Cz En

021016

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Gabriela Václavíková, ZKO Horní Suchá

    Člen KA

Pes

  1. Amoletka Ninuland, Border kolie

Výsledky

  1. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky I., 26. 06. 2022

  2. 1. Zkouška MLA3: 2/4, 42.07 s, 20.0 tr. b., 5.23 m/s

  3. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  4. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  5. Agility I: 2/57, 42.43 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  6. Jumping I: 16/56, 34.38 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  7. Jumping II: 2/57, 39.01 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  8. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  9. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML: Diskvalifikován

  10. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML: Diskvalifikován

  11. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML: Diskvalifikován

  12. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML: Diskvalifikován

  13. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  14. Agility Individual: Diskvalifikován

  15. Agility Squads as Individual: 20/46, 44.99 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  16. Jumping Individual: Diskvalifikován

  17. Jumping Squads as Individual: 23/46, 40.63 s, 15.0 tr. b., 5.19 m/s

  18. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  19. Agility I: 12/44, 42.64 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  20. Agility II: 8/40, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  21. Jumping I: Diskvalifikován

  22. Jumping II: Diskvalifikován

  23. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  24. QA4 Agility: 4/97, 41.21 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  25. QA5 Agility: Diskvalifikován

  26. QA6 Agility: Diskvalifikován

  27. QJ4 Jumping: 19/96, 36.85 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  28. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  29. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  30. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  31. Agility Trial I: Diskvalifikován

  32. Agility Trial II: 1/11, 29.77 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  33. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  34. Agility Trial: Diskvalifikován

  35. Open Jumping - Zabakova cesta: 6/29, 26.66 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  36. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: 1/29, 33.42 s, 0.0 tr. b., 6.37 m/s

  37. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  38. 1. Zkouška LA3: 4/9, 35.86 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  39. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  40. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  41. QA1 agility: Diskvalifikován

  42. QA2 agility: 32/120, 36.57 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  43. QA3 agility: 46/120, 43.61 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  44. QJ1 jumping: 3/123, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  45. QJ2 jumping: 39/122, 29.3 s, 5.0 tr. b., 6.31 m/s

  46. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  47. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  48. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  49. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : 1/28, 34.57 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  50. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 24/109, 13.69 s, 5.0 tr. b., 6.21 m/s

  51. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 21/169, 35.0 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  52. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  53. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 1/175, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  54. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  55. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 27/170, 35.4 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  56. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  57. druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  58. první zkouška LA3: 3/7, 36.79 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  59. třetí zkouška LA3: Diskvalifikován

  60. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  61. Zkouska LA3 1: Diskvalifikován

  62. Zkouska LA3 2: Diskvalifikován

  63. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  64. TRIAL II. LA3: 6/13, 39.77 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  65. TRIAL I. LA3: 4/15, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  66. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  67. Agility I: Diskvalifikován

  68. Agility II: 3/165, 35.8 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  69. Jumping I: 77/169, 34.93 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  70. Jumping II: 7/161, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  71. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  72. Agility Trial I: 4/16, 36.19 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  73. Agility Trial II: Diskvalifikován

  74. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  75. Zkouška č.1 LA3: 3/17, 40.64 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  76. Zkouška č.2 LA3: 5/17, 41.87 s, 15.0 tr. b., 5.13 m/s

  77. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  78. Zkouška 1 LA3: 3/13, 40.49 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  79. Zkouška 2 LA3: 6/14, 42.41 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  80. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  81. Agility Trial I: Diskvalifikován

  82. Agility Trial II: Diskvalifikován

  83. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  84. 1. zkouška LA3: 1/8, 35.17 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  85. 2. zkouška LA3: 4/8, 37.0 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  86. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  87. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  88. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  89. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  90. Agility Trial I: 5/15, 39.01 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  91. Agility Trial II: 5/15, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  92. Jumping Open: 1/36, 38.69 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  93. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  94. Agility Open 2+3: 6/20, 34.14 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  95. Agility Trial I: 5/14, 41.83 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  96. Agility Trial II: 2/14, 39.26 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  97. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  98. Agility Trial I: 1/9, 32.55 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  99. Agility Trial II: Diskvalifikován

  100. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  101. Agility: 16/86, 36.7 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  102. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  103. Jumping: Diskvalifikován

  104. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  105. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  106. Jumping LA L: 1/26, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  107. Jumping special LA L: Diskvalifikován

  108. Zkouška LA3 LA3: Diskvalifikován

  109. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  110. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  111. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  112. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  113. Jumping Open: 5/25, 33.33 s, 34.33 tr. b., 4.8 m/s

  114. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  115. 1.zkouška: 10/20, 36.66 s, 15.0 tr. b., 5.67 m/s

  116. 2.zkouška: 1/20, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  117. Jumping Standard: Diskvalifikován

  118. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  119. 1.zkouška LA3: 2/10, 39.94 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  120. 2.zkouška LA3: 5/10, 46.11 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  121. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  122. Agility Open: 3/24, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  123. Agility Trial: 3/6, 36.49 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  124. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: 5/13, 27.68 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  125. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  126. QA4 Agility: Diskvalifikován

  127. QA5 Agility: 49/93, 41.02 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  128. QA6 Agility: Diskvalifikován

  129. QJ4 Jumping: 38/95, 43.84 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  130. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  131. QJ6 Jumping: 32/77, 35.19 s, 5.19 tr. b., 4.94 m/s

  132. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  133. QA1 agility: 34/127, 44.2 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  134. QA2 agility: 41/125, 42.65 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  135. QA3 agility: Diskvalifikován

  136. QJ1 jumping: 75/126, 31.47 s, 10.0 tr. b., 5.78 m/s

  137. QJ2 jumping: 3/126, 39.38 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  138. QJ3 jumping: 33/122, 36.39 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  139. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  140. Agility A2A3: Diskvalifikován

  141. Agility Squads as individual: 81/157, 40.3 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  142. Jumping A2A3: 49/113, 42.26 s, 12.26 tr. b., 4.31 m/s

  143. Jumping Squads as Individual: 3/162, 29.2 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  144. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  145. Special Agility: 38/159, 37.5 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  146. Special Jumping: Diskvalifikován

  147. Tachyon Trophy A2A3: 26/106, 36.69 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  148. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  149. 1. zkouška LA3: 1/7, 29.73 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  150. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  151. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  152. Agility Open: Diskvalifikován

  153. Agility Trial: Diskvalifikován

  154. Jumping Open: 4/38, 31.0 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  155. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  156. Agility L Ne: 3/98, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  157. Agility L So: 25/99, 38.09 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  158. Jumping L Ne: 19/96, 31.51 s, 5.0 tr. b., 6.13 m/s

  159. Jumping L So: 4/100, 29.6 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  160. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  161. Agility I: Diskvalifikován

  162. Agility II: 1/10, 29.32 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  163. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  164. 1. zkouška LA3: 6/9, 47.24 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  165. 2. zkouška LA3: 4/9, 40.36 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  166. 3. zkouška LA3: 4/9, 45.57 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  167. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  168. Agility LA: 5/34, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  169. Jumping LA: 1/34, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  170. Zkouška LA3: 4/8, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  171. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  172. zkouška 1 LA3: 6/10, 40.55 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  173. zkouška 2 LA3: 1/10, 38.73 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  174. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  175. Agility LA: 10/30, 45.56 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  176. Jumping LA: Diskvalifikován

  177. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  178. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  179. 1. Jumping L: 9/40, 20.08 s, 5.0 tr. b., 6.32 m/s

  180. 2. Jumping L: 16/40, 25.52 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  181. 3. Jumping L: 11/40, 34.28 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  182. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  183. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  184. TRIAL I. LA3: 3/14, 37.05 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  185. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  186. II. zkouška LA3: 2/9, 36.63 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  187. I. zkouška LA3: 3/9, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  188. Jumping A2 + A3 L: Diskvalifikován

  189. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  190. Agility Trial I: Diskvalifikován

  191. Agility Trial II: Diskvalifikován

  192. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  193. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  194. Agility open 1 L: 3/35, 36.91 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  195. Agility open 2 L: Diskvalifikován

  196. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  197. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  198. Trial II. LA3: Diskvalifikován

  199. Trial I. LA3: Diskvalifikován

  200. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  201. 1.běh LA3: 10/13, 35.61 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  202. 2. běh LA3: 1/13, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  203. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  204. Agility družstev: Diskvalifikován

  205. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  206. Jumping družstev: Diskvalifikován

  207. Jumping jednotlivců: 5/87, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  208. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  209. Agility Open: 6/45, 38.96 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  210. Agility Trial: Diskvalifikován

  211. Jumping Open: 5/47, 30.66 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  212. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  213. Agility Trial I: 2/18, 37.86 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  214. Agility Trial II: 7/17, 37.0 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  215. Jumping I: Diskvalifikován

  216. Jumping II: 5/24, 29.21 s, 5.0 tr. b., 6.09 m/s

  217. Jumping Open: 12/37, 33.49 s, 15.0 tr. b., 5.52 m/s

  218. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  219. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  220. Agility Trial I: 1/12, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  221. Agility Trial II: Diskvalifikován

  222. Agility Trial III: Diskvalifikován

  223. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  224. Agility L: 5/28, 37.82 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  225. Jumping L: 1/30, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  226. Zkouška LA2: 1/12, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  227. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  228. Agility 1: 2/77, 36.83 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  229. Agility 2: 9/77, 40.07 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  230. Jumping 1: 2/77, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  231. Jumping 2: Diskvalifikován

  232. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  233. QA4 agility: Diskvalifikován

  234. QA5 agility: 9/97, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  235. QA6 agility: Diskvalifikován

  236. QJ4 jumping: 4/98, 35.03 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  237. QJ5 jumping: 7/91, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  238. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  239. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  240. 1Q Jumping: 3/157, 28.83 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  241. 2Q Agility: Diskvalifikován

  242. 3Q Finále: 8/24, 41.95 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  243. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 23/108, 36.15 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  244. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  245. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  246. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 1/121, 32.68 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  247. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  248. QA1 agility: Diskvalifikován

  249. QA2 agility: Diskvalifikován

  250. QA3 agility: 24/130, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  251. QJ1 jumping: 3/135, 30.63 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  252. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  253. QJ3 jumping: 55/118, 35.92 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  254. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  255. zkouška 1 LA2: 3/22, 42.46 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  256. zkouška 2 LA2: 9/22, 43.48 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  257. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  258. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  259. 2. zkouška LA2: 2/17, 35.21 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  260. 3. zkouška LA2: 2/17, 35.3 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  261. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  262. Agility Lar Ne: 2/85, 34.77 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  263. Agility Lar So: Diskvalifikován

  264. Jumping Lar Ne: 38/85, 31.15 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  265. Jumping Lar So: Diskvalifikován

  266. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  267. Agility: 2/36, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  268. Agility: 9/39, 37.32 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  269. Fun Jumping: 16/31, 29.78 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  270. Fun Jumping: Diskvalifikován

  271. Jumping: 2/39, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  272. Jumping: Diskvalifikován

  273. Zkouška LA2: 3/12, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  274. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  275. 1.běh LA2: Diskvalifikován

  276. 2.běh LA2: 4/24, 36.82 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  277. 3.běh LA2: 1/24, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  278. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  279. 1. zkouška LA2: 4/14, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  280. 2. zkouška LA2: 4/14, 34.89 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  281. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  282. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  283. 2. Zkouška LA2: 6/21, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  284. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  285. Agility LA: 3/42, 33.9 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  286. Jumping LA: Diskvalifikován

  287. Zkouška LA2: 8/18, 39.75 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  288. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  289. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  290. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  291. Jumping open L: 13/23, 38.48 s, 11.48 tr. b., 3.69 m/s

  292. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  293. Agility Ne L: Diskvalifikován

  294. Agility So L: Diskvalifikován

  295. Jumping Ne L: Diskvalifikován

  296. Jumping So L: 1/47, 28.76 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  297. Zkouška Ne LA2: Diskvalifikován

  298. Zkouška So LA2: Diskvalifikován

  299. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  300. Agility Trial I: Diskvalifikován

  301. Agility Trial II: Diskvalifikován

  302. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  303. Zkouška č.1 LA1: 1/12, 25.37 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  304. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  305. Zkouška č.3 LA1: 3/12, 35.07 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  306. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  307. Agility 1 L: Diskvalifikován

  308. Agility 2 L: 8/28, 42.83 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  309. Zkoušky LA1: 1/10, 25.64 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  310. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  311. 1. běh LA1 LA1: Diskvalifikován

  312. 2. běh LA1 LA1: 4/18, 31.56 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  313. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  314. Agility: Diskvalifikován

  315. Agility Open: Diskvalifikován

  316. Jumping Open: Diskvalifikován