Cz En

021316

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Lapišová, Tricolori team

Pes

  1. Adrenalin Ninuland, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual: 38/106, 41.8 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  3. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  4. Jumping Individual: 39/108, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 41/108, 34.13 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  6. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  7. JUMPING ORIGINAL II L: 1/30, 29.18 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  8. JUMPING ORIGINAL I L: 5/31, 32.64 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  9. ZKOUŠKA LA3: Diskvalifikován

  10. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  11. Agility Open: 7/17, 40.7 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  12. Agility Trial: Diskvalifikován

  13. Jumping Open: Diskvalifikován

  14. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  15. zkouška LA3 1: 5/10, 35.15 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  16. zkouška LA3 2: Diskvalifikován

  17. zkouška LA3 3: 7/8, 39.2 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  18. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  19. Jumping Final: Diskvalifikován

  20. Jumping Open I: 1/29, 29.36 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  21. Jumping Open II: 4/29, 28.85 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  22. Jumping Open III: 4/28, 26.2 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  23. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  24. Agility I: 21/80, 43.38 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  25. Agility II: Diskvalifikován

  26. Jumping I: 11/80, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  27. Jumping II: 47/79, 43.99 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  28. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  29. 1. zkouška LA3: 3/8, 40.12 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  30. 2. zkouška LA3: 5/8, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  31. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  32. TRIAL I.: 3/18, 39.49 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  33. TRIAL II.: Diskvalifikován

  34. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  35. ZkA I: Diskvalifikován

  36. ZkA II: 2/8, 40.61 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  37. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  38. Jumping Open: Diskvalifikován

  39. ZkA I: Diskvalifikován

  40. ZkA II: Diskvalifikován

  41. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  42. ZkA I: 2/9, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  43. ZkA II: Diskvalifikován

  44. ZkA III: 1/9, 39.1 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  45. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  46. 1. Zkouška LA3: 2/6, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  47. 2. Zkouška LA3: 2/6, 41.66 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  48. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  49. Jumping open LA: 6/16, 32.02 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  50. Jumping tunel LA: 2/16, 26.06 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  51. Zkouška LA3: 3/3, 43.12 s, 20.0 tr. b., 4.43 m/s

  52. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  53. Zkouška č.1 LA3: Diskvalifikován

  54. Zkouška č.2 LA3: Diskvalifikován

  55. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  56. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  57. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  58. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  59. Agility Trial I: 4/15, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  60. Agility Trial II: 8/15, 40.78 s, 10.78 tr. b., 4.12 m/s

  61. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  62. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  63. 2. zkouška LA3: 3/8, 36.34 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  64. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  65. 1. zkouška LA3: 2/13, 34.95 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  66. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  67. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  68. Agility Trial I: 8/15, 45.74 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  69. Agility Trial II: 6/15, 44.56 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  70. Jumping Open: Diskvalifikován

  71. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  72. Agility Trial I: 7/9, 34.22 s, 20.0 tr. b., 5.46 m/s

  73. Agility Trial II: Diskvalifikován

  74. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  75. Agility L: Diskvalifikován

  76. Jump L: 1/36, 28.0 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  77. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  78. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  79. Agility A2A3: 41/95, 47.48 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  80. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  81. Jumping A2A3: 41/113, 39.47 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  82. Jumping Squads as Individual: 74/162, 33.73 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  83. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  84. Special Agility: 37/159, 37.42 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  85. Special Jumping: Diskvalifikován

  86. Tachyon Trophy A2A3: 35/106, 37.51 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  87. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  88. Agility Open: Diskvalifikován

  89. Agility Trial: Diskvalifikován

  90. Jumping Open: Diskvalifikován

  91. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  92. Agility I: Diskvalifikován

  93. Agility II: Diskvalifikován

  94. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  95. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  96. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  97. 3. zkouška LA3: 2/9, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  98. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  99. Zkouška č.1 LA2: 1/22, 38.98 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  100. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  101. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  102. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  103. zkouška 2 LA2: 1/17, 44.88 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  104. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  105. II. zkouška LA2: 4/18, 34.27 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  106. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  107. Jumping A2 + A3 L: Diskvalifikován

  108. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  109. Agility open 1 L: Diskvalifikován

  110. Agility open 2 L: Diskvalifikován

  111. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  112. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  113. Trial II. LA2: Diskvalifikován

  114. Trial I. LA2: Diskvalifikován

  115. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  116. Agility Open: Diskvalifikován

  117. Agility Trial: Diskvalifikován

  118. Jumping Open: 6/47, 31.85 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  119. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  120. Agility Open: Diskvalifikován

  121. Agility Trial: Diskvalifikován

  122. Jumping Open: 4/29, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  123. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  124. Agility L: Diskvalifikován

  125. Jumping L: Diskvalifikován

  126. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  127. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  128. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  129. 2Q Agility: 20/157, 40.6 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  130. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 51/108, 37.33 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  131. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  132. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  133. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 23/121, 36.72 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  134. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  135. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  136. Jumping 2 L: 1/35, 27.14 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  137. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  138. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  139. zkouška 1 LA2: 14/22, 44.19 s, 25.0 tr. b., 4.39 m/s

  140. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  141. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  142. FALCO 1. zkouška LA2: 5/18, 29.42 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  143. FALCO 2. zkouška LA2: 6/18, 34.28 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  144. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  145. 1. zkouška LA2: 9/17, 38.74 s, 20.0 tr. b., 4.85 m/s

  146. 2. zkouška LA2: 1/17, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  147. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  148. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  149. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  150. Agility Lar So: Diskvalifikován

  151. Jumping Lar Ne: 33/85, 30.11 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  152. Jumping Lar So: Diskvalifikován

  153. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  154. 1.běh LA2: Diskvalifikován

  155. 2.běh LA2: 1/24, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  156. 3.běh LA2: Diskvalifikován

  157. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  158. Agility LA: Diskvalifikován

  159. Jumping LA: 7/46, 34.34 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  160. Zkouška LA2: 5/13, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  161. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  162. V Agility: 2/18, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  163. VI Agility: Diskvalifikován

  164. VII Agility: Diskvalifikován

  165. VIII Agility: Diskvalifikován

  166. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  167. Agility LA L: 10/30, 40.99 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  168. Jumping II LA L: 9/34, 23.97 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  169. Jumping I LA L: 10/35, 31.81 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  170. Zkouška LA2 LA2: 3/10, 40.65 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  171. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  172. 1. Zkouška LA2: 5/21, 37.16 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  173. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  174. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  175. Agility LA: Diskvalifikován

  176. Jumping LA: Diskvalifikován

  177. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  178. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  179. II. zkouška LA2: 1/13, 30.12 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  180. I. zkouška LA2: 5/12, 35.14 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  181. Jumping open L: Diskvalifikován

  182. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  183. Agility Ne L: Diskvalifikován

  184. Agility So L: 14/46, 37.08 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  185. Jumping Ne L: Diskvalifikován

  186. Jumping So L: Diskvalifikován

  187. Zkouška Ne LA2: 6/15, 37.78 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  188. Zkouška So LA2: 7/14, 35.51 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  189. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  190. Jumping I: 1/44, 23.94 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  191. Jumping II: 2/44, 29.44 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  192. Jumping III: Diskvalifikován

  193. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  194. Agility 1 L: Diskvalifikován

  195. Agility 2 L: Diskvalifikován

  196. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  197. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  198. 1. běh LA1 LA1: 1/18, 26.42 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  199. 2. běh LA1 LA1: Diskvalifikován

  200. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  201. Agility: 2/12, 28.91 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  202. Agility II: 4/12, 31.23 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  203. Jumping Open: Diskvalifikován

  204. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  205. Agility I: 3/10, 31.03 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  206. Agility II: 1/9, 28.41 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  207. TUNELIADA: 2/43, 23.12 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  208. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  209. 1Q Jumping: 46/131, 30.65 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  210. 2Q Agility: 26/139, 35.44 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  211. 3Q Finále: Diskvalifikován

  212. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  213. Družstva - Jumping: 9/139, 32.07 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  214. Jednotlivci A1 - Agility: 1/39, 36.04 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  215. Jednotlivci A1 - Jumping: 1/38, 27.32 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  216. Power & speed A1: 5/38, 22.32 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  217. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 2/38, 24.92 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  218. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  219. Jumping II L: 20/42, 32.93 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  220. Jumping I. L: 10/40, 27.12 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  221. Zkouška LA1: Diskvalifikován