Cz En

Czech Imp Jump Large

  1. Datum: 04. 12. 2021
  2. Závod: Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 27.0 s
  6. Maximální čas: 45.0 s
  7. Délka: 127.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 12
  10. Postupová rychlost: 4.7 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 20.23 6.28 V V
2 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy 0 0 0.0 0.0 20.35 6.24 V V
3 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 20.83 6.1 V V
4 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil 0 0 0.0 0.0 21.09 6.02 V V
5 072719 Adéla Benešová Gil Seven Seas I.-C. Raven 0 0 0.0 0.0 21.15 6.0 V V
6 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 0 0 0.0 0.0 21.28 5.97 V V
6 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 21.28 5.97 V V
8 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 21.33 5.95 V V
9 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 0 0 0.0 0.0 21.46 5.92 V V
10 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 0 0 0.0 0.0 21.61 5.88 V V
11 000020 Kamila Pilnáčková Hero Czech Imp 0 0 0.0 0.0 21.68 5.86 V V
12 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 0 0 0.0 0.0 21.89 5.8 V V
13 001220 Eva Roušalová Halley z Paleolitu 0 0 0.0 0.0 21.95 5.79 V V
14 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty 0 0 0.0 0.0 21.98 5.78 V V
15 051719 Martina Jírová A3Ch Big Shock Breembark 0 0 0.0 0.0 22.13 5.74 V V
16 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan 0 0 0.0 0.0 22.25 5.71 V V
17 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 0 0 0.0 0.0 22.42 5.66 V V
18 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 22.55 5.63 V V
19 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin 0 0 0.0 0.0 22.74 5.58 V V
20 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 0 0 0.0 0.0 22.81 5.57 V V
21 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel 0 0 0.0 0.0 22.87 5.55 V V
22 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp 0 0 0.0 0.0 22.89 5.55 V V
23 071218 Barbora Opltová Ayzaca Esuatty 0 0 0.0 0.0 24.13 5.26 V V
24 047020 Lucie Hrbáčková Alto Ginger Storm 0 0 0.0 0.0 25.66 4.95 V V
25 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 1 0 0.0 5.0 22.77 5.58 V V
26 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 23.07 5.5 V V
27 020320 Marta Horná Bedelia z Podhořanských kopců 1 0 1.28 6.28 28.28 4.49 VD VD
28 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant 0 1 1.33 6.33 28.33 4.48 VD VD
29 035321 Veronika Houžvičková Orka Siti z Tismenic 0 1 3.44 8.44 30.44 4.17 VD VD
30 042121 Karel Kurc Go for Future Bohemia Grant 1 0 4.85 9.85 31.85 3.99 VD VD
31 006920 Sára Tupá Nero Olívie od Ivanského jezera 1 0 5.39 10.39 32.39 3.92 VD VD
32 058621 Kateřina Šedivá Chimalli Aussieland 0 1 8.77 13.77 35.77 3.55 VD VD
DIS 202020 Radka Podmolová Black Wave the Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061921 Eliška Brabcová Amazing Taigi With Infinity Power DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066621 Tereza Kaniová Youngster Legend-ario Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043518 Arnošt Vojíř Free Spirit Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO