Lucie Glejdurová

  1. Číslo: 001608
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 09. 01. 2017
  5. Členem KA do: 31. 12. 2024
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 037907 (L), Jenny

    Arrow_down
  2. 089214 (L), Baileys Bohemia Grant

    Arrow_down
  3. 084518 (L), All Inclusive Neverending Force

    Arrow_down
  4. 058320 (L), Night Magic Alfa Fortuna

    Arrow_down
  5. 080021 (L), Daylight Neverending Force

    Arrow_down

Výsledky

  1. Rohatec - Rohatecké letní dvojzkoušky, 14. 07. 2024

  2. 1. zkouška LA3, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  3. 1. zkouška LA3, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  4. 2. zkouška LA3, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  5. 2. zkouška LA3, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  6. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  7. QA4 Agility, Night Magic Alfa Fortuna: 28/140, 29.58 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  8. QA4 Agility, Daylight Neverending Force: 29/140, 30.04 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  9. QA5 Agility, Night Magic Alfa Fortuna: 5/140, 37.97 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  10. QA5 Agility, Daylight Neverending Force: 36/140, 37.83 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  11. QA6 Agility, Daylight Neverending Force: 26/137, 36.78 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  12. QA6 Agility, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  13. QJ4 Jumping, Night Magic Alfa Fortuna: 2/140, 32.68 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  14. QJ4 Jumping, Daylight Neverending Force: 5/140, 33.03 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  15. QJ5 Jumping, Night Magic Alfa Fortuna: 4/137, 37.17 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  16. QJ5 Jumping, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  17. QJ6 Jumping, Daylight Neverending Force: 4/132, 32.12 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  18. QJ6 Jumping, Night Magic Alfa Fortuna: 5/132, 32.6 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  19. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  20. QA1 Agility, Night Magic Alfa Fortuna: 25/164, 39.45 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  21. QA1 Agility, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  22. QA2 Agility, Daylight Neverending Force: 1/159, 39.22 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  23. QA2 Agility, Night Magic Alfa Fortuna: 4/159, 41.72 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  24. QA3 Agility, Daylight Neverending Force: 2/127, 39.26 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  25. QA3 Agility, Night Magic Alfa Fortuna: 15/127, 38.81 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  26. QJ1 Jumping, Daylight Neverending Force: 3/163, 34.02 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  27. QJ1 Jumping, Night Magic Alfa Fortuna: 5/163, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  28. QJ2 Jumping, Night Magic Alfa Fortuna: 1/161, 34.81 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  29. QJ2 Jumping, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  30. QJ3 Jumping, Night Magic Alfa Fortuna: 5/161, 37.59 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  31. QJ3 Jumping, Daylight Neverending Force: 50/161, 37.11 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  32. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  33. Agility III 600, Daylight Neverending Force: 2/50, 37.25 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  34. Agility II 600, Daylight Neverending Force: 14/49, 36.66 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  35. Agility I 600, Daylight Neverending Force: 17/50, 35.6 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  36. Jumping II 600, Daylight Neverending Force: 2/49, 33.15 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  37. Jumping I 600, Daylight Neverending Force: 1/49, 35.08 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  38. Liberec - FCI Agility World Championship 2023, 04. 10. 2023 - 08. 10. 2023

  39. Agility Individual, Night Magic Alfa Fortuna: 21/131, 39.7 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  40. Agility Individual, Daylight Neverending Force: 22/131, 40.14 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  41. Agility Squads, Daylight Neverending Force: 7/137, 38.41 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  42. Agility Squads, Night Magic Alfa Fortuna: 14/137, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  43. Jumping Individual, Daylight Neverending Force: 9/130, 35.41 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  44. Jumping Individual, Night Magic Alfa Fortuna: 17/130, 35.85 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  45. Jumping Squads, Night Magic Alfa Fortuna: 6/138, 35.44 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  46. Jumping Squads, Daylight Neverending Force: 82/138, 35.62 s, 10.0 tr. b., 5.98 m/s

  47. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  48. Agility 1 L, Night Magic Alfa Fortuna: 2/42, 43.05 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  49. Agility 1 L, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  50. Agility 2 L, Daylight Neverending Force: 1/37, 34.07 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  51. Agility 2 L, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  52. Finals L, Night Magic Alfa Fortuna: 1/22, 38.2 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  53. Finals L, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  54. Jumping 1 L, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  55. Jumping 1 L, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  56. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  57. Agility družstev L, Night Magic Alfa Fortuna: 2/108, 41.08 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  58. Agility družstev L, Daylight Neverending Force: 4/108, 41.74 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  59. Agility jednotlivci L, Night Magic Alfa Fortuna: 12/102, 37.96 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  60. Agility jednotlivci L, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  61. Jumping družstev L, Daylight Neverending Force: 2/108, 37.66 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  62. Jumping družstev L, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  63. Jumping jednotlivci L, Daylight Neverending Force: 41/103, 35.49 s, 5.0 tr. b., 6.2 m/s

  64. Jumping jednotlivci L, Night Magic Alfa Fortuna: 46/103, 36.43 s, 5.0 tr. b., 6.04 m/s

  65. Trutnov - Páteční rozjezd (A2 a A3), 08. 09. 2023

  66. 1. Zkouška LA3, Night Magic Alfa Fortuna: 1/19, 38.43 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  67. 1. Zkouška LA3, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  68. 2. Zkouška LA3, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  69. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  70. Mistrovství jednotlivců MASTERS Finále L, Night Magic Alfa Fortuna: 2/56, 37.74 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  71. Mistrovství jednotlivců MASTERS L, Night Magic Alfa Fortuna: 3/60, 30.13 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  72. Power & Speed MASTERS L, Night Magic Alfa Fortuna: 11/58, 20.19 s, 5.0 tr. b., 10.9 m/s

  73. Speciální závod - Finále L, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  74. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L, Night Magic Alfa Fortuna: 2/112, 28.14 s, 0.0 tr. b., 6.25 m/s

  75. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L, Night Magic Alfa Fortuna: 1/106, 34.98 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  76. Závod družstev OPEN + MASTERS L, Night Magic Alfa Fortuna: 3/109, 36.73 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  77. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  78. Agility 4 L, Night Magic Alfa Fortuna: 4/73, 39.59 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  79. Agility 4 L, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  80. Agility 5 L, Daylight Neverending Force: 17/71, 41.68 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  81. Agility 5 L, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  82. Agility 6 L, Daylight Neverending Force: 2/64, 39.44 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  83. Jumping 4 L, Night Magic Alfa Fortuna: 1/73, 36.11 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  84. Jumping 4 L, Daylight Neverending Force: 4/73, 36.73 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  85. Jumping 5 L, Night Magic Alfa Fortuna: 2/69, 36.16 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  86. Jumping 5 L, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  87. Jumping 6 L, Night Magic Alfa Fortuna: 3/67, 33.59 s, 0.0 tr. b., 6.16 m/s

  88. Jumping 6 L, Daylight Neverending Force: 4/67, 33.79 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  89. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  90. QA1 Agility, Night Magic Alfa Fortuna: 27/117, 38.71 s, 10.0 tr. b., 5.63 m/s

  91. QA1 Agility, Daylight Neverending Force: 46/117, 48.41 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  92. QA2 Agility, Daylight Neverending Force: 2/114, 38.02 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  93. QA2 Agility, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  94. QA3 Agility, Daylight Neverending Force: 2/114, 39.7 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  95. QA3 Agility, Night Magic Alfa Fortuna: 12/114, 38.73 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  96. QJ1 Jumping, Night Magic Alfa Fortuna: 1/117, 32.93 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  97. QJ1 Jumping, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  98. QJ2 Jumping, Night Magic Alfa Fortuna: 2/112, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  99. QJ2 Jumping, Daylight Neverending Force: 15/112, 40.01 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  100. QJ3 Jumping, Night Magic Alfa Fortuna: 2/108, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  101. QJ3 Jumping, Daylight Neverending Force: 23/108, 38.4 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  102. Roudnice nad Labem - DogFriends Rozcvička, 21. 04. 2023

  103. LA3 I, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  104. LA3 I, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  105. LA3 II, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  106. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  107. 1.zkouška LA3, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  108. 1.zkouška LA3, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  109. 2.zkouška LA3, Daylight Neverending Force: 1/10, 38.07 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  110. 2.zkouška LA3, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  111. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  112. Agility III 600, Night Magic Alfa Fortuna: 1/53, 41.45 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  113. Agility III 600, Daylight Neverending Force: 4/53, 41.55 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  114. Agility II 600, Daylight Neverending Force: 1/53, 42.55 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  115. Agility II 600, Night Magic Alfa Fortuna: 2/53, 43.14 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  116. Agility I 600, Night Magic Alfa Fortuna: 5/54, 35.54 s, 0.0 tr. b., 6.19 m/s

  117. Agility I 600, Daylight Neverending Force: 14/54, 35.2 s, 5.0 tr. b., 6.25 m/s

  118. Jumping III 600, Night Magic Alfa Fortuna: 1/53, 35.34 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  119. Jumping III 600, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  120. Jumping II 600, Daylight Neverending Force: 2/54, 36.23 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  121. Jumping II 600, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  122. Jumping I 600, Night Magic Alfa Fortuna: 1/54, 36.31 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  123. Jumping I 600, Daylight Neverending Force: 5/54, 37.87 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  124. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  125. Czech Imp Jump Large, Daylight Neverending Force: 2/36, 22.17 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  126. Czech Imp Jump Large, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  127. Jumping 1 - Large, Night Magic Alfa Fortuna: 1/36, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  128. Jumping 1 - Large, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  129. Jumping 2 - Large, Daylight Neverending Force: 1/36, 34.4 s, 0.0 tr. b., 6.25 m/s

  130. Jumping 2 - Large, Night Magic Alfa Fortuna: 2/36, 34.73 s, 0.0 tr. b., 6.19 m/s

  131. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky A2, A3, 25. 11. 2022 - 26. 11. 2022

  132. 1. zkouška A3 L, Night Magic Alfa Fortuna: 1/4, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  133. 1. zkouška A3 L, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  134. 1. zkoušku A3 L, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  135. 1. zkoušku A3 L, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  136. 2. zkouška A3 L, Night Magic Alfa Fortuna: 1/4, 38.39 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  137. 2. zkouška A3 L, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  138. 2. zkouška A3 L, Night Magic Alfa Fortuna: 1/5, 38.2 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  139. 2. zkouška A3 L, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  140. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  141. 1.zkouška LA2, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  142. 1.zkouška LA3, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  143. 1.zkouška LA3, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  144. 2.zkouška LA2, Daylight Neverending Force: 1/11, 31.49 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  145. 2.zkouška LA3, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  146. 2.zkouška LA3, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  147. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  148. Agility, Night Magic Alfa Fortuna: 1/100, 39.17 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  149. Agility, All Inclusive Neverending Force: 4/100, 40.01 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  150. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, All Inclusive Neverending Force: 10/102, 41.63 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  151. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Night Magic Alfa Fortuna: 27/102, 43.68 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  152. Jumping, Night Magic Alfa Fortuna: 5/101, 40.33 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  153. Jumping, All Inclusive Neverending Force: 7/101, 41.52 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  154. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, All Inclusive Neverending Force: 8/102, 34.7 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  155. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Night Magic Alfa Fortuna: 42/102, 37.89 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  156. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  157. ZKOUŠKA I., Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  158. ZKOUŠKA II., Night Magic Alfa Fortuna: 1/17, 38.28 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  159. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  160. Finále L, Night Magic Alfa Fortuna: 4/35, 36.88 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  161. Finále L, All Inclusive Neverending Force: 9/35, 38.56 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  162. LA Agility 1, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  163. LA Agility 1, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  164. LA Agility 1, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  165. LA Agility 2, All Inclusive Neverending Force: 7/148, 42.12 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  166. LA Agility 2, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  167. LA Agility 2, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  168. LA Agility 3, Night Magic Alfa Fortuna: 3/136, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  169. LA Agility 3, All Inclusive Neverending Force: 5/136, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  170. LA Agility 3, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  171. LA Agility 4, Night Magic Alfa Fortuna: 6/117, 40.05 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  172. LA Agility 4, All Inclusive Neverending Force: 9/117, 40.57 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  173. LA Agility 4, Daylight Neverending Force: 32/117, 40.05 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  174. LA Jumping 1, Night Magic Alfa Fortuna: 8/141, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  175. LA Jumping 1, Daylight Neverending Force: 51/141, 33.71 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  176. LA Jumping 2, All Inclusive Neverending Force: 4/140, 39.02 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  177. LA Jumping 2, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  178. LA Jumping 2, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  179. Zkouška Exam L A3, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  180. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  181. Agility 1 L, Night Magic Alfa Fortuna: 2/84, 35.48 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  182. Agility 1 L, All Inclusive Neverending Force: 5/84, 36.1 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  183. Agility 1 L, Daylight Neverending Force: 17/84, 36.54 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  184. Agility 2 L, Night Magic Alfa Fortuna: 1/84, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  185. Agility 2 L, All Inclusive Neverending Force: 2/84, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  186. Agility 2 L, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  187. Jumping 1 L, Night Magic Alfa Fortuna: 1/87, 37.39 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  188. Jumping 1 L, All Inclusive Neverending Force: 4/87, 38.46 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  189. Jumping 1 L, Daylight Neverending Force: 14/87, 37.45 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  190. Jumping 2 L, Night Magic Alfa Fortuna: 1/79, 32.73 s, 0.0 tr. b., 6.72 m/s

  191. Jumping 2 L, Daylight Neverending Force: 20/79, 32.78 s, 5.0 tr. b., 6.71 m/s

  192. Jumping 2 L, All Inclusive Neverending Force: 31/79, 33.74 s, 10.0 tr. b., 6.52 m/s

  193. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  194. QA4 Agility, Night Magic Alfa Fortuna: 6/73, 42.23 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  195. QA4 Agility, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  196. QA5 Agility, Night Magic Alfa Fortuna: 18/70, 35.56 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  197. QA5 Agility, All Inclusive Neverending Force: 22/70, 36.34 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  198. QA6 Agility, All Inclusive Neverending Force: 11/60, 45.22 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  199. QJ4 Jumping, Night Magic Alfa Fortuna: 1/73, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  200. QJ4 Jumping, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  201. QJ5 Jumping, All Inclusive Neverending Force: 11/72, 40.1 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  202. QJ5 Jumping, Night Magic Alfa Fortuna: 18/72, 36.5 s, 5.0 tr. b., 5.95 m/s

  203. QJ6 Jumping, Night Magic Alfa Fortuna: 2/69, 34.47 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  204. QJ6 Jumping, All Inclusive Neverending Force: 9/69, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  205. Trutnov - Páteční rozjezd - A2 a A3, 03. 06. 2022

