Lucie Lapišová

  1. Číslo: 001094
  2. OSA: Tricolori team
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 06. 02. 2023
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 001806 (S), Fandy

    Arrow_down
  2. 055910 (L), Rek

    Arrow_down
  3. 021316 (L), Adrenalin Ninuland

    Arrow_down
  4. 002322 (L), Double Adrenalin from Valachian Highlands

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Jiřinkou, 15. 06. 2024

  2. jumpng LA2, Double Adrenalin from Valachian Highlands: 4/7, 37.85 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  3. zkouška LA2, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  4. Horní Suchá - PURPLE STAR, 26. 05. 2024

  5. Jumping , Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  6. Zkouška, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  7. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKY V Suchdole, 11. 05. 2024

  8. 1. zkouška agility, Double Adrenalin from Valachian Highlands: 2/3, 37.66 s, 20.0 tr. b., 4.89 m/s

  9. 2. zkouška agility, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  10. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 5 - dvojzkoušky + A0, 27. 04. 2024

  11. 1. Zkouška LA2, Double Adrenalin from Valachian Highlands: 2/5, 33.37 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  12. 2. Zkouška LA2, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  13. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2024

  14. 1. zkouška L A2, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  15. 2. zkouška L A2, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  16. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní I, 25. 11. 2023

  17. 1. zkouška L A2, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  18. 2. zkouška L A2, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  19. Horka nad Moravou - Havliczech 63 - 4 x A1, 2 x A3, 2 x A2 s Calibrou, 11. 11. 2023

  20. Zkouška I., Double Adrenalin from Valachian Highlands: 1/10, 28.88 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  21. Zkouška II,, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  22. Zkouška III., Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  23. Zkouška IV., Double Adrenalin from Valachian Highlands: 3/10, 28.14 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  24. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 15. 10. 2023

  25. zkouška LA1 1, Double Adrenalin from Valachian Highlands: 2/5, 29.38 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  26. zkouška LA1 2, Double Adrenalin from Valachian Highlands: 1/5, 31.45 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  27. Ostrava - O pohár Naury IX, 26. 08. 2023

  28. Agility L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  29. Agility L, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  30. Jumping L, Adrenalin Ninuland: 8/28, 34.97 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  31. Jumping L, Double Adrenalin from Valachian Highlands: 14/28, 37.71 s, 20.0 tr. b., 4.99 m/s

  32. Zkouška LA1, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  33. Zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  34. Krhová - Agirebels - Dvojzkoušky s Lenkou Pánkovou, 20. 08. 2023

  35. 1.zkouška, Double Adrenalin from Valachian Highlands: 1/8, 29.4 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  36. 2. zkouška, Double Adrenalin from Valachian Highlands: 1/8, 29.06 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  37. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 24. 06. 2023

  38. jumping LA1, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  39. zkouška LA1, Double Adrenalin from Valachian Highlands: 6/14, 27.32 s, 15.0 tr. b., 5.71 m/s

  40. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  41. Agility II L, Adrenalin Ninuland: 49/84, 39.32 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  42. Agility I L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  43. Jumping II L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  44. Jumping I L, Adrenalin Ninuland: 40/93, 36.54 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  45. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  46. Agility 1, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  47. Agility 2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  48. Jumping 1, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  49. Jumping 2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  50. Kaňovice - "Skoro" Máj v Kaňkách 4 - dvojzkoušky, 30. 04. 2023

  51. 1. Zkouška LA1, Double Adrenalin from Valachian Highlands: 2/12, 33.56 s, 20.0 tr. b., 4.83 m/s

  52. 2. Zkouška LA1, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  53. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 3. - trojzkoušky, 01. 04. 2023

  54. 1. Zkouška LA1, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  55. 2. Zkouška LA1, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  56. 3. Zkouška LA1, Double Adrenalin from Valachian Highlands: 4/15, 32.9 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  57. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové Tukobraní s JK Animals, 11. 03. 2023

  58. 1. zkouška LA1, Double Adrenalin from Valachian Highlands: 5/17, 37.81 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  59. 2. zkouška LA1, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  60. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  61. 1.zkouška LA1, Double Adrenalin from Valachian Highlands: 1/14, 28.97 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  62. 2. zkouška L A1, Double Adrenalin from Valachian Highlands: 5/14, 28.93 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  63. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 23. 10. 2022

  64. zkouška LA1 1, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  65. zkouška LA1 2, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  66. Suchdol nad Odrou - ZÁŘIJOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 25. 09. 2022

  67. Agility Trial I, Adrenalin Ninuland: 5/7, 42.83 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  68. Agility Trial I, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  69. Agility Trial II, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  70. Agility Trial II, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  71. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky babí léto, 10. 09. 2022

  72. zkouška LA1 1, Double Adrenalin from Valachian Highlands: 4/10, 28.35 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  73. zkouška LA1 2, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  74. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  75. Agility Trial I, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  76. Agility Trial II, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  77. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  78. Jumping L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  79. Jumping L, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  80. Jumpng II L, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  81. Jumpng II L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  82. Zkouška LA1, Double Adrenalin from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  83. Zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  84. Opava - Vlaštovičky - Únorový trojboj v ABSce, 06. 02. 2022

  85. Agility Trial I, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  86. Agility Trial II, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  87. Agility Trial III, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  88. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  89. Vitar Agility Trial I, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  90. Vitar Agility Trial II, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  91. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  92. 1. zkouška A3 L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  93. 2. zkouška A3 L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  94. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  95. Agility Squads as Individual, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  96. Jumping Individual, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  97. Jumping Squads as Individual, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  98. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  99. Agility Trial I, Adrenalin Ninuland: 8/10, 43.33 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  100. Agility Trial II, Adrenalin Ninuland: 6/10, 39.31 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  101. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  102. Agility I, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  103. Agility II, Adrenalin Ninuland: 28/99, 42.04 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  104. Jumping I, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  105. Jumping II, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  106. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  107. Agility Trial, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  108. Earth dog's labyrinth, Adrenalin Ninuland: 3/12, 31.46 s, 0.0 tr. b., 6.55 m/s

  109. Frog's course, Adrenalin Ninuland: 4/12, 26.46 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  110. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  111. 1. Zkouška A3 L, Adrenalin Ninuland: 2/10, 38.35 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  112. 2. Zkouška A3 L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  113. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  114. Agility Individual, Adrenalin Ninuland: 38/106, 41.8 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  115. Agility Squads as Individual, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  116. Jumping Individual, Adrenalin Ninuland: 39/108, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  117. Jumping Squads as Individual, Adrenalin Ninuland: 41/108, 34.13 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  118. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  119. JUMPING ORIGINAL II L, Adrenalin Ninuland: 1/30, 29.18 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  120. JUMPING ORIGINAL I L, Adrenalin Ninuland: 5/31, 32.64 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  121. ZKOUŠKA LA3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  122. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  123. Agility Open, Adrenalin Ninuland: 7/17, 40.7 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  124. Agility Trial, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  125. Jumping Open, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  126. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  127. zkouška LA3 1, Adrenalin Ninuland: 5/10, 35.15 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  128. zkouška LA3 2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  129. zkouška LA3 3, Adrenalin Ninuland: 7/8, 39.2 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  130. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  131. Jumping Final, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  132. Jumping Open I, Adrenalin Ninuland: 1/29, 29.36 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  133. Jumping Open II, Adrenalin Ninuland: 4/29, 28.85 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  134. Jumping Open III, Adrenalin Ninuland: 4/28, 26.2 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  135. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  136. Agility I, Adrenalin Ninuland: 21/80, 43.38 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  137. Agility II, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  138. Jumping I, Adrenalin Ninuland: 11/80, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  139. Jumping II, Adrenalin Ninuland: 47/79, 43.99 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  140. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  141. 1. zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: 3/8, 40.12 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  142. 2. zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: 5/8, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  143. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  144. TRIAL I., Adrenalin Ninuland: 3/18, 39.49 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  145. TRIAL II., Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  146. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  147. ZkA I, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  148. ZkA II, Adrenalin Ninuland: 2/8, 40.61 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  149. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  150. Jumping Open, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  151. ZkA I, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  152. ZkA II, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  153. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  154. ZkA I, Adrenalin Ninuland: 2/9, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  155. ZkA II, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  156. ZkA III, Adrenalin Ninuland: 1/9, 39.1 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  157. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  158. 1. Zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: 2/6, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  159. 2. Zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: 2/6, 41.66 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  160. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  161. Jumping open LA, Adrenalin Ninuland: 6/16, 32.02 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  162. Jumping tunel LA, Adrenalin Ninuland: 2/16, 26.06 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  163. Zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: 3/3, 43.12 s, 20.0 tr. b., 4.43 m/s

  164. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  165. Zkouška č.1 LA3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  166. Zkouška č.2 LA3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  167. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  168. Zkouška 1 LA3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  169. Zkouška 2 LA3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  170. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  171. Agility Trial I, Adrenalin Ninuland: 4/15, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  172. Agility Trial II, Adrenalin Ninuland: 8/15, 40.78 s, 10.78 tr. b., 4.12 m/s

  173. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  174. 1. zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  175. 2. zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: 3/8, 36.34 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  176. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  177. 1. zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: 2/13, 34.95 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  178. 2. zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  179. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  180. Agility Trial I, Adrenalin Ninuland: 8/15, 45.74 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  181. Agility Trial II, Adrenalin Ninuland: 6/15, 44.56 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  182. Jumping Open, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  183. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  184. Agility Trial I, Adrenalin Ninuland: 7/9, 34.22 s, 20.0 tr. b., 5.46 m/s

  185. Agility Trial II, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  186. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  187. Agility L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  188. Jump L, Adrenalin Ninuland: 1/36, 28.0 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  189. Zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  190. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  191. Agility A2A3, Adrenalin Ninuland: 41/95, 47.48 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  192. Agility Squads as individual, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  193. Jumping A2A3, Adrenalin Ninuland: 41/113, 39.47 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  194. Jumping Squads as Individual, Adrenalin Ninuland: 74/162, 33.73 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  195. Power & Speed A2A3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  196. Special Agility, Adrenalin Ninuland: 37/159, 37.42 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  197. Special Jumping, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  198. Tachyon Trophy A2A3, Adrenalin Ninuland: 35/106, 37.51 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  199. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  200. Agility Open, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  201. Agility Trial, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  202. Jumping Open, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  203. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  204. Agility I, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  205. Agility II, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  206. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  207. 1. zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  208. 2. zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  209. 3. zkouška LA3, Adrenalin Ninuland: 2/9, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  210. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  211. Zkouška č.1 LA2, Adrenalin Ninuland: 1/22, 38.98 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  212. Zkouška č.2 LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  213. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  214. zkouška 1 LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  215. zkouška 2 LA2, Adrenalin Ninuland: 1/17, 44.88 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  216. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  217. II. zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: 4/18, 34.27 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  218. I. zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  219. Jumping A2 + A3 L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  220. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  221. Agility open 1 L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  222. Agility open 2 L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  223. Zkoušky LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  224. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  225. Trial II. LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  226. Trial I. LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  227. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  228. Agility Open, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  229. Agility Trial, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  230. Jumping Open, Adrenalin Ninuland: 6/47, 31.85 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  231. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  232. Agility Open, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  233. Agility Trial, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  234. Jumping Open, Adrenalin Ninuland: 4/29, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  235. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  236. Agility L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  237. Jumping L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  238. Zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  239. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  240. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Adrenalin Ninuland: 51/108, 37.33 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  241. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  242. Power & speed A2/A3, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  243. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Adrenalin Ninuland: 23/121, 36.72 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  244. 1Q Jumping, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  245. 2Q Agility, Adrenalin Ninuland: 20/157, 40.6 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  246. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  247. Jumping 1 L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  248. Jumping 2 L, Adrenalin Ninuland: 1/35, 27.14 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  249. Zkoušky LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  250. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  251. zkouška 1 LA2, Adrenalin Ninuland: 14/22, 44.19 s, 25.0 tr. b., 4.39 m/s

  252. zkouška 2 LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  253. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  254. FALCO 1. zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: 5/18, 29.42 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  255. FALCO 2. zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: 6/18, 34.28 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  256. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  257. 1. zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: 9/17, 38.74 s, 20.0 tr. b., 4.85 m/s

  258. 2. zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: 1/17, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  259. 3. zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  260. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  261. Agility Lar Ne, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  262. Agility Lar So, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  263. Jumping Lar Ne, Adrenalin Ninuland: 33/85, 30.11 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  264. Jumping Lar So, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  265. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  266. 1.běh LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  267. 2.běh LA2, Adrenalin Ninuland: 1/24, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  268. 3.běh LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  269. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  270. Agility LA, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  271. Jumping LA, Adrenalin Ninuland: 7/46, 34.34 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  272. Zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: 5/13, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  273. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  274. V Agility, Adrenalin Ninuland: 2/18, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  275. VI Agility, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  276. VII Agility, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  277. VIII Agility, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  278. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  279. Agility LA L, Adrenalin Ninuland: 10/30, 40.99 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  280. Jumping II LA L, Adrenalin Ninuland: 9/34, 23.97 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  281. Jumping I LA L, Adrenalin Ninuland: 10/35, 31.81 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  282. Zkouška LA2 LA2, Adrenalin Ninuland: 3/10, 40.65 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  283. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  284. 1. Zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: 5/21, 37.16 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  285. 2. Zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  286. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  287. Agility LA, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  288. Jumping LA, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  289. Zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  290. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  291. II. zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: 1/13, 30.12 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  292. I. zkouška LA2, Adrenalin Ninuland: 5/12, 35.14 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  293. Jumping open L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  294. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  295. Agility Ne L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  296. Agility So L, Adrenalin Ninuland: 14/46, 37.08 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  297. Jumping Ne L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  298. Jumping So L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  299. Zkouška Ne LA2, Adrenalin Ninuland: 6/15, 37.78 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  300. Zkouška So LA2, Adrenalin Ninuland: 7/14, 35.51 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  301. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  302. Jumping I, Adrenalin Ninuland: 1/44, 23.94 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  303. Jumping II, Adrenalin Ninuland: 2/44, 29.44 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  304. Jumping III, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  305. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  306. Agility 1 L, Rek: Diskvalifikován

  307. Agility 1 L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  308. Agility 2 L, Rek: 10/28, 44.17 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  309. Agility 2 L, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  310. Zkoušky LA2, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  311. Zkoušky LA3, Rek: Diskvalifikován

  312. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  313. 1. běh LA1 LA1, Adrenalin Ninuland: 1/18, 26.42 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  314. 2. běh LA1 LA1, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  315. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  316. Agility, Adrenalin Ninuland: 2/12, 28.91 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  317. Agility II, Adrenalin Ninuland: 4/12, 31.23 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  318. Jumping Open, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  319. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  320. Agility I, Adrenalin Ninuland: 3/10, 31.03 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  321. Agility I, Rek: Diskvalifikován

  322. Agility II, Adrenalin Ninuland: 1/9, 28.41 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  323. Agility II, Rek: 7/12, 35.06 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  324. TUNELIADA, Adrenalin Ninuland: 2/43, 23.12 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  325. TUNELIADA, Rek: 31/43, 29.23 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  326. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  327. Družstva - Agility, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  328. Družstva - Jumping, Adrenalin Ninuland: 9/139, 32.07 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  329. Jednotlivci A1 - Agility, Adrenalin Ninuland: 1/39, 36.04 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  330. Jednotlivci A1 - Jumping, Adrenalin Ninuland: 1/38, 27.32 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  331. Power & speed A1, Adrenalin Ninuland: 5/38, 22.32 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  332. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Adrenalin Ninuland: 2/38, 24.92 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  333. 1Q Jumping, Adrenalin Ninuland: 46/131, 30.65 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  334. 2Q Agility, Adrenalin Ninuland: 26/139, 35.44 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  335. 3Q Finále, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  336. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  337. Jumping II L, Adrenalin Ninuland: 20/42, 32.93 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  338. Jumping II L, Rek: Diskvalifikován

  339. Jumping I. L, Adrenalin Ninuland: 10/40, 27.12 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  340. Jumping I. L, Rek: Diskvalifikován

  341. Zkouška LA1, Adrenalin Ninuland: Diskvalifikován

  342. Zkouška LA3, Rek: Diskvalifikován

  343. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XV, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  344. Agility Open Large, Rek: Diskvalifikován

  345. Agility Open (neděle) Large, Rek: Diskvalifikován

  346. Jumping Open Large, Rek: Diskvalifikován

  347. Jumping Open (neděle) Large, Rek: Diskvalifikován

  348. Zkouška LA3, Rek: Diskvalifikován

  349. Zkouška LA3 (Ne), Rek: 4/19, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  350. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  351. Agility, Rek: 2/12, 40.05 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  352. Agility Open, Rek: Diskvalifikován

  353. Jumping Open, Rek: Diskvalifikován

  354. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  355. Agility, Rek: Diskvalifikován

  356. Agility Open, Rek: 14/32, 33.08 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  357. Jumping Open, Rek: 17/44, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  358. Hranice - Hranická skočka, 06. 06. 2015

  359. Zk, Rek: 3/7, 42.58 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  360. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  361. II. zkouška LA3, Rek: 9/11, 43.01 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  362. I. zkouška LA3, Rek: Diskvalifikován

  363. Jumping L, Rek: 6/38, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  364. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  365. 1.zkouška LA3, Rek: Diskvalifikován

  366. 2.zkouška LA3, Rek: 6/18, 47.22 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  367. 3.zkouška LA3, Rek: Diskvalifikován

  368. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  369. 1 zkouska LA3 LA3, Rek: Diskvalifikován

  370. 2 zkouska LA3 LA3, Rek: 4/12, 47.02 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  371. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  372. Agility Individual, Rek: Diskvalifikován

  373. Agility Squads, Rek: Diskvalifikován

  374. Jumping Individual, Rek: 30/84, 36.1 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  375. Jumping Individual, Rek: Diskvalifikován

  376. Jumping Squads, Rek: 34/84, 37.05 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  377. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  378. Agility I, Rek: Diskvalifikován

  379. Agility II, Rek: 5/8, 41.98 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  380. Agility III, Rek: Diskvalifikován

  381. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  382. Agility I, Rek: Diskvalifikován

  383. Agility II, Rek: 5/17, 44.54 s, 5.54 tr. b., 3.82 m/s

  384. Agility Open I, Rek: 14/54, 45.49 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  385. Jumping Open I, Rek: Diskvalifikován

  386. Jumping Open II, Rek: Diskvalifikován

  387. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty a Mistrovství republiky kategorie XS, 08. 11. 2014

  388. Agility, Rek: 5/16, 38.54 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  389. Agility Open, Rek: Diskvalifikován

  390. Jumping Open, Rek: Diskvalifikován

  391. Chvalnov - Mistrovství ČR v SuperG agility, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  392. Agility, Rek: 4/11, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  393. Agility Open, Rek: 4/27, 33.68 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  394. Agility SuperG challenge, Rek: 4/15, 39.86 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  395. Jumping, Rek: 2/12, 29.58 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  396. Jumping Open, Rek: Diskvalifikován

  397. Jumping Super G challenge, Rek: 5/13, 40.22 s, 15.22 tr. b., 4.18 m/s

  398. Suchdol nad Odrou - NATIVIA Agility speciál, 28. 09. 2014

  399. Agility 1 L, Rek: Diskvalifikován

  400. Agility 2 L, Rek: 1/22, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  401. Zkoušky LA3, Rek: Diskvalifikován

  402. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  403. zkouška 1 LA3, Rek: Diskvalifikován

  404. zkouška 2 LA3, Rek: Diskvalifikován

  405. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  406. Agility Neděle L, Rek: 9/19, 35.26 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  407. Jumping Neděle L, Rek: Diskvalifikován

  408. Zkoušky LA3 Neděle LA3, Rek: Diskvalifikován

  409. Přerov - Trojboj „Truhla mrtvého časoměřiče“, 30. 08. 2014

  410. 1. Agility, Rek: 2/13, 39.59 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  411. 2. Agility, Rek: Diskvalifikován

  412. 3. Agility, Rek: Diskvalifikován

  413. Trojanovice - FitDog agility závody Trojanovice, 12. 07. 2014 - 13. 07. 2014

  414. Agility, Rek: Diskvalifikován

  415. Agility FINAL, Rek: 4/18, 40.74 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  416. Agility II, Rek: Diskvalifikován

  417. Agility Open, Rek: Diskvalifikován

  418. Agility Open II, Rek: Diskvalifikován

  419. Jumping Open, Rek: 15/35, 33.36 s, 20.0 tr. b., 4.35 m/s

  420. Jumping Open II, Rek: 3/34, 31.48 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  421. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  422. 1. zkouška LA3, Rek: 2/11, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  423. 2. zkouška LA3, Rek: 5/11, 46.68 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  424. Suchdol nad Odrou - Arden Grange jumping speciál, 01. 06. 2014

  425. Jumping 1 L, Rek: 9/22, 40.83 s, 17.83 tr. b., 3.72 m/s

  426. Jumping 2 L, Rek: 3/22, 33.03 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  427. Zkouška LA3, Rek: Diskvalifikován

  428. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  429. Agility Open I., Rek: 31/91, 40.89 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  430. Agility Open II., Rek: Diskvalifikován

  431. Jumping Open I., Rek: Diskvalifikován

  432. Jumping Open II., Rek: 23/61, 37.7 s, 8.7 tr. b., 4.06 m/s

  433. Jumping Open III, Rek: Diskvalifikován

  434. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  435. Agility 1, Rek: Diskvalifikován

  436. Agility 2, Rek: 10/26, 45.21 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  437. Jumping 1, Rek: Diskvalifikován

  438. Jumping 2, Rek: 5/26, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  439. Jumping 3, Rek: 7/26, 37.32 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  440. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 04. 2014

  441. Agility "zkoušky I.", Rek: Diskvalifikován

  442. Agility "zkoušky II.", Rek: Diskvalifikován

  443. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIII, 19. 04. 2014 - 20. 04. 2014

  444. Agility Open, Rek: 9/40, 40.67 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  445. Agility Open II., Rek: Diskvalifikován

  446. Agility "zkoušky", Rek: Diskvalifikován

  447. Agility "zkoušky II.", Rek: Diskvalifikován

  448. Jumping Open, Rek: Diskvalifikován

  449. Jumping Open II., Rek: 13/39, 37.83 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  450. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  451. Agility Open, Rek: Diskvalifikován

  452. Agility "Zkoušky", Rek: 11/19, 36.94 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  453. Agility "Zkoušky", Rek: Diskvalifikován

  454. Jumping Open, Rek: Diskvalifikován

  455. Jumping Open II, Rek: Diskvalifikován

  456. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  457. 1. Agility, Rek: Diskvalifikován

  458. 2. Agility, Rek: 5/13, 44.47 s, 17.47 tr. b., 3.51 m/s

  459. 3. Agility, Rek: 7/13, 39.27 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  460. Sedliště - DVOJZKOUŠKY – 1. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 01. 12. 2013

  461. 1. zkouška, Rek: 2/14, 34.41 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  462. 2. zkouška, Rek: Diskvalifikován

  463. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 09. 11. 2013

  464. Agility, Rek: Diskvalifikován

  465. Jumping, Rek: Diskvalifikován

  466. Zkoušky, Rek: Diskvalifikován

  467. Hlučín - XII. Podzimní Hopsinky, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  468. ne - Agility L, Rek: Diskvalifikován

  469. ne - Jumping L, Rek: Diskvalifikován

  470. ne - zkouška LA2, Rek: 6/10, 35.83 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  471. so - Agility L, Rek: Diskvalifikován

  472. so - Jumping L, Rek: Diskvalifikován

  473. so - zkouška LA2, Rek: Diskvalifikován

  474. Suchdol nad Odrou - Údolní TROJZKOUŠKY, 30. 06. 2013

  475. agility III. LA2, Rek: 1/17, 46.64 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  476. agility II. LA2, Rek: Diskvalifikován

  477. agility I. LA2, Rek: 2/17, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  478. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  479. Agility I., Rek: Diskvalifikován

  480. Agility II., Rek: 18/62, 46.31 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  481. Jumping I., Rek: Diskvalifikován

  482. Jumping II., Rek: 15/47, 37.55 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  483. Jumping III., Rek: 20/62, 39.21 s, 5.21 tr. b., 4.26 m/s

  484. Jumping IV., Rek: 20/45, 33.89 s, 7.89 tr. b., 4.25 m/s

  485. Suchdol nad Odrou - Nativia 2+1 aneb speciál speciálů, 02. 06. 2013

  486. Agility LA2, Rek: 4/21, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  487. 1. agility L, Rek: 2/37, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  488. 2. agility L, Rek: Diskvalifikován

  489. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  490. Agility, Rek: 10/82, 45.48 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  491. Agility, Rek: 19/85, 35.46 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  492. Jumping, Rek: Diskvalifikován

  493. Jumping , Rek: Diskvalifikován

  494. LA2, Rek: Diskvalifikován

  495. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  496. Agility 1, Rek: 5/90, 42.7 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  497. Agility 2, Rek: 44/85, 42.77 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  498. Finále, Rek: Diskvalifikován

  499. Jumping 1, Rek: Diskvalifikován

  500. Jumping 2, Rek: Diskvalifikován

  501. Zkouška, Rek: Diskvalifikován

  502. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2013

  503. II. Zkouška LA2 LA2, Rek: 1/18, 43.15 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  504. I. Zkouška LA2 LA2, Rek: Diskvalifikován

  505. Horka nad Moravou - Faktor strachu podruhé part 2 aneb 4 in 1, 07. 04. 2013

  506. 1. agility LA2, Rek: 3/20, 42.82 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  507. 2. agility LA2, Rek: 6/20, 37.33 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  508. 3. agility LA2, Rek: Diskvalifikován

  509. Sviadnov - VOSACUP 2013 - II, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  510. Ne - Agility L, Rek: Diskvalifikován

  511. Ne - Jumping L, Rek: 2/29, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  512. Ne - Zkouška LA2, Rek: 9/15, 32.4 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  513. So - Agility L, Rek: 11/28, 40.66 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  514. So - Jumping L, Rek: Diskvalifikován

  515. So - Zkouška LA2, Rek: 7/15, 31.23 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  516. Sviadnov - VOSACUP 2013 - I, 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  517. Ne - Agility L, Rek: 12/32, 40.69 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  518. Ne - Jumping L, Rek: Diskvalifikován

  519. Ne - Zkouška LA2, Rek: 6/14, 46.66 s, 22.66 tr. b., 3.84 m/s

  520. So - Agility L, Rek: Diskvalifikován

  521. So - Jumping L, Rek: Diskvalifikován

  522. So - Zkouška LA2, Rek: Diskvalifikován

  523. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  524. AGILITY-L, Rek: 31/74, 42.36 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  525. JUMPING-L, Rek: Diskvalifikován

  526. JUMPING-L, Rek: Diskvalifikován

  527. LA2, Rek: 12/31, 45.66 s, 15.0 tr. b., 3.44 m/s

  528. LA2, Rek: Diskvalifikován

  529. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 03. 11. 2012 - 04. 11. 2012

  530. Agility L, Rek: 6/31, 42.21 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  531. Jumping L, Rek: 7/31, 32.93 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  532. Zkouška LA2, Rek: Diskvalifikován

  533. Hlučín - XI. Podzimní Hopsinky, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  534. ne - Agility L, Rek: Diskvalifikován

  535. ne - Jumping L, Rek: Diskvalifikován

  536. ne - zkouška LA2, Rek: 6/9, 39.79 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  537. so - Agility L, Rek: Diskvalifikován

  538. so - Jumping L, Rek: 7/27, 33.25 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  539. so - zkouška LA2, Rek: Diskvalifikován

  540. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů III, 09. 09. 2012

  541. Agility LA2, Rek: Diskvalifikován

  542. 1. Jumping L, Rek: Diskvalifikován

  543. 2. Jumping L, Rek: Diskvalifikován

  544. Praha - Komořany - 18. Agility víkend - OK - Noční hrátky 2012, 24. 08. 2012 - 26. 08. 2012

  545. Agility kluby, Rek: Diskvalifikován

  546. Jumping družstev, Rek: 4/39, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  547. Ostrava-Třebovice - Třebovický skokan, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  548. Agility Open L, Rek: Diskvalifikován

  549. Agility Open neděle L, Rek: Diskvalifikován

  550. Jumping Open L, Rek: 2/10, 34.29 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  551. Jumping Open neděle L, Rek: 5/11, 32.46 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  552. Zkoušky LA2, Rek: 4/6, 43.43 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  553. Zkoušky neděle LA2, Rek: Diskvalifikován

  554. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů - II, 10. 06. 2012

  555. Agility II. L, Rek: 7/26, 45.22 s, 8.22 tr. b., 3.25 m/s

  556. Agility I. L, Rek: 2/26, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  557. Agility LA2, Rek: 2/12, 41.51 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  558. Ostrava -Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  559. 1. Jumping LA, Rek: 6/17, 40.01 s, 11.01 tr. b., 3.95 m/s

  560. 1. Open LA, Rek: Diskvalifikován

  561. 2. Jumping LA, Rek: 5/11, 45.71 s, 11.71 tr. b., 3.94 m/s

  562. 2. Open LA, Rek: Diskvalifikován

  563. 3. Open LA, Rek: 2/11, 47.39 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  564. 4. Open LA, Rek: Diskvalifikován

  565. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 12. 05. 2012

  566. Druhá zkouška LA2, Rek: Diskvalifikován

  567. První zkouška LA2, Rek: Diskvalifikován

  568. Chvalnov - Chvalnovská Pohodička XII., 14. 04. 2012 - 15. 04. 2012

  569. Jump Large ne, Rek: Diskvalifikován

  570. Jump Large so, Rek: Diskvalifikován

  571. LA2 ne, Rek: 5/12, 39.57 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  572. LA2 so, Rek: 1/12, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  573. Open large ne, Rek: Diskvalifikován

  574. Open Large so, Rek: Diskvalifikován

  575. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů, 01. 04. 2012

  576. Zkouška III LA2, Rek: Diskvalifikován

  577. Zkouška II LA2, Rek: Diskvalifikován

  578. Zkouška I LA2, Rek: 1/19, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  579. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 12. 11. 2011

  580. Agility LA2, Rek: Diskvalifikován

  581. Agility Open L, Rek: Diskvalifikován

  582. Jumping Open L, Rek: 8/45, 33.89 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  583. Hlučín - X. Podzimní Hopsinky, 22. 10. 2011 - 23. 10. 2011

  584. ne-AGILITY L, Rek: 5/30, 43.97 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  585. ne-JUMPING L, Rek: Diskvalifikován

  586. ne-zkouška LA2, Rek: Diskvalifikován

  587. so-AGILITY L, Rek: 9/32, 44.26 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  588. so-JUMPING L, Rek: Diskvalifikován

  589. so-zkouška LA2, Rek: 6/15, 37.42 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  590. Ostrava - Třebovice - Závody agility, 19. 06. 2011

  591. Zkouška II. LA2, Rek: Diskvalifikován

  592. Zkouška I. LA2, Rek: 8/11, 42.32 s, 15.0 tr. b., 3.71 m/s

  593. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 5, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  594. Jumping Large, Rek: 7/18, 37.03 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  595. Jumping Large, Rek: Diskvalifikován

  596. LA1, Rek: 1/10, 30.35 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  597. LA1, Rek: 2/6, 30.79 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  598. LA1-2, Rek: Diskvalifikován

  599. LA1-2, Rek: Diskvalifikován

  600. Mikulov - Mikulovský dvojhrb I, 29. 01. 2011

  601. Zkouška LA1, Rek: Diskvalifikován

  602. Zkouška LA1, Rek: Diskvalifikován

  603. Zlín - O Zlínský ranec III., 05. 06. 2010

  604. Agility Open Small, Fandy: 1/24, 41.57 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  605. Jump Open Small, Fandy: Diskvalifikován

  606. SA2, Fandy: 4/11, 46.04 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  607. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 4, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  608. Agility small, Fandy: 6/18, 45.87 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  609. Agility small, Fandy: Diskvalifikován

  610. Jump Small, Fandy: 2/19, 31.74 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  611. Jump Small, Fandy: Diskvalifikován

  612. SA2, Fandy: 2/7, 43.67 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  613. SA2, Fandy: 4/7, 46.47 s, 15.0 tr. b., 3.7 m/s

  614. Opava - KATMAJÁCKÉ ZKOUŠKY, 15. 05. 2010

  615. SA2 (1), Fandy: Diskvalifikován

  616. SA2 (2), Fandy: Diskvalifikován

  617. Ostrava - O nejlepšího Zónovkáře, 24. 04. 2010 - 25. 04. 2010

  618. 1. Jumping SA, Fandy: 3/35, 38.21 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  619. 1. Open SA, Fandy: 1/35, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  620. 2. Jumping SA, Fandy: 5/35, 29.34 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  621. 2. Open SA, Fandy: Diskvalifikován

  622. 3. Open SA, Fandy: Diskvalifikován

  623. 4. Open SA, Fandy: Diskvalifikován

  624. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 14. 02. 2009

  625. Agility S, Fandy: Diskvalifikován

  626. Jumping S, Fandy: Diskvalifikován

  627. Zkoušky 1 SA3, Fandy: 3/7, 37.58 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  628. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 17. 01. 2009

  629. Agility S, Fandy: Diskvalifikován

  630. Jumping S, Fandy: Diskvalifikován

  631. Zkoušky 1 SA3, Fandy: 2/6, 47.31 s, 0.0 tr. b., 3.0 m/s