLE, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1376. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/20, 31.19 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1377. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/43, 29.97 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  1378. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 22/50, 36.78 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  1379. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1380. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1381. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  1382. 1. ZK LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/15, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1383. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/15, 42.1 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  1384. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1385. 2. ZK LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1386. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  1387. ZkA III. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1388. ZkA III. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1389. ZkA II. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/16, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1390. ZkA II. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1391. ZkA I. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1392. ZkA I. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1393. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  1394. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 13/49, 32.24 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  1395. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1396. Agility, A3Ch Easter Elfie Koryfej: Diskvalifikován

  1397. Jumping, A3Ch Easter Elfie Koryfej: 2/34, 27.32 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1398. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/15, 27.4 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1399. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/49, 26.12 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  1400. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/17, 35.65 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  1401. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/9, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  1402. Zkouška SA2, A3Ch Easter Elfie Koryfej: Diskvalifikován

  1403. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  1404. 1. ZK LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/7, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1405. 1. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1406. 1.ZK SA2, A3Ch Easter Elfie Koryfej: 2/10, 39.64 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1407. 2. ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/7, 42.06 s, 5.06 tr. b., 4.23 m/s

  1408. 2. ZK LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1409. 2. ZK SA2, A3Ch Easter Elfie Koryfej: Diskvalifikován

  1410. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  1411. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/19, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1412. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 12/47, 37.0 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  1413. Agility, A3Ch Easter Elfie Koryfej: Diskvalifikován

  1414. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 8/19, 31.76 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  1415. Jumping, A3Ch Easter Elfie Koryfej: 14/33, 37.93 s, 6.93 tr. b., 3.74 m/s

  1416. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 23/47, 27.37 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  1417. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1418. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/9, 39.71 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1419. Zkouška SA2, A3Ch Easter Elfie Koryfej: 5/11, 40.89 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  1420. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  1421. 1. zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/12, 32.59 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  1422. 1. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/12, 36.72 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  1423. 2. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1424. 2. zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1425. Neveklov - 7. VÁNOČNÍ DÁREK, 13. 12. 2014

  1426. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/14, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1427. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/48, 36.22 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  1428. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/14, 27.55 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1429. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1430. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1431. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1432. Neveklov - Heroutice - 35. Dvojzkoušky + 1, 17. 11. 2014

  1433. Heroutice, 1. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1434. Heroutice, 2. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1435. Heroutice, 3. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1436. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  1437. 1.ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1438. 1.ZK MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 47.31 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  1439. 2.ZK LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1440. 2.ZK MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 39.46 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  1441. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  1442. LA3 I , A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1443. LA3 II , A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/27, 34.6 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  1444. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  1445. LA3 -1. zk LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/10, 43.94 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  1446. LA3 - 2. zk LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1447. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  1448. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/17, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1449. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/17, 31.69 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  1450. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  1451. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/14, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1452. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/28, 43.06 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  1453. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/14, 31.7 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1454. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/29, 29.19 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  1455. ZkA, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/6, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1456. ZkA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/9, 37.68 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  1457. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  1458. Agility Individual, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/38, 35.31 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1459. Agility Squads, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1460. Jumping Individual, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 11/38, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1461. Jumping Squads, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 19/38, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  1462. Píšťany - Profine Be Happy Cup :-) + IV. Šampionát Australských kelpií a welsh corgi 2014, 13. 09. 2014

  1463. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1464. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1465. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/9, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  1466. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 10/42, 33.73 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  1467. ZkA, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1468. ZkA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1469. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  1470. 1. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/7, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1471. 1. zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/10, 44.32 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1472. 2. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1473. 2. zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/10, 36.84 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1474. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  1475. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1476. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/10, 44.54 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  1477. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1478. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  1479. (1) Bertíkova zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1480. (1) Bertíkova zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1481. (2) Noisy zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/10, 35.46 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1482. (2) Noisy zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1483. (3) Audiho zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1484. (3) Audiho zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1485. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  1486. II. Zka LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1487. II. Zka MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/8, 34.11 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1488. I. Zka LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1489. I. Zka MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/8, 32.2 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1490. Jumping - L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/21, 27.53 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  1491. Jumping - M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/20, 31.49 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1492. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  1493. (1) Kubíkův běh, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1494. (1) Kubíkův běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/19, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1495. (2) Ferpíkův běh, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/7, 43.53 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1496. (2) Ferpíkův běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 11/19, 41.98 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  1497. Praha Kyje - ... za bílými tygry, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  1498. Zk LA3 III LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/13, 35.56 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  1499. Zk LA3 II LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1500. Zk LA3 I LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1501. Zk MA3 III MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/10, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  1502. Zk MA3 II MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/10, 35.01 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  1503. Zk MA3 I MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1504. Louny - „Horké léto“, 28. 06. 2014

  1505. Jumping - L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 11/24, 33.43 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  1506. Jumping - M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/14, 32.12 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  1507. 1. zk LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1508. 1. zk MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1509. 2. zk LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1510. 2. zk MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1511. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  1512. I. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 22/47, 43.63 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  1513. I. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1514. II. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 27/90, 39.18 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  1515. II. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1516. III. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 32/94, 41.51 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  1517. III. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1518. II. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 15/47, 39.48 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  1519. II. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 50/98, 38.72 s, 20.0 tr. b., 4.83 m/s

  1520. I. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1521. I. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1522. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  1523. ZkA 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1524. ZkA 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1525. ZkA 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1526. ZkA 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1527. ZkA 3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 34.04 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1528. ZkA 3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1529. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  1530. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/23, 42.82 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  1531. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/21, 43.44 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  1532. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/23, 34.16 s, 25.0 tr. b., 5.18 m/s

  1533. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/21, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1534. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1535. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1536. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  1537. ZkA 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1538. ZkA 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/12, 34.58 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  1539. ZkA 3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/11, 32.66 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  1540. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  1541. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/15, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  1542. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/33, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  1543. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/16, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1544. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 17/33, 33.85 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  1545. ZkA, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1546. ZkA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1547. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  1548. Zkouška 1 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/18, 35.96 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  1549. Zkouška 1 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/9, 35.89 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  1550. Zkouška 2 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1551. Zkouška 2 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1552. Neveklov - Heroutice - 30. Dvojzkoušky, 15. 02. 2014

  1553. Heroutice, 1. běh, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1554. Heroutice, 1. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/16, 41.05 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  1555. Heroutice, 2. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/16, 40.71 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  1556. Heroutice, 2. běh, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1557. Heroutice, 3. běh, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1558. Heroutice, 3. běh, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1559. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  1560. Zkouška 1 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1561. Zkouška 1 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/10, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1562. Zkouška 2 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1563. Zkouška 2 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1564. Praha 4 - Kateřinky - 1. TROJZKOUŠKY U AGIHOLEK, 26. 10. 2013

  1565. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 2/9, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  1566. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1567. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1568. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 36.32 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1569. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/4, 45.3 s, 11.3 tr. b., 3.93 m/s

  1570. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1571. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  1572. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1573. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1574. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  1575. Agility, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/9, 37.08 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1576. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1577. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1578. Agility družstev, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 33/58, 41.72 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  1579. Agility družstev, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1580. Jumping, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/9, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1581. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/62, 30.97 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1582. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 36/102, 30.5 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  1583. Jumping družstev, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 8/58, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1584. Jumping družstev, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1585. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  1586. Agility CACIAg, A3Ch Bree Czech Imp: 1/50, 37.64 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  1587. Agility CACIAg, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/25, 37.39 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1588. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2013

  1589. Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: 12/29, 42.12 s, 12.12 tr. b., 4.2 m/s

  1590. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/22, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  1591. Agility Veteráni SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/4, 26.56 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  1592. Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/35, 29.95 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  1593. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/23, 31.82 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1594. Jumping Veteráni SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/4, 26.05 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1595. Zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 7/14, 34.26 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  1596. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/10, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1597. Ústí nad Labem - II. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 22. 09. 2013

  1598. Zka ne1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/2, 38.66 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  1599. Zka ne1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/9, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1600. Zka ne1, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1601. Zka ne2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/2, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  1602. Zka ne2, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1603. Zka ne2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1604. Zka ne3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1605. Zka ne3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1606. Zka ne3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1607. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  1608. Zka so1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/2, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1609. Zka so1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/9, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1610. Zka so1, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1611. Zka so2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/2, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1612. Zka so2, A3Ch Bree Czech Imp: 2/9, 33.41 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1613. Zka so2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/9, 37.52 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  1614. Zka so3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1615. Zka so3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1616. Zka so3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1617. Česká Lípa - Buřt Cup 2013, 14. 09. 2013

  1618. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/33, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1619. Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1620. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1621. Agility Veteráni SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/2, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1622. Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 7/37, 35.24 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  1623. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/37, 33.18 s, 20.0 tr. b., 5.0 m/s

  1624. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/17, 32.98 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1625. Jumping Veteráni SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/2, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  1626. Zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/14, 35.46 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  1627. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1628. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1629. Kácov - Kácovský „Tuplák 2“ - 3 x zkouška, 07. 09. 2013

  1630. Zkouška 1 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/8, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  1631. Zkouška 1 LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1632. Zkouška 2 LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/8, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  1633. Zkouška 2 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1634. Zkouška 3 LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1635. Zkouška 3 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1636. Horní Počernice - Trojzkoušky „Sbohem prázdniny“, 31. 08. 2013

  1637. 1. zkouška LA2, A3Ch Bree Czech Imp: 1/19, 29.08 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  1638. 1. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/10, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1639. 2. zkouška LA2, A3Ch Bree Czech Imp: 1/19, 33.88 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1640. 2. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/10, 37.85 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  1641. 3. zkouška LA2, A3Ch Bree Czech Imp: 2/19, 32.75 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  1642. 3. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/10, 39.48 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  1643. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  1644. Ne-1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/10, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1645. Ne-1, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1646. Ne-2, A3Ch Bree Czech Imp: 1/21, 36.91 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1647. Ne-2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1648. So-1, A3Ch Bree Czech Imp: 1/22, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1649. So-1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1650. So-2, A3Ch Bree Czech Imp: 5/22, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  1651. So-2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/9, 35.97 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  1652. So-3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/9, 42.56 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  1653. So-3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1654. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  1655. Zkouška 1 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1656. Zkouška 2 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/6, 35.13 s, 25.0 tr. b., 4.87 m/s

  1657. Zkouška 3 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1658. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2013

  1659. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/20, 33.36 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1660. Agility Vet, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/3, 33.8 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  1661. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/20, 25.8 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  1662. Jumping Vet., A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/3, 26.86 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  1663. ZkA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1664. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 030 / dvojzkoušky, 13. 07. 2013

  1665. I. agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1666. II. agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/10, 44.91 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  1667. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  1668. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1669. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1670. Agility I BarkingHeads, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/49, 46.3 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  1671. Agility I BarkingHeads, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 63/132, 49.85 s, 30.0 tr. b., 3.87 m/s

  1672. Agility II BarkingHeads, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 18/46, 41.07 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  1673. Agility II BarkingHeads, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1674. Agility III ArdenGrange, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 19/47, 44.54 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  1675. Agility III ArdenGrange, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 60/123, 47.43 s, 25.0 tr. b., 4.22 m/s

  1676. Agility IV ArdenGrange, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 12/39, 40.28 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1677. Agility IV ArdenGrange, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1678. Jumping I BarkingHeads, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 54/127, 35.99 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  1679. Jumping I BarkingHeads, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1680. Jumping II ArdenGrange, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 22/47, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  1681. Jumping II ArdenGrange, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 33/111, 38.69 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  1682. Small final BarkingHeads, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/14, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  1683. Louny - Závody agility "Horké léto" a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých collií, 29. 06. 2013

  1684. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1685. Agility - Vet, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/2, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1686. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/23, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  1687. Jumping - Vet, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/2, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1688. Zka, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1689. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  1690. Agility I., A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/29, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  1691. Agility I., A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1692. Agility II., A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/30, 38.13 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  1693. Agility II., A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1694. Jumping I., A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/29, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1695. Jumping I., A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1696. Jumping II., A3Ch Dag Valiant Mintaka: 23/47, 36.2 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  1697. Jumping III., A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 16/29, 28.97 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  1698. Jumping III., A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1699. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  1700. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1701. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 53/121, 35.12 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  1702. Speciální závod - 2.kolo - Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1703. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/124, 35.87 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  1704. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  1705. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/43, 39.41 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  1706. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 28/85, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  1707. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 42/82, 44.72 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  1708. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1709. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/44, 31.13 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1710. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1711. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1712. Jumping , A3Ch Dag Valiant Mintaka: 25/86, 37.4 s, 35.4 tr. b., 4.55 m/s

  1713. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/11, 39.09 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  1714. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/28, 36.01 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  1715. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  1716. Agility, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1717. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/24, 33.03 s, 25.0 tr. b., 4.54 m/s

  1718. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 11/19, 43.28 s, 14.28 tr. b., 3.47 m/s

  1719. Jumping, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 29.13 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1720. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 11/19, 28.28 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  1721. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1722. Ratenice - Dvojzkoušky "Pojď mi hop", 12. 05. 2013

  1723. III. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1724. II. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1725. II. zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/2, 50.95 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  1726. I. zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/7, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  1727. I. zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1728. Skochovice - KENNEL CUP 2013, 08. 05. 2013

  1729. Finále Ch s, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/8, 31.41 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1730. JUMPING , A3Ch Dag Valiant Mintaka: 20/39, 31.25 s, 20.0 tr. b., 4.22 m/s

  1731. JUMPING , A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1732. Zkoušky, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/6, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1733. Zkoušky, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1734. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  1735. Agility 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/31, 35.36 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  1736. Agility 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 29/90, 40.92 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  1737. Agility 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 12/30, 45.17 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  1738. Agility 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 31/85, 38.24 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  1739. Jumping 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/31, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  1740. Jumping 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1741. Jumping 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 57/85, 31.7 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  1742. Jumping 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1743. Zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 15/39, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1744. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  1745. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 36.38 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1746. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/23, 33.09 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  1747. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1748. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1749. ZkA, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 35.32 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  1750. ZkA, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1751. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  1752. Zkouška 1 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1753. Zkouška 1 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1754. Zkouška 2 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1755. Zkouška 2 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/4, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1756. Zkouška 3 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1757. Zkouška 3 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 32.32 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1758. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  1759. Ne_Agility_ L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1760. Ne_Agility_ M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1761. Ne_Jump_ L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/33, 27.95 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  1762. Ne_Jump_ M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/20, 28.42 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  1763. Ne_ LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1764. Ne_ MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 33.8 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  1765. So_Agility_ L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/39, 28.76 s, 20.0 tr. b., 5.15 m/s

  1766. So_Agility_ M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/15, 30.17 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1767. So_Jump_ L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 17/41, 28.76 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  1768. So_Jump_ M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1769. So_ LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/10, 34.02 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  1770. So_ MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/4, 34.86 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1771. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  1772. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/6, 46.16 s, 11.16 tr. b., 3.77 m/s

  1773. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/14, 41.81 s, 25.0 tr. b., 4.16 m/s

  1774. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/6, 34.09 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1775. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/14, 33.41 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  1776. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  1777. LA3 A, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/8, 39.68 s, 30.0 tr. b., 4.08 m/s

  1778. LA3 B, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1779. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  1780. Agility - neděle L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1781. Agility - sobota L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/28, 32.82 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  1782. Finále L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1783. Jumping - neděle L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/26, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1784. Jumping - sobota L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 10/28, 31.37 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  1785. Zkouška So LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1786. Ratenice - "Morrisovy Dvojzkoušky", 24. 02. 2013

  1787. II. zkouška A3 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1788. I. zkouška A3 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1789. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  1790. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/14, 35.07 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  1791. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1792. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  1793. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/40, 34.95 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1794. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 24/40, 28.7 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  1795. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1796. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  1797. AGILITY-L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 30/74, 38.52 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  1798. Finále LA neděle, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 13/37, 38.53 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  1799. JUMPING-L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/71, 34.08 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1800. JUMPING-L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1801. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 12/27, 37.96 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  1802. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1803. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  1804. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/32, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1805. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/9, 48.52 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  1806. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/32, 34.47 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1807. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/9, 31.53 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1808. Ranch El Paso Svojetice - 5. Vánoční dárek, 15. 12. 2012

  1809. Vanocni darek, Svojetice, Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1810. Vanocni darek, Svojetice, Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1811. Vanocni darek, Svojetice, Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/37, 33.19 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  1812. Vanocni darek, Svojetice, Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1813. Vanocni darek, Svojetice, zkoušky, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/10, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1814. Vanocni darek, Svojetice, zkoušky, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1815. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  1816. AGILITY-L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1817. AGILITY-M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1818. JUMPING-L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/75, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1819. JUMPING-M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/23, 35.53 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  1820. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1821. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1822. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  1823. CACIAg , A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/29, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1824. CACIAg , A3Ch Dag Valiant Mintaka: 45/60, 45.27 s, 18.27 tr. b., 3.93 m/s

  1825. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  1826. Agility individuals, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 64/98, 42.72 s, 20.0 tr. b., 4.54 m/s

  1827. Agility individuals, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1828. Jumping individuals, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/57, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1829. Jumping individuals, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 38/98, 36.01 s, 5.01 tr. b., 4.28 m/s

  1830. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  1831. Zkouška LA3 - II LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/9, 30.97 s, 20.0 tr. b., 5.26 m/s

  1832. Zkouška LA3 - I LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1833. Zkouška MA3 - II MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1834. Zkouška MA3 - I MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 35.03 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1835. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2012, 14. 10. 2012

  1836. Zka1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 42.74 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1837. Zka1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1838. Zka2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 42.73 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1839. Zka2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1840. Ústí nad Labem - Trmice - II. Trmické dvojzkoušky agility a II. kolo soutěže klubů, 13. 10. 2012

  1841. Zkouška II. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/5, 34.47 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  1842. Zkouška II. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  1843. Zkouška I. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/5, 41.34 s, 25.0 tr. b., 4.81 m/s

  1844. Zkouška I. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1845. Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína, 29. 09. 2012

  1846. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1847. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1848. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1849. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1850. Zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 15/20, 37.38 s, 20.0 tr. b., 4.57 m/s

  1851. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/10, 37.47 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1852. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2012

  1853. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/20, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1854. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/37, 36.02 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  1855. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/20, 32.16 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  1856. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/37, 31.66 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  1857. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/11, 41.75 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  1858. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/8, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1859. Plzeň Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 15. 09. 2012 - 16. 09. 2012

  1860. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/42, 33.54 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  1861. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/17, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  1862. Jump L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 15/41, 27.86 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  1863. Jump M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1864. Zkouška_A3_neděle LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/11, 45.9 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  1865. Zkouška_A3_neděle MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1866. Zkouška_A3_1 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/12, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1867. Zkouška_A3_1 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/5, 48.76 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  1868. Zkouška_A3_2 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1869. Zkouška_A3_2 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1870. Česká Lípa - Babí léto (+ 3. ACC, Š KCHBO, Vousatý pohár), 02. 09. 2012

  1871. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1872. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/6, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1873. Agility speciál L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1874. Agility speciál M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/6, 30.7 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1875. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/38, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  1876. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1877. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  1878. 1. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1879. 1. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1880. 2. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1881. 2. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 44.63 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  1882. 3. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/10, 41.5 s, 20.0 tr. b., 4.58 m/s

  1883. 3. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/4, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1884. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  1885. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1886. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/16, 40.59 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1887. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/16, 29.59 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  1888. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1889. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1890. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1891. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 026, 14. 07. 2012

  1892. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1893. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/10, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1894. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1895. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/10, 43.39 s, 15.0 tr. b., 3.39 m/s

  1896. LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1897. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 41.38 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  1898. Louny - Hurá na prázdniny, 30. 06. 2012

  1899. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1900. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1901. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 12/29, 29.56 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  1902. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/17, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  1903. Zkoušky LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1904. Zkoušky MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1905. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  1906. Agility Open - neděle M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 17/33, 34.91 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  1907. Agility Open - sobota M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 15/35, 40.56 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  1908. Jumping Open - neděle M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/33, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1909. Jumping Open - sobota M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 13/35, 32.11 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  1910. Zkoušky neděle MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1911. Zkoušky sobota MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1912. Česká Lípa - Buřt Cup 2012, 16. 06. 2012

  1913. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 13/32, 26.79 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  1914. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/13, 27.48 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  1915. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1916. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/13, 30.44 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1917. Zkouška A3 LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/9, 34.12 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  1918. Zkouška A3 MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1919. Oldřichov - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství KCHN čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 09. 06. 2012

  1920. 1. Zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/6, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  1921. 1. Zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1922. 2. Zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 53.66 s, 8.66 tr. b., 3.41 m/s

  1923. 2. Zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/6, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1924. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  1925. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1926. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1927. Speciální závod Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 28/136, 38.67 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  1928. Speciální závod Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1929. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1930. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  1931. Agility 1 M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 15/29, 55.85 s, 16.85 tr. b., 3.53 m/s

  1932. Agility 2 M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/29, 44.28 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  1933. Jumping 1 M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 8/25, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1934. Jumping 2 M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/29, 35.53 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1935. Jumping 3 M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/29, 37.43 s, 0.43 tr. b., 4.43 m/s

  1936. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO, 13. 05. 2012

  1937. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/38, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  1938. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/16, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  1939. Juming M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/16, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  1940. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/38, 26.96 s, 10.0 tr. b., 5.56 m/s

  1941. Litoměřice - Porta Bohemica Cup III. a II. Šampionát Australských kelpií + MR AKE 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  1942. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/13, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  1943. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1944. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/13, 29.05 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  1945. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/31, 28.33 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  1946. Zkouška sobota, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1947. Zkouška sobota, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1948. Skochovice - KENNEL CUP 2012, 08. 05. 2012

  1949. finále ch. st, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1950. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/19, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1951. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1952. Zkoušky, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/6, 37.25 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1953. Zkoušky, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1954. Most - Prvomájové dvojzkoušky, 01. 05. 2012

  1955. 1.zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1956. 1.zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1957. 2.zkouška LA3, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/7, 45.58 s, 10.58 tr. b., 3.51 m/s

  1958. 2.zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1959. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  1960. AGILITY I, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1961. AGILITY II, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1962. JUMPING I, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1963. JUMPING II, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1964. JUMPING III, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/54, 33.4 s, 0.4 tr. b., 4.43 m/s

  1965. Ústí nad Labem - Trmice - I. Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů, 21. 04. 2012

  1966. Zkouška II. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 41.72 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1967. Zkouška I. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/4, 53.15 s, 20.15 tr. b., 3.35 m/s

  1968. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 14. 04. 2012

  1969. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1970. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 28.11 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  1971. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/4, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1972. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  1973. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1974. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/14, 30.88 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1975. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1976. Domažlice - Horšovský týn - O Kozinův čakan, 17. 03. 2012 - 18. 03. 2012

  1977. Ne_agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/15, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  1978. Ne_jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1979. Ne_zkoušky MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1980. So_agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/12, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1981. So_jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1982. So_zkoušky MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1983. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  1984. Agility Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/12, 30.78 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1985. Agility So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1986. Jumping Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/12, 36.61 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1987. Jumping So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/11, 29.62 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  1988. Zk Ne, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1989. Zk So, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1990. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  1991. Zk1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1992. Zk1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1993. Zk2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/14, 35.1 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  1994. Zk2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1995. Svojetice - 20. Dvojzkoušky, 04. 02. 2012

  1996. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1997. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1998. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  1999. Zk 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2000. Zk 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/7, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  2001. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  2002. ZK 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/22, 41.06 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  2003. Zk 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/22, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  2004. Svojetice - 19. halové Dvojzkoušky, 19. 11. 2011

  2005. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/35, 31.41 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  2006. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/35, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  2007. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2011, 29. 10. 2011

  2008. Zk 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2009. Zk 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/20, 41.83 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  2010. Svojetice - 18. halové Dvojzkoušky, 15. 10. 2011

  2011. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/30, 33.38 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  2012. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/30, 32.91 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  2013. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2011

  2014. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2015. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2016. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 23/33, 30.43 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  2017. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 9/17, 27.04 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  2018. Zkoušky LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2019. Zkoušky MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2020. Žamberk - C.A.C.I.Ag., 09. 09. 2011

  2021. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2022. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  2023. Agility jednotlivci M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/39, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  2024. Jumping jednotlivci M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2025. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  2026. Ne-Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/28, 36.12 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  2027. Ne-Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2028. Ne-Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2029. Ne-Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2030. Ne-Zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/12, 37.69 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  2031. Ne-Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2032. So-Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 11/30, 40.14 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  2033. So-Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/11, 34.11 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  2034. So-Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2035. So-Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2036. So-Zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2037. So-Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/5, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  2038. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, 13. 08. 2011 - 14. 08. 2011

  2039. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2040. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/8, 42.89 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  2041. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2042. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 12/23, 34.55 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  2043. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2044. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/8, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  2045. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2046. 13.8. Zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2047. 13.8. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/2, 35.61 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  2048. 14.8. Zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2049. 14.8. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 42.39 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  2050. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  2051. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2052. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2053. Denní Jumping 1.kolo L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2054. Denní Jumping 1.kolo M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/13, 28.13 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  2055. Denní Jumping 3.kolo L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2056. Noční Jumping 2.kolo L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2057. Noční Jumping 2.kolo M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/13, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  2058. Zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2059. Zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2060. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2061. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2062. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  2063. Agility 5 (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2064. Agility 5 (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2065. Agility 6 (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2066. Agility 6 (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2067. Agility 7 (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/24, 39.01 s, 5.01 tr. b., 4.1 m/s

  2068. Agility 7 (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/24, 39.01 s, 6.01 tr. b., 4.1 m/s

  2069. Agility 8 (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2070. Agility 8 (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2071. Jumping C (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/24, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  2072. Jumping C (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/24, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  2073. Jumping D (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 9/24, 34.28 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  2074. Jumping D (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 9/24, 34.28 s, 5.28 tr. b., 4.52 m/s

  2075. Klášterec nad Ohří - Závody agility, 18. 06. 2011

  2076. Jumping LA L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2077. Jumping MA M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/11, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  2078. ZK LA2 - 1. LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/10, 34.31 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  2079. ZK LA2 - 2. LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/10, 30.99 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  2080. ZK MA3 - 1. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/3, 32.8 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  2081. ZK MA3 - 2. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/3, 32.43 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  2082. Krupka - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 04. 06. 2011

  2083. 1.Zkouška MA2 MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  2084. 2.Zkouška MA2 MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 33.39 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  2085. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  2086. Agility 1 (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 12/27, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  2087. Agility 1 (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 12/27, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  2088. Agility 2 (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2089. Agility 2 (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2090. Agility 3 (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2091. Agility 3 (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2092. Agility 4 (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2093. Agility 4 (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2094. Jumping A (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2095. Jumping A (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2096. Jumping B (EO + MS družstva) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2097. Jumping B (MS jednotlivci) M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2098. Píšťany - Porta Bohemica Cup II, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  2099. AGILITY, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/26, 29.49 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  2100. AGILITY, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2101. AGILITY L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2102. AGILITY M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/7, 37.27 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  2103. JUMPING, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 29.91 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  2104. JUMPING, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/7, 28.25 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  2105. JUMPING, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/26, 27.67 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  2106. JUMPING, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2107. JUMPING 2., A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/7, 33.61 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  2108. JUMPING 2., A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2109. ZKOUŠKA AGILITY, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2110. ZKOUŠKA AGILITY, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2111. ZKOUŠKA AGILITY L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2112. ZKOUŠKA AGILITY M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 38.86 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  2113. Kutná Hora - Kutnohorský groš + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 17. 04. 2011

  2114. AGILITY, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/46, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  2115. AGILITY, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/16, 39.77 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  2116. JUMPING, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/16, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  2117. JUMPING, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2118. LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/16, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  2119. MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2120. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  2121. agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2122. agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/8, 38.79 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  2123. jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2124. jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2125. Zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2126. Zkouška MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/4, 42.9 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  2127. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  2128. Agility LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2129. Agility LA2 - 2., A3Ch Dag Valiant Mintaka: 15/32, 34.45 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  2130. Agility MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2131. Agility MA2 - 2., A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/20, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  2132. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 06. 03. 2011

  2133. Agility open large, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2134. Agility open medium, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2135. Jumping large, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2136. Jumping medium, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 8/15, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  2137. zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/18, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  2138. zkouška MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2139. Ústí nad Labem - Dvoje zkoušky, 13. 02. 2011

  2140. 1. zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2141. 1. zkouška MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/8, 39.56 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  2142. 1. zkouška SA2, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/12, 39.64 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  2143. 2. zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2144. 2. zkouška MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/8, 43.65 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  2145. 2. zkouška SA2, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/12, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  2146. Ranch El Paso Svojetice - 15. Dvojzkoušky, 12. 02. 2011

  2147. Svojetice dvojzkoušky běh 1, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 4/8, 37.44 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  2148. Svojetice dvojzkoušky běh 1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/16, 35.29 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  2149. Svojetice dvojzkoušky běh 1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2150. Svojetice dvojzkoušky běh 2, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/8, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  2151. Svojetice dvojzkoušky běh 2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2152. Svojetice dvojzkoušky běh 2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2153. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  2154. So-Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2155. So-Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2156. So-Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2157. So-Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2158. So-LA2 LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2159. So-MA2 MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2160. Jičín - O Pohár Purina Pro Plan, 21. 08. 2010

  2161. O Pohár Purina Pro Plan 2010, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 8/17, 26.56 s, 20.0 tr. b., 5.95 m/s

  2162. O Pohár Purina Pro Plan 2010, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2163. O Pohár Purina Pro Plan 2010, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2164. Cvičiště KK Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 31. 07. 2010 - 01. 08. 2010

  2165. Agility LA1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/7, 22.91 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  2166. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2167. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2168. cvičiště ZKO Chlumec - Chlumecké dvojzkoušky, 05. 06. 2010

  2169. LA1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/8, 30.22 s, 30.0 tr. b., 5.06 m/s

  2170. LA1 - 2., A3Ch Dag Valiant Mintaka: 2/8, 27.7 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  2171. SA1, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/6, 33.58 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  2172. SA1 - 2., A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/6, 32.27 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  2173. ZKO Lovosice - Porta Bohemica Cup, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  2174. AGILITY, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2175. AGILITY, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2176. JUMPING, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/19, 44.26 s, 13.26 tr. b., 3.77 m/s

  2177. JUMPING, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2178. LA1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/7, 39.28 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  2179. LA1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2180. Kutná Hora - Kutnohorský groš, 25. 04. 2010

  2181. AGILITY, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2182. JUMPING, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 13/40, 38.86 s, 22.86 tr. b., 3.91 m/s

  2183. LA1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2184. ZKO Chlumec - MR čínských chocholatých psů a peruánských naháčů + Chlumecký lvíček, 10. 04. 2010

  2185. AGILITY, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2186. JUMPING, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2187. LA1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/16, 38.38 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  2188. Nučice u Rudné - "O černobílou packu", 27. 02. 2010

  2189. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2190. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2191. Zkoušky A1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/13, 27.76 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  2192. Hradec Králové - OPSION 007, 23. 01. 2010 - 24. 01. 2010

  2193. AGILITY-L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2194. JUMPING-L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2195. LA1, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  2196. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 002, 07. 02. 2009 - 08. 02. 2009

  2197. AGILITY-L, Elton Darley Arabian: Diskvalifikován

  2198. AGILITY-L, Elton Darley Arabian: Diskvalifikován

  2199. JUMPING-L, Elton Darley Arabian: 14/42, 37.29 s, 11.29 tr. b., 4.05 m/s

  2200. JUMPING-L, Elton Darley Arabian: 23/42, 38.63 s, 16.63 tr. b., 3.68 m/s

  2201. LA2, Elton Darley Arabian: 3/18, 42.2 s, 6.2 tr. b., 4.08 m/s

  2202. LA2, Elton Darley Arabian: 9/19, 38.61 s, 20.0 tr. b., 3.6 m/s