  206. I. zkouška, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  207. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  208. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  209. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  210. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) L, All Inclusive Neverending Force: 8/30, 43.22 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  211. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) L, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  212. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L, Night Magic Alfa Fortuna: 1/63, 12.7 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  213. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L, Night Magic Alfa Fortuna: 2/97, 37.52 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  214. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  215. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L, All Inclusive Neverending Force: 3/75, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  216. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  217. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L, All Inclusive Neverending Force: 2/76, 37.35 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  218. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  219. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L, Night Magic Alfa Fortuna: 4/106, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  220. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L, All Inclusive Neverending Force: 9/106, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  221. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  222. QA1 Agility, All Inclusive Neverending Force: 2/108, 39.2 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  223. QA1 Agility, Night Magic Alfa Fortuna: 16/108, 39.26 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  224. QA1 Agility, Daylight Neverending Force: 44/108, 38.46 s, 15.0 tr. b., 5.72 m/s

  225. QA2 Agility, Daylight Neverending Force: 2/107, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  226. QA2 Agility, All Inclusive Neverending Force: 4/107, 38.03 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  227. QA2 Agility, Night Magic Alfa Fortuna: 17/107, 37.68 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  228. QA3 Agility, Night Magic Alfa Fortuna: 4/66, 39.77 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  229. QA3 Agility, All Inclusive Neverending Force: 17/66, 40.96 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  230. QA3 Agility, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  231. QJ1 Jumping, All Inclusive Neverending Force: 11/109, 37.14 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  232. QJ1 Jumping, Night Magic Alfa Fortuna: 13/109, 37.34 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  233. QJ1 Jumping, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  234. QJ2 Jumping, Night Magic Alfa Fortuna: 3/108, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  235. QJ2 Jumping, All Inclusive Neverending Force: 5/108, 38.04 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  236. QJ2 Jumping, Daylight Neverending Force: 48/108, 41.46 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  237. QJ3 Jumping, Night Magic Alfa Fortuna: 3/104, 35.16 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  238. QJ3 Jumping, All Inclusive Neverending Force: 6/104, 35.46 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  239. QJ3 Jumping, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  240. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  241. Zkouška LA2, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  242. Zkouška LA3, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  243. 2. Zkouška LA2, Daylight Neverending Force: 1/12, 33.97 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  244. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  245. 1.zkouška LA2, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  246. 1.zkouška LA3, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  247. 1.zkouška LA3, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  248. 2.zkouška LA2, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  249. 2.zkouška LA3, All Inclusive Neverending Force: 4/19, 40.0 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  250. 2.zkouška LA3, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  251. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  252. 1.Zk. LA2 neděle, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  253. 1.Zk. LA3 neděle, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  254. 1. Zkouška LA2, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  255. 1. Zkouška LA3, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  256. 2.Zk. LA2 neděle, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  257. 2.Zk. LA3 neděle, Night Magic Alfa Fortuna: 1/8, 42.17 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  258. 2. Zkouška LA2, Daylight Neverending Force: 2/8, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  259. 2. Zkouška LA3, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  260. 3.Zk. LA2 neděle, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  261. 3.Zk. LA3 neděle, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  262. 3. Zkouška LA2, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  263. 3. Zkouška LA3, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  264. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  265. 1. zkouška A2 L, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  266. 1. zkouška A2 L, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  267. 1. zkouška A3 L, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  268. 1. zkoušk A3 L, All Inclusive Neverending Force: 1/9, 38.87 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  269. 2. zkouška A2 L, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  270. 2. zkouška A2 L, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  271. 2. zkouška A3 L, All Inclusive Neverending Force: 4/9, 36.7 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  272. 2. zkouška A3 L, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  273. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 04. 03. 2022

  274. 1.zkouška A2 L, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  275. 1. zkouška A3 L, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  276. 2.zkouška A2 L, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  277. 2. zkouška A3 L, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  278. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  279. TRIAL I., Night Magic Alfa Fortuna: 1/10, 34.38 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  280. TRIAL I., Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  281. TRIAL II., Night Magic Alfa Fortuna: 1/10, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  282. TRIAL II., Daylight Neverending Force: 2/11, 31.48 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  283. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  284. Agility III 600, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  285. Agility II 600, Night Magic Alfa Fortuna: 6/35, 37.39 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  286. Agility I 600, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  287. Jumping III 600, Night Magic Alfa Fortuna: 1/33, 37.71 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  288. Jumping II 600, Night Magic Alfa Fortuna: 2/37, 35.62 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  289. Jumping I 600, Night Magic Alfa Fortuna: 13/37, 34.29 s, 5.0 tr. b., 6.39 m/s

  290. Strážiště - 2x zkoušky, 13. 01. 2022

  291. 1. zkouška A2 L, Daylight Neverending Force: 1/5, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  292. 1. zkouška A3 L, Night Magic Alfa Fortuna: 1/4, 37.23 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  293. 2. zkouška A2 L, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  294. 2. zkouška A3 L, Night Magic Alfa Fortuna: 2/4, 35.78 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  295. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  296. 1.zkouška, Night Magic Alfa Fortuna: 1/3, 37.04 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  297. 1.zkouška, Daylight Neverending Force: 1/10, 27.83 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  298. 2.zkouška, Daylight Neverending Force: 1/10, 27.02 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  299. 2.zkouška, Night Magic Alfa Fortuna: 1/3, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  300. 3.zkouška, Night Magic Alfa Fortuna: 1/3, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  301. 3.zkouška, Daylight Neverending Force: 1/10, 29.18 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  302. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  303. 1. Zkouška LA1, Daylight Neverending Force: 1/10, 31.09 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  304. 1. Zkouška LA3, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  305. 2. Zkouška LA1, Daylight Neverending Force: 2/10, 34.89 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  306. 2. Zkouška LA3, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  307. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  308. Czech Imp Jump Large, Night Magic Alfa Fortuna: 1/33, 23.52 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  309. Jumping 1 - Large, Night Magic Alfa Fortuna: 9/34, 34.27 s, 5.0 tr. b., 6.13 m/s

  310. Jumping 2 - Large, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  311. Studenec u Trutnova - Večerní 2x zkoušky, 17. 12. 2021

  312. II. zkouška A1 L, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  313. II. zkouška A3 L, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  314. I. zkouška A1 L, Daylight Neverending Force: Diskvalifikován

  315. I. zkouška A3 L, Night Magic Alfa Fortuna: 1/1, 41.34 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  316. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  317. TRIAL I., Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  318. TRIAL II., Night Magic Alfa Fortuna: 1/12, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  319. TRIAL III., Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  320. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  321. TRIAL I., Night Magic Alfa Fortuna: 2/17, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  322. TRIAL II., Night Magic Alfa Fortuna: 1/17, 34.22 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  323. TRIAL III., Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  324. Strážiště - 2x zkoušky, 22. 10. 2021

  325. II. zkouška A3 L, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  326. I. zkouškaA3 L, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  327. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  328. 1. Zkouška LA3, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  329. 2. Zkouška LA3, Night Magic Alfa Fortuna: 1/4, 39.9 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  330. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  331. 1. Zkouška LA3, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  332. 2. Zkouška LA3, Night Magic Alfa Fortuna: 1/9, 41.53 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  333. Domanín - Domanínské dvojzkoušky, 02. 10. 2021

  334. 1. Zkouška LA2, Night Magic Alfa Fortuna: 2/5, 40.22 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  335. 2. Zkouška LA2, Night Magic Alfa Fortuna: 1/5, 32.36 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  336. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  337. 1. zkouška A2 LA, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  338. 2. zkouška A2 L, Night Magic Alfa Fortuna: 1/5, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  339. Záhlinice - Záhlinické dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  340. Agility Trial I, Night Magic Alfa Fortuna: 1/4, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  341. Agility Trial II, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  342. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  343. Agility Individual, Night Magic Alfa Fortuna: 26/85, 42.77 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  344. Agility Individual, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  345. Agility Squads as Individual, All Inclusive Neverending Force: 2/94, 38.48 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  346. Agility Squads as Individual, Night Magic Alfa Fortuna: 24/94, 37.94 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  347. Jumping Individual, Night Magic Alfa Fortuna: 1/94, 36.57 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  348. Jumping Individual, All Inclusive Neverending Force: 2/94, 36.58 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  349. Jumping Squads as Individual, All Inclusive Neverending Force: 12/94, 36.49 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  350. Jumping Squads as Individual, Night Magic Alfa Fortuna: 42/94, 39.76 s, 15.0 tr. b., 5.31 m/s

  351. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  352. Agility Brut L, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  353. Demi Z LA2, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  354. Jumping Extra Dry L, Night Magic Alfa Fortuna: 4/30, 32.88 s, 5.0 tr. b., 6.2 m/s

  355. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  356. TRIAL I., Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  357. TRIAL II., Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  358. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  359. Zkouška 1, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  360. Zkouška 1, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  361. Zkouška 2, All Inclusive Neverending Force: 1/6, 40.28 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  362. Zkouška 2, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  363. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  364. Agility Trial I, Night Magic Alfa Fortuna: 1/8, 30.79 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  365. Agility Trial II, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  366. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  367. Agility 1 L, All Inclusive Neverending Force: 26/119, 41.57 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  368. Agility 2 L, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  369. Agility 3 L, All Inclusive Neverending Force: 4/116, 43.24 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  370. Agility 4 L, All Inclusive Neverending Force: 6/108, 38.16 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  371. FARMINA Grand finale L, All Inclusive Neverending Force: 3/35, 40.06 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  372. Jumping 1 L, All Inclusive Neverending Force: 2/104, 38.5 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  373. Jumping 2 L, All Inclusive Neverending Force: 4/84, 37.89 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  374. Zkouška LA3, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  375. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  376. Agility I, All Inclusive Neverending Force: 4/103, 41.76 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  377. Agility I, Night Magic Alfa Fortuna: 25/103, 43.93 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  378. Agility II, Night Magic Alfa Fortuna: 2/99, 38.55 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  379. Agility II, All Inclusive Neverending Force: 26/99, 41.2 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  380. Jumping I, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  381. Jumping I, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  382. Jumping II, All Inclusive Neverending Force: 2/101, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  383. Jumping II, Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  384. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  385. TRIAL I., Night Magic Alfa Fortuna: 1/6, 37.14 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  386. TRIAL II., Night Magic Alfa Fortuna: 2/6, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  387. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  388. Trial I., Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  389. Trial II., Night Magic Alfa Fortuna: Diskvalifikován

  390. Šumperk - Havliczech 035, 14. 05. 2021

  391. Trial I., Night Magic Alfa Fortuna: 1/5, 25.39 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  392. Trial II., Night Magic Alfa Fortuna: 1/5, 26.0 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  393. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  394. Agility Trial I, Night Magic Alfa Fortuna: 1/9, 29.59 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  395. Agility Trial II, Night Magic Alfa Fortuna: 1/9, 30.03 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  396. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  397. Agility Individual, All Inclusive Neverending Force: 1/106, 38.18 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  398. Agility Individual, Baileys Bohemia Grant: 8/106, 40.23 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  399. Agility Squads as Individual, Baileys Bohemia Grant: 3/109, 35.89 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  400. Agility Squads as Individual, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  401. Jumping Individual, All Inclusive Neverending Force: 3/108, 33.03 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  402. Jumping Individual, Baileys Bohemia Grant: 10/108, 34.86 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  403. Jumping Squads as Individual, All Inclusive Neverending Force: 7/108, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  404. Jumping Squads as Individual, Baileys Bohemia Grant: 15/108, 35.05 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  405. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  406. Zkouška I, Baileys Bohemia Grant: 1/8, 44.1 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  407. Zkouška II, Baileys Bohemia Grant: 1/8, 46.0 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  408. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  409. Agility I, All Inclusive Neverending Force: 10/80, 44.27 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  410. Agility I, Baileys Bohemia Grant: 13/80, 44.92 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  411. Agility II, Baileys Bohemia Grant: 3/73, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  412. Jumping I, Baileys Bohemia Grant: 12/80, 35.8 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  413. Jumping I, All Inclusive Neverending Force: 30/80, 34.21 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  414. Jumping II, Baileys Bohemia Grant: 23/79, 38.25 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  415. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  416. Canviťácký Jumping L, All Inclusive Neverending Force: 2/21, 30.65 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  417. Husse Jumping L, All Inclusive Neverending Force: 1/20, 32.98 s, 0.0 tr. b., 6.37 m/s

  418. Stávečkovo jumping L, All Inclusive Neverending Force: 2/21, 22.32 s, 0.0 tr. b., 7.21 m/s

  419. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  420. ZkA I, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  421. ZkA II, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  422. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  423. Agility L, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  424. Jumping L, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  425. Zkouška LA3, All Inclusive Neverending Force: 1/12, 39.81 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  426. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  427. Finále, All Inclusive Neverending Force: 1/12, 23.1 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  428. JUMPING I., All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  429. JUMPING II., All Inclusive Neverending Force: 1/27, 32.19 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  430. JUMPING III., All Inclusive Neverending Force: 1/26, 26.39 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  431. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  432. Agility Open 2+3, All Inclusive Neverending Force: 1/16, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  433. Agility Open 2+3, Baileys Bohemia Grant: 4/16, 36.5 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  434. ZkA I, All Inclusive Neverending Force: 1/6, 37.63 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  435. ZkA I, Baileys Bohemia Grant: 2/6, 40.4 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  436. ZkA II, All Inclusive Neverending Force: 1/6, 35.87 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  437. ZkA II, Baileys Bohemia Grant: 2/6, 37.43 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  438. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  439. Agility Open, Baileys Bohemia Grant: 4/125, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  440. Agility Open, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  441. Agility Squads as Individual, Baileys Bohemia Grant: 5/137, 40.74 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  442. Agility Squads as Individual, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  443. Jumping Open, Baileys Bohemia Grant: 6/136, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  444. Jumping Open, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  445. Jumping Squads as Individual, Baileys Bohemia Grant: 3/138, 32.21 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  446. Jumping Squads as Individual, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  447. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  448. Finále Agility, All Inclusive Neverending Force: 1/21, 32.11 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  449. Finále Agility, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  450. Jumping 1, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  451. Jumping 1, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  452. Jumping 2, All Inclusive Neverending Force: 1/62, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  453. Jumping 2, Baileys Bohemia Grant: 2/62, 32.33 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  454. Jumping 3, Baileys Bohemia Grant: 2/60, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  455. Jumping 3, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  456. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  457. Agility Trial, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  458. Agility Trial, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  459. Agility 1, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  460. Agility 2, All Inclusive Neverending Force: 5/222, 39.55 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  461. Agility 2, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  462. Agility 3, All Inclusive Neverending Force: 7/177, 37.86 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  463. Agility 3, Baileys Bohemia Grant: 12/177, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  464. Agility 4, Baileys Bohemia Grant: 8/181, 42.24 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  465. Agility 4, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  466. Grand Final, All Inclusive Neverending Force: 3/44, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  467. Grand Final, Baileys Bohemia Grant: 11/44, 40.07 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  468. Jumping 1, Baileys Bohemia Grant: 8/216, 37.55 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  469. Jumping 1, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  470. Jumping 2, All Inclusive Neverending Force: 4/200, 31.38 s, 0.0 tr. b., 6.44 m/s

