028518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Monika Koutná

    Arrow_down

Pes

  1. Next Speed Angel Darley Arabian, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Horka nad Moravou - Havliczech 49 s JK Animals, 19. 11. 2022

  2. 1. zkouška: 1/8, 31.07 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  3. 2. zkouška: 2/8, 30.03 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  4. Horka nad Moravou - Havliczech 48 s Vitakraft, 05. 11. 2022

  5. 1. zkouška A1: 4/9, 28.54 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  6. 2. zkouška A1: 3/9, 29.48 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  7. 3. zkouška A1: 3/9, 27.73 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  8. Sedlec u Mikulova - PINK dvojzkoušky s Cibulkou, 29. 10. 2022

  9. 1. Zkouška LA1: 8/20, 34.26 s, 15.0 tr. b., 5.11 m/s

  10. 2. Zkouška LA1: 5/20, 35.1 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  11. Modrá - Trojzkoušky, 26. 06. 2022

  12. lll. Zkouška MLA1: 2/8, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  13. ll. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  14. l. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  15. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  16. Agility I: 7/43, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  17. Agility II: Diskvalifikován

  18. Jumping I: 22/44, 36.11 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  19. Jumping II: 12/43, 37.23 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  20. Hodonín - Jarní hodonínská tlapka V, 12. 06. 2022

  21. 1. Zkouška MLA1: 7/9, 28.59 s, 25.0 tr. b., 4.76 m/s

  22. 2. Zkouška MLA1: 5/9, 36.29 s, 30.0 tr. b., 4.19 m/s

  23. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  24. Agility I: Diskvalifikován

  25. Agility II: Diskvalifikován

  26. Jumping I: 22/56, 38.77 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  27. Jumping II: 30/57, 47.7 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  28. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  29. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1) ML: 7/13, 31.89 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  30. Pá. - Power & Speed (Agility A1) ML: Diskvalifikován

  31. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML: 14/47, 50.79 s, 11.79 tr. b., 4.31 m/s

  32. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1) ML: 10/18, 27.35 s, 10.0 tr. b., 5.96 m/s

  33. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) ML: 4/18, 41.38 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  34. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML: Diskvalifikován

  35. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML: 27/47, 44.39 s, 26.39 tr. b., 4.28 m/s

  36. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  37. 1. Agility L - Z l e t.: 18/29, 42.03 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  38. 2. Agility L - Z l e t.: Diskvalifikován

  39. 3. Jumping L - Z l e t.: Diskvalifikován

  40. Sedlec u Mikulova - Zkouškový Czech cup aneb Czech cupový rozjezd, 07. 05. 2022

  41. 1. Zkouška LA1: 4/10, 40.96 s, 15.0 tr. b., 5.13 m/s

  42. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  43. Hulín - Hulínské trojzkoušky, 24. 04. 2022

  44. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška MLA1: 4/8, 30.39 s, 15.0 tr. b., 5.3 m/s

  46. 3. Zkouška MLA1: 4/8, 39.62 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  47. Žabčice - 3 x jumping, 03. 10. 2021

  48. Jumping 1 - ML: 5/13, 36.91 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  49. Jumping 2 - ML: 8/13, 36.78 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  50. Jumping 3 - ML: 9/13, 34.37 s, 20.0 tr. b., 5.12 m/s

  51. Záhlinice - Záhlinické dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  52. Agility Trial I: 6/11, 29.91 s, 20.0 tr. b., 4.65 m/s

  53. Agility Trial II: 3/11, 38.27 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  54. Rohatec - Podzimní Jumpingy, 19. 09. 2021

  55. GranCann jump ML: 2/9, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  56. Jump o Bízovic lahvinku ML: Diskvalifikován

  57. Jump o Canvit ML: 1/9, 32.3 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  58. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 21. 08. 2021

  59. 1. Zkouška MLA1: 3/3, 30.87 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  60. 2. Zkouška MLA1: 1/3, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  61. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  62. 1. zkouška MLA1: 2/5, 32.45 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  63. 2. zkouška MLA1: 1/5, 32.4 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  64. Rohatec - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  65. 1.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  66. 2.zkouška LA1: 4/11, 34.38 s, 20.0 tr. b., 5.18 m/s

  67. Hodonín - Podzimní hodonínská tlapka, 04. 10. 2020

  68. Agility Large: 7/19, 41.81 s, 15.0 tr. b., 5.26 m/s

  69. Jumping Large: Diskvalifikován

  70. Zkouška LA1: 2/6, 34.17 s, 20.0 tr. b., 4.51 m/s

  71. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  72. 1. Zkouška ML A1: 1/7, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  73. 2. Zkouška ML A1: 5/7, 35.6 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  74. 3. Zkouška M LA1 : 3/7, 40.05 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  75. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  76. 1. Zkouška LA1: 5/11, 32.37 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  77. 2. Zkouška LA1: 4/11, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  78. 3. Zkouška LA1: 6/11, 25.54 s, 15.0 tr. b., 5.87 m/s

  79. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  80. Agility Large Ne: 16/33, 39.96 s, 25.0 tr. b., 4.78 m/s

  81. Agility Large So: Diskvalifikován

  82. Jumping Large Ne: 16/34, 36.94 s, 25.0 tr. b., 4.87 m/s

  83. Jumping Large So: Diskvalifikován

  84. LA1 Ne: 5/9, 28.23 s, 15.0 tr. b., 5.31 m/s

  85. LA1 So: Diskvalifikován

  86. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  87. LA1 I.: 7/10, 36.51 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  88. LA1 II.: 2/10, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  89. Brno - Dvojzkoušky agility, 08. 08. 2020

  90. 1. Zkouška LA1: 3/17, 34.06 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  91. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  92. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  93. 1. Zkouška MLA1: 3/7, 35.14 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  94. 2. Zkouška MLA1: 1/7, 29.11 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  95. 3. Zkouška MLA1: 1/7, 32.36 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  96. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  97. 1. Zkouška LA1: 2/10, 29.24 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  98. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  99. 3. Zkouška LA1: 3/10, 27.46 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  100. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  101. Canviťácký Jumping ML: Diskvalifikován

  102. Husse Jumping ML: Diskvalifikován

  103. Stávečkovo jumping ML: 3/11, 23.66 s, 0.0 tr. b., 6.8 m/s

  104. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  105. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  106. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  107. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  108. Agility Open Large: 7/30, 43.14 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  109. Agility Open Large: 9/32, 40.25 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  110. A1 Large: 2/6, 40.14 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  111. A1 Large: 3/6, 34.54 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  112. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  113. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  114. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  115. 1. Jumping LJ1: 3/9, 31.71 s, 15.0 tr. b., 5.83 m/s

  116. 2. Jumping LJ1: Diskvalifikován

  117. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  118. druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  119. první zkouška LA1: Diskvalifikován

  120. třetí zkouška LA1: 4/11, 34.66 s, 20.0 tr. b., 4.47 m/s

  121. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 06. 04. 2019

  122. 1. Zkouška LA1: 6/14, 35.68 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  123. 2. Zkouška LA1: 10/14, 37.88 s, 20.0 tr. b., 4.46 m/s

  124. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  125. Agility Trial I: 9/30, 32.43 s, 15.0 tr. b., 3.89 m/s

  126. Agility Trial II: 10/30, 39.18 s, 30.0 tr. b., 3.32 m/s

  127. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  128. 1. Jumping L: 17/36, 35.7 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  129. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  130. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  131. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  132. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  133. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  134. Mikulov - Létající trojzkoušky s JK Animals, 03. 11. 2018

  135. Agility Trial I: 9/19, 40.18 s, 40.18 tr. b., 2.86 m/s

  136. Agility Trial II: 8/19, 33.05 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  137. Agility Trial III: 8/19, 36.39 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  138. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  139. Agility Open: Diskvalifikován

  140. Agility Trial I: Diskvalifikován

  141. Agility Trial II: 7/15, 38.47 s, 25.0 tr. b., 3.77 m/s

  142. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  143. Agility Open: Diskvalifikován

  144. Agility Trial I: Diskvalifikován

  145. Agility Trial II: Diskvalifikován

  146. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 30. 09. 2018

  147. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  148. 2. Zkouška LA1: 5/11, 49.23 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  149. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  150. Agility Large: 17/28, 60.81 s, 55.81 tr. b., 3.17 m/s

  151. Jumping Large: 15/27, 40.26 s, 15.26 tr. b., 4.02 m/s

  152. Zkouška LA1: 2/6, 36.28 s, 20.0 tr. b., 4.58 m/s