Cz En

044115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Milan Jirásek, ForPes

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Accelerated Caddy Breembark, Border kolie

Výsledky

  1. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. I. agility L: Diskvalifikován

  3. II. agility L: 24/90, 40.43 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  4. II. jumping L: Diskvalifikován

  5. I. jumping L: 23/97, 32.66 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  6. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  7. 1. Zkouška LA3: 3/12, 39.75 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  8. 2. Zkouška LA3: 3/12, 51.95 s, 3.95 tr. b., 3.73 m/s

  9. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  10. III. jumping L: 1/30, 29.96 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  11. II. jumping L: Diskvalifikován

  12. I. jumping L: 3/30, 29.83 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  13. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  14. 1.běh bez zón: 4/53, 23.09 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  15. 1.běh se zónami : 4/53, 18.9 s, 0.0 tr. b., 6.35 m/s

  16. 2.běh bez zón: 22/50, 19.61 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  17. 2.běh se zónami: 2/53, 23.43 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  18. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  19. Agility Spokojeného psa L: 3/34, 25.35 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  20. Jacob & Joseph Jumping L: 3/33, 20.77 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  21. Jelenův Jumping L: 2/34, 30.06 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  22. PhysioDOG Agility L: 1/34, 42.74 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  23. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  24. III. jumping L: Diskvalifikován

  25. II. jumping L: 2/12, 26.89 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  26. I. jumping L: 2/12, 27.17 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  27. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  28. 1. Zkouška LA3: 1/10, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  29. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  30. 3. Jumping LA3: Diskvalifikován

  31. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  32. Batmanův jumping L: 1/21, 26.3 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  33. Jumping superhrdinů L: 7/21, 35.3 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  34. Kapitánský jumping L: 1/21, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  35. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  36. 1.kvalifikace: 3/38, 28.48 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  37. 2.kvalifikace: 1/30, 29.08 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  38. 3.kvalifikace: 1/21, 25.76 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  39. Východočeské finále: 1/19, 18.55 s, 0.0 tr. b., 6.47 m/s

  40. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  41. Agility L: 1/22, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  42. Jumping L: 7/25, 29.71 s, 5.0 tr. b., 6.4 m/s

  43. Zkouška LA3: 1/11, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  44. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  45. Agility Open: Diskvalifikován

  46. Agility Squads as Individual: 10/137, 43.3 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  47. Jumping Open: Diskvalifikován

  48. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  49. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  50. III. jumping L: 1/31, 26.17 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  51. II. jumping L: Diskvalifikován

  52. I. jumping L: 13/32, 36.23 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  53. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  54. 1. Zka - LA3: 1/15, 30.02 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  55. 2. Zka - LA3: 4/15, 26.63 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  56. Jumping - Large: 1/32, 23.03 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  57. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  58. Agility 1: 22/217, 41.92 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  59. Agility 2: 42/222, 46.13 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  60. Agility 3: 50/177, 42.39 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  61. Agility Trial: 6/129, 43.62 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  62. Jumping 1: Diskvalifikován

  63. Jumping 2: 10/200, 32.29 s, 0.0 tr. b., 6.26 m/s

  64. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  65. QA4 Agility: 6/97, 42.13 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  66. QA5 Agility: Diskvalifikován

  67. QA6 Agility: 14/93, 40.21 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  68. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  69. QJ5 Jumping: 6/94, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  70. QJ6 Jumping: 13/87, 37.37 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  71. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  72. Ne-: Diskvalifikován

  73. Ne-Agility: 2/34, 37.18 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  74. Ne-Jumping: 1/34, 26.63 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  75. So-: 5/16, 40.96 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  76. So-Agility: 10/33, 37.42 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  77. So-Jumping: Diskvalifikován

  78. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  79. QA1 agility: 36/123, 44.01 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  80. QA2 agility: 12/120, 37.49 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  81. QA3 agility: 39/120, 40.06 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  82. QJ1 jumping: 7/123, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  83. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  84. QJ3 jumping: 4/111, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  85. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  86. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  87. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 5/169, 36.59 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  88. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  89. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 77/175, 42.38 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  90. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  91. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 3/170, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  92. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  93. Agility I: 22/167, 39.36 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  94. Agility II: 5/165, 36.42 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  95. Jumping I: 7/169, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  96. Jumping II: 9/161, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  97. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  98. Agility open L: 9/36, 32.81 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  99. Jumping open L: 1/36, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  100. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  101. LA3 1. LA3: 1/8, 40.47 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  102. LA3 2. LA3: 1/8, 40.57 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  103. LA3 3. LA3: 3/8, 36.82 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  104. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  105. III.jumping L: Diskvalifikován

  106. II. jumping L: Diskvalifikován

  107. I. jumping L: 1/32, 29.44 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  108. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  109. 1. běh LA3: 1/20, 40.49 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  110. 2. běh LA3: 1/20, 39.71 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  111. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  112. Druhá zkouška LA3: 1/8, 35.25 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  113. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  114. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  115. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  116. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  117. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  118. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  119. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  120. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  121. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  122. LA3 I. LA3: Diskvalifikován

  123. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  124. II. zkouška LA3: 1/18, 37.76 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  125. II. zkouška LA3: 3/18, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  126. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  127. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  128. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  129. 1. zkouška LA3: 1/18, 38.5 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  130. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  131. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  132. Druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  133. První zkouška LA3: 1/9, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  134. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  135. Czech Imp Jump: 20/46, 22.99 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  136. Jumping 1: 2/48, 35.46 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  137. Jumping 2: 2/48, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  138. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  139. 1.kvalifikace: 1/45, 26.03 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  140. 2.kvalifikace: 1/45, 27.96 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  141. 3.kvalifikace: 1/45, 23.43 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  142. Východočeské finále: 1/18, 27.62 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  143. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  144. Agility L: Diskvalifikován

  145. Jumping L: Diskvalifikován

  146. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  147. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  148. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  149. Jumping: Diskvalifikován

  150. Jumping DRUZSTVA: 3/97, 32.31 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  151. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  152. A3 - druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  153. A3 - první zkouška LA3: 3/9, 30.85 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  154. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  155. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  156. 2. běh LA3: 8/14, 37.56 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  157. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  158. Zkouška LA3: 1/5, 38.27 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  159. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  160. III. jumping L: 1/23, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  161. II. Jumping L: Diskvalifikován

  162. I. JUMPING L: 5/26, 29.17 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  163. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  164. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  165. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  166. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  167. Agility II. L: Diskvalifikován

  168. Agility I. L: Diskvalifikován

  169. Jumping II. L: Diskvalifikován

  170. Jumping I. L: 1/94, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  171. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  172. QA4 Agility: Diskvalifikován

  173. QA5 Agility: 25/93, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  174. QA6 Agility: 19/88, 39.56 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  175. QJ4 Jumping: 32/95, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  176. QJ5 Jumping: 9/90, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  177. QJ6 Jumping: 4/77, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  178. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  179. QA1 agility: Diskvalifikován

  180. QA2 agility: 18/125, 40.25 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  181. QA3 agility: 41/125, 33.39 s, 10.0 tr. b., 5.84 m/s

  182. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  183. QJ2 jumping: 10/126, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  184. QJ3 jumping: 4/122, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  185. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  186. Agility A2A3: 15/95, 40.84 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  187. Agility Squads as individual: 1/157, 33.67 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  188. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  189. Jumping Squads as Individual: 7/162, 30.43 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  190. Special Agility: 18/159, 32.44 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  191. Special Final: 8/28, 36.45 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  192. Tachyon Trophy A2A3: 5/106, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  193. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  194. Agility L: 6/25, 30.81 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  195. Jumping L: 1/25, 29.77 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  196. Zkouška LA3: 1/13, 33.85 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  197. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  198. AGILITY: 2/50, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  199. AGILITY: 6/52, 39.17 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  200. JUMPING: 4/49, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  201. JUMPING: 11/51, 35.23 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  202. LA3: 1/23, 38.45 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  203. LA3: 1/24, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  204. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  205. ZkA. II. LA3: 1/26, 36.32 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  206. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  207. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  208. 1 LA3: 1/15, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  209. 2 LA3: 3/15, 35.05 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  210. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  211. Czech Imp Jump Large: 1/36, 19.49 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  212. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  213. Jumping 2 Large: 2/36, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  214. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  215. Czech Imp Jump Large: 2/47, 17.44 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  216. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  217. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  218. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  219. III. zkouška LA3: 1/15, 29.37 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  220. II. Zkouška LA3: 1/17, 39.49 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  221. I. Zkouška LA3: 5/17, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  222. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  223. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  224. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  225. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  226. Czech Imp Jump Large: 7/47, 20.24 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  227. Jumping 1 Large: 2/47, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  228. Jumping 2 Large: 2/47, 32.73 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  229. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  230. Agility LA sobota: 1/60, 33.39 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  231. Jumping LA neděle: 9/58, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  232. Jumping LA sobota: 8/61, 27.14 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  233. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  234. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  235. Zkoušky LA3 sobota: 6/40, 32.99 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  236. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  237. II. zkouška LA3: 2/28, 34.37 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  238. II. zkouška LA3: 11/27, 31.47 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  239. I. zkouška LA3: 5/28, 39.53 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  240. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  241. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  242. Czech Imp Jump Large: 12/51, 22.44 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  243. Jumping 1 Large: 2/51, 29.42 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  244. Jumping 2 Large: 1/51, 29.19 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  245. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  246. AGILITY: 1/40, 33.63 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  247. AGILITY: 9/38, 30.43 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  248. JUMPING: 1/38, 26.44 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  249. JUMPING: 7/39, 31.39 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  250. LA3: 1/14, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  251. LA3: 7/13, 27.87 s, 20.0 tr. b., 5.27 m/s

  252. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  253. Agility L: Diskvalifikován

  254. Jumping L: 1/48, 27.19 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  255. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  256. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  257. Agility družstev: Diskvalifikován

  258. Agility jednotlivců: 10/87, 35.86 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  259. Jumping družstev: 5/88, 40.01 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  260. Jumping jednotlivců: 32/87, 35.45 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  261. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  262. Agility Ne - LA: 1/50, 27.22 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  263. Agility So - LA: 24/50, 29.95 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  264. Jumping Ne - LA: 1/51, 27.83 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  265. Jumping So - LA: 1/51, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  266. Zka Ne - LA3: 4/20, 37.46 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  267. Zka So - LA3: Diskvalifikován

  268. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  269. 1. Zka - LA3: 6/13, 31.36 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  270. 2. Zka - LA3: 1/13, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  271. Jumping - Large: 1/36, 25.04 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  272. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  273. QA4 agility: Diskvalifikován

  274. QA5 agility: Diskvalifikován

  275. QA6 agility: Diskvalifikován

  276. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  277. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  278. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  279. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  280. 1Q Jumping: 5/157, 29.53 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  281. 2Q Agility: 33/157, 39.11 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  282. 3Q Finále: Diskvalifikován

  283. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 3/108, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  284. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 37/117, 37.16 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  285. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  286. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 5/121, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  287. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  288. QA1 agility: Diskvalifikován

  289. QA2 agility: 17/127, 32.82 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  290. QA3 agility: Diskvalifikován

  291. QJ1 jumping: 9/135, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  292. QJ2 jumping: 24/135, 31.81 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  293. QJ3 jumping: 31/118, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  294. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  295. Agility - Large: 12/35, 33.24 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  296. Jumping - Large: 1/36, 27.71 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  297. ZkA - LA3: Diskvalifikován

  298. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  299. Agility 1: 32/128, 41.47 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  300. Agility 2: 41/128, 34.52 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  301. Jumping 1: 2/128, 30.74 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  302. Jumping 2: 1/128, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  303. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  304. Agility Trial I: Diskvalifikován

  305. Jumping Trial I: 1/24, 32.59 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  306. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  307. AGILITY: 1/57, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  308. AGILITY: Diskvalifikován

  309. JUMPING: 1/57, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  310. JUMPING: 1/51, 32.41 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  311. LA3: 1/33, 35.49 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  312. LA3: 1/25, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  313. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  314. Jumping: 2/46, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  315. Jumping: Diskvalifikován

  316. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  317. Agility: Diskvalifikován

  318. Jumping: 13/48, 32.74 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  319. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  320. Jumping LA neděle: 4/63, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  321. Jumping LA sobota: 7/66, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  322. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  323. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  324. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  325. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  326. Agility: Diskvalifikován

  327. Jumping: Diskvalifikován

  328. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  329. Agility LA sobota: 8/63, 31.33 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  330. Jumping LA neděle: 4/63, 29.7 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  331. Jumping LA sobota: 5/63, 28.25 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  332. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  333. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  334. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  335. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  336. Finále: 6/20, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  337. Jumping (1): 9/55, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  338. Jumping (2): 1/55, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  339. Zkouška: Diskvalifikován

  340. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  341. Agility: Diskvalifikován

  342. Jumping: Diskvalifikován

  343. Zka - LA3: Diskvalifikován

  344. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  345. Agility - So: 1/66, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  346. Jumping - So: 1/65, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  347. ZkA - So: Diskvalifikován

  348. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  349. Agility družstva: Diskvalifikován

  350. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  351. Jumping družstva: 5/66, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  352. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  353. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  354. Zkouška LA3: 1/13, 35.25 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  355. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  356. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  357. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  358. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  359. 1. Zka: 1/13, 29.39 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  360. 2. Zka: 4/13, 36.32 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  361. Jumping: 3/41, 26.5 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  362. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  363. Agility: Diskvalifikován

  364. Agility I: Diskvalifikován

  365. Agility II: 18/195, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  366. FINAL: Diskvalifikován

  367. Jumping I: 29/191, 34.81 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  368. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  369. QA6 Agility: Diskvalifikován

  370. QJ5 Jumping: 2/187, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  371. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  372. I Agility: 2/31, 38.8 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  373. II Agility: Diskvalifikován

  374. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  375. 1Q Jumping: 58/131, 32.58 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  376. 2Q Agility: 28/139, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  377. 3Q Finále: Diskvalifikován

  378. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  379. Družstva - Jumping: 18/139, 33.44 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  380. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  381. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  382. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  383. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 2/103, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  384. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  385. QA3 Agility: 48/176, 43.94 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  386. QA4 Agility: 12/174, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  387. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  388. QJ4 Jumping: 17/174, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  389. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  390. Agility - Ne: 7/26, 36.87 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  391. Agility - So: 10/25, 31.85 s, 15.0 tr. b., 5.56 m/s

  392. Jumping - Ne: 1/26, 24.39 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  393. Jumping - So: Diskvalifikován

  394. ZkA - Ne: 1/11, 31.19 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  395. ZkA - So: 3/13, 38.75 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  396. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  397. QA1 Agility: Diskvalifikován

  398. QA2 Agility: Diskvalifikován

  399. QJ1 Jumping: 14/213, 35.16 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  400. QJ2 Jumping: 24/197, 36.09 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  401. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  402. Agility I: 9/43, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  403. Agility II: 1/41, 36.92 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  404. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  405. Zkouska LA2 1: Diskvalifikován

  406. Zkouska LA2 2: Diskvalifikován

  407. Zkouska LA2 3: 3/32, 30.1 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  408. Zkouska LA2 4: 3/32, 33.15 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  409. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  410. Agility: 8/50, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  411. Agility 2: 2/49, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  412. Finále: 2/18, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  413. Jumping: 8/50, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  414. Jumping 2: 8/49, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  415. Zkouška: 6/16, 34.94 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  416. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  417. Agility - Ne: 10/60, 32.22 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  418. Agility - So: 1/64, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  419. Jumping - Ne: 6/59, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  420. Jumping - So: 3/65, 31.05 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  421. ZkA - Ne: 3/16, 38.63 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  422. ZkA - So: 1/21, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  423. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  424. Agility: 7/55, 33.44 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  425. Jumping: Diskvalifikován

  426. Zkouška: Diskvalifikován

  427. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  428. Agility LA sobota: 8/67, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  429. Jumping LA neděle: 18/65, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  430. Jumping LA sobota: 12/66, 30.92 s, 1.92 tr. b., 4.62 m/s

  431. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  432. Zkoušky LA2 neděle: 2/28, 33.71 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  433. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  434. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  435. agility: Diskvalifikován

  436. jumping: 9/51, 36.17 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  437. zkouška: 3/19, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  438. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  439. Jumping III. L: 18/42, 26.79 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  440. Jumping II. L: Diskvalifikován

  441. Jumping I. L: 2/46, 25.4 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  442. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  443. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  444. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  445. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  446. Jump III L: 4/33, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  447. Jump II L: 3/34, 27.09 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  448. Jump I L: 4/35, 32.14 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  449. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  450. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  451. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  452. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  453. 1. ZK LA1: 1/15, 28.15 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  454. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  455. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  456. Agility: Diskvalifikován

  457. Jumping: 7/45, 30.94 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  458. ZkA: 4/18, 27.52 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  459. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  460. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L": Diskvalifikován

  461. Jumping L: Diskvalifikován

  462. Zkouška Agility LA1: 4/18, 29.1 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s