002322

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Lapišová, Tricolori team

    Arrow_down

Pes

  1. Double Adrenalin from Valachian Highlands, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Jiřinkou, 15. 06. 2024

  2. jumpng LA2: 4/7, 37.85 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  4. Horní Suchá - PURPLE STAR, 26. 05. 2024

  5. Jumping : Diskvalifikován

  6. Zkouška: Diskvalifikován

  7. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKY V Suchdole, 11. 05. 2024

  8. 1. zkouška agility: 2/3, 37.66 s, 20.0 tr. b., 4.89 m/s

  9. 2. zkouška agility: Diskvalifikován

  10. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 5 - dvojzkoušky + A0, 27. 04. 2024

  11. 1. Zkouška LA2: 2/5, 33.37 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  12. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  13. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2024

  14. 1. zkouška L A2: Diskvalifikován

  15. 2. zkouška L A2: Diskvalifikován

  16. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní I, 25. 11. 2023

  17. 1. zkouška L A2: Diskvalifikován

  18. 2. zkouška L A2: Diskvalifikován

  19. Horka nad Moravou - Havliczech 63 - 4 x A1, 2 x A3, 2 x A2 s Calibrou, 11. 11. 2023

  20. Zkouška I.: 1/10, 28.88 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  21. Zkouška II,: Diskvalifikován

  22. Zkouška III.: Diskvalifikován

  23. Zkouška IV.: 3/10, 28.14 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  24. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 15. 10. 2023

  25. zkouška LA1 1: 2/5, 29.38 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  26. zkouška LA1 2: 1/5, 31.45 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  27. Ostrava - O pohár Naury IX, 26. 08. 2023

  28. Agility L: Diskvalifikován

  29. Jumping L: 14/28, 37.71 s, 20.0 tr. b., 4.99 m/s

  30. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  31. Krhová - Agirebels - Dvojzkoušky s Lenkou Pánkovou, 20. 08. 2023

  32. 1.zkouška: 1/8, 29.4 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  33. 2. zkouška: 1/8, 29.06 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  34. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 24. 06. 2023

  35. jumping LA1: Diskvalifikován

  36. zkouška LA1: 6/14, 27.32 s, 15.0 tr. b., 5.71 m/s

  37. Kaňovice - "Skoro" Máj v Kaňkách 4 - dvojzkoušky, 30. 04. 2023

  38. 1. Zkouška LA1: 2/12, 33.56 s, 20.0 tr. b., 4.83 m/s

  39. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  40. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 3. - trojzkoušky, 01. 04. 2023

  41. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  43. 3. Zkouška LA1: 4/15, 32.9 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  44. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové Tukobraní s JK Animals, 11. 03. 2023

  45. 1. zkouška LA1: 5/17, 37.81 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  46. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  47. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  48. 1.zkouška LA1: 1/14, 28.97 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  49. 2. zkouška L A1: 5/14, 28.93 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  50. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 23. 10. 2022

  51. zkouška LA1 1: Diskvalifikován

  52. zkouška LA1 2: Diskvalifikován

  53. Suchdol nad Odrou - ZÁŘIJOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 25. 09. 2022

  54. Agility Trial I: Diskvalifikován

  55. Agility Trial II: Diskvalifikován

  56. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky babí léto, 10. 09. 2022

  57. zkouška LA1 1: 4/10, 28.35 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  58. zkouška LA1 2: Diskvalifikován

  59. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  60. Agility Trial I: Diskvalifikován

  61. Agility Trial II: Diskvalifikován

  62. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  63. Jumping L: Diskvalifikován

  64. Jumpng II L: Diskvalifikován

  65. Zkouška LA1: Diskvalifikován