Cz En

Agility I

  1. Datum: 21. 05. 2022
  2. Závod: Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Szilágyi, Anita (HU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: ML
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.31 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 010719 Lucie Bartelová Cérečka Ninuland 0 0 0.0 0.0 41.94 5.25 V V
2 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland 0 0 0.0 0.0 42.43 5.19 V V
3 002921 Gabriela Václavíková She´s Like The Wind Dreaming of You 0 0 0.0 0.0 46.38 4.74 V V
4 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 46.83 4.7 V V
5 222220 Adriana Slezáková Bestagility Idolo 0 0 0.0 0.0 47.45 4.64 V V
6 090118 Vít Chovanec Bety 0 0 0.0 0.0 47.89 4.59 V V
7 062216 Věra Klevarová A little Ariel White Carpathians 0 0 0.0 0.0 49.5 4.44 V V
8 050919 Andrea Kuchařová Sherly 0 0 0.8 0.8 51.8 4.25 V V
9 018718 Markéta Klevarová G-star Quick Angel 1 0 0.0 5.0 43.0 5.12 V V
10 171717 Adriana Slezáková Zirk Aibara 1 0 0.0 5.0 43.31 5.08 V V
11 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat 1 0 0.0 5.0 43.56 5.05 V V
12 036818 Gabriela Vacíková Aywa Deer´s wood 1 0 0.0 5.0 43.76 5.03 V V
13 088618 Denisa Korbářová Charlie 1 0 0.0 5.0 44.75 4.92 V V
14 005620 Darina Rýznarová Born To Run Verline 0 1 0.0 5.0 45.81 4.8 V V
15 005315 Jana Brodová A3Ch Twinkle Drake z Černobílých 1 0 0.0 5.0 46.94 4.69 V V
16 007222 Klára Kalkusová Creative Cookee Kimbilio 1 0 0.0 5.0 47.68 4.61 V V
17 511115 Ivana Ondrušová A3Ch Ace Wallachian Flower 1 0 0.0 5.0 48.13 4.57 V V
18 050816 Aneta Hrdličková A3Ch Missy 1 0 0.0 5.0 49.03 4.49 V V
19 081619 Denisa Kopřivíková Clownfish ze Štokova 0 1 0.0 5.0 49.88 4.41 V V
20 052414 Daniela Rychlíková Ann Fleurette From Their Hearts 0 1 0.0 5.0 50.57 4.35 V V
21 089519 Daria Indrová Bella 0 1 0.52 5.52 51.52 4.27 V V
22 062415 Kristýna Galbavá Kiss from Arose of Green Borderline 1 0 1.06 6.06 52.06 4.23 VD VD
23 090215 Jana Haberzettlová A3Ch Ainii Ninuland 1 1 0.0 10.0 47.36 4.65 VD VD
24 075019 Elena Hlobilová Ziwa Amali Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 48.87 4.5 VD VD
25 067421 Eva Homolková Beat Chilli FastForJoy 2 0 0.0 10.0 49.37 4.46 VD VD
26 016421 Adéla Kubišová Akim 1 1 0.0 10.0 50.41 4.36 VD VD
27 031220 Radek Pouč Lucky Lucy Let’s Talk About 0 2 2.15 12.15 53.15 4.14 VD VD
28 062920 Laura Michalčíková Ace Bracelet from Remayland 2 1 0.0 15.0 43.6 5.05 VD VD
29 092019 Lenka Timčenková Zara 2 1 0.0 15.0 47.1 4.67 VD VD
30 014121 Lukáš Kubánek Race 1 2 0.0 15.0 47.13 4.67 VD VD
31 027920 Tereza Krejčí Hortensia Z Bretfeldova paprsku 1 1 6.41 16.41 57.41 3.83 D D
32 053420 Monika Koutná Nigella Cheyenne Darley Arabian 1 1 7.01 17.01 58.01 3.79 D D
33 034220 Lucie Kadlecová Punky 0 2 8.81 18.81 59.81 3.68 D D
34 071418 Lucie Nováková Colour of Sunshine Segibo 1 2 11.74 26.74 62.74 3.51 BO BO
35 006522 Miriam Šebestíková Miki 1 0 22.37 27.37 73.37 3.0 BO BO
36 089919 Michaela Paulíčková First April Haliba 2 0 28.63 38.63 79.63 2.76 BO BO
DIS 002819 Nikola Turečková Dejna Z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006521 Matěj Zapletal Puma Firework Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082219 Sabina Dlapalová Rhythm and Blues Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028518 Monika Koutná Next Speed Angel Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059319 Lucie Velanová Brave Heart Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030319 Adéla Hasalová Casey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083919 Monika Blaňková Rasty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024921 Barbora Hoňková Aero Rodeo z Ranche na Hranici DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011318 Eva Svobodová Atypic Solution Agility LifeStyle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000017 Kristýna Lukešová Boogie Woogie M. C. Cleverly Crazy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005521 Zuzana Palyzová Bonnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011320 Eva Svobodová Aperol from Thorny Court DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038918 Barbora Hoňková Beauty Elegant rascal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006518 Kristýna Daňková Do Nutt Valentine Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013820 Luděk Václavek April Amazing Czech DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000316 Ola Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO