Cz En

021316

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Lapišová, Tricolori team

    Člen KA

Pes

  1. Adrenalin Ninuland, Border kolie

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  2. JUMPING ORIGINAL II L: 1/30, 29.18 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  3. JUMPING ORIGINAL I L: 5/31, 32.64 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  4. ZKOUŠKA LA3: Diskvalifikován

  5. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  6. Agility Open: 7/17, 40.7 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  7. Agility Trial: Diskvalifikován

  8. Jumping Open: Diskvalifikován

  9. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  10. zkouška LA3 1: 5/10, 35.15 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  11. zkouška LA3 2: Diskvalifikován

  12. zkouška LA3 3: 7/8, 39.2 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  13. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  14. Jumping Final: Diskvalifikován

  15. Jumping Open I: 1/29, 29.36 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  16. Jumping Open II: 4/29, 28.85 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  17. Jumping Open III: 4/28, 26.2 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  18. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  19. Agility I: 21/80, 43.38 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  20. Agility II: Diskvalifikován

  21. Jumping I: 11/80, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  22. Jumping II: 47/79, 43.99 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  23. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  24. 1. zkouška LA3: 3/8, 40.12 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  25. 2. zkouška LA3: 5/8, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  26. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  27. TRIAL I.: 3/18, 39.49 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  28. TRIAL II.: Diskvalifikován

  29. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  30. ZkA I: Diskvalifikován

  31. ZkA II: 2/8, 40.61 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  32. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  33. Jumping Open: Diskvalifikován

  34. ZkA I: Diskvalifikován

  35. ZkA II: Diskvalifikován

  36. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  37. ZkA I: 2/9, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  38. ZkA II: Diskvalifikován

  39. ZkA III: 1/9, 39.1 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  40. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  41. 1. Zkouška LA3: 2/6, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  42. 2. Zkouška LA3: 2/6, 41.66 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  43. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  44. Jumping open LA: 6/16, 32.02 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  45. Jumping tunel LA: 2/16, 26.06 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  46. Zkouška LA3: 3/3, 43.12 s, 20.0 tr. b., 4.43 m/s

  47. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  48. Zkouška č.1 LA3: Diskvalifikován

  49. Zkouška č.2 LA3: Diskvalifikován

  50. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  51. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  52. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  53. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  54. Agility Trial I: 4/15, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  55. Agility Trial II: 8/15, 40.78 s, 10.78 tr. b., 4.12 m/s

  56. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  57. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  58. 2. zkouška LA3: 3/8, 36.34 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  59. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  60. 1. zkouška LA3: 2/13, 34.95 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  61. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  62. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  63. Agility Trial I: 8/15, 45.74 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  64. Agility Trial II: 6/15, 44.56 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  65. Jumping Open: Diskvalifikován

  66. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  67. Agility Trial I: 7/9, 34.22 s, 20.0 tr. b., 5.46 m/s

  68. Agility Trial II: Diskvalifikován

  69. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  70. Agility L: Diskvalifikován

  71. Jump L: 1/36, 28.0 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  72. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  73. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  74. Agility A2A3: 41/95, 47.48 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  75. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  76. Jumping A2A3: 41/113, 39.47 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  77. Jumping Squads as Individual: 74/162, 33.73 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  78. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  79. Special Agility: 37/159, 37.42 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  80. Special Jumping: Diskvalifikován

  81. Tachyon Trophy A2A3: 35/106, 37.51 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  82. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  83. Agility Open: Diskvalifikován

  84. Agility Trial: Diskvalifikován

  85. Jumping Open: Diskvalifikován

  86. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  87. Agility I: Diskvalifikován

  88. Agility II: Diskvalifikován

  89. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  90. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  91. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  92. 3. zkouška LA3: 2/9, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  93. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  94. Zkouška č.1 LA2: 1/22, 38.98 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  95. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  96. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  97. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  98. zkouška 2 LA2: 1/17, 44.88 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  99. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  100. II. zkouška LA2: 4/18, 34.27 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  101. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  102. Jumping A2 + A3 L: Diskvalifikován

  103. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  104. Agility open 1 L: Diskvalifikován

  105. Agility open 2 L: Diskvalifikován

  106. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  107. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  108. Trial II. LA2: Diskvalifikován

  109. Trial I. LA2: Diskvalifikován

  110. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  111. Agility Open: Diskvalifikován

  112. Agility Trial: Diskvalifikován

  113. Jumping Open: 6/47, 31.85 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  114. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  115. Agility Open: Diskvalifikován

  116. Agility Trial: Diskvalifikován

  117. Jumping Open: 4/29, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  118. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  119. Agility L: Diskvalifikován

  120. Jumping L: Diskvalifikován

  121. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  122. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  123. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  124. 2Q Agility: 20/157, 40.6 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  125. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 51/108, 37.33 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  126. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  127. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  128. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 23/121, 36.72 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  129. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  130. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  131. Jumping 2 L: 1/35, 27.14 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  132. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  133. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  134. zkouška 1 LA2: 14/22, 44.19 s, 25.0 tr. b., 4.39 m/s

  135. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  136. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  137. FALCO 1. zkouška LA2: 5/18, 29.42 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  138. FALCO 2. zkouška LA2: 6/18, 34.28 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  139. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  140. 1. zkouška LA2: 9/17, 38.74 s, 20.0 tr. b., 4.85 m/s

  141. 2. zkouška LA2: 1/17, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  142. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  143. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  144. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  145. Agility Lar So: Diskvalifikován

  146. Jumping Lar Ne: 33/85, 30.11 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  147. Jumping Lar So: Diskvalifikován

  148. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  149. 1.běh LA2: Diskvalifikován

  150. 2.běh LA2: 1/24, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  151. 3.běh LA2: Diskvalifikován

  152. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  153. Agility LA: Diskvalifikován

  154. Jumping LA: 7/46, 34.34 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  155. Zkouška LA2: 5/13, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  156. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  157. V Agility: 2/18, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  158. VI Agility: Diskvalifikován

  159. VII Agility: Diskvalifikován

  160. VIII Agility: Diskvalifikován

  161. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  162. Agility LA L: 10/30, 40.99 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  163. Jumping II LA L: 9/34, 23.97 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  164. Jumping I LA L: 10/35, 31.81 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  165. Zkouška LA2 LA2: 3/10, 40.65 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  166. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  167. 1. Zkouška LA2: 5/21, 37.16 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  168. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  169. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  170. Agility LA: Diskvalifikován

  171. Jumping LA: Diskvalifikován

  172. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  173. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  174. II. zkouška LA2: 1/13, 30.12 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  175. I. zkouška LA2: 5/12, 35.14 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  176. Jumping open L: Diskvalifikován

  177. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  178. Agility Ne L: Diskvalifikován

  179. Agility So L: 14/46, 37.08 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  180. Jumping Ne L: Diskvalifikován

  181. Jumping So L: Diskvalifikován

  182. Zkouška Ne LA2: 6/15, 37.78 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  183. Zkouška So LA2: 7/14, 35.51 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  184. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  185. Jumping I: 1/44, 23.94 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  186. Jumping II: 2/44, 29.44 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  187. Jumping III: Diskvalifikován

  188. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  189. Agility 1 L: Diskvalifikován

  190. Agility 2 L: Diskvalifikován

  191. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  192. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  193. 1. běh LA1 LA1: 1/18, 26.42 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  194. 2. běh LA1 LA1: Diskvalifikován

  195. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  196. Agility: 2/12, 28.91 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  197. Agility II: 4/12, 31.23 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  198. Jumping Open: Diskvalifikován

  199. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  200. Agility I: 3/10, 31.03 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  201. Agility II: 1/9, 28.41 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  202. TUNELIADA: 2/43, 23.12 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  203. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  204. 1Q Jumping: 46/131, 30.65 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  205. 2Q Agility: 26/139, 35.44 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  206. 3Q Finále: Diskvalifikován

  207. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  208. Družstva - Jumping: 9/139, 32.07 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  209. Jednotlivci A1 - Agility: 1/39, 36.04 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  210. Jednotlivci A1 - Jumping: 1/38, 27.32 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  211. Power & speed A1: 5/38, 22.32 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  212. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 2/38, 24.92 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  213. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  214. Jumping II L: 20/42, 32.93 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  215. Jumping I. L: 10/40, 27.12 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  216. Zkouška LA1: Diskvalifikován