Cz En

Jumping Individual

  1. Datum: 12. 09. 2021
  2. Závod: Trutnov - Mistrovství republiky v agility
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 208.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.62 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna 0 0 0.0 0.0 36.57 5.69 V V
2 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force 0 0 0.0 0.0 36.58 5.69 V V
3 010719 Lucie Bartelová Cérečka Ninuland 0 0 0.0 0.0 37.74 5.51 V V
4 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 38.49 5.4 V V
5 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 0 0 0.0 0.0 38.69 5.38 V V
6 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 39.52 5.26 V V
7 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 0 0 0.0 0.0 39.57 5.26 V V
8 089319 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka 0 0 0.0 0.0 40.06 5.19 V V
9 013017 Veronika Hružíková A3Ch Braveheart Lovelenia 0 0 0.0 0.0 40.25 5.17 V V
10 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 0 0 0.0 0.0 41.0 5.07 V V
11 085117 Ivana Ondrušová Bellis Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 41.79 4.98 V V
12 065917 Vladimír Macura Meggie 0 0 0.0 0.0 42.06 4.95 V V
13 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 0 0 0.0 0.0 43.0 4.84 V V
14 041414 Barbora Čechlovská A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 0 0.47 0.47 45.47 4.57 V V
15 Daniela Martinčeková Butch Wallachian Flower - "Butch" 0 0 0.68 0.68 45.68 4.55 V V
16 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 1 0 0.0 5.0 37.05 5.61 V V
17 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 37.1 5.61 V V
18 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja 1 0 0.0 5.0 37.12 5.6 V V
19 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair 1 0 0.0 5.0 37.15 5.6 V V
20 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 1 0 0.0 5.0 37.87 5.49 V V
21 059017 Dagmar Žáková A3Ch Will to Please Dajavera 1 0 0.0 5.0 39.5 5.27 V V
22 085018 Robin Solanský Caesar 1 0 0.0 5.0 39.99 5.2 V V
23 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 1 0 0.0 5.0 40.8 5.1 V V
24 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 0 1 0.0 5.0 42.62 4.88 V V
25 050919 Andrea Kuchařová Sherly 1 0 0.0 5.0 44.54 4.67 V V
26 013214 Petra Vyplelová A3Ch Hugg Astra 1 0 0.44 5.44 45.44 4.58 V V
27 029315 Adéla Karbusová A3Ch Brixiee 0 1 2.1 7.1 47.1 4.42 VD VD
28 042315 Lenka Kabátová A3Ch Afrodita Love from Tatras 1 0 4.73 9.73 49.73 4.18 VD VD
29 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 2 0 0.0 10.0 35.96 5.78 VD VD
30 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei 2 0 0.0 10.0 36.43 5.71 VD VD
31 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo 2 0 0.0 10.0 37.04 5.62 VD VD
32 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 2 0 0.0 10.0 41.15 5.05 VD VD
33 083118 Aneta Hrdličková Diamond Akira Z Čertovy kazatelny 1 1 0.0 10.0 43.46 4.79 VD VD
34 063617 Anna Pouč Air-Tex Verline 1 1 3.77 13.77 48.77 4.26 VD VD
35 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 3 0 0.0 15.0 36.39 5.72 VD VD
36 007417 Jana Pošvářová A3Ch Cassie 3 0 0.0 15.0 42.89 4.85 VD VD
37 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky 3 0 0.0 15.0 44.78 4.64 VD VD
38 001216 Zuzana Juřičková Dragonnier Gitaron 2 1 1.91 16.91 46.91 4.43 D D
39 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra 5 1 0.17 30.17 45.17 4.6 BO BO
DIS 015718 Aneta Jiráčková Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043218 Gabriela Řehořová Elly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006221 Miroslav Považan Miki Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001019 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000420 Aneta Indráková Aymee Derby Veselý ocas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059719 Kateřina Benešová Sophie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094319 Alena Vitáková Aggi od Roubenky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039118 Michaela Koucká A3Ch Cimrman Rafrabela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Daniel Martinček Cid Queen of Garden - "Cid" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091017 Petra Pokorná Free Heart for Me Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077020 Aneta Řeháková Drive Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082714 Lucie Vočadlová A3Ch Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078619 Laura Michalčíková Collin Mersey border collies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055620 Alena Hudcová X'Chil Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038617 Vladimíra Čištínová Elly Jay Kawai Kaito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085519 Maxmilián Vlach A3Ch Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070118 Denisa Křížová Ruby Kelpiebrink DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071017 Zuzana Sequensová Drum'n'Bass Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052317 Jan Lefner A3Ch Arakain Under Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045516 Markéta Novotná A3Ch Happy Minnie Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047317 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025419 Petra Tomanková A Imperia The Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061719 Kateřina Šulcová Bye and away Orange Cherusker DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046119 Barbora Kaňová Cácorka Asbrete DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021719 Lucie Nováková Zippy Trix Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 096915 Pavlína Doležalová A3Ch Ida Emean Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051719 Martina Jírová A3Ch Big Shock Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009719 Natálie Mlejnková Fanny Storytelling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083319 Aneta Grygarová Artistic-Avicii Skanelands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO