QA3 Agility

  1. Datum: 24. 04. 2022
  2. Závod: Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO
  3. Rozhodčí: Papavero, Vittorio (IT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.06 s
  6. Maximální čas: 88.11 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.99 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy 0 0 0.0 0.0 38.31 5.74 V
2 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 0 0 0.0 0.0 38.89 5.66 V
3 053119 Eliška Ludvíková Kiwi Quick Angel 0 0 0.0 0.0 39.18 5.62 V
4 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna 0 0 0.0 0.0 39.77 5.53 V
5 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother 0 0 0.0 0.0 40.13 5.48 V
6 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 0 0 0.0 0.0 41.46 5.31 V
7 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat 0 0 0.0 0.0 41.88 5.25 V
8 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 41.92 5.25 V
9 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z 0 0 0.0 0.0 42.0 5.24 V
10 097815 Michaela Podloucká A3Ch Yasper Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 42.21 5.21 V
11 002520 Jan Fiala Kirlie Mawlch 0 0 0.0 0.0 42.7 5.15 V
12 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 43.29 5.08 V
13 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin 0 0 0.0 0.0 43.82 5.02 V
14 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei 1 0 0.0 5.0 38.79 5.67 V
15 082814 Tereza Králová Explosive Essay 1 0 0.0 5.0 39.11 5.63 V
15 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 39.11 5.63 V
17 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force 1 0 0.0 5.0 40.96 5.37 V
18 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan 1 0 0.0 5.0 41.02 5.36 V
19 061318 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile 1 0 0.0 5.0 41.44 5.31 V
20 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 1 0 0.0 5.0 41.88 5.25 V
21 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland 0 1 0.0 5.0 42.31 5.2 V
22 018517 Zuzana Kubánková A3Ch Dagny Ballarat 0 1 0.0 5.0 42.74 5.15 V
23 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 1 0 0.0 5.0 43.54 5.05 V
24 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod 1 0 2.13 7.13 46.19 4.76 VD
25 079618 Tereza Vaverková Trixie 0 1 2.57 7.57 46.63 4.72 VD
26 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 1 0 3.63 8.63 47.69 4.61 VD
27 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos 2 0 0.0 10.0 42.02 5.24 VD
28 044318 Kristýna Hrůza A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire 2 0 0.0 10.0 43.18 5.09 VD
29 059319 Lucie Velanová Brave Heart Neverending Force 2 0 0.0 10.0 43.21 5.09 VD
30 091017 Petra Pokorná Free Heart for Me Bohemia Grant 1 1 0.0 10.0 43.39 5.07 VD
31 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 1 1 0.31 10.31 44.37 4.96 VD
32 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils 1 1 3.48 13.48 47.54 4.63 VD
33 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands 1 1 3.71 13.71 47.77 4.61 VD
34 014021 Nikola Králová Blondie Brixx Bellis Hope 2 1 0.0 15.0 43.56 5.05 VD
35 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair 2 1 1.68 16.68 45.74 4.81 D
36 075219 Nicoll Palečková Dasty 0 0 23.62 23.62 67.68 3.25 D
37 041321 Sabina Šťastná Rock It Be Different 2 2 4.51 24.51 48.57 4.53 D
38 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T 2 1 10.39 25.39 54.45 4.04 D
39 031420 Radim Knapek Eyes On Oasis Herding Devils 2 2 6.51 26.51 50.57 4.35 BO
DIS 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065917 Vladimír Macura Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080021 Lucie Glejdurová Daylight Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012320 Pavla Kladivová Cron Z kouzelných hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074020 Michaela Šubrtová Attention Please Idolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009619 Vratislava Zdrubecká Bittersweet Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006221 Miroslav Považan Miki Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069415 Markéta Benediktová A3Ch Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045618 Nikola Králová Cider Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069221 Michaela Hadačová Surprise Fighter Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 110520 Olga Edrová Surprise Spin Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 202020 Radka Podmolová Black Wave the Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082117 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034017 Petra Kolegarová A3Ch Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038220 Tereza Martišová Artistic-Avicii Skanelands DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO