Cz En

084518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Glejdurová

    Člen KA

Pes

  1. All Inclusive Neverending Force, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual: 1/106, 38.18 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  3. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  4. Jumping Individual: 3/108, 33.03 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 7/108, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  6. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  7. Agility I: 10/80, 44.27 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  8. Jumping I: 30/80, 34.21 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  9. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  10. Canviťácký Jumping L: 2/21, 30.65 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  11. Husse Jumping L: 1/20, 32.98 s, 0.0 tr. b., 6.37 m/s

  12. Stávečkovo jumping L: 2/21, 22.32 s, 0.0 tr. b., 7.21 m/s

  13. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  14. ZkA I: Diskvalifikován

  15. ZkA II: Diskvalifikován

  16. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  17. Agility L: Diskvalifikován

  18. Jumping L: Diskvalifikován

  19. Zkouška LA3: 1/12, 39.81 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  20. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  21. Finále: 1/12, 23.1 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  22. JUMPING I.: Diskvalifikován

  23. JUMPING II.: 1/27, 32.19 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  24. JUMPING III.: 1/26, 26.39 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  25. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  26. Agility Open 2+3: 1/16, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  27. ZkA I: 1/6, 37.63 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  28. ZkA II: 1/6, 35.87 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  29. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  30. Agility Open: Diskvalifikován

  31. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  32. Jumping Open: Diskvalifikován

  33. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  34. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  35. Finále Agility: 1/21, 32.11 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  36. Jumping 1: Diskvalifikován

  37. Jumping 2: 1/62, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  38. Jumping 3: Diskvalifikován

  39. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  40. Agility 1: Diskvalifikován

  41. Agility 2: 5/222, 39.55 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  42. Agility 3: 7/177, 37.86 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  43. Agility 4: Diskvalifikován

  44. Agility Trial: Diskvalifikován

  45. Grand Final: 3/44, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  46. Jumping 1: Diskvalifikován

  47. Jumping 2: 4/200, 31.38 s, 0.0 tr. b., 6.44 m/s

  48. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  49. Agility I: Diskvalifikován

  50. Agility II: 2/85, 38.76 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  51. Jumping I: 13/85, 34.2 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  52. Jumping II: Diskvalifikován

  53. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  54. Agility LA: Diskvalifikován

  55. Jumping L: 1/33, 30.56 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  56. LA 3: 1/10, 39.6 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  57. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  58. QA4 Agility: Diskvalifikován

  59. QA5 Agility: 2/96, 39.83 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  60. QA6 Agility: Diskvalifikován

  61. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  62. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  63. QJ6 Jumping: 14/87, 37.54 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  64. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  65. LA3 I.: Diskvalifikován

  66. LA3 II.: Diskvalifikován

  67. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  68. QA1 agility: 16/123, 38.03 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  69. QA2 agility: 2/120, 34.95 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  70. QA3 agility: 32/120, 37.88 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  71. QJ1 jumping: 1/123, 34.31 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  72. QJ2 jumping: 38/122, 29.15 s, 5.0 tr. b., 6.35 m/s

  73. QJ3 jumping: 22/111, 33.02 s, 5.0 tr. b., 6.06 m/s

  74. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  75. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  76. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 17/110, 31.99 s, 5.0 tr. b., 6.1 m/s

  77. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  78. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : 10/110, 37.33 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  79. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 22/170, 32.53 s, 5.0 tr. b., 6.15 m/s

  80. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  81. TRIAL II. LA2: 1/18, 32.24 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  82. TRIAL I. LA2: 1/18, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  83. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  84. Agility I: Diskvalifikován

  85. Agility II: Diskvalifikován

  86. Jumping I: Diskvalifikován

  87. Jumping II: 3/161, 31.49 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  88. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  89. Jumping: Diskvalifikován

  90. Zkouška 1: 1/17, 34.96 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  91. Zkouška 2: 3/17, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  92. Zkouška 3: 2/16, 33.43 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  93. Zkouška 4: 1/16, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  94. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  95. Agility Trial I: 1/18, 32.29 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  96. Agility Trial II: Diskvalifikován

  97. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  98. Trial I: Diskvalifikován

  99. Trial II: 1/15, 33.74 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  100. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  101. 1. Jumping L: 1/36, 29.44 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  102. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  103. 3. Jumping L: 1/36, 31.38 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s