Cz En

011318

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Svobodová, AK Sokolíci

    Člen KA

Pes

  1. Atypic Solution Agility LifeStyle, Border kolie

Výsledky

  1. Modrá - Trojzkoušky, 26. 06. 2022

  2. lll. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  3. ll. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  4. l. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  5. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  6. Agility I: Diskvalifikován

  7. Agility II: Diskvalifikován

  8. Jumping I: 2/44, 32.67 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  9. Jumping II: Diskvalifikován

  10. Jakubčovice nad Odrou - Jednozkouškový rozjezd, 17. 06. 2022

  11. Zkouška MLA3: 2/3, 41.7 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  12. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  13. Agility I: Diskvalifikován

  14. Agility II: Diskvalifikován

  15. Jumping I: Diskvalifikován

  16. Jumping II: 27/57, 47.01 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  17. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  18. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) ML: 18/25, 53.01 s, 20.01 tr. b., 4.15 m/s

  19. Pá. - Power & Speed (Agility A23) ML: Diskvalifikován

  20. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML: Diskvalifikován

  21. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML: 12/29, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  22. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML: Diskvalifikován

  23. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML: 4/31, 43.65 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  24. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML: Diskvalifikován

  25. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  26. Agility Trial I: Diskvalifikován

  27. Agility Trial II: Diskvalifikován

  28. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  29. 1. Zkouška A2 ML: 2/7, 42.86 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  30. 2. Zkouška A2 ML: 1/7, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  31. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  32. 1. Jumping ML: Diskvalifikován

  33. 1. Zkouška MLA2: 2/5, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  34. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  35. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 01. 2022

  36. Druhá zkouška: 1/4, 37.69 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  37. První zkouška: Diskvalifikován

  38. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  39. Czech Imp Jump MiniLarge: 12/20, 22.59 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  40. Jumping 1 - MiniLarge: 12/20, 43.74 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  41. Jumping 2 - MiniLarge: 4/20, 40.43 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  42. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  43. Jumping I: Diskvalifikován

  44. Jumping II: Diskvalifikován

  45. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  46. Trial I.: 2/5, 44.13 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  47. TRIAL II.: Diskvalifikován

  48. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  49. TRIAL I.: 3/9, 44.73 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  50. TRIAL II.: Diskvalifikován

  51. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  52. Trial I.: 4/10, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  53. Trial II.: 4/10, 31.94 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  54. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  55. Agility Open: Diskvalifikován

  56. Agility Squads as Individual: 37/137, 45.84 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  57. Jumping Open: Diskvalifikován

  58. Jumping Squads as Individual: 16/138, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  59. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  60. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  61. Soutěž dvojic: Diskvalifikován

  62. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 24/39, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  63. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  64. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  65. 1. zkouška: 2/18, 33.19 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  66. 2. zkouška: Diskvalifikován

  67. 3. zkouška: Diskvalifikován

  68. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  69. Agility 1: Diskvalifikován

  70. Agility 2: Diskvalifikován

  71. Agility 3: Diskvalifikován

  72. Agility 4: Diskvalifikován

  73. Agility Trial: 2/20, 34.06 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  74. Jumping 1: Diskvalifikován

  75. Jumping 2: Diskvalifikován

  76. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  77. Agility I: Diskvalifikován

  78. Agility II: 25/85, 49.44 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  79. Jumping I: Diskvalifikován

  80. Jumping II: 12/84, 38.92 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  81. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  82. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): 8/51, 43.86 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  83. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  84. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 38/169, 46.37 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  85. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 18/61, 32.68 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  86. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 16/62, 31.66 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  87. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  88. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  89. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  90. Agility Basic L LA1: Diskvalifikován

  91. Agility I L L: Diskvalifikován

  92. Jumping Basic L LA1: 2/3, 18.68 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  93. Jumping I L L: 3/13, 38.1 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  94. Tuneliáda L L: 3/12, 19.88 s, 0.0 tr. b., 6.34 m/s

  95. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  96. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  97. Finále LA neděle: Diskvalifikován

  98. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  99. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  100. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  101. Zkoušky LA1 sobota: 1/11, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  102. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  103. 1. zkouška LA1: 4/21, 29.72 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  104. 2. zkouška LA1: 1/21, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  105. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  106. TRIAL II. LA1: 4/18, 46.99 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  107. TRIAL I. LA1: 1/18, 40.34 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  108. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  109. Soutěž družstev: 22/52, 39.84 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  110. Soutěž dvojic: Diskvalifikován

  111. Soutěž fen proti psům: 9/46, 38.87 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  112. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  113. Soutěž podle plemen: Diskvalifikován

  114. Soutěž podle roku narození: Diskvalifikován

  115. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  116. Agility 1: Diskvalifikován

  117. Agility 2: Diskvalifikován

  118. Agility 3: Diskvalifikován

  119. Agility 4: Diskvalifikován

  120. Agility Trial: Diskvalifikován

  121. Jumping 1: Diskvalifikován

  122. Jumping 2: Diskvalifikován

  123. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  124. CURRICULUM L: 11/39, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  125. TRIAL I. LA1: 8/21, 29.66 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  126. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  127. QA4 Agility: Diskvalifikován

  128. QA5 Agility: Diskvalifikován

  129. QA6 Agility: Diskvalifikován

  130. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  131. QJ5 Jumping: 50/90, 56.61 s, 21.61 tr. b., 3.48 m/s

  132. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  133. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  134. QA1 agility: Diskvalifikován

  135. QA2 agility: Diskvalifikován

  136. QA3 agility: Diskvalifikován

  137. QJ1 jumping: 36/126, 36.03 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  138. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  139. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  140. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  141. Agility Trial: 1/4, 33.8 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  142. Jumping Trial: 2/4, 26.03 s, 10.0 tr. b., 5.76 m/s

  143. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  144. Agility A1: Diskvalifikován

  145. Agility Squads as individual: 64/157, 38.64 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  146. Jumping A1: 5/48, 24.76 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  147. Jumping Squads as Individual: 83/162, 36.02 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  148. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  149. Special Agility: Diskvalifikován

  150. Special Jumping: 44/153, 33.98 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  151. Tachyon Trophy A1: 26/47, 33.77 s, 25.0 tr. b., 4.5 m/s

  152. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  153. 1. zkouška LA1: 4/21, 31.49 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  154. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  155. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  156. Agility Open: Diskvalifikován

  157. Agility Trial: 3/12, 44.68 s, 15.0 tr. b., 3.72 m/s

  158. Jumping Open: Diskvalifikován

  159. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  160. I Agility Open: Diskvalifikován

  161. II Agility Open: Diskvalifikován

  162. II Jumping Open: Diskvalifikován

  163. I Jumping Open: Diskvalifikován