058320

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Glejdurová

    Arrow_down

Pes

  1. Night Magic Alfa Fortuna, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky A2, A3, 25. 11. 2022 - 26. 11. 2022

  2. 1. zkouška A3 L: 1/4, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  3. 1. zkoušku A3 L: Diskvalifikován

  4. 2. zkouška A3 L: 1/4, 38.39 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  5. 2. zkouška A3 L: 1/5, 38.2 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  6. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  7. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  8. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  10. Agility: 1/100, 39.17 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  11. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 27/102, 43.68 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  12. Jumping: 5/101, 40.33 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  13. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 42/102, 37.89 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  14. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  15. ZKOUŠKA I.: Diskvalifikován

  16. ZKOUŠKA II.: 1/17, 38.28 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  17. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  18. Finále L: 4/35, 36.88 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  19. LA Agility 1: Diskvalifikován

  20. LA Agility 2: Diskvalifikován

  21. LA Agility 3: 3/136, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  22. LA Agility 4: 6/117, 40.05 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  23. LA Jumping 1: 8/141, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  24. LA Jumping 2: Diskvalifikován

  25. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  26. Agility 1 L: 2/84, 35.48 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  27. Agility 2 L: 1/84, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  28. Jumping 1 L: 1/87, 37.39 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  29. Jumping 2 L: 1/79, 32.73 s, 0.0 tr. b., 6.72 m/s

  30. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  31. QA4 Agility: 6/73, 42.23 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  32. QA5 Agility: 18/70, 35.56 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  33. QJ4 Jumping: 1/73, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  34. QJ5 Jumping: 18/72, 36.5 s, 5.0 tr. b., 5.95 m/s

  35. QJ6 Jumping: 2/69, 34.47 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  36. Trutnov - Páteční rozjezd - A2 a A3, 03. 06. 2022

  37. I. zkouška: Diskvalifikován

  38. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  39. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: Diskvalifikován

  40. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) L: Diskvalifikován

  41. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: 1/63, 12.7 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  42. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: 2/97, 37.52 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  43. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  44. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  45. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 4/106, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  46. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  47. QA1 Agility: 16/108, 39.26 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  48. QA2 Agility: 17/107, 37.68 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  49. QA3 Agility: 4/66, 39.77 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  50. QJ1 Jumping: 13/109, 37.34 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  51. QJ2 Jumping: 3/108, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  52. QJ3 Jumping: 3/104, 35.16 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  53. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  54. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  55. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  56. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  57. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  58. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  59. 1.Zk. LA3 neděle: Diskvalifikován

  60. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  61. 2.Zk. LA3 neděle: 1/8, 42.17 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  62. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  63. 3.Zk. LA3 neděle: Diskvalifikován

  64. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  65. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 04. 03. 2022

  66. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  67. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  68. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  69. TRIAL I.: 1/10, 34.38 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  70. TRIAL II.: 1/10, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  71. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  72. Agility III 600: Diskvalifikován

  73. Agility II 600: 6/35, 37.39 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  74. Agility I 600: Diskvalifikován

  75. Jumping III 600: 1/33, 37.71 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  76. Jumping II 600: 2/37, 35.62 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  77. Jumping I 600: 13/37, 34.29 s, 5.0 tr. b., 6.39 m/s

  78. Strážiště - 2x zkoušky, 13. 01. 2022

  79. 1. zkouška A3 L: 1/4, 37.23 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  80. 2. zkouška A3 L: 2/4, 35.78 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  81. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  82. 1.zkouška: 1/3, 37.04 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  83. 2.zkouška: 1/3, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  84. 3.zkouška: 1/3, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  85. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  86. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  87. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  88. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  89. Czech Imp Jump Large: 1/33, 23.52 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  90. Jumping 1 - Large: 9/34, 34.27 s, 5.0 tr. b., 6.13 m/s

  91. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  92. Studenec u Trutnova - Večerní 2x zkoušky, 17. 12. 2021

  93. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  94. I. zkouška A3 L: 1/1, 41.34 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  95. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  96. TRIAL I.: Diskvalifikován

  97. TRIAL II.: 1/12, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  98. TRIAL III.: Diskvalifikován

  99. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  100. TRIAL I.: 2/17, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  101. TRIAL II.: 1/17, 34.22 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  102. TRIAL III.: Diskvalifikován

  103. Strážiště - 2x zkoušky, 22. 10. 2021

  104. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  105. I. zkouškaA3 L: Diskvalifikován

  106. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  107. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  108. 2. Zkouška LA3: 1/4, 39.9 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  109. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  110. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  111. 2. Zkouška LA3: 1/9, 41.53 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  112. Domanín - Domanínské dvojzkoušky, 02. 10. 2021

  113. 1. Zkouška LA2: 2/5, 40.22 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  114. 2. Zkouška LA2: 1/5, 32.36 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  115. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  116. 1. zkouška A2 LA: Diskvalifikován

  117. 2. zkouška A2 L: 1/5, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  118. Záhlinice - Záhlinické dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  119. Agility Trial I: 1/4, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  120. Agility Trial II: Diskvalifikován

  121. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  122. Agility Individual: 26/85, 42.77 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  123. Agility Squads as Individual: 24/94, 37.94 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  124. Jumping Individual: 1/94, 36.57 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  125. Jumping Squads as Individual: 42/94, 39.76 s, 15.0 tr. b., 5.31 m/s

  126. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  127. Agility Brut L: Diskvalifikován

  128. Demi Z LA2: Diskvalifikován

  129. Jumping Extra Dry L: 4/30, 32.88 s, 5.0 tr. b., 6.2 m/s

  130. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  131. TRIAL I.: Diskvalifikován

  132. TRIAL II.: Diskvalifikován

  133. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  134. Zkouška 1: Diskvalifikován

  135. Zkouška 2: Diskvalifikován

  136. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  137. Agility Trial I: 1/8, 30.79 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  138. Agility Trial II: Diskvalifikován

  139. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  140. Agility I: 25/103, 43.93 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  141. Agility II: 2/99, 38.55 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  142. Jumping I: Diskvalifikován

  143. Jumping II: Diskvalifikován

  144. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  145. TRIAL I.: 1/6, 37.14 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  146. TRIAL II.: 2/6, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  147. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  148. Trial I.: Diskvalifikován

  149. Trial II.: Diskvalifikován

  150. Šumperk - Havliczech 035, 14. 05. 2021

  151. Trial I.: 1/5, 25.39 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  152. Trial II.: 1/5, 26.0 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  153. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  154. Agility Trial I: 1/9, 29.59 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  155. Agility Trial II: 1/9, 30.03 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s