Cz En

Agility II

  1. Datum: 20. 06. 2021
  2. Závod: Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Svobodová, Eva (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 106.0 s
  7. Délka: 213.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.18 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000420 Aneta Indráková Aymee Derby Veselý ocas 0 0 0.0 0.0 38.43 5.54 V V
2 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna 0 0 0.0 0.0 38.55 5.53 V V
3 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland 0 0 0.0 0.0 39.1 5.45 V V
4 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 39.94 5.33 V V
5 010719 Lucie Bartelová Cérečka Ninuland 0 0 0.0 0.0 39.95 5.33 V V
6 037216 Pavla Vorlová Floki The Nimble Elf Runkeeper 0 0 0.0 0.0 40.07 5.32 V V
7 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 40.15 5.31 V V
8 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 40.76 5.23 V V
9 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin 0 0 0.0 0.0 41.04 5.19 V V
10 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 41.79 5.1 V V
11 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia 0 0 0.0 0.0 43.29 4.92 V V
12 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive 0 0 0.0 0.0 43.9 4.85 V V
13 046119 Barbora Kaňová Cácorka Asbrete 0 0 0.0 0.0 44.07 4.83 V V
14 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 44.15 4.82 V V
15 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother 0 0 0.0 0.0 44.5 4.79 V V
16 055620 Alena Hudcová X'Chil Never Never Land 0 0 0.0 0.0 45.02 4.73 V V
17 085018 Robin Solanský Caesar 0 0 0.0 0.0 46.24 4.61 V V
18 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 47.5 4.48 V V
19 039118 Michaela Koucká Cimrman Rafrabela 0 0 0.0 0.0 47.69 4.47 V V
20 001216 Zuzana Juřičková Dragonnier Gitaron 0 0 0.0 0.0 49.55 4.3 V V
21 059719 Kateřina Benešová Sophie 0 0 1.85 1.85 52.85 4.03 V V
22 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei 1 0 0.0 5.0 38.29 5.56 V V
23 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 1 0 0.0 5.0 38.3 5.56 V V
24 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo 1 0 0.0 5.0 39.9 5.34 V V
25 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 40.25 5.29 V V
26 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force 0 1 0.0 5.0 41.2 5.17 V V
27 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 1 0 0.0 5.0 41.5 5.13 V V
28 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland 1 0 0.0 5.0 42.04 5.07 V V
29 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 1 0 0.0 5.0 42.8 4.98 V V
30 013017 Veronika Hružíková Braveheart Lovelenia 1 0 0.0 5.0 42.82 4.97 V V
31 015718 Aneta Jiráčková Daisy 1 0 0.0 5.0 43.11 4.94 V V
32 014516 Barbora Mikušová Forbee Czech Imp 0 1 0.0 5.0 43.5 4.9 V V
33 069816 Michaela Hadačová Sebastian 0 1 0.0 5.0 44.24 4.81 V V
34 072016 Nela Kohoutová Archii 0 1 0.0 5.0 44.39 4.8 V V
35 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 45.5 4.68 V V
36 Daniela Martinčeková Butch Wallachian Flower 1 0 0.0 5.0 47.53 4.48 V V
37 058020 Anežka Štihlová Brave Baya Monpeja 0 1 0.0 5.0 48.11 4.43 V V
38 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky 1 0 0.0 5.0 48.38 4.4 V V
39 037020 Petra Sedláková Nesquik Alkyra 0 1 0.0 5.0 48.62 4.38 V V
40 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 1 0 0.0 5.0 49.7 4.29 V V
41 041414 Barbora Čechlovská A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 1 0.0 5.0 49.84 4.27 V V
42 013214 Petra Vyplelová A3Ch Hugg Astra 1 0 2.44 7.44 53.44 3.99 VD VD
43 050919 Andrea Kuchařová Sherly 0 1 4.38 9.38 55.38 3.85 VD VD
44 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 2 0 0.0 10.0 37.42 5.69 VD VD
45 004719 Martin Machala Cassie z Čertovy kazatelny 2 0 0.0 10.0 39.7 5.37 VD VD
46 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe 2 0 0.0 10.0 41.45 5.14 VD VD
47 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka 2 0 0.0 10.0 42.74 4.98 VD VD
48 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara 2 0 0.0 10.0 43.83 4.86 VD VD
49 029315 Adéla Karbusová Brixiee 2 0 0.0 10.0 45.97 4.63 VD VD
50 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 1 1 0.0 10.0 46.49 4.58 VD VD
51 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land 1 1 0.0 10.0 47.14 4.52 VD VD
52 000520 Veronika Říhová Cloud in the Sky Neverending Force 2 0 0.0 10.0 48.35 4.41 VD VD
53 009619 Vratislava Zdrubecká Bittersweet Casa Drive 1 1 0.0 10.0 48.73 4.37 VD VD
54 085117 Ivana Ondrušová Bellis Wallachian Flower 1 1 0.0 10.0 49.77 4.28 VD VD
55 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 1 1 0.08 10.08 51.08 4.17 VD VD
56 001621 Lucie Mocová Rozárka 0 1 6.18 11.18 57.18 3.73 VD VD
57 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras 1 1 1.47 11.47 52.47 4.06 VD VD
58 083217 Veronika Palová Ruby Deabei 2 0 1.75 11.75 52.75 4.04 VD VD
59 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils 1 2 0.0 15.0 48.93 4.35 VD VD
60 007021 Michaela Koucká Bibbien Strambery 0 1 10.25 15.25 61.25 3.48 VD VD
61 067916 Aneta Indráková Cookie Borderhaste 3 0 1.47 16.47 52.47 4.06 D D
62 078619 Laura Michalčíková Collin Mersey border collies 1 2 2.1 17.1 53.1 4.01 D D
63 085519 Maxmilián Vlach A3Ch Rony 2 1 3.88 18.88 54.88 3.88 D D
64 045618 Nikola Králová Cider Ninuland 4 0 0.0 20.0 45.98 4.63 D D
65 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka 3 1 0.14 20.14 51.14 4.17 D D
66 060617 Eliška Beránková A Midnight Rider Verline 2 1 6.8 21.8 57.8 3.69 D D
67 063617 Anna Pouč Air-Tex Verline 3 1 2.64 22.64 53.64 3.97 D D
68 070118 Denisa Křížová Ruby Kelpiebrink 3 1 4.2 24.2 55.2 3.86 D D
69 034518 Ivana Kozubová Ejmi 2 2 8.2 28.2 59.2 3.6 BO BO
70 036016 Pavlína Zitová Arberry von Morseli 6 0 0.7 30.7 51.7 4.12 BO BO
DIS 027219 Hana Kejzlarová Heavy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082117 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083118 Aneta Hrdličková Diamond Akira Z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060119 Vendula Jarošová Estralita Jaquelita Kawai Kaito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025419 Petra Tomanková A Imperia The Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006619 Tereza Foglová Agathon Without Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043218 Gabriela Řehořová Elly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082919 Anežka Štihlová Marsch Mallow Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078018 Miroslav Ludík Uličník Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020320 Marta Horná Bedelia z Podhořanských kopců DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006221 Miroslav Považan Miki Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076820 Petra Šenová Malimaniac´s Happiness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004620 Tereza Brožová Angus McKay Tullibeardie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034420 Adéla Čermáková Extra Kiwi z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001720 Kateřina Mrázková Gwaii Haida Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065917 Vladimír Macura Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 096915 Pavlína Doležalová A3Ch Ida Emean Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031420 Radim Knapek Eyes On Oasis Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Daniel Martinček Cid Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023321 Petra Andrýsková Angelic Button The best of aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059017 Dagmar Žáková A3Ch Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO