Cz En

202020

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Radka Podmolová, HAF Beskydy

    Člen KA

Pes

  1. Black Wave the Maze Runner, Border kolie

Výsledky

  1. Brno - Dvojzkoušky agility, 06. 08. 2022

  2. I. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  3. ll. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  4. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 17. 07. 2022

  5. Jumping 1 A2 + A3: 2/9, 27.66 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  6. Jumping 2 A2 + A3: Diskvalifikován

  7. Jumping 3 A2 + A3: Diskvalifikován

  8. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky s JK ANIMALS, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 16. 07. 2022

  9. Zkouška 1: Diskvalifikován

  10. Zkouška 2: 1/6, 27.29 s, 5.0 tr. b., 6.08 m/s

  11. Šumperk - Havliczech 45, 09. 07. 2022

  12. Zkouška I.: Diskvalifikován

  13. Zkouška II.: Diskvalifikován

  14. Šumperk - Havliczech 44, 08. 07. 2022

  15. Zkouška I.: 2/5, 34.23 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  16. Zkouška II.: Diskvalifikován

  17. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  18. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  19. Jumping OPEN L: 12/30, 44.44 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  20. ZkA. III. LA2: 2/7, 33.38 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  21. ZkA. II. LA2: 1/7, 33.08 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  22. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  23. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  24. QA4 Agility: Diskvalifikován

  25. QA5 Agility: Diskvalifikován

  26. QA6 Agility: Diskvalifikován

  27. QJ4 Jumping: 41/73, 39.26 s, 15.0 tr. b., 5.43 m/s

  28. QJ5 Jumping: 29/72, 37.02 s, 10.0 tr. b., 5.86 m/s

  29. QJ6 Jumping: 44/69, 34.95 s, 15.0 tr. b., 5.81 m/s

  30. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  31. Agility I: Diskvalifikován

  32. Agility II: Diskvalifikován

  33. Jumping I: Diskvalifikován

  34. Jumping II: Diskvalifikován

  35. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  36. TRIAL I.: Diskvalifikován

  37. TRIAL II.: Diskvalifikován

  38. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  39. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  40. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  41. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  42. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  43. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  44. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 37/106, 36.61 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  45. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2022, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  46. Agility neděle L: 2/14, 34.1 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  47. Agility sobota L: Diskvalifikován

  48. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  49. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  50. Zkouška neděle LA2: Diskvalifikován

  51. Zkouška sobota LA2: Diskvalifikován

  52. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  53. QA1 Agility: Diskvalifikován

  54. QA2 Agility: Diskvalifikován

  55. QA3 Agility: Diskvalifikován

  56. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  57. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  58. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  59. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  60. Zkouška I.: 1/5, 36.64 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  61. Zkouška II.: Diskvalifikován

  62. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  63. 1.Zk. LA2 neděle: Diskvalifikován

  64. 1. Zkouška LA2: 1/8, 44.4 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  65. 2.Zk. LA2 neděle: Diskvalifikován

  66. 2. Zkouška LA2: 1/8, 37.22 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  67. 3.Zk. LA2 neděle: Diskvalifikován

  68. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  69. Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 03. 2022

  70. Agility I: Diskvalifikován

  71. Agility II: Diskvalifikován

  72. Agility Trial I: 1/5, 35.34 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  73. Agility Trial II: Diskvalifikován

  74. Jumping I: Diskvalifikován

  75. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  76. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  78. Čerčany - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE u 1. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  79. Agility I: Diskvalifikován

  80. Agility II: Diskvalifikován

  81. Agility III: Diskvalifikován

  82. Jumping I: Diskvalifikován

  83. Jumping II: Diskvalifikován

  84. Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovský Dvojboj, 20. 02. 2022

  85. Rožnovský dvojboj 1. A2: Diskvalifikován

  86. Rožnovský dvojboj 2. A2: Diskvalifikován

  87. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  88. Agility 1 - Large: Diskvalifikován

  89. Agility 2 - Large: Diskvalifikován

  90. Jumping 1 - Large: 21/47, 26.67 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  91. Jumping 2 - Large: 11/45, 23.53 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  92. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  93. TRIAL I.: Diskvalifikován

  94. TRIAL II.: Diskvalifikován

  95. Opava - Vlaštovičky - Únorový trojboj v ABSce, 06. 02. 2022

  96. Agility Trial I: Diskvalifikován

  97. Agility Trial II: Diskvalifikován

  98. Agility Trial III: Diskvalifikován

  99. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  100. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  101. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  102. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  103. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  104. 2. Zkouška LA2: 5/11, 38.94 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  105. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok..., 01. 01. 2022

  106. 1.: 1/6, 32.38 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  107. 2.: Diskvalifikován

  108. Rožnov pod Radhoštěm - Nejlepší na konec, 31. 12. 2021

  109. 1. A1: 2/6, 30.75 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  110. 2. A1: 1/6, 30.81 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  111. 3. A1: Diskvalifikován

  112. Opava - Vlaštovičky - Páteční Dvojboj, 10. 12. 2021

  113. Agility Trial I: Diskvalifikován

  114. Agility Trial II: Diskvalifikován

  115. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  116. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  117. 2. Zkouška LA1: 2/10, 29.15 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  118. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  119. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  120. Jumping 1 - Large: 11/36, 37.7 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  121. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  122. Rožnov pod Radhoštěm - Trojboj pod Radhoštěm, 03. 12. 2021

  123. Agility Trial I: 1/6, 27.64 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  124. Agility Trial II: Diskvalifikován

  125. Agility Trial III: Diskvalifikován

  126. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  127. VITAR Agility Trial I: 6/16, 35.34 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  128. VITAR Agility Trial II: 5/16, 42.0 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  129. Opava - Vlaštovičky - Sváteční Trojboj, 17. 11. 2021

  130. Agility Trial I: Diskvalifikován

  131. Agility Trial II: Diskvalifikován

  132. Agility Trial III: 1/7, 30.64 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  133. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  134. TRIAL I.: Diskvalifikován

  135. TRIAL II.: Diskvalifikován

  136. TRIAL III.: Diskvalifikován

  137. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  138. TRIAL I.: Diskvalifikován

  139. TRIAL II.: Diskvalifikován

  140. TRIAL III.: Diskvalifikován

  141. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky V/21, 30. 10. 2021

  142. II. Zk LA1: Diskvalifikován

  143. I. Zk LA1: 3/8, 29.69 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  144. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  145. 1. Zkouška LA1: 2/9, 25.91 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  146. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  147. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  148. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  149. 1. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  150. 1. Zkouška LA1 sobota: 3/16, 31.89 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  151. 2. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  152. 2. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován

  153. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  154. Agility Large: Diskvalifikován

  155. Jumping Large: 13/24, 31.19 s, 5.0 tr. b., 7.05 m/s

  156. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  157. Agility L: Diskvalifikován

  158. Jumping L: Diskvalifikován

  159. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  160. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  161. 1. zkouška: Diskvalifikován

  162. 2. zkouška: Diskvalifikován

  163. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  164. Agility Individual - J: 20/32, 43.72 s, 20.0 tr. b., 5.03 m/s

  165. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  166. Jumping Individual - J: Diskvalifikován

  167. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  168. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  169. TRIAL I.: Diskvalifikován

  170. TRIAL II.: Diskvalifikován

  171. Olomouc-Nedvězí - Dvojzkoušky zadarmo - běžné i paraagility, 28. 08. 2021

  172. Agility Trial I: Diskvalifikován

  173. Agility Trial II: 2/5, 30.89 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  174. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  175. 1.zkouška: Diskvalifikován

  176. 2.zkouška: Diskvalifikován

  177. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  178. 1.zkouška: Diskvalifikován

  179. 2.zkouška: Diskvalifikován

  180. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  181. Agility Brut L: Diskvalifikován

  182. Demi Z LA1: 2/11, 31.2 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  183. Jumping Extra Dry L: Diskvalifikován

  184. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  185. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  186. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  187. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  188. TRIAL I.: Diskvalifikován

  189. TRIAL II.: Diskvalifikován