Cz En

Agility II

  1. Datum: 20. 06. 2021
  2. Závod: Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Svobodová, Eva (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 106.0 s
  7. Délka: 213.0 m
  8. Velikost: ML
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.18 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 38.37 5.55 V V
2 001818 Eliška Byrtusová Blue Berry Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 42.36 5.03 V V
3 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 44.6 4.78 V V
4 222220 Adriana Slezáková Bestagility Idolo 0 0 0.0 0.0 44.97 4.74 V V
5 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka 0 0 0.0 0.0 46.06 4.62 V V
6 000316 Ola Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland 1 0 0.0 5.0 41.45 5.14 V V
7 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 0 1 0.0 5.0 43.92 4.85 V V
8 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland 0 1 0.0 5.0 44.35 4.8 V V
9 002819 Nikola Turečková Dejna Z Vysokého Újezda 0 1 0.0 5.0 46.09 4.62 V V
10 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 0 1 0.0 5.0 46.1 4.62 V V
11 013618 Eva Mikurdová Baffy Wallachian flower 1 0 0.0 5.0 49.6 4.29 V V
12 051416 Martina Hodková Delilah Diandra 0 1 0.0 5.0 50.81 4.19 V V
13 042014 Vratislava Zdrubecká A3Ch Almond Red Viking Pearl 0 1 4.76 9.76 55.76 3.82 VD VD
14 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava 1 1 0.0 10.0 40.32 5.28 VD VD
15 084917 Jan Unger Dream Dash by Moravia Star 2 0 0.0 10.0 43.59 4.89 VD VD
16 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky 1 1 0.0 10.0 49.22 4.33 VD VD
17 086818 Eva Homolková Creative Cookee Kimbilio 0 2 0.0 10.0 49.76 4.28 VD VD
18 073419 Veronika Kučeriková Audi Biaggi Koltije 0 1 9.74 14.74 60.74 3.51 VD VD
19 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 1 2 0.42 15.42 51.42 4.14 VD VD
DIS 016421 Adéla Kubišová Akim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021519 Kristýna Mikšaníková Rocky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088618 Denisa Korbářová Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062920 Laura Michalčíková Ace Bracelet from Remayland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089919 Michaela Paulíčková First April Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081520 Silvie Vylíčilová Mia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071418 Lucie Nováková Colour of Sunshine Segibo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090215 Jana Haberzettlová A3Ch Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002921 Gabriela Václavíková She´s Like The Wind Dreaming of You DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027920 Tereza Krejčí Hortensia Z Bretfeldova paprsku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076715 Karel Kurc Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050816 Aneta Hrdličková Missy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090118 Vít Chovanec Bety DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001120 Jana Brodová Bella Dragon Matter of the Heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000017 Kristýna Lukešová Boogie Woogie M. C. Cleverly Crazy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 171717 Adriana Slezáková Zirk Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013820 Luděk Václavek April Amazing Czech DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050517 Tereza Kudláčková Bonny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005315 Jana Brodová A3Ch Twinkle Drake z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016921 Lukáš Kubánek Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO