Cz En

000017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Lukešová, AGiliTy Cleverly Crazy Málkov :-)

    Člen KA

Pes

  1. Boogie Woogie M. C. Cleverly Crazy, Australská kelpie

Výsledky

  1. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  2. Agility Open: Diskvalifikován

  3. Agility Squads as Individual: 23/137, 47.03 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  4. Jumping Open: Diskvalifikován

  5. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  6. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  7. Agility open ML: 3/4, 41.98 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  8. Jumping open ML: 2/5, 35.47 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  9. Tuneliáda ML: 4/5, 22.54 s, 0.0 tr. b., 6.3 m/s

  10. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  11. Zkouška MLA3 2: 1/4, 31.68 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  12. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  13. 1.zkouška: 3/9, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  14. 2.zkouška: 2/9, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  15. Jumping Standard: Diskvalifikován

  16. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  17. Agility I: 9/85, 46.68 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  18. Agility II: 37/85, 54.89 s, 10.89 tr. b., 3.95 m/s

  19. Jumping I: Diskvalifikován

  20. Jumping II: 16/84, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  21. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  22. Agility Open LA: Diskvalifikován

  23. Jumping Open LA: Diskvalifikován

  24. LA3: Diskvalifikován

  25. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  26. Zkouška LA3 1 LA3: Diskvalifikován

  27. Zkouška LA3 2 LA3: Diskvalifikován

  28. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  29. 1.zkouška LA2: 2/11, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  30. 2.zkouška LA2: 5/11, 36.32 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  31. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  32. Zkouška LA2 1 LA2: Diskvalifikován

  33. Zkouška LA2 2 LA2: Diskvalifikován

  34. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  35. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  36. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 06. 04. 2019

  37. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška LA2: 3/9, 37.21 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  39. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  40. Agility 1: 11/39, 47.56 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  41. Agility 2: Diskvalifikován

  42. Jumping 1: Diskvalifikován

  43. Jumping 2: Diskvalifikován

  44. Zkouška: Diskvalifikován

  45. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  46. TRIAL III. LA2: Diskvalifikován

  47. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  48. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  49. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  50. Agility Trial I: Diskvalifikován

  51. Agility Trial II: 3/16, 41.52 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  52. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  53. Agility Open: Diskvalifikován

  54. Agility Trial: 1/9, 39.37 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  55. Jumping Open: 4/27, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  56. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  57. Agility 1 L: Diskvalifikován

  58. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  59. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  60. Agility L L: Diskvalifikován

  61. Jumping L L: Diskvalifikován

  62. Zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  63. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  64. Agility Trial I: Diskvalifikován

  65. Agility Trial II: Diskvalifikován

  66. Agility Trial III: Diskvalifikován

  67. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  68. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  69. Agility Open: 5/23, 36.91 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  70. Agility Trial: 2/8, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  71. Jumping Open: 6/25, 35.95 s, 36.95 tr. b., 4.45 m/s

  72. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  73. A2 - 1. LA2: 1/17, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  74. A2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  75. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  76. 1.zkouška LA2: 1/20, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  77. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  78. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  79. Zkouška LA2 1 LA2: 1/10, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  80. ZKouška LA2 2 LA2: Diskvalifikován

  81. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  82. Agility Open: Diskvalifikován

  83. Agility Trial: Diskvalifikován

  84. Jumping Open: Diskvalifikován

  85. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  86. 1. zkouška LA1: 9/22, 43.9 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  87. 2. zkouška LA1: 4/22, 35.34 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  88. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  89. I Agility Open: Diskvalifikován

  90. II Agility Open: Diskvalifikován

  91. II Jumping Open: 28/135, 34.14 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  92. I Jumping Open: 60/139, 42.83 s, 12.83 tr. b., 4.04 m/s

  93. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  94. Agility: 7/50, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  95. Agility: 11/47, 41.02 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  96. Jumping: 13/47, 32.72 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  97. Jumping: Diskvalifikován

  98. Zkouška LA1: 2/6, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  99. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  100. Zkouška č.1 LA1: 5/15, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  101. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  102. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  103. Agility Trial I: Diskvalifikován

  104. Agility Trial II: Diskvalifikován

  105. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  106. LA1 - 1. LA1: Diskvalifikován

  107. LA1 - 2. LA1: Diskvalifikován

  108. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  109. Agility L: Diskvalifikován

  110. Jumping L: Diskvalifikován

  111. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  112. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  113. Agility Open: Diskvalifikován

  114. Agility Trial: Diskvalifikován

  115. Jumping Open: Diskvalifikován

  116. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  117. 1. Zk LA1: Diskvalifikován

  118. 2. Zk LA1: Diskvalifikován