000017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Lukešová, AGiliTy Cleverly Crazy Málkov :-)

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Boogie Woogie M. C. Cleverly Crazy, Australská kelpie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Brno - Dogfitness.cz jumpingy + A0, 26. 11. 2022

  2. 1. jumping open ML: Diskvalifikován

  3. 2. jumping open ML: 2/9, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  4. 3. jumping open ML: 1/9, 44.21 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  5. Šlapanice - Šlapanický vlk 2022, 28. 09. 2022

  6. Agility ML: 2/11, 41.99 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  7. Jumping ML: 6/11, 40.84 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  8. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  9. Lednice-Nejdek - Burčákcup s JK Animals, 17. 09. 2022

  10. Agility ML: 3/18, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  11. Finále Ju ML: Diskvalifikován

  12. Jumping ML: 4/18, 39.06 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  13. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  14. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  15. Jumping II NE ML: 1/13, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  16. Jumping I NE ML: Diskvalifikován

  17. Zkouška NE MLA3: 1/2, 45.11 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  18. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  19. Agility I: Diskvalifikován

  20. Agility II: Diskvalifikován

  21. Jumping I: 10/44, 35.03 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  22. Jumping II: Diskvalifikován

  23. Hranice - Hranická Skočka s firmou DELIKAN, 28. 05. 2022

  24. Agility Trial: Diskvalifikován

  25. Nornikovo bludiste: 4/15, 46.04 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  26. Zabakova cesta: 3/15, 32.59 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  27. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  28. Agility I: Diskvalifikován

  29. Agility II: Diskvalifikován

  30. Jumping I: 20/56, 36.72 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  31. Jumping II: Diskvalifikován

  32. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  33. TRIAL I.: Diskvalifikován

  34. TRIAL II.: Diskvalifikován

  35. Kaňovice - Máj v Kaňkách II., 01. 05. 2022

  36. 1. Zkouška MLA3: 1/2, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  37. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  38. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  39. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  41. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  42. Zkouška I.: Diskvalifikován

  43. Zkouška II.: Diskvalifikován

  44. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  45. Jumping III. ML: 3/11, 34.43 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  46. Jumping II. ML: Diskvalifikován

  47. Jumping I. ML: Diskvalifikován

  48. Brno - Zimní Brno 3, 26. 03. 2022

  49. Agility MLA: 1/6, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  50. Jumping MLA: Diskvalifikován

  51. Zkouška MLA3: 1/3, 44.38 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  52. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  53. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  54. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  55. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  56. Agility III 500: Diskvalifikován

  57. Agility II 500: Diskvalifikován

  58. Agility I 500: Diskvalifikován

  59. Jumping III 500: Diskvalifikován

  60. Jumping II 500: Diskvalifikován

  61. Jumping I 500: Diskvalifikován

  62. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  63. Agility Trial I: Diskvalifikován

  64. Agility Trial II: 2/6, 41.84 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  65. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2021, 25. 09. 2021

  66. Agility ML: Diskvalifikován

  67. Final-Jump ML: Diskvalifikován

  68. Jumping ML: Diskvalifikován

  69. Zkouška MLA3: 1/7, 40.81 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  70. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  71. Agility 1: Diskvalifikován

  72. Agility 2: 1/13, 38.49 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  73. Jumping: 3/14, 39.32 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  74. Jumping 1: 1/14, 39.32 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  75. Jumping 2: Diskvalifikován

  76. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  77. Agility Brut ML: Diskvalifikován

  78. Demi Z MLA3: Diskvalifikován

  79. Jumping Extra Dry ML: Diskvalifikován

  80. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  81. TRIAL I.: Diskvalifikován

  82. TRIAL II.: Diskvalifikován

  83. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  84. Agility I: Diskvalifikován

  85. Agility II: Diskvalifikován

  86. Jumping I: Diskvalifikován

  87. Jumping II: Diskvalifikován

  88. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  89. TRIAL I.: 1/5, 42.93 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  90. TRIAL II.: 1/5, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  91. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  92. Agility Trial: Diskvalifikován

  93. Earth dog's labyrinth: 2/10, 32.5 s, 0.0 tr. b., 6.34 m/s

  94. Frog's course: Diskvalifikován

  95. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  96. Trial I.: Diskvalifikován

  97. TRIAL II.: 4/11, 42.48 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  98. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  99. Agility Open: 2/12, 46.98 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  100. Agility Trial: Diskvalifikován

  101. Jumping Open: Diskvalifikován

  102. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  103. II. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  104. I. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  105. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  106. zkouška MLA3 1: 1/1, 44.31 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  107. zkouška MLA3 2: Diskvalifikován

  108. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  109. Agility: 1/15, 39.54 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  110. Jumping ML3: 3/7, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  111. Zkouška ML3: 1/7, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  112. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  113. TRIAL I.: 2/3, 41.36 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  114. TRIAL II. : 2/3, 42.54 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  115. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  116. 1. Jumping ML: Diskvalifikován

  117. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  118. Agility I: 8/28, 45.73 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  119. Jumping I: Diskvalifikován

  120. Jumping II: 15/28, 45.21 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  121. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  122. Agility Trial I: Diskvalifikován

  123. Agility Trial II: 1/2, 35.94 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  124. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  125. Agility MLA: 2/6, 48.06 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  126. Jumping MLA: Diskvalifikován

  127. Zkouška MLA3: 1/2, 43.57 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  128. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  129. Finále: 2/4, 26.57 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  130. JUMPING I.: Diskvalifikován

  131. JUMPING II.: 2/13, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  132. JUMPING III.: 1/13, 30.01 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  133. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  134. Jumping Open: Diskvalifikován

  135. ZkA I: 4/7, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  136. ZkA II: Diskvalifikován

  137. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  138. Agility Open: Diskvalifikován

  139. Agility Squads as Individual: 23/137, 47.03 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  140. Jumping Open: Diskvalifikován

  141. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  142. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  143. Agility open ML: 3/4, 41.98 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  144. Jumping open ML: 2/5, 35.47 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  145. Tuneliáda ML: 4/5, 22.54 s, 0.0 tr. b., 6.3 m/s

  146. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  147. Zkouška MLA3 2: 1/4, 31.68 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  148. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  149. Jumping Standard: Diskvalifikován

  150. 1.zkouška: 3/9, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  151. 2.zkouška: 2/9, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  152. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  153. Agility I: 9/85, 46.68 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  154. Agility II: 37/85, 54.89 s, 10.89 tr. b., 3.95 m/s

  155. Jumping I: Diskvalifikován

  156. Jumping II: 16/84, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  157. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  158. Agility Open LA: Diskvalifikován

  159. Jumping Open LA: Diskvalifikován

  160. LA3: Diskvalifikován

  161. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  162. Zkouška LA3 1 LA3: Diskvalifikován

  163. Zkouška LA3 2 LA3: Diskvalifikován

  164. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  165. 1.zkouška LA2: 2/11, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  166. 2.zkouška LA2: 5/11, 36.32 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  167. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  168. Zkouška LA2 1 LA2: Diskvalifikován

  169. Zkouška LA2 2 LA2: Diskvalifikován

  170. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  171. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  172. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 06. 04. 2019

  173. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  174. 2. Zkouška LA2: 3/9, 37.21 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  175. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  176. Agility 1: 11/39, 47.56 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  177. Agility 2: Diskvalifikován

  178. Jumping 1: Diskvalifikován

  179. Jumping 2: Diskvalifikován

  180. Zkouška: Diskvalifikován

  181. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  182. TRIAL III. LA2: Diskvalifikován

  183. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  184. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  185. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  186. Agility Trial I: Diskvalifikován

  187. Agility Trial II: 3/16, 41.52 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  188. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  189. Agility Open: Diskvalifikován

  190. Agility Trial: 1/9, 39.37 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  191. Jumping Open: 4/27, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  192. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  193. Agility 1 L: Diskvalifikován

  194. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  195. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  196. Agility L L: Diskvalifikován

  197. Jumping L L: Diskvalifikován

  198. Zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  199. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  200. Agility Trial I: Diskvalifikován

  201. Agility Trial II: Diskvalifikován

  202. Agility Trial III: Diskvalifikován

  203. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  204. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  205. Agility Open: 5/23, 36.91 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  206. Agility Trial: 2/8, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  207. Jumping Open: 6/25, 35.95 s, 36.95 tr. b., 4.45 m/s

  208. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  209. A2 - 1. LA2: 1/17, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  210. A2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  211. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  212. 1.zkouška LA2: 1/20, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  213. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  214. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  215. Zkouška LA2 1 LA2: 1/10, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  216. ZKouška LA2 2 LA2: Diskvalifikován

  217. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  218. Agility Open: Diskvalifikován

  219. Agility Trial: Diskvalifikován

  220. Jumping Open: Diskvalifikován

  221. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  222. 1. zkouška LA1: 9/22, 43.9 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  223. 2. zkouška LA1: 4/22, 35.34 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  224. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  225. I Agility Open: Diskvalifikován

  226. II Agility Open: Diskvalifikován

  227. II Jumping Open: 28/135, 34.14 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  228. I Jumping Open: 60/139, 42.83 s, 12.83 tr. b., 4.04 m/s

  229. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  230. Agility: 7/50, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  231. Agility: 11/47, 41.02 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  232. Jumping: 13/47, 32.72 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  233. Jumping: Diskvalifikován

  234. Zkouška LA1: 2/6, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  235. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  236. Zkouška č.1 LA1: 5/15, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  237. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  238. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  239. Agility Trial I: Diskvalifikován

  240. Agility Trial II: Diskvalifikován

  241. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  242. LA1 - 1. LA1: Diskvalifikován

  243. LA1 - 2. LA1: Diskvalifikován

  244. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  245. Agility L: Diskvalifikován

  246. Jumping L: Diskvalifikován

  247. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  248. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  249. Agility Open: Diskvalifikován

  250. Agility Trial: Diskvalifikován

  251. Jumping Open: Diskvalifikován

  252. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  253. 1. Zk LA1: Diskvalifikován

  254. 2. Zk LA1: Diskvalifikován