Cz En

079618

  1. Potvrzen: Ne

Psovod

  1. Tereza Vaverková, Psí škola "Na ostrově" Brno

    Člen KA

Pes

  1. Trixie, Border kolie

Výsledky

  1. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  2. AgilityL: 4/34, 37.3 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  3. JumpingL: 2/35, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  4. ZkouškaLA2: Diskvalifikován

  5. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  6. Agility J: 2/49, 36.87 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  7. Agility Squads as Individual: 3/63, 35.8 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  8. Jumping J: Diskvalifikován

  9. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  10. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  11. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  12. Zkouška I. LA2: 1/15, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  13. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  14. 1. Large - Agi - Junioři: Diskvalifikován

  15. 2. Large - Agi - Junioři: 11/28, 38.07 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  16. 3. Large - Jum - Junioři: Diskvalifikován

  17. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  18. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  19. 2. Jumping L: 11/31, 37.78 s, 15.0 tr. b., 5.64 m/s

  20. Agility L: Diskvalifikován

  21. Brno - Jarní Brno, 11. 05. 2019

  22. Agility LA: 1/16, 28.37 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  23. Jumping LA: Diskvalifikován

  24. Zkouška LA2: 2/5, 36.7 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  25. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  26. J Agility IV: 15/24, 42.31 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  27. J Agility V: 16/24, 44.63 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  28. J Agility VI: 9/24, 39.83 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  29. J Jumping III: Diskvalifikován

  30. J Jumping IV: 9/24, 41.1 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  31. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  32. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  33. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  34. 3. Agility L: 3/28, 31.63 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  35. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  36. J Agility I: Diskvalifikován

  37. J Agility II: Diskvalifikován

  38. J Agility III: Diskvalifikován

  39. J Jumping I: Diskvalifikován

  40. J Jumping II: Diskvalifikován

  41. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  42. Agility Trial I: Diskvalifikován

  43. Agility Trial II: Diskvalifikován

  44. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  45. Agility LA: 13/32, 47.66 s, 7.66 tr. b., 4.2 m/s

  46. Agility LA: 13/32, 47.66 s, 7.66 tr. b., 4.2 m/s

  47. Jumping LA: 3/35, 37.28 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  48. Jumping LA: 3/35, 37.28 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  49. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  50. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  51. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  52. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  53. 2. zkouška LA2: 1/10, 34.4 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  54. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  55. Agility LA: 8/42, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  56. Jumping LA: Diskvalifikován

  57. Zkouška LA2: 6/16, 34.87 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  58. Mikulov - Létající trojzkoušky s JK Animals, 03. 11. 2018

  59. Agility Trial I: 3/16, 35.56 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  60. Agility Trial II: Diskvalifikován

  61. Agility Trial III: Diskvalifikován