Cz En

044115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Milan Jirásek, ForPes

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Accelerated Caddy Breembark, Border kolie

Výsledky

  1. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  2. Czech Imp Jump Large: 18/36, 22.55 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  3. Jumping 1 - Large: 10/36, 37.64 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  4. Jumping 2 - Large: 13/36, 38.15 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  5. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  6. Agility Open L: 3/38, 41.73 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  7. Finále Agility L: 7/17, 36.72 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  8. Jumping L: 5/38, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  9. Jumping L neděle : 17/35, 36.99 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  10. Zkouška LA3: 2/24, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  11. Zkouška LA3 neděle : 6/21, 44.5 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  12. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  13. III. jumpng L: 2/19, 21.6 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  14. III. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  15. II. jumping L: 3/19, 27.03 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  16. I. jumping L: 2/19, 26.62 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  17. IV. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  18. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  19. 1.kvalifikace: 2/27, 30.92 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  20. 2.kvalifikace: 1/27, 30.45 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  21. 3.kvalifikace: 3/25, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  22. Finále: 3/16, 33.14 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  23. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  24. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L: Diskvalifikován

  25. Jumping FirstAnimal L: 1/35, 32.36 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  26. Zkouška A3 Josera L: Diskvalifikován

  27. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  28. Agility L: Diskvalifikován

  29. Jumping L: Diskvalifikován

  30. Neděle Agility L: 7/21, 33.93 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  31. Neděle Jumping L: Diskvalifikován

  32. Neděle Zkouška L3: 5/8, 33.45 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  33. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  34. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  35. Agility Individual: Diskvalifikován

  36. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  37. Jumping Individual: Diskvalifikován

  38. Jumping Squads as Individual: 15/94, 36.75 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  39. Aš - KOPANINSKÝ hop-konec prázdnin, 28. 08. 2021

  40. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška LA3: 1/9, 41.47 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  42. Jumping 1 L: 2/19, 26.5 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  43. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  44. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  45. 1.zkouška: Diskvalifikován

  46. 2.zkouška: Diskvalifikován

  47. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  48. 1.zkouška: 2/11, 37.66 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  49. 2.zkouška: 1/10, 38.39 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  50. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  51. 1. zkouška: 2/8, 37.84 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  52. 2. zkouška: Diskvalifikován

  53. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  54. Agility 1 L: 7/82, 39.72 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  55. Jumping 1 L: 2/83, 39.16 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  56. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  57. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  58. 1. zkouška: Diskvalifikován

  59. 2. zkouška: 2/8, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  60. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  61. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  62. 2.kvalifikace: 5/38, 28.43 s, 0.0 tr. b., 6.58 m/s

  63. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  64. Finále: 3/15, 37.19 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  65. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  66. Agility Individual: Diskvalifikován

  67. Agility Squads as Individual: 63/109, 40.12 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  68. Jumping Individual: 15/108, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  69. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  70. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  71. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: 8/28, 30.32 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  72. Agility Spokojenypes.cz L: 14/26, 44.8 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  73. Jelení Jumping L: Diskvalifikován

  74. Jumping Short L Jacob & Joseph: 4/29, 22.31 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  75. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  76. I. agility L: 4/22, 35.1 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  77. II. agility L: Diskvalifikován

  78. I. jumping L: 4/22, 34.63 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  79. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  80. Jumping: Diskvalifikován

  81. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  82. I. agility L: Diskvalifikován

  83. II. agility L: 24/90, 40.43 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  84. II. jumping L: Diskvalifikován

  85. I. jumping L: 23/97, 32.66 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  86. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  87. 1. Zkouška LA3: 3/12, 39.75 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  88. 2. Zkouška LA3: 3/12, 51.95 s, 3.95 tr. b., 3.73 m/s

  89. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  90. III. jumping L: 1/30, 29.96 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  91. II. jumping L: Diskvalifikován

  92. I. jumping L: 3/30, 29.83 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  93. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  94. 1.běh bez zón: 4/53, 23.09 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  95. 1.běh se zónami : 4/53, 18.9 s, 0.0 tr. b., 6.35 m/s

  96. 2.běh bez zón: 22/50, 19.61 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  97. 2.běh se zónami: 2/53, 23.43 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  98. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  99. Agility Spokojeného psa L: 3/34, 25.35 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  100. Jacob & Joseph Jumping L: 3/33, 20.77 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  101. Jelenův Jumping L: 2/34, 30.06 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  102. PhysioDOG Agility L: 1/34, 42.74 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  103. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  104. III. jumping L: Diskvalifikován

  105. II. jumping L: 2/12, 26.89 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  106. I. jumping L: 2/12, 27.17 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  107. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  108. 1. Zkouška LA3: 1/10, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  109. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  110. 3. Jumping LA3: Diskvalifikován

  111. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  112. Batmanův jumping L: 1/21, 26.3 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  113. Jumping superhrdinů L: 7/21, 35.3 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  114. Kapitánský jumping L: 1/21, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  115. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  116. 1.kvalifikace: 3/38, 28.48 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  117. 2.kvalifikace: 1/30, 29.08 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  118. 3.kvalifikace: 1/21, 25.76 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  119. Východočeské finále: 1/19, 18.55 s, 0.0 tr. b., 6.47 m/s

  120. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  121. Agility L: 1/22, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  122. Jumping L: 7/25, 29.71 s, 5.0 tr. b., 6.4 m/s

  123. Zkouška LA3: 1/11, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  124. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  125. Agility Open: Diskvalifikován

  126. Agility Squads as Individual: 10/137, 43.3 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  127. Jumping Open: Diskvalifikován

  128. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  129. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  130. III. jumping L: 1/31, 26.17 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  131. II. jumping L: Diskvalifikován

  132. I. jumping L: 13/32, 36.23 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  133. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  134. 1. Zka - LA3: 1/15, 30.02 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  135. 2. Zka - LA3: 4/15, 26.63 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  136. Jumping - Large: 1/32, 23.03 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  137. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  138. Agility 1: 22/217, 41.92 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  139. Agility 2: 42/222, 46.13 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  140. Agility 3: 50/177, 42.39 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  141. Agility Trial: 6/129, 43.62 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  142. Jumping 1: Diskvalifikován

  143. Jumping 2: 10/200, 32.29 s, 0.0 tr. b., 6.26 m/s

  144. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  145. QA4 Agility: 6/97, 42.13 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  146. QA5 Agility: Diskvalifikován

  147. QA6 Agility: 14/93, 40.21 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  148. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  149. QJ5 Jumping: 6/94, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  150. QJ6 Jumping: 13/87, 37.37 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  151. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  152. Ne-: Diskvalifikován

  153. Ne-Agility: 2/34, 37.18 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  154. Ne-Jumping: 1/34, 26.63 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  155. So-: 5/16, 40.96 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  156. So-Agility: 10/33, 37.42 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  157. So-Jumping: Diskvalifikován

  158. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  159. QA1 agility: 36/123, 44.01 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  160. QA2 agility: 12/120, 37.49 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  161. QA3 agility: 39/120, 40.06 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  162. QJ1 jumping: 7/123, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  163. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  164. QJ3 jumping: 4/111, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  165. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  166. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  167. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 5/169, 36.59 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  168. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  169. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 77/175, 42.38 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  170. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  171. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 3/170, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  172. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  173. Agility I: 22/167, 39.36 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  174. Agility II: 5/165, 36.42 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  175. Jumping I: 7/169, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  176. Jumping II: 9/161, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  177. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  178. Agility open L: 9/36, 32.81 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  179. Jumping open L: 1/36, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  180. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  181. LA3 1. LA3: 1/8, 40.47 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  182. LA3 2. LA3: 1/8, 40.57 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  183. LA3 3. LA3: 3/8, 36.82 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  184. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  185. III.jumping L: Diskvalifikován

  186. II. jumping L: Diskvalifikován

  187. I. jumping L: 1/32, 29.44 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  188. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  189. 1. běh LA3: 1/20, 40.49 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  190. 2. běh LA3: 1/20, 39.71 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  191. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  192. Druhá zkouška LA3: 1/8, 35.25 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  193. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  194. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  195. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  196. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  197. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  198. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  199. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  200. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  201. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  202. LA3 I. LA3: Diskvalifikován

  203. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  204. II. zkouška LA3: 1/18, 37.76 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  205. II. zkouška LA3: 3/18, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  206. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  207. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  208. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  209. 1. zkouška LA3: 1/18, 38.5 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  210. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  211. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  212. Druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  213. První zkouška LA3: 1/9, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  214. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  215. Czech Imp Jump: 20/46, 22.99 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  216. Jumping 1: 2/48, 35.46 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  217. Jumping 2: 2/48, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  218. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  219. 1.kvalifikace: 1/45, 26.03 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  220. 2.kvalifikace: 1/45, 27.96 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  221. 3.kvalifikace: 1/45, 23.43 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  222. Východočeské finále: 1/18, 27.62 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  223. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  224. Agility L: Diskvalifikován

  225. Jumping L: Diskvalifikován

  226. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  227. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  228. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  229. Jumping: Diskvalifikován

  230. Jumping DRUZSTVA: 3/97, 32.31 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  231. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  232. A3 - druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  233. A3 - první zkouška LA3: 3/9, 30.85 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  234. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  235. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  236. 2. běh LA3: 8/14, 37.56 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  237. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  238. Zkouška LA3: 1/5, 38.27 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  239. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  240. III. jumping L: 1/23, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  241. II. Jumping L: Diskvalifikován

  242. I. JUMPING L: 5/26, 29.17 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  243. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  244. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  245. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  246. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  247. Agility II. L: Diskvalifikován

  248. Agility I. L: Diskvalifikován

  249. Jumping II. L: Diskvalifikován

  250. Jumping I. L: 1/94, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  251. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  252. QA4 Agility: Diskvalifikován

  253. QA5 Agility: 25/93, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  254. QA6 Agility: 19/88, 39.56 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  255. QJ4 Jumping: 32/95, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  256. QJ5 Jumping: 9/90, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  257. QJ6 Jumping: 4/77, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  258. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  259. QA1 agility: Diskvalifikován

  260. QA2 agility: 18/125, 40.25 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  261. QA3 agility: 41/125, 33.39 s, 10.0 tr. b., 5.84 m/s

  262. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  263. QJ2 jumping: 10/126, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  264. QJ3 jumping: 4/122, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  265. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  266. Agility A2A3: 15/95, 40.84 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  267. Agility Squads as individual: 1/157, 33.67 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  268. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  269. Jumping Squads as Individual: 7/162, 30.43 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  270. Special Agility: 18/159, 32.44 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  271. Special Final: 8/28, 36.45 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  272. Tachyon Trophy A2A3: 5/106, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  273. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  274. Agility L: 6/25, 30.81 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  275. Jumping L: 1/25, 29.77 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  276. Zkouška LA3: 1/13, 33.85 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  277. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  278. AGILITY: 2/50, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  279. AGILITY: 6/52, 39.17 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  280. JUMPING: 4/49, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  281. JUMPING: 11/51, 35.23 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  282. LA3: 1/24, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  283. LA3: 1/23, 38.45 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  284. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  285. ZkA. II. LA3: 1/26, 36.32 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  286. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  287. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  288. 1 LA3: 1/15, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  289. 2 LA3: 3/15, 35.05 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  290. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  291. Czech Imp Jump Large: 1/36, 19.49 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  292. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  293. Jumping 2 Large: 2/36, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  294. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  295. Czech Imp Jump Large: 2/47, 17.44 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  296. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  297. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  298. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  299. III. zkouška LA3: 1/15, 29.37 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  300. II. Zkouška LA3: 1/17, 39.49 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  301. I. Zkouška LA3: 5/17, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  302. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  303. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  304. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  305. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  306. Czech Imp Jump Large: 7/47, 20.24 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  307. Jumping 1 Large: 2/47, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  308. Jumping 2 Large: 2/47, 32.73 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  309. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  310. Agility LA sobota: 1/60, 33.39 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  311. Jumping LA neděle: 9/58, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  312. Jumping LA sobota: 8/61, 27.14 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  313. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  314. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  315. Zkoušky LA3 sobota: 6/40, 32.99 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  316. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  317. II. zkouška LA3: 2/28, 34.37 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  318. II. zkouška LA3: 11/27, 31.47 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  319. I. zkouška LA3: 5/28, 39.53 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  320. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  321. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  322. Czech Imp Jump Large: 12/51, 22.44 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  323. Jumping 1 Large: 2/51, 29.42 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  324. Jumping 2 Large: 1/51, 29.19 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  325. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  326. AGILITY: 1/40, 33.63 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  327. AGILITY: 9/38, 30.43 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  328. JUMPING: 1/38, 26.44 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  329. JUMPING: 7/39, 31.39 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  330. LA3: 1/14, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  331. LA3: 7/13, 27.87 s, 20.0 tr. b., 5.27 m/s

  332. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  333. Agility L: Diskvalifikován

  334. Jumping L: 1/48, 27.19 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  335. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  336. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  337. Agility družstev: Diskvalifikován

  338. Agility jednotlivců: 10/87, 35.86 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  339. Jumping družstev: 5/88, 40.01 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  340. Jumping jednotlivců: 32/87, 35.45 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  341. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  342. Agility Ne - LA: 1/50, 27.22 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  343. Agility So - LA: 24/50, 29.95 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  344. Jumping Ne - LA: 1/51, 27.83 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  345. Jumping So - LA: 1/51, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  346. Zka Ne - LA3: 4/20, 37.46 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  347. Zka So - LA3: Diskvalifikován

  348. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  349. 1. Zka - LA3: 6/13, 31.36 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  350. 2. Zka - LA3: 1/13, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  351. Jumping - Large: 1/36, 25.04 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  352. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  353. QA4 agility: Diskvalifikován

  354. QA5 agility: Diskvalifikován

  355. QA6 agility: Diskvalifikován

  356. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  357. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  358. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  359. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  360. 1Q Jumping: 5/157, 29.53 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  361. 2Q Agility: 33/157, 39.11 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  362. 3Q Finále: Diskvalifikován

  363. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 3/108, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  364. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 37/117, 37.16 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  365. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  366. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 5/121, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  367. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  368. QA1 agility: Diskvalifikován

  369. QA2 agility: 17/127, 32.82 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  370. QA3 agility: Diskvalifikován

  371. QJ1 jumping: 9/135, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  372. QJ2 jumping: 24/135, 31.81 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  373. QJ3 jumping: 31/118, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  374. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  375. Agility - Large: 12/35, 33.24 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  376. Jumping - Large: 1/36, 27.71 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  377. ZkA - LA3: Diskvalifikován

  378. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  379. Agility 1: 32/128, 41.47 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  380. Agility 2: 41/128, 34.52 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  381. Jumping 1: 2/128, 30.74 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  382. Jumping 2: 1/128, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  383. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  384. Agility Trial I: Diskvalifikován

  385. Jumping Trial I: 1/24, 32.59 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  386. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  387. AGILITY: 1/57, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  388. AGILITY: Diskvalifikován

  389. JUMPING: 1/51, 32.41 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  390. JUMPING: 1/57, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  391. LA3: 1/25, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  392. LA3: 1/33, 35.49 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  393. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  394. Jumping: 2/46, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  395. Jumping: Diskvalifikován

  396. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  397. Agility: Diskvalifikován

  398. Jumping: 13/48, 32.74 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  399. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  400. Jumping LA neděle: 4/63, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  401. Jumping LA sobota: 7/66, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  402. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  403. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  404. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  405. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  406. Agility: Diskvalifikován

  407. Jumping: Diskvalifikován

  408. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  409. Agility LA sobota: 8/63, 31.33 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  410. Jumping LA neděle: 4/63, 29.7 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  411. Jumping LA sobota: 5/63, 28.25 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  412. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  413. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  414. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  415. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  416. Finále: 6/20, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  417. Jumping (1): 9/55, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  418. Jumping (2): 1/55, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  419. Zkouška: Diskvalifikován

  420. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  421. Agility: Diskvalifikován

  422. Jumping: Diskvalifikován

  423. Zka - LA3: Diskvalifikován

  424. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  425. Agility - So: 1/66, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  426. Jumping - So: 1/65, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  427. ZkA - So: Diskvalifikován

  428. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  429. Agility družstva: Diskvalifikován

  430. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  431. Jumping družstva: 5/66, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  432. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  433. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  434. Zkouška LA3: 1/13, 35.25 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  435. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  436. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  437. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  438. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  439. 1. Zka: 1/13, 29.39 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  440. 2. Zka: 4/13, 36.32 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  441. Jumping: 3/41, 26.5 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  442. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  443. Agility: Diskvalifikován

  444. Agility I: Diskvalifikován

  445. Agility II: 18/195, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  446. FINAL: Diskvalifikován

  447. Jumping I: 29/191, 34.81 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  448. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  449. QA6 Agility: Diskvalifikován

  450. QJ5 Jumping: 2/187, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  451. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  452. I Agility: 2/31, 38.8 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  453. II Agility: Diskvalifikován

  454. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  455. 1Q Jumping: 58/131, 32.58 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  456. 2Q Agility: 28/139, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  457. 3Q Finále: Diskvalifikován

  458. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  459. Družstva - Jumping: 18/139, 33.44 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  460. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  461. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  462. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  463. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 2/103, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  464. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  465. QA3 Agility: 48/176, 43.94 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  466. QA4 Agility: 12/174, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  467. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  468. QJ4 Jumping: 17/174, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  469. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  470. Agility - Ne: 7/26, 36.87 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  471. Agility - So: 10/25, 31.85 s, 15.0 tr. b., 5.56 m/s

  472. Jumping - Ne: 1/26, 24.39 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  473. Jumping - So: Diskvalifikován

  474. ZkA - Ne: 1/11, 31.19 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  475. ZkA - So: 3/13, 38.75 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  476. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  477. QA1 Agility: Diskvalifikován

  478. QA2 Agility: Diskvalifikován

  479. QJ1 Jumping: 14/213, 35.16 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  480. QJ2 Jumping: 24/197, 36.09 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  481. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  482. Agility I: 9/43, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  483. Agility II: 1/41, 36.92 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  484. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  485. Zkouska LA2 1: Diskvalifikován

  486. Zkouska LA2 2: Diskvalifikován

  487. Zkouska LA2 3: 3/32, 30.1 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  488. Zkouska LA2 4: 3/32, 33.15 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  489. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  490. Agility: 8/50, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  491. Agility 2: 2/49, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  492. Finále: 2/18, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  493. Jumping: 8/50, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  494. Jumping 2: 8/49, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  495. Zkouška: 6/16, 34.94 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  496. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  497. Agility - Ne: 10/60, 32.22 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  498. Agility - So: 1/64, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  499. Jumping - Ne: 6/59, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  500. Jumping - So: 3/65, 31.05 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  501. ZkA - Ne: 3/16, 38.63 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  502. ZkA - So: 1/21, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  503. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  504. Agility: 7/55, 33.44 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  505. Jumping: Diskvalifikován

  506. Zkouška: Diskvalifikován

  507. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  508. Agility LA sobota: 8/67, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  509. Jumping LA neděle: 18/65, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  510. Jumping LA sobota: 12/66, 30.92 s, 1.92 tr. b., 4.62 m/s

  511. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  512. Zkoušky LA2 neděle: 2/28, 33.71 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  513. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  514. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  515. agility: Diskvalifikován

  516. jumping: 9/51, 36.17 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  517. zkouška: 3/19, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  518. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  519. Jumping III. L: 18/42, 26.79 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  520. Jumping II. L: Diskvalifikován

  521. Jumping I. L: 2/46, 25.4 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  522. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  523. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  524. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  525. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  526. Jump III L: 4/33, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  527. Jump II L: 3/34, 27.09 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  528. Jump I L: 4/35, 32.14 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  529. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  530. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  531. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  532. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  533. 1. ZK LA1: 1/15, 28.15 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  534. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  535. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  536. Agility: Diskvalifikován

  537. Jumping: 7/45, 30.94 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  538. ZkA: 4/18, 27.52 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  539. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  540. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L": Diskvalifikován

  541. Jumping L: Diskvalifikován

  542. Zkouška Agility LA1: 4/18, 29.1 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s