Cz En

084719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Králová, VOSA Ostrava

    Člen KA

Pes

  1. Aim High Sweet Energy, Border kolie

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  2. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: Diskvalifikován

  3. Agility Spokojenypes.cz L: 1/26, 41.08 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  4. Jelení Jumping L: 1/29, 32.82 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  5. Jumping Short L Jacob & Joseph: 1/29, 21.27 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  6. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  7. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  8. I. zkouška A3 L: 1/6, 36.71 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  9. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  10. Jumping 1 - L: 1/29, 29.81 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  11. Jumping 2 - L: 2/29, 32.11 s, 0.0 tr. b., 6.35 m/s

  12. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  13. I. agility L: Diskvalifikován

  14. II. agility L: Diskvalifikován

  15. II. jumping L: 20/97, 32.92 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  16. I. jumping L: 2/97, 31.61 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  17. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  18. II. zkouška A3 L: 1/18, 37.22 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  19. I. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  20. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  21. Agility Trial I: Diskvalifikován

  22. Agility Trial II: Diskvalifikován

  23. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  24. III. jumping L: Diskvalifikován

  25. II. jumping L: Diskvalifikován

  26. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. I. jumping L: 4/30, 29.84 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  28. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  29. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  30. II zkouška A2 L: Diskvalifikován

  31. I zkouška A2 L: Diskvalifikován

  32. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  33. LA2 - I.: Diskvalifikován

  34. LA2 - II.: 1/7, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  35. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  36. LA2- 1 běh: 1/6, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  37. LA2 - 2běh: 2/6, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  38. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  39. 7.studenecká: 1/6, 30.82 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  40. 8.studenecká: Diskvalifikován

  41. 9.studenecká: 1/6, 32.71 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  42. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  43. 1.běh bez zón: 1/53, 22.38 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  44. 1.běh se zónami : 1/53, 18.0 s, 0.0 tr. b., 6.67 m/s

  45. 2.běh bez zón: 1/50, 18.81 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  46. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  47. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  48. II, zkouška A2 L: 3/18, 36.06 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  49. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  50. Czech Imp Jump: 1/14, 18.94 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  51. Jumping 1: Diskvalifikován

  52. Jumping 2: Diskvalifikován

  53. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  54. III. jumping L: Diskvalifikován

  55. II. jumping L: 3/43, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  56. I. jumping L: 5/43, 29.42 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  57. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  58. II. zkouška LA1: 4/17, 31.17 s, 10.0 tr. b., 5.65 m/s

  59. I. zkouška LA1: 1/17, 30.63 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s