066621

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Kaniová, USK Dog Academy

    Arrow_down

Pes

  1. Youngster Legend-ario Shadow of Aire, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Opava - ODPOLEDNÍ SPECIÁL PRO A1 a A2, 24. 05. 2023 - 25. 05. 2023

  2. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  4. 3. zkouška A2 L: 1/7, 35.5 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  5. Kaňovice - "Skoro" Máj v Kaňkách 4 - dvojzkoušky, 30. 04. 2023

  6. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  8. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  9. QA1 Agility: Diskvalifikován

  10. QA2 Agility: Diskvalifikován

  11. QA3 Agility: Diskvalifikován

  12. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  13. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  14. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  15. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 3. - trojzkoušky, 01. 04. 2023

  16. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  18. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  19. Brno - Zimní Brno 3, 18. 03. 2023

  20. Agility LA: Diskvalifikován

  21. Jumping LA: Diskvalifikován

  22. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  23. Opava-Vlaštovičky - 1. páteční dvojzkoušky, 24. 02. 2023

  24. 1. zkouška: Diskvalifikován

  25. 2. zkouška: 1/4, 28.47 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  26. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  27. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  28. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  29. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  30. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  31. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  32. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  33. 3. Zkouška LA2: 7/12, 40.64 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  34. Sviadnov u Frýdku-Místku - Předvánoční Tukobraní II, 10. 12. 2022

  35. 1. zkouška LA2: 3/8, 35.14 s, 15.0 tr. b., 5.35 m/s

  36. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  37. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 26. 11. 2022

  38. Agility Trial Dogplace I: 2/15, 30.61 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  39. Agility Trial Dogplace II: Diskvalifikován

  40. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  41. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  42. 2. zkouška L A1: Diskvalifikován

  43. Horka nad Moravou - Havliczech 48 s Vitakraft, 05. 11. 2022

  44. 1. zkouška A1: Diskvalifikován

  45. 2. zkouška A1: Diskvalifikován

  46. 3. zkouška A1: Diskvalifikován

  47. Horka nad Moravou - Havliczech 47, 28. 10. 2022

  48. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  49. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  50. Zkouška 3.: Diskvalifikován

  51. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport TROJZKOUŠKY, 16. 10. 2022

  52. Zkouška A1 1 běh: Diskvalifikován

  53. Zkouška A1 2 běh: 1/6, 24.72 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  54. Zkouška A1 3 běh: Diskvalifikován

  55. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  56. Agility / L: Diskvalifikován

  57. Jumping / L: 20/37, 37.1 s, 20.0 tr. b., 5.39 m/s

  58. Jumping / L / 1: Diskvalifikován

  59. TACHYON AGILITY / L: Diskvalifikován

  60. TACHYON JUMPING / L: Diskvalifikován

  61. Zkouška A1 / L: Diskvalifikován

  62. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  63. Frizzante LA1: Diskvalifikován

  64. Spumante LA1: Diskvalifikován

  65. Opava - PROSECCUP, 27. 08. 2022

  66. Agility EXTRA DRY L: Diskvalifikován

  67. Jumping DRY L: Diskvalifikován

  68. Jumping ZERO BRUT L: Diskvalifikován

  69. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  70. Agility I: 29/64, 44.27 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  71. Agility II: Diskvalifikován

  72. Jumping I: Diskvalifikován

  73. Jumping II: Diskvalifikován

  74. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  75. Agility I: Diskvalifikován

  76. Agility II: Diskvalifikován

  77. Jumping I: Diskvalifikován

  78. Jumping II: Diskvalifikován

  79. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  80. TRIAL I.: 2/10, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  81. TRIAL II.: Diskvalifikován

  82. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  83. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1) L: Diskvalifikován

  84. Pá. - Power & Speed (Agility A1) L: Diskvalifikován

  85. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1) L: Diskvalifikován

  86. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) L: Diskvalifikován

  87. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  88. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  89. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  90. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  91. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  92. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  93. ČT - 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  94. ČT - 2. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  95. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  96. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  97. 2. Zkouška LA1: 4/10, 29.55 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  98. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  99. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  100. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  101. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  102. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  103. VITAR Agility Trial I: Diskvalifikován

  104. VITAR Agility Trial II: Diskvalifikován