  471. Jumping 2, Baileys Bohemia Grant: 11/200, 33.45 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  472. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  473. Agility I, Baileys Bohemia Grant: 22/85, 43.47 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  474. Agility I, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  475. Agility II, All Inclusive Neverending Force: 2/85, 38.76 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  476. Agility II, Baileys Bohemia Grant: 4/85, 40.96 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  477. Jumping I, All Inclusive Neverending Force: 13/85, 34.2 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  478. Jumping I, Baileys Bohemia Grant: 18/85, 39.85 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  479. Jumping II, Baileys Bohemia Grant: 5/84, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  480. Jumping II, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  481. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  482. Agility LA, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  483. Jumping L, All Inclusive Neverending Force: 1/33, 30.56 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  484. LA 3, All Inclusive Neverending Force: 1/10, 39.6 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  485. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  486. QA4 Agility, Baileys Bohemia Grant: 16/97, 41.5 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  487. QA4 Agility, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  488. QA5 Agility, All Inclusive Neverending Force: 2/96, 39.83 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  489. QA5 Agility, Baileys Bohemia Grant: 6/96, 42.1 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  490. QA6 Agility, Baileys Bohemia Grant: 28/93, 39.68 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  491. QA6 Agility, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  492. QJ4 Jumping, Baileys Bohemia Grant: 29/96, 39.53 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  493. QJ4 Jumping, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  494. QJ5 Jumping, Baileys Bohemia Grant: 12/94, 37.01 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  495. QJ5 Jumping, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  496. QJ6 Jumping, All Inclusive Neverending Force: 14/87, 37.54 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  497. QJ6 Jumping, Baileys Bohemia Grant: 15/87, 37.59 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  498. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  499. LA3 I., All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  500. LA3 II., All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  501. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  502. QA1 agility, Baileys Bohemia Grant: 5/123, 40.42 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  503. QA1 agility, All Inclusive Neverending Force: 16/123, 38.03 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  504. QA2 agility, All Inclusive Neverending Force: 2/120, 34.95 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  505. QA2 agility, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  506. QA3 agility, Baileys Bohemia Grant: 10/120, 40.25 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  507. QA3 agility, All Inclusive Neverending Force: 32/120, 37.88 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  508. QJ1 jumping, All Inclusive Neverending Force: 1/123, 34.31 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  509. QJ1 jumping, Baileys Bohemia Grant: 9/123, 36.57 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  510. QJ2 jumping, All Inclusive Neverending Force: 38/122, 29.15 s, 5.0 tr. b., 6.35 m/s

  511. QJ2 jumping, Baileys Bohemia Grant: 41/122, 31.99 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  512. QJ3 jumping, Baileys Bohemia Grant: 8/111, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  513. QJ3 jumping, All Inclusive Neverending Force: 22/111, 33.02 s, 5.0 tr. b., 6.06 m/s

  514. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  515. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), Baileys Bohemia Grant: 1/63, 38.51 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  516. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  517. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) , Baileys Bohemia Grant: 4/28, 35.67 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  518. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), Baileys Bohemia Grant: 2/110, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  519. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), All Inclusive Neverending Force: 17/110, 31.99 s, 5.0 tr. b., 6.1 m/s

  520. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Baileys Bohemia Grant: 2/175, 36.27 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  521. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  522. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , Baileys Bohemia Grant: 2/110, 39.09 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  523. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , All Inclusive Neverending Force: 10/110, 37.33 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  524. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Baileys Bohemia Grant: 2/170, 33.74 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  525. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), All Inclusive Neverending Force: 22/170, 32.53 s, 5.0 tr. b., 6.15 m/s

  526. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  527. druhá zkouška LA3, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  528. první zkouška LA3, Baileys Bohemia Grant: 1/10, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  529. třetí zkouška LA3, Baileys Bohemia Grant: 1/10, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  530. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  531. TRIAL II. LA2, All Inclusive Neverending Force: 1/18, 32.24 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  532. TRIAL II. LA3, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  533. TRIAL I. LA2, All Inclusive Neverending Force: 1/18, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  534. TRIAL I. LA3, Baileys Bohemia Grant: 3/15, 36.5 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  535. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  536. Agility I, Baileys Bohemia Grant: 37/167, 38.52 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  537. Agility I, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  538. Agility II, Baileys Bohemia Grant: 45/165, 36.61 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  539. Agility II, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  540. Jumping I, Baileys Bohemia Grant: 15/169, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  541. Jumping I, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  542. Jumping II, All Inclusive Neverending Force: 3/161, 31.49 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  543. Jumping II, Baileys Bohemia Grant: 6/161, 32.41 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  544. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  545. Jumping, Baileys Bohemia Grant: 9/60, 37.44 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  546. Jumping, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  547. Zkouška 1, All Inclusive Neverending Force: 1/17, 34.96 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  548. Zkouška 1, Baileys Bohemia Grant: 4/35, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  549. Zkouška 2, All Inclusive Neverending Force: 3/17, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  550. Zkouška 2, Baileys Bohemia Grant: 7/33, 38.62 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  551. Zkouška 3, All Inclusive Neverending Force: 2/16, 33.43 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  552. Zkouška 3, Baileys Bohemia Grant: 3/36, 40.65 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  553. Zkouška 4, All Inclusive Neverending Force: 1/16, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  554. Zkouška 4, Baileys Bohemia Grant: 5/36, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  555. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  556. Agility Trial I, All Inclusive Neverending Force: 1/18, 32.29 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  557. Agility Trial I, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  558. Agility Trial II, Baileys Bohemia Grant: 1/16, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  559. Agility Trial II, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  560. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  561. Trial I, Baileys Bohemia Grant: 1/14, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  562. Trial I, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  563. Trial II, All Inclusive Neverending Force: 1/15, 33.74 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  564. Trial II, Baileys Bohemia Grant: 1/14, 39.86 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  565. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  566. Agility LA, Baileys Bohemia Grant: 3/42, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  567. Jumping LA, Baileys Bohemia Grant: 14/45, 35.07 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  568. Zkouška LA3, Baileys Bohemia Grant: 1/20, 33.9 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  569. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  570. 1. Jumping L, All Inclusive Neverending Force: 1/36, 29.44 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  571. 2. Jumping L, All Inclusive Neverending Force: Diskvalifikován

  572. 3. Jumping L, All Inclusive Neverending Force: 1/36, 31.38 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  573. Liberec - Mistrovství světa FCI 2017, 05. 10. 2017 - 08. 10. 2017

  574. Agility Individual, Baileys Bohemia Grant: 135/141, 40.83 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  575. Agility Squads - sorted as Individual, Baileys Bohemia Grant: 99/145, 42.19 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  576. Jumping Individual, Baileys Bohemia Grant: 51/144, 38.34 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  577. Jumping Squads - sorted as Individual, Baileys Bohemia Grant: 29/146, 34.61 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  578. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  579. Agility družstev, Baileys Bohemia Grant: 6/88, 36.65 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  580. Agility jednotlivců, Baileys Bohemia Grant: 16/87, 38.6 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  581. Jumping družstev, Baileys Bohemia Grant: 20/88, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  582. Jumping jednotlivců, Baileys Bohemia Grant: 6/87, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  583. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  584. Zkouška LA3, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  585. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  586. Agility Trial, Baileys Bohemia Grant: 23/112, 36.39 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  587. Agility 1, Baileys Bohemia Grant: 3/217, 37.67 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  588. Agility 2, Baileys Bohemia Grant: 35/216, 36.22 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  589. Agility 4, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  590. Jumping 1, Baileys Bohemia Grant: 13/214, 35.89 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  591. NATIVIA GRAND FINAL, Baileys Bohemia Grant: 18/45, 35.92 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  592. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  593. Agility 1, Baileys Bohemia Grant: 1/77, 35.64 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  594. Agility 2, Baileys Bohemia Grant: 7/77, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  595. Jumping 1, Baileys Bohemia Grant: 3/77, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  596. Jumping 2, Baileys Bohemia Grant: 3/77, 32.23 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  597. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  598. QA4 agility, Baileys Bohemia Grant: 22/99, 36.96 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  599. QA5 agility, Baileys Bohemia Grant: 5/97, 36.92 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  600. QA6 agility, Baileys Bohemia Grant: 21/95, 35.69 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  601. QJ4 jumping, Baileys Bohemia Grant: 23/98, 38.42 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  602. QJ5 jumping, Baileys Bohemia Grant: 29/91, 35.95 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  603. QJ6 jumping, Baileys Bohemia Grant: 4/76, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  604. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  605. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  606. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Baileys Bohemia Grant: 16/117, 30.54 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  607. Power & speed A2/A3, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  608. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  609. 1Q Jumping, Baileys Bohemia Grant: 1/157, 28.17 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  610. 2Q Agility, Baileys Bohemia Grant: 1/157, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  611. 3Q Finále, Baileys Bohemia Grant: 4/24, 37.56 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  612. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  613. 1. Agility, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  614. 2. Agility, Baileys Bohemia Grant: 1/12, 32.51 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  615. 3. Agility, Baileys Bohemia Grant: 1/12, 31.78 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  616. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  617. QA1 agility, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  618. QA2 agility, Baileys Bohemia Grant: 3/127, 31.82 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  619. QA3 agility, Baileys Bohemia Grant: 4/130, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  620. QJ1 jumping, Baileys Bohemia Grant: 2/135, 30.39 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  621. QJ2 jumping, Baileys Bohemia Grant: 27/135, 32.82 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  622. QJ3 jumping, Baileys Bohemia Grant: 4/118, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  623. Olomouc - Nové Sady - Jarní PsíHrátky, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  624. Agility Ne L L, Baileys Bohemia Grant: 1/28, 34.33 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  625. Agility So L L, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  626. Jumping Ne L L, Baileys Bohemia Grant: 1/28, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  627. Jumping So L L, Baileys Bohemia Grant: 6/28, 31.92 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  628. Zkouška Ne LA3 LA3, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  629. Zkouška So LA3 LA3, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  630. Hulín - Mont agi Hulín potřetí, 08. 10. 2016

  631. Agility Trial, Baileys Bohemia Grant: 3/9, 32.48 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  632. Finale Krmiva Hulin, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  633. Jumping Trial, Baileys Bohemia Grant: 1/9, 29.3 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  634. RSDC Jumping, Baileys Bohemia Grant: 2/34, 23.82 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  635. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  636. Agility Open, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  637. Agility Trial, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  638. Jumping Open, Baileys Bohemia Grant: 1/33, 24.37 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  639. Brno - Cacovice - O Mistra Ostrova 2016, 28. 09. 2016

  640. Agility L, Baileys Bohemia Grant: 6/24, 38.29 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  641. Jumping L, Baileys Bohemia Grant: 2/24, 29.14 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  642. Zlechov - X. Zlechovské hopsání, 24. 09. 2016

  643. Agility L, Baileys Bohemia Grant: 1/43, 34.92 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  644. Jumping L, Baileys Bohemia Grant: 8/43, 31.25 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  645. Zkouška LA3, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  646. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  647. Agility 1 L, Baileys Bohemia Grant: 1/31, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  648. Agility 2 L, Baileys Bohemia Grant: 5/28, 36.75 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  649. Zkoušky LA3, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  650. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  651. Agility družstva, Baileys Bohemia Grant: 13/66, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  652. Agility jednotlivci, Baileys Bohemia Grant: 1/61, 34.01 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  653. Jumping družstva, Baileys Bohemia Grant: 12/66, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  654. Jumping jednotlivci, Baileys Bohemia Grant: 4/65, 30.23 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  655. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  656. Agility, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  657. Agility I, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  658. Agility II, Baileys Bohemia Grant: 6/195, 42.19 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  659. FINAL, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  660. Jumping I, Baileys Bohemia Grant: 4/191, 33.39 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  661. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  662. QA5 Agility, Baileys Bohemia Grant: 33/182, 39.91 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  663. QJ5 Jumping, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  664. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  665. Družstva - Agility, Baileys Bohemia Grant: 21/140, 41.54 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  666. Družstva - Jumping, Baileys Bohemia Grant: 6/139, 30.75 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  667. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Baileys Bohemia Grant: 13/100, 37.89 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  668. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Baileys Bohemia Grant: 3/102, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  669. Power & speed A2/A3, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  670. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  671. 1Q Jumping, Baileys Bohemia Grant: 81/131, 34.2 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  672. 2Q Agility, Baileys Bohemia Grant: 1/139, 33.77 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  673. 3Q Finále, Baileys Bohemia Grant: 9/26, 39.32 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  674. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  675. QA3 Agility, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  676. QA4 Agility, Baileys Bohemia Grant: 1/174, 33.56 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  677. QJ3 Jumping, Baileys Bohemia Grant: 3/176, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  678. QJ4 Jumping, Baileys Bohemia Grant: 36/174, 32.39 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  679. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  680. Agility, Baileys Bohemia Grant: 1/16, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  681. Agility Open, Baileys Bohemia Grant: 7/45, 33.28 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  682. Jumping Open, Baileys Bohemia Grant: 1/45, 27.61 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  683. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  684. QA1 Agility, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  685. QA2 Agility, Baileys Bohemia Grant: 18/204, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  686. QJ1 Jumping, Baileys Bohemia Grant: 3/213, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  687. QJ2 Jumping, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  688. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  689. Agility I, Baileys Bohemia Grant: 1/43, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  690. Agility II, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  691. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  692. Agility I, Baileys Bohemia Grant: 2/14, 27.24 s, 5.0 tr. b., 6.06 m/s

  693. Agility II, Baileys Bohemia Grant: 1/17, 32.27 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  694. Agility III, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  695. Agility Open, Baileys Bohemia Grant: 1/30, 32.86 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  696. Jumping Open, Baileys Bohemia Grant: 2/29, 28.17 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  697. Jumping Open II, Baileys Bohemia Grant: 1/29, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  698. Mikulov - Mikulovský trojhrb, 26. 03. 2016

  699. 1.Zk LA2, Baileys Bohemia Grant: 6/19, 37.4 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  700. 2.Zk LA2, Baileys Bohemia Grant: 1/19, 29.17 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  701. 3.Zk LA2, Baileys Bohemia Grant: 1/19, 27.57 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  702. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  703. I Agility, Baileys Bohemia Grant: 1/22, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  704. I Agility, Baileys Bohemia Grant: 1/12, 30.2 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  705. II Agility, Baileys Bohemia Grant: 1/22, 30.75 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  706. II Agility, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  707. III Agility, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  708. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  709. Agility LA L, Baileys Bohemia Grant: 8/35, 32.89 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  710. Jumping LA L, Baileys Bohemia Grant: 2/35, 27.78 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  711. Zk LA2 LA2, Baileys Bohemia Grant: 1/14, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  712. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  713. LA2-1, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  714. LA2-2, Baileys Bohemia Grant: 1/18, 31.9 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  715. LA2-3, Baileys Bohemia Grant: 6/18, 32.95 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  716. Brno - Zimní Brno I., 09. 01. 2016

  717. Agility L L, Baileys Bohemia Grant: 1/39, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  718. Jumping L L, Baileys Bohemia Grant: 2/39, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  719. Zk LA2 LA2, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  720. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  721. II. zkouška LA1, Baileys Bohemia Grant: 1/24, 31.12 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  722. I. zkouška LA1, Baileys Bohemia Grant: 1/24, 34.21 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  723. Hlučín - Vosen Sosen, 14. 11. 2015 - 15. 11. 2015

  724. Final L, Baileys Bohemia Grant: 2/19, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  725. Neděle Agility 1 L, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  726. Neděle Jumping 2 L, Baileys Bohemia Grant: 2/47, 33.77 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  727. Sobota Jumping 1 L, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  728. Sobota 1. zkouška LA1, Baileys Bohemia Grant: 1/14, 29.56 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  729. Sobota 2. zkouška LA1, Baileys Bohemia Grant: 1/14, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  730. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  731. Agility neděle L, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  732. Agility sobota L, Baileys Bohemia Grant: 2/30, 38.62 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  733. Jumping neděle L, Baileys Bohemia Grant: 1/26, 31.32 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  734. Jumping sobota L, Baileys Bohemia Grant: 2/30, 30.45 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  735. Zkouška neděle LA1, Baileys Bohemia Grant: 1/6, 30.3 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  736. zkouška sobota LA1, Baileys Bohemia Grant: 1/8, 28.94 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  737. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  738. Zkouška 1 LA1, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  739. Zkouška 2 LA1, Baileys Bohemia Grant: 1/13, 26.85 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  740. Zkouška 3 LA1, Baileys Bohemia Grant: 1/13, 27.59 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  741. Přerov - Přerovem letem skokem, 10. 10. 2015

  742. Jumping Open I, Baileys Bohemia Grant: 11/43, 29.91 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  743. Jumping Open II, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  744. Jumping Open III, Baileys Bohemia Grant: 14/39, 35.1 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  745. Zlín - Trojzkoušky, 28. 09. 2015

  746. druhý běh LA1, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  747. první běh LA1, Baileys Bohemia Grant: 2/16, 30.47 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  748. třetí běh LA1, Baileys Bohemia Grant: 2/16, 33.25 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  749. Hulín - Mont agi Hulín podruhé, 13. 09. 2015

  750. Agility, Baileys Bohemia Grant: 3/9, 30.66 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  751. Finále Krmiva Hulín, Baileys Bohemia Grant: 5/12, 41.4 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  752. Jumping, Baileys Bohemia Grant: 2/9, 29.87 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  753. Open Jumping, Baileys Bohemia Grant: 2/25, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  754. Zlechov - IX. Zlechovské hopsání, 12. 09. 2015

  755. Agility L, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  756. Jumping L, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  757. Zkoušky LA1, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  758. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  759. Agility, Baileys Bohemia Grant: 3/43, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  760. Agility squads, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  761. Jumping, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  762. Jumping Squads, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  763. Kroměříž - Dvojzkoušky II, 15. 08. 2015

  764. Agility I, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  765. Agility II, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  766. Brno - Letní Robinsonáda, 18. 07. 2015

  767. Agility L, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  768. Jumping II. L, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  769. Jumping I. L, Baileys Bohemia Grant: 15/41, 30.14 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  770. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  771. Agility, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  772. Agility I, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  773. Agility II, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  774. Agility III, Baileys Bohemia Grant: 21/157, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  775. Agility IV, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  776. Jumping I, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  777. Jumping II, Baileys Bohemia Grant: 40/169, 34.03 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  778. Zlín, Mladcová - JK ANIMALS CUP - O Zlínský ranec + 8. MR ACD, 20. 06. 2015

  779. Agility L, Baileys Bohemia Grant: 15/35, 33.92 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  780. Jumping L, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  781. Zkouška LA1, Baileys Bohemia Grant: 5/9, 28.81 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  782. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  783. Agility Ne, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  784. Jumping Ne, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  785. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  786. Agility družstva, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  787. Jumping družstva, Baileys Bohemia Grant: 2/133, 29.89 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  788. Mistrovství A1 - Agility, Baileys Bohemia Grant: 1/40, 25.73 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  789. Mistrovství A1 - Jumping, Baileys Bohemia Grant: 1/41, 27.81 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  790. Power & Speed A1, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  791. Speciální závod - Agility, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  792. Speciální závod - Finále, Baileys Bohemia Grant: 11/24, 34.6 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  793. Speciální závod - Jumping, Baileys Bohemia Grant: 34/127, 35.5 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  794. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Baileys Bohemia Grant: 2/37, 22.87 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  795. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  796. Agility, Baileys Bohemia Grant: 1/13, 20.35 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  797. Agility II Open, Baileys Bohemia Grant: 22/162, 39.99 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  798. Agility I Open, Baileys Bohemia Grant: 31/165, 43.94 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  799. FINAL, Baileys Bohemia Grant: 3/11, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  800. Jumping II Open, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  801. Jumping I Open, Baileys Bohemia Grant: 1/165, 28.2 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  802. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  803. Zkoušky LA1 1 LA1, Baileys Bohemia Grant: 1/14, 26.83 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  804. Zkoušky LA1 2 LA1, Baileys Bohemia Grant: Diskvalifikován

  805. Veřovice - Veřovský pohár-trojzkoušky, 16. 05. 2015

  806. Zkouška 1 LA1, Baileys Bohemia Grant: 1/17, 31.2 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  807. Zkouška 2 LA1, Baileys Bohemia Grant: 1/17, 28.12 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  808. Zkouška 3 LA1, Baileys Bohemia Grant: 1/17, 28.65 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  809. Přerov - Dvojzkoušky, 22. 09. 2013

  810. Agility I., Jenny: Diskvalifikován

  811. Agility II., Jenny: 1/3, 46.37 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  812. Zlechov - VII. Zlechovské hopsání, 21. 09. 2013

  813. Agility L, Jenny: 6/37, 43.2 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  814. Jumping L, Jenny: 7/37, 30.02 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  815. Zkouška LA3, Jenny: 4/7, 44.93 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  816. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2013

  817. Agility, Jenny: 15/28, 38.44 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  818. Jumping, Jenny: Diskvalifikován

  819. LA3, Jenny: Diskvalifikován

  820. Sedlec u Mikulova - 1. Sedlecké trojzkoušky, 31. 08. 2013

  821. III. LA3, Jenny: Diskvalifikován

  822. II. LA3, Jenny: 3/4, 49.12 s, 14.12 tr. b., 3.46 m/s

  823. I. LA3, Jenny: 1/4, 43.39 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  824. Prostějov - Skok za skokem VI, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  825. Agility 18.8.2013 L, Jenny: Diskvalifikován

  826. Jumping 18.8.2013 L, Jenny: Diskvalifikován

  827. Zkouška 18.8.2013 LA3, Jenny: Diskvalifikován

  828. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  829. 1. agility, Jenny: Diskvalifikován

  830. 2. agility, Jenny: 1/4, 51.75 s, 7.75 tr. b., 3.67 m/s

  831. 3. agility, Jenny: 1/4, 45.02 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  832. Suchdol nad Odrou - Údolní TROJZKOUŠKY, 30. 06. 2013

  833. agility III. LA3, Jenny: Diskvalifikován

  834. agility II. LA3, Jenny: Diskvalifikován

  835. agility I. LA3, Jenny: Diskvalifikován

  836. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  837. Agility I., Jenny: Diskvalifikován

  838. Agility II., Jenny: Diskvalifikován

  839. Jumping I., Jenny: 23/60, 39.33 s, 6.33 tr. b., 4.3 m/s

  840. Jumping II., Jenny: Diskvalifikován

  841. Jumping III., Jenny: Diskvalifikován

  842. Jumping IV., Jenny: Diskvalifikován

  843. Ludslavice (u Zlína) - O Zlínský ranec VIII. + 6. MR Australských honáckých psů, 01. 06. 2013

  844. Agility Open L, Jenny: Diskvalifikován

  845. Jump Open L, Jenny: 16/40, 50.39 s, 13.39 tr. b., 3.89 m/s

  846. Zkoušky LA3, Jenny: Diskvalifikován

  847. Zlín - Závody agility, 08. 05. 2013

  848. AGILITY L, Jenny: 7/36, 35.42 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  849. JUMPING L, Jenny: 2/36, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  850. zkouška LA2 LA2, Jenny: 4/15, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  851. Šlapanice - dvojzkoušky agility, 05. 05. 2013

  852. zkouška LA 2, Jenny: 3/14, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  853. zkouška LA 2, Jenny: 3/14, 39.79 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  854. Zlín - Jarní dvojzkoušky, 01. 05. 2013

  855. druha LA2 LA2, Jenny: Diskvalifikován

  856. prvni LA2 LA2, Jenny: 4/21, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  857. Přerov - Dvojí zkoušky, 27. 04. 2013

  858. 1. agility LA2, Jenny: 2/13, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  859. 2. agility LA2, Jenny: 3/13, 47.64 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  860. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2013, 20. 04. 2013

  861. Agility, Jenny: Diskvalifikován

  862. Agility Open, Jenny: 9/35, 40.39 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  863. Jumping Open, Jenny: Diskvalifikován

  864. Brno - 2x zkoušky agility II - 2013, 14. 04. 2013

  865. LA2 II LA2, Jenny: Diskvalifikován

  866. LA2 I LA2, Jenny: 2/16, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  867. Zlechov - 3. Zlechovské dvojzkoušky, 13. 04. 2013

  868. Zkouška 1 LA2, Jenny: 15/25, 41.67 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  869. Zkouška 2 LA2, Jenny: Diskvalifikován

  870. Horka nad Moravou - Faktor strachu podruhé part 2 aneb 4 in 1, 07. 04. 2013

  871. 1. agility LA2, Jenny: Diskvalifikován

  872. 2. agility LA2, Jenny: 13/20, 42.78 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  873. 3. agility LA2, Jenny: 8/20, 51.55 s, 20.55 tr. b., 3.1 m/s

  874. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  875. Agility neděle L, Jenny: 4/31, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  876. Agility sobota L, Jenny: Diskvalifikován

  877. Jumping neděle L, Jenny: Diskvalifikován

  878. Jumping sobota L, Jenny: Diskvalifikován

  879. Zkouška neděle LA2, Jenny: 7/12, 41.66 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  880. Zkouška sobota LA2, Jenny: Diskvalifikován

  881. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 08. 12. 2012

  882. Agility, Jenny: 10/41, 42.56 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  883. Jumping, Jenny: Diskvalifikován

  884. Zkoušky, Jenny: Diskvalifikován

  885. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 18. 11. 2012

  886. Agility, Jenny: 4/45, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  887. Jumping, Jenny: Diskvalifikován

  888. Zkoušky, Jenny: Diskvalifikován

  889. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 03. 11. 2012 - 04. 11. 2012

  890. Agility L, Jenny: 3/31, 45.57 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  891. Jumping L, Jenny: 4/31, 32.02 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  892. neděle - agility L, Jenny: 4/31, 42.74 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  893. neděle - jumping L, Jenny: 6/33, 29.68 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  894. neděle - zkouška LA2, Jenny: 2/16, 42.16 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  895. Zkouška LA2, Jenny: Diskvalifikován

  896. Brno - Podzimní Brno 2012, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  897. Agility neděle L, Jenny: Diskvalifikován

  898. Agility sobota L, Jenny: 8/48, 43.03 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  899. Jumping neděle L, Jenny: 18/49, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  900. Jumping sobota L, Jenny: 19/48, 44.81 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  901. LA2n LA2, Jenny: 7/22, 50.09 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  902. LA2s LA2, Jenny: 9/23, 47.22 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  903. Zlechov - 2. Zlechovské dvojzkoušky, 21. 04. 2012

  904. 1.Zkouška LA2, Jenny: Diskvalifikován

  905. 2.Zkouška LA2, Jenny: 3/14, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  906. Olomouc - Kirican Agilite Závode (KAZ) - umělá tráva, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  907. AGILITY L, Jenny: Diskvalifikován

  908. AGILITY NE L, Jenny: Diskvalifikován

  909. JUMPING L, Jenny: Diskvalifikován

  910. JUMPING NE L, Jenny: 5/23, 40.94 s, 6.94 tr. b., 3.93 m/s

  911. ZKOUSKA LA2, Jenny: Diskvalifikován

  912. ZKOUSKA NE LA2, Jenny: 5/10, 42.51 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  913. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2011, 03. 09. 2011

  914. Agility L, Jenny: Diskvalifikován

  915. Jumping L, Jenny: 7/33, 37.33 s, 6.33 tr. b., 4.1 m/s

  916. Zkoušky LA2, Jenny: Diskvalifikován

  917. Hrušky (okres Vyškov) - Závody v Hruškách, 11. 06. 2011

  918. Agility L, Jenny: 10/27, 43.65 s, 25.0 tr. b., 3.85 m/s

  919. Jumping L, Jenny: 11/27, 46.9 s, 20.9 tr. b., 3.2 m/s

  920. Zkouška LA2, Jenny: Diskvalifikován

  921. Ludslavice u Zlína - O Zlínský ranec V., 04. 06. 2011

  922. Agility Open L, Jenny: Diskvalifikován

  923. Jump Open L, Jenny: 7/23, 40.0 s, 17.0 tr. b., 3.68 m/s

  924. Zkouška LA2, Jenny: Diskvalifikován

  925. Prostějov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2011

  926. Zkouška č.1 LA2, Jenny: 20/25, 39.38 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  927. Zkouška č.2 LA2, Jenny: Diskvalifikován

  928. Brno - KK Zetor - 2x zkoušky agility, 23. 04. 2011

  929. LA2-II LA2, Jenny: 2/15, 41.51 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  930. LA2-I LA2, Jenny: 2/16, 43.08 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  931. Opava - KATMAJÁCKÉ ZKOUŠKY, 15. 05. 2010

  932. LA2 (1), Jenny: Diskvalifikován

  933. LA2 (2), Jenny: 4/12, 43.18 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s