Cz En

050919

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Andrea Kuchařová

    Člen KA

Pes

  1. Sherly, Border kolie

Výsledky

  1. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  2. Agility I: 8/57, 51.8 s, 0.8 tr. b., 4.25 m/s

  3. Agility II: 20/55, 45.77 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  4. Jumping I: 24/56, 39.41 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  5. Jumping II: 25/57, 52.09 s, 7.09 tr. b., 4.22 m/s

  6. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  7. 1. Agility L - Z l e t.: 14/29, 51.44 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  8. 2. Agility L - Z l e t.: 12/29, 49.11 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  9. 3. Jumping L - Z l e t.: 11/28, 42.96 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  10. Sedlec u Mikulova - Zkouškový Czech cup aneb Czech cupový rozjezd, 07. 05. 2022

  11. 1. Zkouška LA2: 5/13, 50.36 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  12. 2. Zkouška LA2: 2/13, 46.92 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  13. Čeladná - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 03. 2022 - 27. 03. 2022

  14. U19 Agility I: 3/11, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  15. U19 Agility II: 6/11, 46.21 s, 7.92 tr. b., 4.48 m/s

  16. U19 Agility III: 2/11, 44.0 s, 3.68 tr. b., 4.66 m/s

  17. U19 Jumping I: 4/11, 47.03 s, 3.88 tr. b., 4.32 m/s

  18. U19 Jumping II: Diskvalifikován

  19. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  20. Agility Trial I: 1/10, 42.54 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  21. Agility Trial II: Diskvalifikován

  22. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  23. U19 Agility I: 7/13, 46.69 s, 8.21 tr. b., 4.67 m/s

  24. U19 Agility II: 4/13, 48.47 s, 0.03 tr. b., 4.52 m/s

  25. U19 Agility III: 6/13, 47.37 s, 8.45 tr. b., 4.41 m/s

  26. U19 Jumping I: Diskvalifikován

  27. U19 Jumping II: 8/13, 43.51 s, 6.2 tr. b., 4.96 m/s

  28. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  29. 1. Zkouška A2 L: 3/12, 46.65 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  30. 2. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  31. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  32. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  33. Vitar Agility Trial II: 1/8, 48.83 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  34. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  35. Agility Individual: 36/85, 51.82 s, 8.82 tr. b., 4.25 m/s

  36. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  37. Jumping Individual: 25/94, 44.54 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  38. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  39. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  40. Agility Individual - J: 10/33, 49.8 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  41. Agility Squads as Individual: 12/41, 53.57 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  42. Jumping Individual - J: 9/33, 46.13 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  43. Jumping Squads as Individual: 11/41, 42.36 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  44. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  45. Agility ML: Diskvalifikován

  46. Jumping ML: 6/21, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  47. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  48. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  49. Demi Z MLA2: Diskvalifikován

  50. Jumping Extra Dry ML: 8/22, 45.35 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  51. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  52. zkouška LA2 1: 4/9, 44.5 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  53. zkouška LA2 2: Diskvalifikován

  54. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  55. Agility I: 59/103, 58.55 s, 22.55 tr. b., 3.76 m/s

  56. Agility II: 43/99, 55.38 s, 9.38 tr. b., 3.85 m/s

  57. Jumping I: 20/100, 45.9 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  58. Jumping II: 53/101, 49.54 s, 20.54 tr. b., 4.02 m/s

  59. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  60. 1. Zkouška LA1: 1/13, 38.93 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  61. 2. Zkouška LA1: 2/13, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  62. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  63. Agility J Individual: 16/51, 56.52 s, 6.52 tr. b., 3.89 m/s

  64. Agility Squads: 7/61, 49.05 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  65. Jumping J Individual: 18/51, 44.12 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  66. Jumping Squads: 40/61, 49.99 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  67. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  68. ZkA I: Diskvalifikován

  69. ZkA II: Diskvalifikován

  70. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  71. Agility Zk I: 3/18, 43.57 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  72. Agility Zk II: Diskvalifikován