Cz En

021519

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Mikšaníková, Speedypaws, z.s.

    Člen KA

Pes

  1. Rocky, Kříženec

Výsledky

  1. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2022

  2. druhá zkouška: Diskvalifikován

  3. první zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  4. třetí zkouška: Diskvalifikován

  5. Hulín - Hulínské trojzkoušky, 24. 04. 2022

  6. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  7. 3. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  8. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  9. Agility Trial I: 3/8, 43.41 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  10. Agility Trial II: Diskvalifikován

  11. Záhlinice - Záhlinické dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  12. Agility Trial I: Diskvalifikován

  13. Agility Trial II: Diskvalifikován

  14. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  15. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška MLA2: 4/8, 45.99 s, 35.0 tr. b., 4.52 m/s

  17. 3. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  18. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky II., 23. 07. 2021

  19. druhá zkouška A2 ML: 1/4, 32.18 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  20. první zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  21. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  22. Zkouška 1: Diskvalifikován

  23. Zkouška 2: 1/3, 35.19 s, 15.0 tr. b., 5.91 m/s

  24. Šumperk - Havliczech 033, 09. 07. 2021

  25. TRIAL I.: 1/2, 36.98 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  26. TRIAL II. : Diskvalifikován

  27. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky I., 02. 07. 2021

  28. druhá A2 ML: Diskvalifikován

  29. první A2 ML: Diskvalifikován

  30. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  31. Agility I: Diskvalifikován

  32. Agility II: Diskvalifikován

  33. Jumping I: 19/44, 39.45 s, 15.0 tr. b., 5.32 m/s

  34. Jumping II: Diskvalifikován

  35. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  36. 1. Agility: 2/11, 42.32 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  37. 1. jumping: 1/11, 34.75 s, 0.0 tr. b., 6.33 m/s

  38. 2. agility: 9/11, 46.84 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  39. 2. jumping: 4/11, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  40. Modrá - Trojzkoušky, 06. 06. 2021

  41. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška MLA1: 4/7, 38.58 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  43. 3. Zkouška MLA1: 1/7, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  44. Zlín - O Zlínský ranec XVI., 05. 06. 2021

  45. 1. Zkouška MLA1: 1/8, 32.71 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  46. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  47. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  48. Agility Trial: Diskvalifikován

  49. Earth dog's labyrinth: 4/10, 34.39 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  50. Frog's course: Diskvalifikován

  51. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  52. Trial I.: 2/6, 30.96 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  53. Trial II.: 1/6, 27.22 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  54. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  55. Agility Trial I: Diskvalifikován

  56. Agility Trial II: Diskvalifikován

  57. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  58. 1. Zkouška ML A1: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška ML A1: 1/7, 31.4 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  60. 3. Zkouška M LA1 : Diskvalifikován

  61. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  62. Agility Open: 7/12, 48.81 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  63. Agility Trial: Diskvalifikován

  64. Jumping Open: Diskvalifikován

  65. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  66. TRIAL I.: Diskvalifikován

  67. TRIAL II.: 2/5, 27.14 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  68. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  69. FINÁLE ML: 3/4, 37.0 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  70. I. agility ML: Diskvalifikován

  71. II. agility ML: 2/5, 40.97 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  72. II. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  73. I. jumping ML: Diskvalifikován

  74. I. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  75. Šumperk - Havliczech XXVI. - Rozjezdy pro hvězdy II., 31. 07. 2020

  76. Jumping I. A0 + A1: Diskvalifikován

  77. Jumping II. A0 + A1: 2/7, 22.88 s, 5.0 tr. b., 6.77 m/s

  78. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  79. Zkouška I: 2/4, 33.91 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  80. Zkouška II: Diskvalifikován

  81. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  82. ZkA I: Diskvalifikován

  83. ZkA II: 1/6, 32.42 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  84. ZkA III: Diskvalifikován

  85. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  86. TRIAL I.: 2/8, 39.58 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  87. TRIAL II.: Diskvalifikován

  88. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  89. Canviťácký Jumping ML: 6/11, 36.29 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  90. Husse Jumping ML: Diskvalifikován

  91. Stávečkovo jumping ML: 11/11, 30.57 s, 15.0 tr. b., 5.27 m/s

  92. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  93. Finále: 3/4, 27.79 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  94. JUMPING I.: 4/13, 31.77 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  95. JUMPING II.: 1/13, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  96. JUMPING III.: Diskvalifikován