Cz En

032016

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Růžičková, PETRIS

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů, Australský ovčák

Výsledky

  1. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  2. Agility družstev AUO: Diskvalifikován

  3. Agility jednotlivců AUO: 9/42, 44.53 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  4. Jumping družstev AUO: 18/44, 37.49 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  5. Jumping jednotlivců AUO: 11/44, 38.07 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  6. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  7. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  8. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  9. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  10. Jumping: Diskvalifikován

  11. Zkouška 1: Diskvalifikován

  12. Zkouška 2: Diskvalifikován

  13. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  14. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: Diskvalifikován

  15. Agility Spokojenypes.cz L: 3/26, 42.38 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  16. Jelení Jumping L: 10/29, 33.01 s, 5.0 tr. b., 6.06 m/s

  17. Jumping Short L Jacob & Joseph: 17/29, 21.98 s, 10.0 tr. b., 5.91 m/s

  18. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  19. II. Zkouška A2 L: 1/6, 30.51 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  20. I. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  21. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  22. Agility neděle L: Diskvalifikován

  23. Jumping neděle L: 21/31, 26.61 s, 15.0 tr. b., 5.79 m/s

  24. ZkouškaLA3 neděle: 2/10, 32.98 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  25. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  26. Finále Agility: 1/24, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  27. Jumping 1: 19/53, 36.74 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  28. Jumping 2: 5/53, 36.35 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  29. Jumping 3: Diskvalifikován

  30. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  31. Jumping Open L: 10/31, 31.8 s, 10.0 tr. b., 5.72 m/s

  32. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  33. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  34. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  35. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  36. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  37. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  38. I. agility L: Diskvalifikován

  39. II. agility L: Diskvalifikován

  40. II. jumping L: Diskvalifikován

  41. I. jumping L: 42/97, 33.94 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  42. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  43. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  44. I. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  45. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  46. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  47. 2.Zkouška: Diskvalifikován

  48. Jumping: 12/38, 33.68 s, 20.0 tr. b., 5.61 m/s

  49. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  50. ZkA. LA3 I.: 1/15, 38.39 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  51. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  52. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  53. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  54. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  55. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  56. ZkA. LA3 I.: 1/18, 38.31 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  57. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  58. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  59. Druhá zkouška: 1/3, 36.16 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  60. První zkouška: Diskvalifikován

  61. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  62. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  63. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  64. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  65. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  66. 1. Zkouška LA3: 1/10, 39.65 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  67. 2. Zkouška LA3: 1/10, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  68. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  69. II. zkouška LA3: 7/14, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  70. II. zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  71. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  72. I. zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  73. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  74. Zkouška1 LA3: Diskvalifikován

  75. Zkouška2 LA3: 10/13, 43.82 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  76. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  77. Zkouška1 LA3: Diskvalifikován

  78. Zkouška2 LA3: Diskvalifikován

  79. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  80. LA3 - I.: Diskvalifikován

  81. LA3 - II.: Diskvalifikován

  82. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  83. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  84. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  85. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  86. Zkouška LA3 1: 5/9, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  87. Zkouška LA3 2: Diskvalifikován

  88. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  89. Zk LA3 I.: Diskvalifikován

  90. Zk LA3 II.: 1/5, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  91. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  92. Agility družstev: 13/70, 40.18 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  93. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  94. Jumping družstev L: 32/69, 34.14 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  95. Jumping jednotlivců: 23/69, 40.75 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  96. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  97. Agility Open L: Diskvalifikován

  98. Jumping Open L: Diskvalifikován

  99. Zkouška LA3: 2/16, 41.92 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  100. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  101. Agility L: 2/22, 37.77 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  102. Jumping L: 8/25, 30.38 s, 5.0 tr. b., 6.25 m/s

  103. Zkouška LA3: 5/11, 41.44 s, 15.0 tr. b., 5.19 m/s

  104. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  105. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  106. Jumping Open: Diskvalifikován

  107. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  108. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  109. Jelenův Jumping L: 10/25, 31.45 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  110. PhysioDOG Agility L: 6/24, 38.26 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  111. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  112. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  113. III. jumping L: 15/31, 26.06 s, 10.0 tr. b., 5.87 m/s

  114. II. jumping L: Diskvalifikován

  115. I. jumping L: 16/32, 36.8 s, 15.0 tr. b., 5.14 m/s

  116. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  117. Agility Open L: 4/36, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  118. Jumping Open L: Diskvalifikován

  119. ZkA. LA3: 3/18, 43.02 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  120. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  121. 1. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  122. 2. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  123. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  124. LA3_1: 3/15, 48.58 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  125. LA3_2: Diskvalifikován

  126. LA3_3: Diskvalifikován

  127. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  128. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  129. Ne. - Jumping II. L: 31/96, 39.26 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  130. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  131. So. - Jumping I. L: 26/107, 33.21 s, 15.0 tr. b., 6.11 m/s

  132. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  133. II.zkouška LA3: 5/13, 47.5 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  134. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  135. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  136. LA3 I: Diskvalifikován

  137. LA3 II: 6/21, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  138. LA3 III: Diskvalifikován

  139. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  140. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  141. 2. běh LA3: 1/18, 32.89 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  142. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  143. QA1 agility: 37/123, 44.45 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  144. QA2 agility: 81/120, 38.64 s, 20.0 tr. b., 5.18 m/s

  145. QA3 agility: Diskvalifikován

  146. QJ1 jumping: 88/123, 41.52 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  147. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  148. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  149. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  150. Agility LA: 10/32, 31.07 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  151. Jumping LA: 1/32, 29.5 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  152. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  153. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  154. Agility I.: Diskvalifikován

  155. Jumping I.: Diskvalifikován

  156. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  157. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  158. 2. Zka - LA3: 2/9, 36.64 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  159. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  160. 1.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  161. 2.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  162. 3.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  163. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  164. Agility I: 23/167, 40.56 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  165. Agility II: 102/165, 39.97 s, 20.0 tr. b., 4.9 m/s

  166. Jumping I: Diskvalifikován

  167. Jumping II: Diskvalifikován

  168. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  169. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  170. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  171. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  172. LA3 I.: Diskvalifikován

  173. LA3 II.: 13/22, 39.06 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  174. LA3 III.: Diskvalifikován

  175. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  176. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  177. Zkouška LA3 II: 4/9, 34.13 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  178. Řitka - Zkoušky - březen 2019, 22. 03. 2019

  179. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  180. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  181. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  182. LA3 1. LA3: Diskvalifikován

  183. LA3 2. LA3: 2/20, 41.86 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  184. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  185. Jumping L: Diskvalifikován

  186. LA3: 2/14, 45.28 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  187. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  188. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  189. Horní Počernice, 2. běh: 3/8, 42.84 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  190. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  191. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  192. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  193. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  194. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  195. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  196. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  197. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  198. 2. běh LA3: 4/18, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  199. 3. běh LA3: 3/18, 38.61 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  200. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  201. Druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  202. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  203. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  204. Czech Imp Jump: 2/39, 19.63 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  205. Jumping 1: Diskvalifikován

  206. Jumping 2: Diskvalifikován

  207. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  208. II. zkouška LA3: 6/28, 36.57 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  209. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  210. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  211. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  212. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  213. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  214. Agility klubů L: 13/33, 39.05 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  215. Jumping L: Diskvalifikován

  216. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  217. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  218. Agility: Diskvalifikován

  219. Jumping: 16/28, 32.29 s, 20.0 tr. b., 4.65 m/s

  220. Zkouška: 6/18, 39.95 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  221. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  222. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  223. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  224. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  225. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  226. LA3 I. LA3: Diskvalifikován

  227. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  228. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  229. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  230. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  231. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  232. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  233. 3. běh LA3: Diskvalifikován

  234. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  235. Jumping L: Diskvalifikován

  236. Zkouška LA3: 3/14, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  237. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  238. 1.ZK LA3: Diskvalifikován

  239. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  240. Agility Družstva L: 19/68, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  241. Agility jednotlivci AO L: 6/39, 34.53 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  242. Jumping Družstva L: 25/68, 36.86 s, 15.0 tr. b., 5.13 m/s

  243. Jumping jednotlivci AO L: 9/41, 28.78 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  244. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  245. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  246. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  247. Zk.A LA3: Diskvalifikován

  248. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  249. Agility: Diskvalifikován

  250. Agility DRUZSTVA: 50/97, 39.44 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  251. Jumping: Diskvalifikován

  252. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  253. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  254. 1.Zka - LA3: Diskvalifikován

  255. 2.Zka - LA3: Diskvalifikován

  256. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  257. II. zkouška LA3: 5/12, 29.92 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  258. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  259. jumping LA3: Diskvalifikován

  260. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  261. Soutěž družstev: 13/52, 31.28 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  262. Soutěž dvojic: 14/50, 25.65 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  263. Soutěž fen proti psům: 2/46, 34.01 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  264. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  265. Soutěž podle plemen: 25/48, 35.83 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  266. Soutěž podle roku narození: Diskvalifikován

  267. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  268. 1. Zk LA3: Diskvalifikován

  269. 2. Zk LA3: Diskvalifikován

  270. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  271. 1.ZkA - LA3: 1/14, 36.48 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  272. 2. ZkA - LA3: Diskvalifikován

  273. 3.ZkA - LA3: Diskvalifikován

  274. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  275. LA3 - 1. LA3: 1/12, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  276. LA3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  277. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  278. Sobota LA3 1: Diskvalifikován

  279. Sobota LA3 2: Diskvalifikován

  280. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  281. Agility II. L: 22/92, 39.4 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  282. Agility I. L: 48/94, 45.88 s, 24.88 tr. b., 3.97 m/s

  283. Jumping II. L: 1/92, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  284. Jumping I. L: 2/94, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  285. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  286. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  287. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  288. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  289. Agility 1: 17/54, 42.12 s, 20.12 tr. b., 4.37 m/s

  290. Agility 2: Diskvalifikován

  291. Agility 3: Diskvalifikován

  292. Jumping 1: 23/54, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  293. Jumping 2: 13/49, 34.45 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  294. Jumping 3: Diskvalifikován

  295. Okrouhlice (u Benešova) - 11. Májová cena, 08. 05. 2018

  296. Agility L: 8/23, 47.75 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  297. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  298. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  299. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  300. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  301. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  302. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  303. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  304. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  305. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  306. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  307. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  308. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  309. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  310. I Agility Open: Diskvalifikován

  311. II Agility Open: 23/137, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  312. II Jumping Open: Diskvalifikován

  313. I Jumping Open: 72/139, 41.81 s, 21.81 tr. b., 4.14 m/s

  314. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  315. AGILITY: Diskvalifikován

  316. AGILITY: Diskvalifikován

  317. JUMPING: 15/49, 36.82 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  318. JUMPING: Diskvalifikován

  319. LA3: 10/23, 40.04 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  320. LA3: Diskvalifikován

  321. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  322. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  323. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  324. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  325. ZkA. II. LA3: 2/26, 38.61 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  326. ZkA. I. LA3: 7/26, 45.69 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  327. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  328. Agility: Diskvalifikován

  329. Agility: Diskvalifikován

  330. Jumping: 24/42, 35.62 s, 25.0 tr. b., 4.38 m/s

  331. Jumping: 33/53, 31.66 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  332. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  333. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  334. II. Packa LA3: Diskvalifikován

  335. I. Packa LA3: Diskvalifikován

  336. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  337. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  338. 2. běh LA3: 3/13, 42.05 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  339. 3. běh LA3: 1/13, 32.59 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  340. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  341. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  342. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  343. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  344. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  345. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  346. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 1. kolo, 28. 01. 2018

  347. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  348. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  349. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  350. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  351. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  352. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  353. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  354. Jumping LA neděle: 19/58, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  355. Jumping LA sobota: 39/61, 27.71 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  356. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  357. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  358. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  359. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  360. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  361. 1.zkouška LA3: 2/6, 32.23 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  362. 2.zkouška LA3: 1/6, 34.68 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  363. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  364. Jumping LA3: Diskvalifikován

  365. Zkouška první LA3: Diskvalifikován

  366. Zkouška VIP LA3: 1/8, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  367. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  368. II. zkouška LA3: 4/12, 44.4 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  369. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  370. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  371. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  372. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  373. Rokycany - Rokycanská skočná, 23. 09. 2017

  374. Agility Open L: 7/36, 36.81 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  375. Jumping Open L: 15/35, 34.68 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  376. Zkouška LA3 LA3: Diskvalifikován

  377. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  378. LA3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  379. LA3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  380. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  381. Agility L: 10/31, 35.27 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  382. Jumping L: Diskvalifikován

  383. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  384. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  385. Agility Open AO: 17/44, 54.28 s, 25.28 tr. b., 3.48 m/s

  386. Agility Open AO Squads: 12/46, 42.06 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  387. Jumping Open AO: 13/46, 33.16 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  388. Jumping Open AO Squads: Diskvalifikován

  389. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  390. Agility Open: Diskvalifikován

  391. Agility Trial: Diskvalifikován

  392. Jumping Open: Diskvalifikován

  393. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  394. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  395. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  396. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  397. LA3/1 LA3: Diskvalifikován

