Cz En

058621

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Šedivá

    Člen KA

Pes

  1. Chimalli Aussieland, Australský ovčák

Výsledky

  1. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2022, 02. 10. 2022

  2. Agility družstev AUO: Diskvalifikován

  3. Agility jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  4. Jumping družstev AUO L: 22/53, 40.58 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  5. Jumping Jednotlivci AUO: 19/53, 47.86 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  6. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  7. 1. zkouška LA3: 2/7, 50.18 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  8. 2. zkouška LA3: 5/7, 49.07 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  9. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  10. II. Zkouška LA3: 1/5, 53.09 s, 4.09 tr. b., 3.8 m/s

  11. I. Zkouška LA3: 1/5, 54.38 s, 8.38 tr. b., 3.84 m/s

  12. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  13. 1.zkouška LA2: 6/10, 43.75 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  14. 2.zkouška LA2: 3/11, 42.76 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  15. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  16. 1. Zkouška LA2: 3/10, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  17. 2. Zkouška LA2: 4/10, 42.69 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  18. 3. Zkouška LA2: 2/10, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  19. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  20. ZkA. II. LA2: 1/12, 47.01 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  21. ZkA. I. LA2: 7/12, 49.27 s, 7.27 tr. b., 3.59 m/s

  22. Studenec u Trutnova - Odpolední 2x zkoušky, 25. 07. 2022

  23. II. zkouška A2 L: 2/6, 44.07 s, 0.07 tr. b., 3.86 m/s

  24. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  25. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  26. Agility 1 L: Diskvalifikován

  27. Agility 2 L: 27/84, 55.16 s, 8.16 tr. b., 3.97 m/s

  28. Jumping 1 L: 37/87, 52.56 s, 13.56 tr. b., 4.19 m/s

  29. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  30. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/22, 10. 06. 2022

  31. Zkouška L A2 - I.: Diskvalifikován

  32. Zkouška L A2 - II. : 2/4, 54.47 s, 5.47 tr. b., 3.45 m/s

  33. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 08. 06. 2022

  34. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  35. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  36. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  37. II. Zkouška LA2: 2/9, 49.36 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  38. I. Zkouška LA2: 1/9, 49.57 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  39. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 11. 05. 2022

  40. 1. zkouška A1 L: 2/6, 41.37 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  41. 2 zkouška A1 L: 3/6, 51.11 s, 8.11 tr. b., 3.23 m/s

  42. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  43. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  44. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  45. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  46. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  47. 1.zkouška LA1: 6/10, 53.46 s, 16.46 tr. b., 3.33 m/s

  48. 2.zkouška LA1: 7/10, 61.03 s, 23.03 tr. b., 2.82 m/s

  49. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 04. 2022

  50. 1. zkouška A1 L: 4/5, 50.53 s, 28.53 tr. b., 3.05 m/s

  51. 2. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  52. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 20. 04. 2022

  53. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  54. 2.zkouška A1 L: 1/4, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  55. Beroun - Velikonoční zkoušky, 18. 04. 2022

  56. 1. Zkouška LA1: 3/6, 49.92 s, 11.92 tr. b., 3.04 m/s

  57. 2. Zkouška LA1: 1/6, 41.04 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  58. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  59. II. Zk LA1: Diskvalifikován

  60. I. Zk LA1: Diskvalifikován

  61. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  62. Jumping 1 - L: Diskvalifikován

  63. Jumping 2 - L: Diskvalifikován

  64. Jumping 3 - L: 11/16, 54.24 s, 12.24 tr. b., 3.91 m/s

  65. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  66. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  67. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  68. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  69. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  70. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  71. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  72. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  73. 2. Zkouška LA1: 1/7, 42.91 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  74. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  75. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  76. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  78. 3. Zkouška LA1: 1/3, 55.1 s, 14.1 tr. b., 2.94 m/s

  79. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  80. III. jumping: 15/26, 55.34 s, 26.34 tr. b., 2.67 m/s

  81. II. jumping: 9/26, 47.35 s, 14.35 tr. b., 3.38 m/s

  82. I. jumping: Diskvalifikován

  83. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  84. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  85. 2. Zkouška LA1: 4/7, 55.0 s, 20.0 tr. b., 2.85 m/s

  86. 3. Zkouška LA1: 1/7, 48.88 s, 2.88 tr. b., 3.27 m/s

  87. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  88. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  89. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  90. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  91. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  92. Czech Imp Jump Large: 32/36, 35.77 s, 13.77 tr. b., 3.55 m/s

  93. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  94. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován