Cz En

051719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Jírová, ForPes

    Člen KA

Pes

  1. Big Shock Breembark, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  2. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  3. 2.kvalifikace: 14/38, 28.64 s, 5.0 tr. b., 6.53 m/s

  4. 3.kvalifikace: 1/36, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  5. Finále: 2/15, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  6. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  7. Agility Individual: Diskvalifikován

  8. Agility Squads as Individual: 64/109, 43.46 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  9. Jumping Individual: Diskvalifikován

  10. Jumping Squads as Individual: 53/108, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  11. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  12. 1. Zkouška LA3: 1/6, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  13. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  15. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: 2/28, 30.95 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  16. Agility Spokojenypes.cz L: 2/26, 41.41 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  17. Jelení Jumping L: 2/29, 33.97 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  18. Jumping Short L Jacob & Joseph: 2/29, 21.77 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  19. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  20. I. agility L: 5/22, 35.93 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  21. II. agility L: Diskvalifikován

  22. I. jumping L: 3/22, 33.77 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  23. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  24. 1.zkouška: 4/13, 41.08 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  25. 2.zkouška: Diskvalifikován

  26. Jumping: Diskvalifikován

  27. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  28. 2. zkouška: Diskvalifikován

  29. I. zkouška: 1/2, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  30. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  31. LA3 I: 2/11, 39.6 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  32. LA3 II: Diskvalifikován

  33. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  34. Zkouška 1: Diskvalifikován

  35. Zkouška 2: 5/8, 40.62 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  36. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  37. I. agility L: Diskvalifikován

  38. II. agility L: 7/90, 42.02 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  39. II. jumping L: Diskvalifikován

  40. I. jumping L: 5/97, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  41. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  42. 1. Zkouška LA3: 5/12, 46.16 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  43. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  44. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  45. III. jumping L: Diskvalifikován

  46. II. jumping L: 1/30, 33.54 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  47. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  48. I. jumping L: Diskvalifikován

  49. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  50. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  51. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  52. První zkouška: 1/4, 34.51 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  53. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  54. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  55. 1.běh se zónami : 7/53, 19.34 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  56. 2.běh bez zón: 7/50, 21.06 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  57. 2.běh se zónami: 4/53, 24.53 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  58. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  59. A3 II L: Diskvalifikován

  60. A3 I L: Diskvalifikován

  61. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  62. LA3 - I.: Diskvalifikován

  63. LA3 - II.: Diskvalifikován

  64. LA3 - III.: 2/9, 43.17 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  65. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  66. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  67. 2. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  68. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  69. A2 II L: 1/10, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  70. A2 I L: 3/10, 31.19 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  71. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  72. II. zkouška LA2: 1/11, 36.52 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  73. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  74. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  75. Zkouška LA2 I: 1/9, 34.56 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  76. Zkouška LA2 II: 4/9, 37.01 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  77. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  78. LA2 - I.: 1/13, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  79. LA2 - II.: 1/13, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  80. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  81. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  82. První zkouška: Diskvalifikován

  83. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  84. Agility Spokojeného psa L: Diskvalifikován

  85. Jacob & Joseph Jumping L: Diskvalifikován

  86. Jelenův Jumping L: 5/34, 31.71 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  87. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  88. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  89. III. jumping L: 1/11, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  90. II. jumping L: Diskvalifikován

  91. I. jumping L: 3/12, 27.73 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  92. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  93. Druhá zkouška: 1/8, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  94. První zkouška: Diskvalifikován

  95. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  96. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  97. 2. Zkouška LA2: 6/13, 31.25 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  98. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  99. Druhá zkouška LA1: 2/5, 27.9 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  100. První zkouška LA1: 1/5, 28.97 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  101. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  102. 1. Zkouška LA1: 1/8, 29.87 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  103. 2. Zkouška LA1: 1/8, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  104. 3. Jumping LA1: 4/8, 22.82 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  105. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  106. LA1 - I.: 1/7, 31.03 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  107. LA1 - II.: Diskvalifikován

  108. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  109. Batmanův jumping L: Diskvalifikován

  110. Jumping superhrdinů L: Diskvalifikován

  111. Kapitánský jumping L: 7/21, 37.96 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  112. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  113. 1.kvalifikace: 16/38, 33.71 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  114. 2.kvalifikace: 3/30, 30.48 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  115. 3.kvalifikace: 9/21, 26.69 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  116. Východočeské finále: Diskvalifikován

  117. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  118. Zkouška II LA1: 1/6, 30.26 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  119. Zkouška I LA1: 2/6, 31.89 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  120. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  121. Agility L: 9/22, 38.19 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  122. Jumping L: 3/25, 31.99 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  123. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  124. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  125. 1. běh LA1: 3/13, 26.73 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  126. 2. běh LA1 : 2/13, 28.39 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  127. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  128. LA1 1zk: Diskvalifikován

  129. LA1 2zk: 10/14, 36.96 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  130. LA1 3zk: Diskvalifikován