  398. LA3/2 LA3: Diskvalifikován

  399. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  400. ZkA. I. LA3: 4/19, 46.85 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  401. ZkA. ll. LA3: Diskvalifikován

  402. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  403. Agility open L: Diskvalifikován

  404. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  405. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  406. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  407. I. zkouška LA3: 13/17, 40.83 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  408. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  409. Jumping open L: 12/22, 30.92 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  410. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  411. Agility - Ne: 22/91, 39.45 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  412. Agility - So: Diskvalifikován

  413. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  414. Jumping - So: Diskvalifikován

  415. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  416. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  417. 2. běh LA2: 14/25, 33.7 s, 20.0 tr. b., 4.51 m/s

  418. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  419. Jumping L: Diskvalifikován

  420. Zkouška 1 LA2: 7/25, 31.74 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  421. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  422. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  423. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  424. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  425. Běh dvojic Large: 11/34, 0.0 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  426. JUMPING: 13/43, 31.49 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  427. LA2: Diskvalifikován

  428. Praha Kateřinky - Badafa dvouzkoušky, 30. 04. 2017

  429. Druhý běh LA2: Diskvalifikován

  430. První běh LA2: 1/13, 27.5 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  431. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  432. III. zkouška LA2: 1/23, 29.71 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  433. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  434. II. zkouška LA2: 4/25, 30.63 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  435. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  436. I. zkouška LA2: 11/25, 37.94 s, 20.0 tr. b., 4.06 m/s

  437. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  438. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  439. Agility 1: Diskvalifikován

  440. Agility 2: Diskvalifikován

  441. Jumping 1: 44/128, 32.28 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  442. Jumping 2: Diskvalifikován

  443. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  444. Agility Trial I: Diskvalifikován

  445. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  446. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  447. Agility Open: Diskvalifikován

  448. Agility Open SQUADS: 15/24, 38.96 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  449. Agility Trial I: 4/11, 39.81 s, 20.0 tr. b., 4.35 m/s

  450. Agility Trial II: Diskvalifikován

  451. Jumping Open: 8/24, 39.0 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  452. Tuneliáda: 3/24, 21.59 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  453. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  454. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  455. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  456. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  457. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  458. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  459. Heroutice, 3. běh: 9/19, 38.5 s, 20.0 tr. b., 3.82 m/s

  460. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  461. Zkouška1 LA2: 2/33, 29.56 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  462. Zkouška 2 LA2: 1/33, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  463. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  464. Zkouška 1 LA2: 19/39, 38.6 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  465. Zkouška 2 LA2: 15/39, 37.49 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  466. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  467. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  468. 2. zkouška LA2: 1/23, 32.27 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  469. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  470. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  471. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  472. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  473. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  474. Czech Imp Jump Large: 12/43, 17.79 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  475. Jumping 1 Large: 27/43, 34.08 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  476. Jumping 2 Large: 23/43, 42.0 s, 17.0 tr. b., 3.48 m/s

  477. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  478. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  479. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  480. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  481. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  482. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  483. Jumping LA sobota: 9/66, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  484. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  485. Zkoušky LA2 neděle: 5/22, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  486. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  487. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  488. Zkouška pro Charlieho LA2: 6/29, 33.28 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  489. Zkouška pro Fly LA2: Diskvalifikován

  490. Zkouška pro Jacka LA2: Diskvalifikován

  491. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  492. 1. zkouška LA2: 18/34, 34.66 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  493. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  494. 3. zkouška LA2: 19/34, 44.54 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  495. Heroutice u Neveklova - 9. Vánoční dárek Farma Heroutice, 10. 12. 2016

  496. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: Diskvalifikován

  497. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: Diskvalifikován

  498. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: Diskvalifikován

  499. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  500. Czech Imp Jump Large: 19/59, 22.17 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  501. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  502. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  503. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  504. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  505. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  506. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  507. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  508. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  509. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  510. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  511. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  512. Jumping 2 Large: 25/69, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  513. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  514. 1. zkouška LA1: 3/13, 36.39 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  515. 2. zkouška LA1: 3/13, 31.93 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  516. 3. zkouška LA1: 1/13, 27.25 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  517. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  518. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  519. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  520. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  521. agility zkouška 1 LA1: 4/15, 29.52 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  522. agility zkouška 2 LA1: 1/15, 34.06 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  523. jumping L: Diskvalifikován

  524. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  525. Agility L: Diskvalifikován

  526. Jumping L: Diskvalifikován

  527. Zkoušky A1 LA1: Diskvalifikován